Pędzle - zbiorczy - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 21,74%
dobre 15 32,61%
średnie 7 15,22%
słabe 7 15,22%
fatalne 7 15,22%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-07-07, 18:39   #2401
cuukiii
Przyczajenie

Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
Zoeva zdecydowanie.
a miał ktoś GlamBrush Hani? jak wrażenia?
cuukiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 17:27   #2402
umman
Raczkowanie

Potrzebuję jednego języczka do podkładu. Co, gdzie najkorzystniej kupić z uwzględnieniem czasu dostawy i kosztów paczki?Nie mam ochoty czekac tygodniami na realizację. Jakieś pomysły?
umman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 22:47   #2403
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Potrzebuję jednego języczka do podkładu. Co, gdzie najkorzystniej kupić z uwzględnieniem czasu dostawy i kosztów paczki?Nie mam ochoty czekac tygodniami na realizację. Jakieś pomysły?
Zależy gdzie mieszkasz; może akurat w twoim mieście sklep internetowy ma swoja siedzibę, wiele z nich posiada opcję odbioru osobistego. Poza tym w większości sieciówkowych drogerii powinnaś takie znaleźć,choćby od ecotoolsa
To dośc standardowy model, nie powinno być większych problemów z namierzeniem go.
Stary 2014-07-10, 11:43   #2404
umman
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Zależy gdzie mieszkasz; może akurat w twoim mieście sklep internetowy ma swoja siedzibę, wiele z nich posiada opcję odbioru osobistego. Poza tym w większości sieciówkowych drogerii powinnaś takie znaleźć,choćby od ecotoolsa
To dośc standardowy model, nie powinno być większych problemów z namierzeniem go.
Dzięki, akurat ecotools jest w promocji, myślałam o czymś innym
umman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:58   #2405
sweetbite
Przyczajenie

A ja mam pytanie, czy znacie jakiś pędzel (najlepiej z Hakuro), który byłby odpowiednikiem RT Buffing Brush? Wiem, że Glambrush t2 jest niby jego odpowiednikiem, ale szukam czegoś bardziej sprawdzonej marki...
sweetbite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 09:05   #2406
zuz123
Zadomowienie

Wiesz co, ja bym wzięla ten Glam Brush jeśli martwisz się tylko o jakość bo syntetyki są naprawdę dobre. Mam t2 i niczego nie mogę mu zarzucić... Z Hakuro to nic nie kojarzę podobnego.
Zestaw Core Collection z kodem FIRSTORDER na lookfantastic da Ci 20 % zniżki więc za 4 pędzle ok. 80 zł byś zapłaciła.
Nic innego mi nie przychodzi do głowy

wymiana
zuz123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 19:05   #2407
sweetbite
Przyczajenie

No właśnie chyba tak zrobię, bo już się czaję jakiś czas na te pędzle Hani, bo są naprawdę korzystne cenowo, ale tak jak się napaliłam początkowo na więcej sztuk, to po przeczytaniu opinii, że się kozy rozczapirzają po praniu, to stwierdziłam, że kupię dwa syntetyki do korektora i tylko jedną kozę O4 na wypróbowanie, natomiast T2 nie ma teraz na magazynie, więc chyba po prostu poczekam. Poza tym mają być nowe modele w sierpniu i też ich jestem ciekawa.
Chciałam się rozejrzeć jeszcze za czymś innym, ale nic interesującego i taniego nie widzę. Osobiście mam już dwa pędzle do nakładania podkładu, flat top i long handled kabuki z Sunshade Minerals, ale nie wiem czy to wina pędzli, czy czego, ale jakoś nie przekonują mnie "w akcji". Piją dużo podkładu i nie ma jakiegoś efektu wow, jak nałożę nimi podkład.
Co do tego zestawu Core to zastanawiałam się nad nim, ale już widzę, że możliwe, że dwóch pędzlów z niego nie będę używać, więc wolę pojedynczo dokupić, to co faktycznie potrzebuję. Chociaż nie powiem, gdybym zobaczyła w TK Maxxie, to bym pewnie wzięła, ponoć bywają po 70 zł ten zestaw Core i do oczu fioletowy, i nawet ten duo fibre. Jedna blogerka przedwczoraj dała post, że kupiła u siebie w Bielsku Białej w TK Maxxie właśnie, u mnie w Poznaniu jednak w obu TK Maxxach ich nie mają

Edytowane przez sweetbite
Czas edycji: 2014-07-16 o 19:12
Stary 2014-07-17, 09:58   #2408
scrabble1
Zakorzenienie

Mam kilka pędzelków od Hani, piorę praktycznie co kilka dni czy raz w tygodniu, bo odstawiłam inne i testuję Glam i nic złego się z nimi nie stało. Te z kozy nabrały objętości ale jak pisałam z wszystkimi pędzlami z naturalnym włosiem tak się dzieje, MACi też zrobiły mi się jakby gęstsze.
Też czekam na nowe modele, ciekawe czy jakieś nietypowe się pojawią?
Chyba nie znam żadnego podobnego do Buffing RT, nie mam go ale wydaje się puchaty i sprężysty. Do podkładu najbardziej pasuje mi Hakuro H51 ale to co innego, jest zbity, nie wchłania dużo produktu i szybko i sprawnie nakłada podkład.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 18:24   #2409
sweetbite
Przyczajenie

Ja się waham ciągle jeszcze jaki pędzel do podkładu by mi najbardziej odpowiadał, i dużo teraz się zasugerowałam, że Buffing Brush RT jest ulubionym pędzel Hani. Teraz jednak się tak przyglądam i nie wiem, czy nie ma za długiego i zbyt rozłożystego w pracy włosia, może faktycznie coś bardziej zbitego by mi bardziej odpowiadało. Z tych dwóch Sunshade Minerals, które mam, ten flat top do rozprowadzania podkładu odpowiada mi jednak bardziej, więc kuleczki odpadają. Też się przyglądałam różnym pędzlom Hakuro, teraz, po prześledzeniu tego wątku, też biorę pod uwagę F54 Lancrone, bo ogólnie jeszcze kilka innych do oczu mi wpadło w oko z tej firmy. Widzę, że są tanie, i mają dobre opinie, a seria Sunshade, którą wypuścili, też jest całkiem niezła jakościowo. Co mnie tylko wkurza, to to, że strasznie długo schną - dziś umyłam flat topa, minęło 8 godzin, a on nadal mokry, to normalne??? Ile schną pędzle Hakuro do podkładu?
Z ostatnich filmików Hani wynika, że będą co najmniej dwa nowe syntetyki do podkładu, już się nie mogę doczekać. Podoba mi się, że wprowadza modele, których czasem inne firmy nie mają- np. ten O2 skunks. Taki widziałam tylko w tym zestawie RT Duo Fibre. Do bronzera też ma być jeden skośny nowy i taki prostokątny na kształt któregoś z Narsa. Cieszę się, bo jakoś dotychczasowe modele tj to duże jajo i ten mniejszy do konturowania jakoś nie przemawiają do mnie.

Edytowane przez sweetbite
Czas edycji: 2014-07-17 o 18:33
Stary 2014-07-18, 08:42   #2410
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

dziewczyny, czym na szybko umyć pędzel, nieraz mam tak ze malując sie chcialabym użyc dwóch róznych kolorów do jednego pędzla ale nie wiem czym go na szybko wyczyścic

* Dsquared She Wood- Crystal Creek -10ml
* Armani Diamonds Summer, Summer Fraiche- 10ml

+Becca Ever Matte Poreless baza- próbka
+ YSL Touche Eclat Blur baza - próbka

cebulki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 10:19   #2411
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dziewczyny, czym na szybko umyć pędzel, nieraz mam tak ze malując sie chcialabym użyc dwóch róznych kolorów do jednego pędzla ale nie wiem czym go na szybko wyczyścic
Spray do czyszczenia/odkażania pędzli i wytrzeć np w mikrofibrę lub ręcznik papierowy
Stary 2014-07-18, 12:36   #2412
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ja polecam do ekspresowego mycia pędzli płyn MAC
Stary 2014-07-21, 11:19   #2413
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Spray do czyszczenia/odkażania pędzli i wytrzeć np w mikrofibrę lub ręcznik papierowy
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja polecam do ekspresowego mycia pędzli płyn MAC
dzieki za rady, w tej chwili nie mam takich plynów, a czy moge spsikac chusteczke spirytusem i wytrzec o to pedzel?

* Dsquared She Wood- Crystal Creek -10ml
* Armani Diamonds Summer, Summer Fraiche- 10ml

+Becca Ever Matte Poreless baza- próbka
+ YSL Touche Eclat Blur baza - próbka

cebulki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 19:45   #2414
scrabble1
Zakorzenienie

Na szybko można wytrzeć o jakąś chusteczkę nawilżającą do demakijażu, potem przetrzeć o ręcznik papierowy. Po chwili pędzelek powinien być gotowy. Przynajmniej teoretycznie

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 15:34   #2415
kate_jk
Raczkowanie

mysle, ze mozna radzic sobie wlasnie chusteczkami do demakijazu + recznik papierowy lub zwykla chusteczka
kate_jk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 16:51   #2416
201612060923
Konto usunięte

Witam.
Chcę zainwestować w porządny pędzel do pudru, który mi posłuży jak najdłużej. Taki, który ma dosyć miłe w dotyku włosie niezmieniające właściwości mimo częstego prania(aktualnie używany piorę dwa razy w tygodniu(muszę to robić dosyć często, bo moja cera źle znosi zanieczyszczenia, także te nagromadzone na pędzlu) i włosie stało się niezbyt przyjemne w dotyku-szorstkawe i nieco kłuje). Zastanawiam się nad EcoTools albo Hakuro. Który z nich wybrać? A może w Naturze albo Rossmannie znajdę dobry pędzel w korzystnej cenie(mogę wydać tak do 40-50 zł)? Z góry dziękuję za pomoc.
201612060923 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 19:47   #2417
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Witam.
Chcę zainwestować w porządny pędzel do pudru, który mi posłuży jak najdłużej. Taki, który ma dosyć miłe w dotyku włosie niezmieniające właściwości mimo częstego prania(aktualnie używany piorę dwa razy w tygodniu(muszę to robić dosyć często, bo moja cera źle znosi zanieczyszczenia, także te nagromadzone na pędzlu) i włosie stało się niezbyt przyjemne w dotyku-szorstkawe i nieco kłuje). Zastanawiam się nad EcoTools albo Hakuro. Który z nich wybrać? A może w Naturze albo Rossmannie znajdę dobry pędzel w korzystnej cenie(mogę wydać tak do 40-50 zł)? Z góry dziękuję za pomoc.
A chcesz tylko syntetyczny pędzel czy z włosia naturalnego może być?
Kiedyś te z serii for your beauty były nie najgorsze z włosia naturalnego. Ten mniejszy do różu przypominał troche MAC 109 ale był jednak trochę większy. Co prawda po każdym praniu robiły się coraz bardziej rozczapierzone i coraz bardziej kłujące.
Z pędzli syntetycznych do pudru nie umiem nic polecić. Po prostu każdy syntetyk jest za sztywny i gęsty, nabiera za dużo pudru i za dużo go nakłada w jedno miejsce. Mam do różu Ecotools, do pudru RealTechniques, Kabuki z Sephory oraz inne i żaden nie daje rady. Mogłabym się wszystkich pozbyć.

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-08-06 o 19:58
LadyMadalena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 19:30   #2418
normatywna
Przyczajenie

Dla początkujących wizażystek, które nie chcą lub nie mają z czego, nadszarpnąć gotówki polecam pędzle mineralne Lancrone.
Są podobne do Hakuro, kosztują mniej a jednak jakościowo niczego im nie brakuje. Naprawdę warto. Mi zależało na tym by uczyć się na w miarę tanich a jednocześnie nie badziewnych pędzlach i lux wyszło. Dodam, że też wiele wątków przewertowałam w poszukiwaniu alternatywny do Hakuro czy Diora.
Stary 2014-08-08, 11:34   #2419
zuz123
Zadomowienie

Czy kupowała któraś z Was pędzle z ebay z takimi drewnianymi (a przynajmniej tak wyglądają) rączkami?
http://www.ebay.pl/itm/390848493095?...84.m1438.l2649
Kuszą mnie bo są tanie (30 zł) ale nie wiem jak z ich gęstością...

wymiana
Stary 2014-08-09, 00:10   #2420
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Czy kupowała któraś z Was pędzle z ebay z takimi drewnianymi (a przynajmniej tak wyglądają) rączkami?
http://www.ebay.pl/itm/390848493095?...84.m1438.l2649
Kuszą mnie bo są tanie (30 zł) ale nie wiem jak z ich gęstością...
Co prawda nie kupowałam tych a inne pędzle prosto z chin i niestety nie jestem z nich zadowolona. Większość jest krzywa, zupełnie nie trzyma kształtu. Choć syntetyki i tak zdecydowanie lepiej im wychodzą. Ktoś widać musi lepiej czuwać nad jakością niż ich wewnętrzna kontrola bo sami sobie z nią nie dają rady.

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 11:41   #2421
zuz123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Co prawda nie kupowałam tych a inne pędzle prosto z chin i niestety nie jestem z nich zadowolona. Większość jest krzywa, zupełnie nie trzyma kształtu. Choć syntetyki i tak zdecydowanie lepiej im wychodzą. Ktoś widać musi lepiej czuwać nad jakością niż ich wewnętrzna kontrola bo sami sobie z nią nie dają rady.
Dzięki, to nie będę ryzykować W sumie mam jeden podobny pędzel (flat top)kupiony oddzielnie i jest świetnie wykonany i miękki. Używam go do podkładu w płynie, pudru i róży i jestem b. zadowolona, a kosztował 5 zł z wysyłką gratis..

wymiana
Stary 2014-08-13, 11:08   #2422
Asprit
Raczkowanie

Dziewczyny, czy któraś może się wypowiedzieć o pędzlach sedona lace?
Stary 2014-08-19, 21:53   #2423
sweetbite
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś może się wypowiedzieć o pędzlach sedona lace?
Ja się nie wypowiem, bo ich nie używałam, ale tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=EDXBtCUehY4
jest ich dosyć wyczerpująca recenzja Może Ci pomoże trochę
Stary 2014-08-20, 07:31   #2424
Asprit
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sweetbite Pokaż wiadomość
Ja się nie wypowiem, bo ich nie używałam, ale tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=EDXBtCUehY4
jest ich dosyć wyczerpująca recenzja Może Ci pomoże trochę
Widziałam ten filmik, ale dziękuję O dziwo pędzle już do mnie dotarły, nie spodziewałam się tak szybko
Stary 2014-08-21, 21:45   #2425
M a d z i a
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Witam.
Hej
Jeżeli szukasz dobrego pędzla do pudru to ja polecam pędzel KAVAI nr 21 (LUXE FACE DEFINER). Dostałam go od siostry na urodziny i jestem nim oczarowana. Pędzel wykorzystuje do nakładania głównie pudru, czasem stosuję go również do bronzera. Pędzel sprawdza się w 100%. Włosie jest mięciutkie w dotyku i w dobrej jakości, przy nakładaniu nie robią się plamy. Solidnie wykonany i prześliczny z wyglądu
M a d z i a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 18:39   #2426
Moxalie
Przyczajenie

Talking pomóżcie zidentyfikować pędzle...

Witam wszystkie wizażanki ;-)

Kupiłam dzisiaj komplet 34 pędzli od Roberto Giovanni, zaczynam swoją podróż wśród wizażu

Jednak nie mam pojęcia do czego większość z nich służy. Prosiłabym, więc o pomoc w nazwaniu każdego z nich (profesjonalne nazewnictwo) oraz do czego służą. Niektóre nazwy i zastosowanie są oczywiste, ale i tak proszę o podanie. ;-*
Pozdrawiam ;-*
Moxalie

To jest opis ze stronki www może coś pomoże

1. Duży pędzel do omiatania twarzy (włosie kucyka)
* długość włosia: 45mm
2. Duży pędzel do pudru/różu (włosie kucyka)
* długość włosia: 40mm
3. Średni pędzel do pudru/różu (włosie kucyka)
* długość włosia: 35mm
4. Mały Pędzel do pudru/różu (włosie kucyka)
* długość włosia: 32mm
5. Skośny pędzel do różu (włosie kucyka)
* długość włosia: 35mm
6. Pędzel do rozcierania cieni (włosie sobola)
* długość włosia: 15mm
7. Pędzel do podkładu (włosie kozy)
* długość włosia: 16mm
8. Pędzel do konturowania/ rozświetlacza (włosie kozy)
* długość włosia: 13mm
9. Pędzel do konturowania/ rozświetlacza (włosie kozy)
10. Krótki pędzel do cieni (włosie kozy)
* długość włosia: 10mm
11. Zaokrąglony pędzel do cieni (włosie kozy)
12. Duży ukośny pędzel do cieni (włosie kozy)
* długość włosia: 14mm
13. Krótki pędzel do cieni (włosie kozy)
* długość włosia: 9mm
14. Duży pędzel do brwi (włosie kozy)
* długość włosia: 12mm
15. Zaokrąglony pędzel do cieni (włosie kozy)
* długość włosia: 11mm
16. Skośny pędzel do cieni (włosie kozy)
* długość włosia: 12mm
17. Zaokrąglony pędzel do cieni (włosie kozy)
18. Zaokrąglony pędzel do cieni (włosie kozy)
19. Krótki pędzel do cieni (włosie kozy)
* długość włosia: 7mm
20. Skośny pędzel do cieni (włosie kozy)
21. Mały pędzel do brwi (włosie kozy)
22. Zaokrąglony pędzel do cieni (włosie kozy)
23. Pędzelek do brwi (włosie kozy)
* długość włosia: 6mm
24. Skośny pędzelek do eyelinera (włosie kozy)
* długość włosia: 5mm
25. Dłuższy pędzelek do nakładania korektora (włosie kozy)
* długość włosia: 8mm
26. Krótki pędzelek do nakładania korektora (włosie kozy)
* długość włosia: 4mm
27. Pędzelek do pomadki (tworzywo sztuczne)
28. Pędzelek do pomadki (tworzywo sztuczne)
29. Pędzel do omiatania twarzy (włosie kucyka)
* długość włosia: 40mm
30. Mały okrągły pędzel do cieni (tworzywo sztuczne)
* długość włosia: 6mm
31. Cienki pędzelek do eyelinera (włosie kucyka)
32. Pacynka do cieni (tworzywo sztuczne)
33. Szczoteczka do rzęs i brwi (tworzywo sztuczne)
34. Szczoteczka z grzebykiem do rzęs i brwi (tworzywo sztuczne)

Edytowane przez Moxalie
Czas edycji: 2014-08-25 o 19:27
Moxalie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 19:28   #2427
201607131106
Konto usunięte

Dot.: pomóżcie zidentyfikować pędzle...

1. grzebyczek do rozczesywania rzęs (prawa strona) i brwi (lewa)

2.szczoteczka do rzęs/brwi

3.cienki pędzelek do eyelinera

4.pacynka do cieni

5.nie widzę dobrze, ale albo gąbeczka do rozcierania kredki albo pędzelek typu mała kulka (do tego samego)

6. ??? do ust?

7-8. małe płaskie języczkowe (do ust)

9-10. podobne do 6? Chyba kiepskie jakościowo, moim zdaniem zupełnie nieprzydatne.

11. skośny - do eyelinera lub wypełniania brwi

12-21, 23-28. kolejne płaskie języczkowe, do nakładania cieni na całą powiekę

22. miotełka, wachlarzyk, do nakładania rozświetlacza

29. kulka do rozcierania? Nie jestem pewna, wygląda trochę też na skośny.

30-33. róż lub bronzer

34. pędzel do pudru

Zdajesz sobie sprawę, że 3/4 z tych pędzli nigdy nawet nie użyjesz? Chyba nie są za dobre jakościowo. Nie ma też np. żadnego do rozcierania (blending brush), do podkładu (np. flat top), naprawdę fajnego dużego do pudru, zbitej większej kulki (lepsza do nakładania korektora niż te 15 płaskich), porządnego sztywnego skośnego do brwi, porządnego do eyelinera. Mam nadzieję, że nie były drogie i nie zapłaciłaś za nie więcej niż 30-40 zł...

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-08-25 o 19:29
201607131106 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 19:45   #2428
Syl993
Zadomowienie

Po co Ci tyle pedzli ? Wiekszosci z nich nie uzyjesz ani razu, beda tylko sie walaly, dodatkowo patrzac po wlosiu nie sa wysokiej jakosci. Brakuje Ci w tym zestawie najwazniejszych pedzli, do podkladu( np h50 z hakuro) do pudru grubaska (np h100 z hakuro) do konturowania (np h12 z hakuro, real technique tez ma fajny do konturowania). Juz 3-4 dobrymi pedzlami da sie zrobic makijaz.
Syl993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 20:12   #2429
LemonCakes
Raczkowanie

Dobra rada dla wszystkich którzy zaczynają przygodę z makijażem: najlepiej kompletować kolekcję pędzli pojedynczo kupując każdą sztukę... Te wszystkie pędzle w zestawach na prawdę nie są amatorom do niczego potrzebne. Najważniejsze to mieć dobry pędzel (lub gąbeczkę) do podkładu, pędzel do pudru i konturowania. Jeśli chodzi o makijaż oczu to jakiś dobry pędzelek do rozcierania cieni (np. hakuro h79 możemy i rozetrzeć i nałożyć cień, także od razu 2w1 , jakiś płaski i skośnie ścięty do brwi, pędzelek typu "kulka" do zaznaczania dolnej powieki i moim zdaniem od tego można zaczynać i kompletować całą resztę szkoda kasy na pędzle, które użyte zostaną może raz i będą się kurzyć w szufladzie.

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 20:14   #2430
201607131106
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez LemonCakes Pokaż wiadomość
Dobra rada dla wszystkich którzy zaczynają przygodę z makijażem: najlepiej kompletować kolekcję pędzli pojedynczo kupując każdą sztukę... Te wszystkie pędzle w zestawach na prawdę nie są amatorom do niczego potrzebne. Najważniejsze to mieć dobry pędzel (lub gąbeczkę) do podkładu, pędzel do pudru i konturowania. Jeśli chodzi o makijaż oczu to jakiś dobry pędzelek do rozcierania cieni (np. hakuro h79 możemy i rozetrzeć i nałożyć cień, także od razu 2w1 , jakiś płaski i skośnie ścięty do brwi, pędzelek typu "kulka" do zaznaczania dolnej powieki i moim zdaniem od tego można zaczynać i kompletować całą resztę szkoda kasy na pędzle, które użyte zostaną może raz i będą się kurzyć w szufladzie.

Profesjonalista z takie zestawu raczej też nie za bardzo skorzysta.
201607131106 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#brush, 35os, akcesoria do makijażu, białe włosy, blending brush, blendowanie, bronzer, czym malować, every day minerals, flat top, hakuro, lancrone, makeup, makeupovelove, makijaz, makijaż, morphe, najlepsze, oczy, paleta cieni, pędzel, pędzle, pędzle do makijażu, pędzle do makijażu hakuro, pędzle w7, początkujące, podkład, problem, puder, pytanie pedzelki pedzel, róż, sunshade, tommi white, włosie, wybór, zestaw pędzli

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości