Pędzle - zbiorczy - Strona 91 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 9 20,00%
dobre 15 33,33%
średnie 7 15,56%
słabe 7 15,56%
fatalne 7 15,56%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-12-05, 10:33   #2701
francesca22
Rozeznanie

Dot.: Pędzle - zbiorczy

Warto kupić te pędzle?
http://allegro.pl/pedzle-sunshade-mi...838109133.html
Miała któras z Was ?
Stary 2015-12-05, 11:20   #2702
basiago
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez francesca22 Pokaż wiadomość
Warto kupić te pędzle?
http://allegro.pl/pedzle-sunshade-mi...838109133.html
Miała któras z Was ?
Mam zestaw 18 szt i jestem zadowolona, choć zestaw jak to zestaw, nigdy nie będzie w 100% trafiony Porównanie z Hakuro

http://www.basia-blog.pl/2015/07/ped...-sunshade.html
Stary 2015-12-05, 13:34   #2703
basiago
Zakorzenienie

Kiedyś siostrze kupiłam bodajże zestaw 9 szt SM i też jest zadowolona

Ups, chyba się nie złączyły posty
Stary 2015-12-05, 21:48   #2704
Pati100
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
mam H21, H24 - mi ciężej zrobić sobie "ała" H24 i jego częściej używam. Jest bardziej miękki i mam wrażenie, że przez to łatwiejszy w obsłudze.

Cytat:
Napisane przez basiago Pokaż wiadomość
Do mocno napigmentowanych róży polecam H21 - jest fajnie rozczapierzony jak miotełka, więc nakłada mgiełkę koloru. Tyle, że to włosie naturalne, więc nie ma się co spodziewać ultra-miękkości, ale tak czy siak ja ten pędzel (jego kształt) uwielbiam. H24 nie mam, ale mam pędzel, który jest do niego bardzo podobny kształtem i niewprawiona ręka może sobie zrobić efekt zakreślacza na twarzy, choć to również bardzo dobry pędzel. Myślę, że H24 też może być świetny, choć nie jestem przekonana, czy dla początkujących.

Do kresek H85 jest super, tak samo do brwi i innych precyzyjnych zadań, mam dwie sztuki, żeby nigdy mi go nie brakowało

Wprawiona ręka nałoży bronzer również takim pędzlem do różu typo H21/H24 Ale ja to wolę robić pędzlem do różu Ecotools bo ma szpiczastą końcówkę więc jest precyzyjny, a okalające boki ładnie bronzer rozcierają. Z Hakuro do bronzerów polecane są jajeczka typu H14/H15/H56 (różnią się wielkością). Mam H14, ale dla mnie jest ciut zbyt mały, bardzo rzadko po niego sięgam, czasem do rozświetlacza.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Napisałaś 3 posty, z czego wszystkie 3 dotyczą tych pędzli. Marna reklama.
Bardzo dziękuję. Jeszcze poogladam i pomyślę.
Stary 2015-12-05, 21:59   #2705
old cookie
Zakorzenienie

Dziękuję za opinie korzystajac z wtorkowego DDD zamówiłam H85 i H24, mam nadzieję, że będę zadowolona

8.07.2010r. <3
old cookie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:04   #2706
Pati100
Rozeznanie

I jak się sprawuje h24?
Stary 2015-12-10, 14:39   #2707
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)

Dziewczyny, dziś kupiłam pędzel Full Flawless Face bareMinerals, jakie macie o nich opinie? Mam już "swój" zestaw pędzli, ale uznałam, że nigdy ich zbyt wiele
Stary 2015-12-11, 23:56   #2708
old cookie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
I jak się sprawuje h24?
To mój pierwszy pędzel do różu, więc nie bardzo mam go do czego porównać. Mogę powiedzieć, że ma bardzo mięciutkie włosie i ciężko zrobić sobie nim krzywdę :ehem

8.07.2010r. <3
old cookie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 12:56   #2709
Ins03
Przyczajenie

Hej! Przymierzam się do zakupu kilku pędzli. Nigdy wcześniej nie używałam pędzli i wciąż nie mogę się zdecydować co wziąć. Zaczęłam się rozglądać po zagranicznych portalach aukcyjnych za jakimiś promocjami dobrych marek i kiedy na amazon.com wpisałam "Zoeva", moim oczom ukazało się to:
http://www.amazon.com/dp/B01316L55I/...=fribblacom-20
http://www.amazon.com/Synthetic-Bris...A74/ref=sr_1_6
100% pozytywnych opinii, ludzie tam nawet piszą, że lepsze od MACa, Sephory. Co o tym sądzicie?
Ins03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 14:15   #2710
w57
Przyczajenie

Hej!
Moja młodsza siostra (17 lat) interesuje się makijażem i lubi z nim eksperymentować. Zbliżają się Święta i wiem, że od pewnego czasu chciałaby sprawić sobie jakieś pędzle. Ja sama w ogóle się nie maluję i nigdy nie malowałam, więc jestem zielona w tym temacie.
Co byście polecały kupić? Myślałam o jakimś ładnym zestawie, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Chciałabym przeznaczyć 40 zł (max. 50 zł).
Z góry dziękuję za pomoc.
w57 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 15:41   #2711
agatka36
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez w57 Pokaż wiadomość
Hej!
Moja młodsza siostra (17 lat) interesuje się makijażem i lubi z nim eksperymentować. Zbliżają się Święta i wiem, że od pewnego czasu chciałaby sprawić sobie jakieś pędzle. Ja sama w ogóle się nie maluję i nigdy nie malowałam, więc jestem zielona w tym temacie.
Co byście polecały kupić? Myślałam o jakimś ładnym zestawie, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Chciałabym przeznaczyć 40 zł (max. 50 zł).
Z góry dziękuję za pomoc.
Jeśli maluje oczy to polecam kupic parę pedzelkow hakuro. H77 do blendowania, jakis do nakładania i do kresek. Ciężko będzie znaleźć cały zestaw w tej cenie
Do podkladu myślę, ze palce poki co starcza, to moze coś do bronzera albo pudru?
Stary 2015-12-19, 12:12   #2712
purpledot
Raczkowanie

Hej dziewczyny ma ktoras z Was pedzel z sephory? ja chce dopiero zaczac swoja 'przygode' a bede miala zwrot paru procent w promocji wiec pomyslalam ze to dobra okazja zeby w koncu sie w nie zaopatrzyc, glownie chodzi mi o pedzel do podkladu i pudru sypkiego

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

purpledot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 18:31   #2713
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie

mi pasują, ale to chyba indywidualna sprawa mam zestaw 4 podstawowych i sobie radzę póki co. a co za promocję wypatrzyłaś? tylko na pędzle?
Kolorowa_Kredka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 19:57   #2714
lien23
feel like a ninja

Co to za nazwa pędzli?

Nie słyszałam o czyms podobym; na filmie od 3:50, jest wymieniona nazwa, ale nie moge dojść jak powinna brzmieć. Proszę o pomoc!

https://m.youtube.com/watch?list=PL3...&v=gxJkpm5ec5k
lien23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 20:12   #2715
Freya666
Rozeznanie

Dot.: Co to za nazwa pędzli?

Sunshade Minerals
Freya666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:22   #2716
purpledot
Raczkowanie

mysle ze w moim przypadku taki podstawowy zestaw bedzie az nad to w sumie zle sie wyrazilam nie tyle promocja, kupuje przez cashbaga i oni to jakos rejestruja u siebie i po jakims czasie zwracaja iles tam procent, ale to sie tyczy calego asortymentu. A nie lysieja jakos szybko te pedzle? moja mama ma jakies, nie z sephory co prawda ale wloski zostaja jej na twarzy :/
purpledot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 12:00   #2717
OlaM
Moderator

Dot.: Co to za nazwa pędzli?

Cytat:
Napisane przez lien23 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o czyms podobym; na filmie od 3:50, jest wymieniona nazwa, ale nie moge dojść jak powinna brzmieć. Proszę o pomoc!

https://m.youtube.com/watch?list=PL3...&v=gxJkpm5ec5k
Przesuwam do zbiorczego.
Stary 2016-01-12, 12:18   #2718
cebulki
Zadomowienie

GG do cebulki

możecie mi polecic jakiś pędzel Zoevy do różu?

* Dsquared She Wood- Crystal Creek -10ml
* Armani Diamonds Summer, Summer Fraiche- 10ml
* T.Mugler Alien Extraordinaire - każda ilość

+ Puder Secret Brightening Laura Mercier - odsypka

cebulki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:48   #2719
iza89
Zakorzenienie

Moje drogie, który pędzel lepszy: Hakuro H78 czy Zoeva 230?

Potrzebny jakiś mały, precyzyjny do rozcierania kresek czy nakładania cieni na dolną powiekę
Stary 2016-01-13, 11:43   #2720
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Moje drogie, który pędzel lepszy: Hakuro H78 czy Zoeva 230?

Potrzebny jakiś mały, precyzyjny do rozcierania kresek czy nakładania cieni na dolną powiekę
Szczerze? To żaden z tych ja bym wzięła Zovea 240
http://mintishop.pl/product-pol-1105...-do-cieni.html
Silloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 12:11   #2721
daniel18c
Przyczajenie

Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Witam wszystkich na forum, mimo, że jest dla kobiet mam takie właśnie pytanie głównie do znających się na rzeczy.

Moja narzeczona ma urodzinki 30 stycznia tego roku, od roku mówi że marzy o bardzo dobrych pędzlach do makijażu, a robi bardzo dobry makijaż no i również chce się zapisać do szkoły która kształci w takim zawodzie po skończeniu obecnej.
Mówiła o firmie Hakuro - jednak te pędzelki są drogie.. zestaw około 200 zł taki konkretny, a ja niestety mam na ten miesiąc kiepski budżet, myslę że 100 zł to jest górna granica.
Teraz coś o makijażu.. pudruje sie, wiadomo oczy, eyelinery, jakieś fluidy z tego co widzę (nie znam się kompletnie na kosmetykach ), chciałbym aby taki zestaw przynajmniej starczył na lata no i mogla z niego korzystać również w przyszłości do makijażu np. jako wizażystka czy podobnie.

Bardzo bym prosił o pomoc, bo tego jest dużo np. na allegro, ale nie wiem które są dobre tak na początek, teraz ma jakieś tam byle co.
daniel18c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 13:23   #2722
201607110949
Konto usunięte

Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Cytat:
Napisane przez daniel18c Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum, mimo, że jest dla kobiet mam takie właśnie pytanie głównie do znających się na rzeczy.

Moja narzeczona ma urodzinki 30 stycznia tego roku, od roku mówi że marzy o bardzo dobrych pędzlach do makijażu, a robi bardzo dobry makijaż no i również chce się zapisać do szkoły która kształci w takim zawodzie po skończeniu obecnej.
Mówiła o firmie Hakuro - jednak te pędzelki są drogie.. zestaw około 200 zł taki konkretny, a ja niestety mam na ten miesiąc kiepski budżet, myslę że 100 zł to jest górna granica.
Teraz coś o makijażu.. pudruje sie, wiadomo oczy, eyelinery, jakieś fluidy z tego co widzę (nie znam się kompletnie na kosmetykach ), chciałbym aby taki zestaw przynajmniej starczył na lata no i mogla z niego korzystać również w przyszłości do makijażu np. jako wizażystka czy podobnie.

Bardzo bym prosił o pomoc, bo tego jest dużo np. na allegro, ale nie wiem które są dobre tak na początek, teraz ma jakieś tam byle co.
Nie, to nie są drogie pędzle. Jak porównasz sobie taki zestaw z zestawami np. Zoevy, Sigmy, Bdelium, Real Techniques - Hakuro wychodzą naprawdę bardzo korzystnie cenowo, a są to pędzle dobre, z których dziewczyna będzie zadowolona. Nie polecam kupowania dziwnych marek na allegro, chińskich zestawów, z których wypada włosie, śmierdzą klejem i drapią po twarzy. Tu masz sprawdzony sklep i mniejszy, a sporo tańszy zestaw Hakuro za stówkę http://mintishop.pl/product-pol-7305-Hakuro-zestaw-pedzli-BASIC-H13-H50s-H77-H79-H85.html
Lepiej kupić mniej, a lepsze. Nie ma nic gorszego niż mizianie się kłującymi szczotami po twarzy.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2016-01-16 o 13:24
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 13:33   #2723
be_zludna
Wtajemniczenie

Popieram, ten zestaw będzie najlepszy, ciut ponad 100, ale taniej ciężko, bo pojedynczo i tak wyjdzie drożej. Gdzieś był zestaw samych pędzli do oczu, bodajże na Cocolicie, ale te są bardziej uniwersalne.

Te z Allegro, szczególnie no name albo firm, o których nic nie znajdziesz w sieci poza forami, blogami (producent nieznany innymi słowy, poza tym, że chiński), to można różnie trafić. Mogą być fajne, a mogą być zrobione tandetnie i do niczego się nie nadawać.

Ewentualnie EcoTools - są też w porządku, fajne drewniane rączki. Nawet stacjonarnie w Naturze i Rossmanie możesz je obejrzeć. W sieci też są, np. ekobieca.pl

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1094436
be_zludna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 21:37   #2724
daniel18c
Przyczajenie

Hmm no to super, tzn drogie.. orientacyjnie widziałem je po drodze wsród innych były ciut droższe.
Mniej więcej czytałem równeż o włosiu - mówią, iż syntetyk najlepszy, prawda?
Oraz ostatnie pytanie - jacyś zaufani sprzedawcy takich pędzli na allegro? Tego jest mnóstwo, tańsze droższe.. a allegro dlatego iż no może będzie chociaż te 10 zł taniej, bo nie wiem do końca jak będe stał z kaską i muszę się upewnić dokładnie jak to wygląda czy da się coś uciąć cenę (jeszcze bukiecik kwiatów dla ukochanej )

http://www.cocolita.pl/zestawy-2/hak...li-do-makijazu

A tutaj mamy podobny jak i chyba taki sam zestaw ciut taniej wychodzi, no ale przejrzałem w sumie wszelkie możliwe strony i tu jest jak już najtaniej, ale czy sklep polecany?

Edytowane przez daniel18c
Czas edycji: 2016-01-16 o 21:53 Powód: nowe informacje
Stary 2016-01-16, 22:30   #2725
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Hmm no to super, tzn drogie.. orientacyjnie widziałem je po drodze wsród innych były ciut droższe.
Oraz ostatnie pytanie - jacyś zaufani sprzedawcy takich pędzli na allegro? Tego jest mnóstwo, tańsze droższe.. a allegro dlatego iż no może będzie chociaż te 10 zł taniej, bo nie wiem do końca jak będe stał z kaską i muszę się upewnić dokładnie jak to wygląda czy da się coś uciąć cenę (jeszcze bukiecik kwiatów dla ukochanej )

http://www.cocolita.pl/zestawy-2/hak...li-do-makijazu

A tutaj mamy podobny jak i chyba taki sam zestaw ciut taniej wychodzi, no ale przejrzałem w sumie wszelkie możliwe strony i tu jest jak już najtaniej, ale czy sklep polecany?
Ten sklep jest jak najbardziej ok, za zapisanie się do newslettera jest też 5% rabatu

aniyam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:34   #2726
201607110949
Konto usunięte

Cytat:
to zależy. Syntetyki lepiej sprawdzają się do produktów kremowych, nie uczulają, co może robić włosie naturalne, jeśli ktoś ma z tym problemy. Do aplikacji cieni na powieki lepiej się sprawdzi włosie naturalne, bo lepiej chwyta tego typu kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez daniel18c;54162434

[URL
http://www.cocolita.pl/zestawy-2/hakuro-zestaw-7-profesjonalnych-pedzli-do-makijazu[/URL]

tak
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:42   #2727
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Mam kod promocyjny jednorazowy do Cocolity na 7%, jeśli chcesz to daj znać na priv, mogę odstąpić, bo ja nie skorzystam

Za zapisanie się do newslettera Minti Shopu też jest -5%

aniyam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 09:58   #2728
BiteAddict
Rozeznanie

Odnośnie sklepów chyba masz już wszystko powiedziane, ale dorzucę coś od siebie odnośnie pędzli.
Jeśli dziewczyna faktycznie poważnie do tego podchodzi, to na pewno nie doceni tanich zestawów z Allegro, które są kiepskie, a na pewno już nie nadają się dla wizażystów.
Pędzle z Hakuro są okej, jeśli chcesz kupić jakiś mały zestaw.
Ja bym się w sumie bardziej cieszyła nawet z jednego, większego, porządnego pędzla niż z jakiegoś taniego zestawu 20 sztuk.
Idź na jakość a nie na ilość
Stary 2016-01-18, 21:54   #2729
daniel18c
Przyczajenie

Dziękuje kobitki, decyzja podjęta, jednakże mam do Was - drogie Panie pytanie odnośnie paznokci.. bo jeszcze ponaddto chciałaby również robić tipsy, żele i różne takie powiedzcie mi co też byłoby do tego potrzebne? Tak najlepiej ale również z umiarem co do kwoty, tak, żeby było dobrze. Mówie oczywiście o sprzęcie do tego potrzebnym.
Stary 2016-01-19, 11:10   #2730
OlaM
Moderator

Cytat:

Twój wątek łączę ze zbiorczym o pędzlach do makijażu.

Cytat:
Dziękuje kobitki, decyzja podjęta, jednakże mam do Was - drogie Panie pytanie odnośnie paznokci.. bo jeszcze ponaddto chciałaby również robić tipsy, żele i różne takie powiedzcie mi co też byłoby do tego potrzebne? Tak najlepiej ale również z umiarem co do kwoty, tak, żeby było dobrze. Mówie oczywiście o sprzęcie do tego potrzebnym.
To nie ten wątek i nie to forum .
Tego rodzaju pytania zadawaj na którymś z wątków tego forum:
http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=38

Tagi
#brush, 35os, akcesoria do makijażu, blending brush, blendowanie, bronzer, every day minerals, flat top, hakuro, lancrone, makeup, makeupovelove, makijaz, makijaż, morphe, najlepsze, oczy, paleta cieni, pędzel, pędzle, pędzle do makijażu, pędzle do makijażu hakuro, początkujące, podkład, problem, puder, pytanie pedzelki pedzel, róż, sunshade, tommi white, włosie, wybór, zestaw pędzli

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości