Pędzle - zbiorczy - Strona 73 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 9 20,00%
dobre 15 33,33%
średnie 7 15,56%
słabe 7 15,56%
fatalne 7 15,56%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-12-05, 19:33   #2161
Rukmini
Raczkowanie

Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
trzeba uprać,zawsze to higieniczniej
Już się suszy.
Rukmini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 19:39   #2162
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
...
ja natomiast uważam,że własnie nie strata pieniędzy...pędzel 217 jest wielofunkcyjny,można nim nakładac cienie,świetnie je blendować,można nim rewelacyjnie nakładac korektor pod oczy,i blendować kamuflaż na niedoskonałościach np...mi zastępuje kilka pędzli..co ważne przy doborze pierwszych pędzli.
A tak, tu się zgadzam, można nim sporo zrobić ale szkoda mi pędzlem za 100 zł nakładać korektor pod oczy, bo świetnie sobie z tym radzi zwykły pędzelek za 15 zł. I tak, blenduje i nakłada cienie, ale ten sam efekt osiągam innymi .... Wszystko kwestia ceny, za te 50- 60 zł kupiłabym ponownie, za 100 nie jest tego wart.
W jednym jest jednak mistrzem, uwielbiam jak wygląda wycieniowana nim dolna powieka przy smoky eye tego nie osiągnęłam żadnym innym pędzelkiem.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Dla mnie jest.
Mam dwie sztuki. Obie kupiłam sobie sama (żeby nie musieć codziennie prać, bo to jest pędzel, którego używam praktycznie w każdym makijażu).

Przyszedł mój skunksik kabuki zoevy.
Fajniusi, ale muszę poczekać aż się rozprostuje, bo się nieco spłaszczył w kopercie. Może go upiorę i niech tak dochodzi do siebie..

P.S.
Róże mam tylko prasowane/wypiekane.
Inne konsystencje do mnie nie przemawiają.
To tak jak ja, mam jakiś tam z Inglota w musie ale to już nie to. Chyba dlatego nie pasował mi ten H24, jest syntetyczny a syntetyki fajnie sprawdzają się przy musach czy kremach, no moich prasowanych różach nie dawała rady. Do nich wolę włosie typu biała koza, fajnie to brzmi MAC 168 uwielbiam, radzi sobie świetnie, szukam jego odpowiednika, tańszego oczywiści, dlatego zaciekawiła mnie ta Zoeva 217... chyba to ten numer był.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Już się suszy.
Higieniczniej i niektóre pędzle dopiero po praniu pokazują swój prawdziwy kształt. Nie wiem, gdzieś czytałam że producenci je zabezpieczają czymś. MAC na pewno to robi, Kozłowski też doszedł do siebie po kilku praniach jak dobrze pamiętam?

Masz/ macie może inne pędzle Zoevy? Fanie wyglądają , ciekawe jak się spisują?

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2013-12-05 o 19:40
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 19:55   #2163
Rukmini
Raczkowanie

Dot.: Pędzle - zbiorczy

Ja mam 106 zoevy, do pudru.
Jest uroczy. Maleńki trzonek, miękki pędzelek, dość wiotki, łatwo się uginający.. Nie umiem dobrze opisać.
W każdym razie ja go uwielbiam do oprószania twarzy pudrem sypkim. Gdy mam podkład/krem BB o wykończeniu matowym, nie pudruję już za dużo i wtedy tylko omiatam twarz tym pędzelkiem i jest super.
Do innych podkładów używam hakuro h55 - wbijając nim puder w twarz (prawie jak puszkiem).
Z zoevy mam jeszcze 316 do eyelinera, ale jest duży i nieporęczny.
Używam go tylko do rysowania roztartej kreski cieniem.

Edytowane przez Rukmini
Czas edycji: 2013-12-05 o 19:56
Stary 2013-12-05, 20:22   #2164
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam 106 zoevy, do pudru.
Jest uroczy. Maleńki trzonek, miękki pędzelek, dość wiotki, łatwo się uginający.. Nie umiem dobrze opisać.
W każdym razie ja go uwielbiam do oprószania twarzy pudrem sypkim. Gdy mam podkład/krem BB o wykończeniu matowym, nie pudruję już za dużo i wtedy tylko omiatam twarz tym pędzelkiem i jest super.
Do innych podkładów używam hakuro h55 - wbijając nim puder w twarz (prawie jak puszkiem).
Z zoevy mam jeszcze 316 do eyelinera, ale jest duży i nieporęczny.
Używam go tylko do rysowania roztartej kreski cieniem.
Dobrze wiedzieć Interesują mnie zwłaszcza małe do oczu czy jakieś ścięte do różu, każda opinia się przyda, bo nie ma ich jeszcze na KWC.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-12-05, 22:37   #2165
Filozofka888
Zadomowienie

Dzięki za opinie

Mam pare pędzli do makijażu oczu essence ale z żadnego nie jestem zadowolona, dlatego szukam czegoś dobrego

BLOG
Filozofka888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 22:43   #2166
scrabble1
Zakorzenienie

O kurczaczek weszłam sobie z nudów na stronę MAC a tam zestawy limitowane na święta, średnio 5 pędzelków z mini rączkami za 240 zł! Normalnie to cena jednego dużego pędzla... Wchodzę, szybko pstryk żeby kupić a tam wszystko wyprzedane
Nie ma sprawiedliwości na świecie .
Zadzwoniłam zaraz do brata bo mieszka w UK, a tam tylko jeden zestaw do smoky eye został. Jak mi tego nie ogarnie to na Wigilię do domu nie wpuszczę

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-12-06, 13:17   #2167
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
A jakie macie zdanie o pędzlu Mac 217? Czy rzeczywiście to takie cudo, warte takiej ceny?
Zamawiałam go z 2 tyg temu i na początku byłam rozczarowana, bo się wydawał taki rozczapirzony. Ale szczerze - myślę, że jest wart tych pieniędzy, bo włosie jest idealne - zbite na tyle, że pędzel jest precyzyjny, ale równocześnie nie jest bardzo sztywne.

Jak chcesz mogę wrzucić fotkę po 2 myciach

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 13:50   #2168
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Zamawiałam go z 2 tyg temu i na początku byłam rozczarowana, bo się wydawał taki rozczapirzony. Ale szczerze - myślę, że jest wart tych pieniędzy, bo włosie jest idealne - zbite na tyle, że pędzel jest precyzyjny, ale równocześnie nie jest bardzo sztywne.

Jak chcesz mogę wrzucić fotkę po 2 myciach
eh
ok jeśli masz fotkę to pokaż

BLOG
Stary 2013-12-06, 15:14   #2169
wspaniala
Zakorzenienie

ktory lepszy hakuro 50 czy 51? ciagle sie waham i czytam duuuzo opinii, a te sa podzielone . dodam, ze dwoch nie potrzebuje . niby roznica z dlugoscia wlosia to 3mm a ze srednica to 4mm, ale jako totalny laik naprawde nie wiem, czy to ma tak konkretne znaczenie?
wspaniala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 15:32   #2170
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
eh
ok jeśli masz fotkę to pokaż
Z góry przepraszam za to, że są brudne.

Porównanie Sigma E40 i 217

Jak widać tamten jest duuużo bardziej "rozczapirzony" i mniej precyzyjny. Ja z tego zakupu jestem zadowolona, bo ułatwia makijaż, ale na pewno jeśli się dobrze poszuka to znajdzie się jakiś zamiennik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1194.jpg (59,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1195.jpg (62,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1196.jpg (52,7 KB, 10 załadowań)

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Stary 2013-12-06, 16:15   #2171
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Z góry przepraszam za to, że są brudne.

Porównanie Sigma E40 i 217

Jak widać tamten jest duuużo bardziej "rozczapirzony" i mniej precyzyjny. Ja z tego zakupu jestem zadowolona, bo ułatwia makijaż, ale na pewno jeśli się dobrze poszuka to znajdzie się jakiś zamiennik
....
ale wiecie co...nie ma chyba sensu porównywac tych obu pędzli,bo to zupełnie inny typ<kształt,włosie> miotełki jak ten niebieski własciwie służą tylko do rozcierania... a pędzle typu mac 217 są o wiele bardziej precyzyjne.... polecę też zdecydowanie do tekich pędzli osłonki do suszenia <takie osłonki z siateczki> idealnie trzymają kształt pędzla podczas schnięcia.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 17:26   #2172
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
....
ale wiecie co...nie ma chyba sensu porównywac tych obu pędzli,bo to zupełnie inny typ<kształt,włosie> miotełki jak ten niebieski własciwie służą tylko do rozcierania... a pędzle typu mac 217 są o wiele bardziej precyzyjne.... polecę też zdecydowanie do tekich pędzli osłonki do suszenia <takie osłonki z siateczki> idealnie trzymają kształt pędzla podczas schnięcia.
Wiem, że różne typy, ale wyraźnie widać różnice - 217 ma dość krótkie włosie, od standardowych pędzli jest ciut mniejsza (mam porównanie jedynie z Sigmą i Hakuro), no i ma kształt taki jaki widać. Zawsze myślałam, że to bardziej taka kulka, ale tak nie jest

Stary 2013-12-06, 17:31   #2173
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, że różne typy, ale wyraźnie widać różnice - 217 ma dość krótkie włosie, od standardowych pędzli jest ciut mniejsza (mam porównanie jedynie z Sigmą i Hakuro), no i ma kształt taki jaki widać. Zawsze myślałam, że to bardziej taka kulka, ale tak nie jest
....
ale strasznie Ci się ten 217 rozczapirzył,dobrze go układasz do suszenia?

wizażowo&pazurkowo
Stary 2013-12-06, 17:41   #2174
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
....
ale strasznie Ci się ten 217 rozczapirzył,dobrze go układasz do suszenia?
Teraz myślę, że ma już swoją ostateczną formę, ale jak go zobaczyłam po raz pierwszy to powiem szczerze, że zdziwiłam się, bo inne moje pędzle od początku były takie równiutkie, a ten na początku miał sporo włosków powyginanych w różne strony świata. Ale teraz jest już ok, a to jak się z nim pracuje - bajka

Stary 2013-12-06, 21:45   #2175
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
ktory lepszy hakuro 50 czy 51? ciagle sie waham i czytam duuuzo opinii, a te sa podzielone . dodam, ze dwoch nie potrzebuje . niby roznica z dlugoscia wlosia to 3mm a ze srednica to 4mm, ale jako totalny laik naprawde nie wiem, czy to ma tak konkretne znaczenie?
Ja mam oba i stanowczo wolę H51

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-12-06, 21:50   #2176
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Tak zupełnie inny kształt, robiłam recenzję MAC 217 i wrzuciłam fotkę dla porównania z Maestro 495 i Lancrone.
Akurat na tym laptopie nie mam tamtych zdjęć ale możecie zobaczyć w reckach

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=825103

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-12-06, 22:01   #2177
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
Według mnie ma to znaczenie, bo przekłada się na "zbitość" włosa. Bawiłam się już różnymi pędzlami jeśli mowa o podkładzie i preferuję b. zbite pędzle z krótszym włosiem. Ostatnio doszło u mnie do takiej skrajności, że podkład najlepiej mi się nakłada.. pędzlem kabuki

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Tak zupełnie inny kształt, robiłam recenzję MAC 217 i wrzuciłam fotkę dla porównania z Maestro 495 i Lancrone.
Akurat na tym laptopie nie mam tamtych zdjęć ale możecie zobaczyć w reckach

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=825103
Chętnie poczytam

Stary 2013-12-06, 22:12   #2178
Rukmini
Raczkowanie

Cytat:
Bawiłam się już różnymi pędzlami jeśli mowa o podkładzie i preferuję b. zbite pędzle z krótszym włosiem. Ostatnio doszło u mnie do takiej skrajności, że podkład najlepiej mi się nakłada.. pędzlem kabuki
A kabuki nie mają zwykle długiego i niezbyt zbitego włosia?
Choć w sumie jest ich wiele, więc może taki z krótkim i zbitym też się znajdzie.
Stary 2013-12-06, 23:15   #2179
wspaniala
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam oba i stanowczo wolę H51
, ten h50 to masz stara wersje czy nowa?

Cytat:
Według mnie ma to znaczenie, bo przekłada się na "zbitość" włosa. Bawiłam się już różnymi pędzlami jeśli mowa o podkładzie i preferuję b. zbite pędzle z krótszym włosiem. Ostatnio doszło u mnie do takiej skrajności, że podkład najlepiej mi się nakłada.. pędzlem kabuki
a podklady mineralne (sypkie)?
wspaniala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 23:24   #2180
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
A kabuki nie mają zwykle długiego i niezbyt zbitego włosia?
Choć w sumie jest ich wiele, więc może taki z krótkim i zbitym też się znajdzie.
Mam Hakuro H100 i daje radę - konkretnie mam na myśli połączenie go z Healthy Mixem

Sypkich nie używam, czasami pudru ale to mam taki duży pędzel z tego zestawu z Sigmy.

Stary 2013-12-07, 01:11   #2181
Ewelina369
Raczkowanie

Dot.: Profesjonalne pędzle do make-up'u

Cytat:
Poszukaj konkretnych na KWC, zawsze to duża pomoc
Ja bym stawiała na pędzle wielofunkcyjne, no dajmy na to Everyday Minerals , Angled Flat Top Brush. Dla mnie nie ma chyba lepszego porównania,bo nałożę nim podkład, każdy od lekkiego jak Affinitone do kryjącego jak Revlon Colorstay. Nałożę nim kompakt brązujący (czyli taki brązer w kremie czy musie, sporo tego jest) i dobrze go rozetrę w odpowiednich miejscach a nie jest za duży i dociera w mniejsze obszary jak boki nosa czy skronie.
Pudru bym nim nie nakładała bo zajęło by to za dużo czasu ale można nim spokojnie przypudrować trudno dostępne miejsca jak okolice pod oczami.
Potem wykonturuję nim twarz bronzerem, spokojnie go rozetrze bez żadnych plam czy smug, nałożę nim róż, lepiej prasowany niż w musie ale na upartego każdy. Co tam dalej, rozświetlacz, no oczywiście też można ale do rozświetlacza sprawdza się połowa pędzli Jak by mnie wywieźli na bezludną wyspę i kazali zabrać max 1 pędzel do twarzy to wzięłabym ten
Inny wielofunkcyjny to znowu Everyday Minerals Eye Kabuki Brush , mały cwaniaczek a idealny do przypudrowania powieki, roztarcia do mgiełki smoky eye, wykonturowania boków nosa, wyrzeźbienia zagłębienia powieki, nałożenia rozświetlacza .... dużo można nim zrobić, najlepsze, że jak nie podpasuje Ci w jednym zadaniu, zawsze znajdziesz dla niego coś innego.
A tak na marginesie to dlaczego nikt nie wspomina że Everyday M. są bardzo dobre? A są.
Jeszcze przychodzi mi na myśl Bdellium Tools Duet Fiber Fundation 953M, Maestro Series, muszę wreszcie zrobić jego recenzję... To taki tani odpowiednik MACa 130 tego z krótkim włosiem Duo Fibre. Zawsze myślałam, że takie cuda to wymysły i strata pieniędzy a od kiedy go mam używam codziennie. Można nałożyć nim podkład ale trochę to trwa, ja nakładam nim korektor rozświetlający pod oczy w kształcie "V" przy każdym konturowaniu twarzy. Nakładam nim mocno napigmentowane róże, te które należy lekko dotknąć aby nie przesadzić, rozciera je błyskawicznie i równo. Nakładam nim rozświetlacz ale najlepiej spisuje się w wykańczaniu makijażu kiedy trzeba rozetrzeć granice kolorów, spoić makijaż, jest mały to rozetrze granice różu, kontur brązera na twarzy i na nosie, no znów ma wiele zadań.... Cena już trochę wyższa, bo 69 zł, no ale mam czyste sumienie bo prawie identyczny MAC to już kwota 215 zł, no lekko przesadzona...
Co do MACów,teraz trochę nie na temat ale nie żałuję zakupu 168, to mój wielozadaniowy pieszczoch!

A tak ogólnie co do moich opinii o pędzlach to daję 5 gwiazdek zazwyczaj tylko tym, które są wielofunkcyjne (wiem, czepiłam się tego słowa ale myślę,że jest tu kluczowe) lub bardzo rzadko takiemu, który może robi 1 rzecz ale jest mistrzem w swoim rodzaju.
Dobra trochę tu nabazgrałam, jak się jutro wyrobię to zrobię Ci fotki czy spis moich ulubieńców i tych podstawowych pędzli. Zaznaczam, że nie jestem wizażystką, mam tylko bzika na punkcie tego wszystkiego i wyżywam się prywatnie na znajomych
Dziękuję za odpowiedź.
Ewelina369 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 19:41   #2182
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
, ten h50 to masz stara wersje czy nowa?

a podklady mineralne (sypkie)?
A jest nowa wersja? Widziałam H50 i H50s, mój to H50, kupowałam na pewno z rok temu.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
Nie ma za co, pędzle to temat rzeka Sorki, nie wyrobiłam się w czasie z tym spisem ale w tygodniu postaram się zrobić.
A wiecie co? Może zrobimy coś takiego, że każda zrobi listę swoich must have pędzli, czy ulubieńców ? Nie ważne jak to nazwać, można by się tylko dogadać ile miało by ich być, nie wiem, 5 czy 10 jak z maluchami do makijażu oka? Pewnie pomagało by to innym osobom które dopiero zaczynają, zwłaszcza gdyby się okazało, że niektóre sztuki się powtarzają u różnych osób Fajnie by było zrobić jakiś odnośnik do takiego katalogu, można by tam tylko wstawiać listę, a plotki i porady nadal pisać tutaj, to by wszystko uprościło. Ja sama z radością zobaczę Waszych faworytów ! Co Wy na to?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-12-07, 19:46   #2183
Filozofka888
Zadomowienie

Zauważyłam dziś, ze Zoeva pojawiła sie w ofercie Minti Shop przeglądalam sobie dzisiaj hmn

BLOG
Stary 2013-12-08, 11:27   #2184
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Zauważyłam dziś, ze Zoeva pojawiła sie w ofercie Minti Shop przeglądalam sobie dzisiaj hmn
A jak się kształtują ich cent w porównaniu do np. allegro? W sumie to nawet nie znam tego sklepu, zaraz sobie popatrzę

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-12-08, 12:16   #2185
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
A jak się kształtują ich cent w porównaniu do np. allegro? W sumie to nawet nie znam tego sklepu, zaraz sobie popatrzę
Powiem szczerze, że nie wiem bo nie szukałam na Allgero.
A z tego sklepu juz kilka razy zamawiałam i było wszystko ok mają tam trochę takich firm trudno-dostępnych stacjonarnie.

BLOG
Stary 2013-12-08, 12:59   #2186
MyNameIsMakeUp
Raczkowanie

Ja zamawiam pędzle Zoeva ze sklepu ladymakeup,mam obecnie 4 i z pewnością kupię więcej,bo są na prawdę bardzo dobre,a do tego ceny też nie za wysokie!
Ponadto jest tam też pełna gama Hakuro,Maestro (nie lubię!),Sigma,Bdellium tools,Kryolan i dużo innych.
MyNameIsMakeUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:18   #2187
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Ale jaka super paleta Zoevy do konturowania twarzy Rzeczywiście fajne rzeczy mają, dzięki za info

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-12-09, 17:20   #2188
Filozofka888
Zadomowienie

Mnie jednak kusi ten Mac 217

BLOG
Stary 2013-12-09, 17:47   #2189
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
Mnie jednak kusi ten Mac 217
Mnie też długo kusił Teraz marzy mi się 168

Stary 2013-12-09, 18:15   #2190
dark01
Zakorzenienie

....
widzę,że Zoeva ma jakby odpowiednik 217,wygląda super i za niecałe 30zł....ma go któras z Was?

wizażowo&pazurkowo
Odpowiedz

Tagi
#brush, akcesoria do makijażu, blending brush, blendowanie, bronzer, every day minerals, flat top, hakuro, lancrone, makeup, makijaż, najlepsze, oczy, pędzel, pędzle, pędzle do makijażu, pędzle do makijażu hakuro, początkujące, podkład, problem, puder, pytanie pedzelki pedzel, róż, sunshade, tommi white, włosie, wybór, zestaw pędzli

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości