Pędzle - zbiorczy - Strona 75 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 9 20,00%
dobre 15 33,33%
średnie 7 15,56%
słabe 7 15,56%
fatalne 7 15,56%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-10, 11:58   #2221
magdula87
Rozeznanie

Dot.: Pędzle - zbiorczy

Ja również jestem posiadaczką pędzli Sunshade Minerals ;-) mam dwa zestawy jeden to zestaw 8 pędzli do wszystkiego, a drugi to zestaw 3 wraz z flat topem. Mam je od 3 miesięcy i sprawują się świetnie łatwo je doczyścić, szybko schną, nic z nich nie wypada, nie odkształca. ;-) a do tego są bardzo poręczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1389351463262.jpg (44,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1389351484047.jpg (40,4 KB, 15 załadowań)
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:58   #2222
Clarity
Zadomowienie

Polecicie jakiś dobry pędzel do bronzera? Mam co prawda Hakuro H24, który jest do różu i bronzera, ale jakoś mi on nie pasuje. Przejrzałam KWC i najlepsze opinie zbiera pędzle z Ecotools i Sephory. Wydaje mi się jednak, że ten z Ecotools jest większy, a ja mam dość małą buzię
Clarity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:14   #2223
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś dobry pędzel do bronzera? Mam co prawda Hakuro H24, który jest do różu i bronzera, ale jakoś mi on nie pasuje. Przejrzałam KWC i najlepsze opinie zbiera pędzle z Ecotools i Sephory. Wydaje mi się jednak, że ten z Ecotools jest większy, a ja mam dość małą buzię
Wg mnie ten Ecotoolsa do bronzera się nie nadaje, natomiast do nakładania podkładu mineralnego bardzo sobie chwalę
Najlepsze wg mnie do bronzera to te wyprofilowane, ścięte. Najładniej modelują twarz, wysmuklają.
Stary 2014-01-10, 15:48   #2224
Clarity
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Wg mnie ten Ecotoolsa do bronzera się nie nadaje, natomiast do nakładania podkładu mineralnego bardzo sobie chwalę
Najlepsze wg mnie do bronzera to te wyprofilowane, ścięte. Najładniej modelują twarz, wysmuklają.
Jaki zatem polecasz na przykład?
Stary 2014-01-10, 17:29   #2225
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Jaki zatem polecasz na przykład?
Od dłuższego czasu używam chińskiej 'podróby' Real techniques - joursna
Dość o nich głośno w blogsferze.
Ja sama jestem bardzo zadowolona; taniutki, od kilku miesięcy nadal mi służy jak na początku, ładnie dopasowuje się do wgłębienia pod kością policzkową, świetnie wtapia bronzer w resztę makijażu. Jestem na tak
Przyjemny jest także Maestro.
Stary 2014-01-10, 20:54   #2226
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Ja również jestem posiadaczką pędzli Sunshade Minerals ;-) mam dwa zestawy jeden to zestaw 8 pędzli do wszystkiego, a drugi to zestaw 3 wraz z flat topem. Mam je od 3 miesięcy i sprawują się świetnie łatwo je doczyścić, szybko schną, nic z nich nie wypada, nie odkształca. ;-) a do tego są bardzo poręczne.
Fajnie wyglądają, mam gdzieś ten mały kabuki,jest bardzo przyjemny tylko za mały jak do przypudrowania całej twarzy Sunshade to chyba ta sama firma co LancrOne?

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Dokładnie, Ecotools jest fajny do brązowienia całej twarzy ale dobrze jej nie wykonturuje. Lepsze są ścięte, uwielbiam MAC 168, tylko ta koszmarna cena, poza nim Kozłowski R-CB 635 lub Everyday Minerals Angled Flat Top.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Od dłuższego czasu używam chińskiej 'podróby' Real techniques - joursna
Dość o nich głośno w blogsferze.
Ja sama jestem bardzo zadowolona; taniutki, od kilku miesięcy nadal mi służy jak na początku, ładnie dopasowuje się do wgłębienia pod kością policzkową, świetnie wtapia bronzer w resztę makijażu. Jestem na tak
Przyjemny jest także Maestro.
Nie wiedziałam, możesz wstawić jakieś zdjęcie joursna ?

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:47   #2227
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, możesz wstawić jakieś zdjęcie joursna ?
: )
Można je dorwać naprawę za gorsze na ebayu Jak tylko je zobaczyłam, musiałam kupić, aby wypróbować i jestem mile zaskoczona jakością.

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2014-01-10 o 21:48
EbonyLuna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:56   #2228
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
: )
Można je dorwać naprawę za gorsze na ebayu Jak tylko je zobaczyłam, musiałam kupić, aby wypróbować i jestem mile zaskoczona jakością.
Kusisz

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-01-11, 18:03   #2229
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Kusisz
ojtam niezłe są
Stary 2014-01-11, 22:42   #2230
Clarity
Zadomowienie

Cytat:
Dokładnie, Ecotools jest fajny do brązowienia całej twarzy ale dobrze jej nie wykonturuje. Lepsze są ścięte, uwielbiam MAC 168, tylko ta koszmarna cena, poza nim Kozłowski R-CB 635 lub Everyday Minerals Angled Flat Top.
Kurczę, nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że mój Hakuro H24 bodajże jest też ścięty i szczerze to on mi nie pasuje. Te duże (w sensie Ecotools czy Sephora) Ja chcę pędzel nie do brązowania całej twarzy, ale do lekkiego konturowania, bo mam bardzo jasny odcień cery.

Joursen mnie nie przekonuje jakoś, chyba wolałabym coś z Real Techniques. Co sądzicie o tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50033 (w kontekście konturowania twarzy bronzerem).
Stary 2014-01-12, 00:27   #2231
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Kurczę, nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że mój Hakuro H24 bodajże jest też ścięty i szczerze to on mi nie pasuje. Te duże (w sensie Ecotools czy Sephora) Ja chcę pędzel nie do brązowania całej twarzy, ale do lekkiego konturowania, bo mam bardzo jasny odcień cery.

Joursen mnie nie przekonuje jakoś, chyba wolałabym coś z Real Techniques. Co sądzicie o tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50033 (w kontekście konturowania twarzy bronzerem).
Tak, jest ścięty
Miałam H24 i oddałam mamie do różu, jak dla mnie był za bardzo elastyczny, nie radził sobie z nabieraniem niektórych brązerów ani dobrze ich nie rozcierał. Wolę w tej roli bardziej sztywne pędzle.
Jajko RT mam i super nakłada się nim puder mineralny czy prasowany, nie lubię nim konturować, bo jest za duże i bardzo puszyste. Wiesz, widziałam, że Zoeva ma taki ciekawy biały, podobny do MAC 168 i któregoś z Hakuro (chyba H21, jak chcesz to zobacz w mojej recenzji jak wyglądają, Zoeva jest coś pomiędzy nimi), tez ścięty ale mały pędzelek. Nie mam go, ale chciałabym sprawdzić, bo szukam odpowiednika 168. Pamiętam, że nie był drogi.

Konkursomaniactwo '15

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-01-12 o 00:30
Stary 2014-01-12, 07:40   #2232
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:

Jesli do bronzera, to sądze, że już lepszy będzie setting brush. Do rozeirtlacza jest super, ale do brązujących kosmetyków też mógłby sie wprawdzić, bo jest mały, tym samym o wiele bardziej precyzyjny, ale jednocześnie na tyle puchaty, by nie zrobić plam.
Ten, który proponujesz będzie zbyt duży. Tym bardziej, jak wspomniałaś, że nie jesteś posiadaczką zbyt dużej twarzy
Albo po prostu postaw na contour brush

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2014-01-12 o 07:42
EbonyLuna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 11:50   #2233
pierniczek_
Rozeznanie

Cytat:
Kurczę, nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że mój Hakuro H24 bodajże jest też ścięty i szczerze to on mi nie pasuje
A co z nim jest nie tak? Ja mam H21 i chcę go wymienić na coś innego, bo zaczął gubić włoski, poza tym część włosia zawinęła się do wewnątrz i już nie ma takiego kształtu i objętości, jak na początku. Myślałam właśnie o H24.
pierniczek_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 23:40   #2234
sokzkaralucha
Raczkowanie

Być może tutaj znajdę pomoc. Chcę dokompletować zestaw pędzli, aby łatwiej było rozważać czego potrzebuję, a co mam, wklejam swoje zestawienie:

Kocham prawie wszystkie, prócz 3 od góry- prócz poprawek nie znalazłam dla niego zastosowania. Ale wracając do tematu- potrzebuję pędzelków do blendowania, bo obecnie przechodzę z tym tematem katorgę.

Bardzo kusi mnie zestaw:

http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...865543616.html
Nie posiadają jednak skośnego do brwi/eyelinera.

Oraz:

http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...865543362.html

Jakoś parametry pierwszego bardziej mi podchodzą, boję się jednak, że ten do pudry sypkiego będzie wyglądał jak mój nieszczęśnik. Dodatkowo nie ma tego skośniaka do brwi. Oba zestawy wydają się być podobne, a tak różne. Oczywiście brakuje mi też pędzla do różu/bronzera z prawdziwego zdarzenia- tutaj moim faworytem byłby z innego zestawu:

Zastanawiam się, który wybrać najlogiczniej. Pierwszemu pomimo, że wydaje się najfajniejszy do blendowania dużo brakuje, drugiemu niewiele, trzeci jest znów zestawem prawie... bo brakuje mu typowego smoky eye'a. Jakieś rady?

sokzkaralucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 19:06   #2235
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sokzkaralucha Pokaż wiadomość
Być może tutaj znajdę pomoc. Chcę dokompletować zestaw pędzli, aby łatwiej było rozważać czego potrzebuję, a co mam, wklejam swoje zestawienie:

Kocham prawie wszystkie, prócz 3 od góry- prócz poprawek nie znalazłam dla niego zastosowania. Ale wracając do tematu- potrzebuję pędzelków do blendowania, bo obecnie przechodzę z tym tematem katorgę.

Bardzo kusi mnie zestaw:

http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...865543616.html
Nie posiadają jednak skośnego do brwi/eyelinera.

Oraz:

http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...865543362.html

Jakoś parametry pierwszego bardziej mi podchodzą, boję się jednak, że ten do pudry sypkiego będzie wyglądał jak mój nieszczęśnik. Dodatkowo nie ma tego skośniaka do brwi. Oba zestawy wydają się być podobne, a tak różne. Oczywiście brakuje mi też pędzla do różu/bronzera z prawdziwego zdarzenia- tutaj moim faworytem byłby z innego zestawu:

Zastanawiam się, który wybrać najlogiczniej. Pierwszemu pomimo, że wydaje się najfajniejszy do blendowania dużo brakuje, drugiemu niewiele, trzeci jest znów zestawem prawie... bo brakuje mu typowego smoky eye'a. Jakieś rady?
Jeśli już ma być zestaw to podsumuj w którym jest najwięcej tych, które są Ci potrzebne a ewentualnie osobno doku pojedynczy brakujący. Ja bym wybrała 3 zestaw, bo mówisz, że potrzebny Ci jest pędzel do różu, do brwi i coś do blendowania. Może nie ma w nim typowego do blendowania ale jest płaski do nałożenia cieni na cała powiekę i skośny do zaznaczenia załamania. Może ta puchata kulka poradzi sobie z cieniowaniem? Fajnie wygląda.
Nie mam ich i nie wypowiem się czy są dobre ale praktycznie nie ma różnicy w cenie więc 3 jest najbliższy ideałowi. Jak chcesz to dokup do nich Landrone Blending E231,( chyba to ta sama firma więc też 1 sprzedawca powinien mieć je w ofercie) moim zdaniem jest lepszy od Maestro 497, daje radę i niewiele kosztuje.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-01-15, 09:23   #2236
sokzkaralucha
Raczkowanie

Dziękuję za odpowiedź. Ogólnie- jestem szalona. Kupiłam po prostu oba (dwa ostatnie), bo stwierdziłam, że lepiej niech koszty wysyłki rozbiją się na dwa zestawy. Ewentualnie oddam/odsprzedam powtarzające się pojedyncze sztuki z zestawu jak już sobie wszytko zestawię.

Stwierdziłam, że zestaw 2 będzie optymalny jeśli chodzi o oko i z niego nie zrezygnuję, natomiast i tak opłaca zamówić mi się ten większy zestaw, bo dokupowanie pędzli pojedynczo jest dość drogą zabawą.

Teraz czekam, aż dotrą. Jestem ich niesamowicie ciekawa oraz różnicy między syntetykami i naturalnym włosiem (te posiadane przeze mnie są z naturalnego, kupione za grosze).

Stary 2014-01-15, 09:51   #2237
magdula87
Rozeznanie

Cytat:
Dziękuję za odpowiedź. Ogólnie- jestem szalona. Kupiłam po prostu oba (dwa ostatnie), bo stwierdziłam, że lepiej niech koszty wysyłki rozbiją się na dwa zestawy. Ewentualnie oddam/odsprzedam powtarzające się pojedyncze sztuki z zestawu jak już sobie wszytko zestawię.

Stwierdziłam, że zestaw 2 będzie optymalny jeśli chodzi o oko i z niego nie zrezygnuję, natomiast i tak opłaca zamówić mi się ten większy zestaw, bo dokupowanie pędzli pojedynczo jest dość drogą zabawą.

Teraz czekam, aż dotrą. Jestem ich niesamowicie ciekawa oraz różnicy między syntetykami i naturalnym włosiem (te posiadane przeze mnie są z naturalnego, kupione za grosze).
Myślę że będziesz zadowolona z tych pędzli ;-) sama mam dwa zestawy SM, jeden to taki jak Twój ostatni tylko bez jednego pędzla, a drugi mój zestaw to long kabuki, flat top, mini kabuki mam je od ponad dwóch miesięcy i są świetne, łatwo się je myje, szybko schną, nic się nie odkształca, żaden nie zgubił włosa. Są niesamowicie mięciutkie :-D
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:33   #2238
Rukmini
Raczkowanie

Mi się ten drugi zestaw podoba.
Zastanawiam się, czy sobie go na podróże nie kupić.
Mam wszystkie pędzle, jakich potrzebuję (i wiele innych), ale kuszą kolejne! (da się z tego jakoś wyleczyć?!)
Rukmini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 12:18   #2239
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Mi się ten drugi zestaw podoba.
Zastanawiam się, czy sobie go na podróże nie kupić.
Mam wszystkie pędzle, jakich potrzebuję (i wiele innych), ale kuszą kolejne! (da się z tego jakoś wyleczyć?!)
...skąd ja to znam? A najgorsze, że ostatnio wpadłam na genialny pomysł wymiany wszystkiego, choć moje obecne są w stanie idealnym. Ale chciałam kupić droższe, żebym się tak wykosztowała, żeby mi się odechciało kolejnych zakupów Ale to tak nie działa, ob nawet jak próbuję kupić sobie czasem coś , co kosztuje więcej niż to, co biorę zazwyczaj, to i tak znajdę miliardy pretekstów i pomysłów, na co innego wydać. To już uzależnienie, serio
Ale kurczę, mam tyyyyle marek do wypróbowania A rzadko się maluję, to i pędzli nie zajeżdżam no i bubli też nie kupuję.
Stary 2014-01-15, 12:31   #2240
Rukmini
Raczkowanie

Mi pewną ulgę przynosi kupowanie pędzli na prezent dla młodszej siostry lub szwagierek. Kupuję, zamawiam i czekam aż przyjdą... (kocham to czekanie), a z drugiej strony nie mam wyrzutów sumienia, że to znów dla mnie.
Teraz rozważam zamówienie czegoś dla mojej siostrzyczki, ale ona ma urodziny dopiero w czerwcu!! (a już jej kupiłam kilka drobiazgów na wyprzedażach).
Rukmini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:13   #2241
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Mi pewną ulgę przynosi kupowanie pędzli na prezent dla młodszej siostry lub szwagierek. Kupuję, zamawiam i czekam aż przyjdą... (kocham to czekanie), a z drugiej strony nie mam wyrzutów sumienia, że to znów dla mnie.
Teraz rozważam zamówienie czegoś dla mojej siostrzyczki, ale ona ma urodziny dopiero w czerwcu!! (a już jej kupiłam kilka drobiazgów na wyprzedażach).
Oo tak, czekanie jest chyba najlepsze Ja cieszę się jak zamawiam np dla mamy i tak wyczekuję kuriera/listonosza czy choćby awizo.
Ja teraz ubolewam, bo wszystko, co zamówiłam, już otrzymałam. Ale chyba nie powinnam narzekać, bo sporo pieniędzy wydałam ostatnio stacjonarnie, co mi się niezmiernie rzadko zdarza. Większość kupuję za pośrednictwem internetu i taką formę zakupów preferuję Zresztą, zazwyczaj tego, czego chcę, w sklepie nie dostanę.
Stary 2014-01-15, 16:49   #2242
sokzkaralucha
Raczkowanie

To niesamowicie wciąga, nie da się z tego wyleczyć. Ja też wiecznie obiecuję sobie 'to będzie ostatni wydatek w tym miesiącu', a potem znów biegam za czymś.

Skusiłam się na oba właśnie ze względu na dobre opinie, pędzli nigdy dość (;
Chociaż już ledwie się mieszczę.

Osobiście nienawidzę oczekiwania- jestem z tych które chcą już i teraz. Mam nadzieje, że pędzle przybędą w piątek/poniedziałek. Bo na moje creepersy na potrójnej koturnie czekam już pół miesiąca miesiąca, a tyle pomysłów do czego ubrać.

Stary 2014-01-15, 18:34   #2243
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:

Rozwiązanie idealne
Pewnie i tak wszystkie sobie zostawisz, ale tak to jest, dobrze jest mieć podobne pędzelki do nakładania różnych kolorów cieni. Daj znać jak się sprawują

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Genialny sposób! Robię podobnie, tylko, że na prezenty zamawiam już wypróbowane i zatwierdzone pędzle. Chyba pomyślę o Twoim systemie

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-01-15, 23:49   #2244
Charlotta11
Rozeznanie

Ja właśnie też się zastanawiam nad pędzlem dla siostry, która nie za bardzo umie malowac się cieniami. Ale zażyczyła sobie pędzel do blendowania. Pewnie jakiś odpowiednik 217 z Maca. Słyszałam, że Maestro i Hakuro mają takowe ale opinie o nich są różne. Mówicie, że Lancrone lepsze? A może jeszcze jakieś inne?
Najchętniej bym jej tę 217 (sama posiadam) kupiła ale ta cena ... :/ No i może faktycznie dla osoby, która nie ma hopla na punkcie makijażu odpowiednik wystarczy ...
Charlotta11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 11:19   #2245
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też się zastanawiam nad pędzlem dla siostry, która nie za bardzo umie malowac się cieniami. Ale zażyczyła sobie pędzel do blendowania. Pewnie jakiś odpowiednik 217 z Maca. Słyszałam, że Maestro i Hakuro mają takowe ale opinie o nich są różne. Mówicie, że Lancrone lepsze? A może jeszcze jakieś inne?
Najchętniej bym jej tę 217 (sama posiadam) kupiła ale ta cena ... :/ No i może faktycznie dla osoby, która nie ma hopla na punkcie makijażu odpowiednik wystarczy ...
...
Zoeva ma podobny pędzel z tlenionym włosiem,bardzo dobry<nie pamiętam numeru> za około 30zł

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:12   #2246
Charlotta11
Rozeznanie

dark01, dziękuję bardzo. Przejrzałam Allegro i znalazłam faktycznie podobnie wyglądający Zoeva Soft Definer 227. Czy to ten ?
Charlotta11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:26   #2247
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
dark01, dziękuję bardzo. Przejrzałam Allegro i znalazłam faktycznie podobnie wyglądający Zoeva Soft Definer 227. Czy to ten ?
...
dokładnie ten.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2014-01-16, 19:27   #2248
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Ta Zoeva jest coraz ciekawsza Też przejrzałam sklepy i przynajmniej kilka modeli jest ciekawych.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-01-16, 19:41   #2249
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Ta Zoeva jest coraz ciekawsza Też przejrzałam sklepy i przynajmniej kilka modeli jest ciekawych.
...
właśnie,mają znakomity wybór kształtów i włosia,zwłaszcza modele do makijażu oczu sa bardzo ciekawe.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2014-01-20, 21:06   #2250
sokzkaralucha
Raczkowanie

Dotarły moje zamówione pędzle. Przedstawię wam moje nowe pędzlowe-love:

Te w czarnym etui to moje dwa stare zestawy z włosia naturalnego. Podsumowując i oglądając je wszystkie dokładnie to powtarzają mi się tylko i wyłącznie języczki do korektorów (a przecież mają wszechstronne zastosowanie) oraz pudrów (ale tych nigdy dość!). Z opisów obawiałam się, że te zestawiki będą bardziej podobne do siebie, a tu na prawdę duże różnice, które ładnie widać na tym zdjęciu:

Są niesamowicie milutkie w dotyku, wstępnie nie rozczarowały- ale test bojowy wkrótce, mam zamiar porządnie je zrecenzować na blogu (;

Odpowiedz

Tagi
#brush, akcesoria do makijażu, blending brush, blendowanie, bronzer, every day minerals, flat top, hakuro, lancrone, makeup, makijaż, najlepsze, oczy, pędzel, pędzle, pędzle do makijażu, pędzle do makijażu hakuro, początkujące, podkład, problem, puder, pytanie pedzelki pedzel, róż, sunshade, tommi white, włosie, wybór, zestaw pędzli

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości