wypryski a opalanie ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-07, 12:37   #1
Domitila
Przyczajenie

GG do Domitila

wypryski a opalanie ;/

Szukałam podobnego tematu, ale nie znalazłam, może gdzieś sie ukrył

Mam cerę mieszaną, policzki zaróżowione, czoło, nos i broda w wypryskach ;/ Na co dzień używałam podkładu Rimmel Lasting Finish 200 (choć i tak jest za ciemny odcień jak dla mnie, a inne jeszcze gorsze). Jednak w sierpniu jadę na morze i chcę się opalić, jednak czuje sie niekomfortowo bez podkładu, a z nim na twarzy opalać się przecież nie będę ;/ Myślałam lekko przypudrować twarz, ale różowe krostki dalej widać...Czy istnieje jakiś delikatny podkład, z którym można się opalać? Albo w drugą stronę - jak mam pozbyć się wyprysków szybko, tanio i skutecznie? Nawet kosmetyczka rozkłada ręce, bo nie działają na mnie większość maści...
Domitila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 12:53   #2
q_kaska_q
Zadomowienie

Dot.: wypryski a opalanie ;/

Niestety nie znam takie podkladu... ale moze przestan sie krepowac Zaraz przed opalamniem zmyj fluid i sie opalaj mzoe lwansie dzieki sloncu wyprysi znikna MI wlasnie slonce pomaga i wsusza prysze i szybciej znijaka jak sie opalam i moze uzywaj jakis fliudow specialnym do cery mlodej z wypryskami ktore ni tlyko pokrywaja twarz ale lecza jendoczesnie wlansie kiedys taki milama ale niestety nie paiatm jakiej firmyi nie byl drogi bo kosztowal troche ponad 10 zl:P

koty
q_kaska_q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:04   #3
eLWhy
Zadomowienie

ja po prostu wychodziłam z fluidem na słońce. Nie wiem czy to zdrowo, w każdym razie na żadnym nie jest napisane, że nie wolno tego robić. Może spróbuj- Avon ma teraz taki lekki fluid na wakacje, ponoć dopasowuje się do koloru skóry (jak kryje-nie wiem, po pomazaniu się próbką - jak dla mnie ma zły odcień, a z opalania i tak zrezygnowałam dawno temu). A może sally hansen (ten drugi tylko na allegro...)

Moja rada - używaj fluidu, jeśli chcesz się dobrze czuć. Ewentualnie faktycznie możesz poszukać czegoś lekkiego. A może na ten czas zamiast fluidu jakiś krem tonujący?

Słońce na wypryski - nie polecam. Pisałam już o tym w innym watku. Na początku może się wydawać że jest lepiej. Skóra się wysuszy, zgrubieje i da to złudzenie poprawy. Tylko, że po wakacjach będzie masakra x2, jak skóra będzie wracać do stanu poprzedniego
eLWhy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 16:56   #4
kasiamalibu
Raczkowanie

moze idz przed tym wyjazdem nad morze na solarium a tam zmyj podklad zazwyczaj w kabinie jest juz mleczko do demakijazu opalisz sie i przed wyjsciem z solarium naloz podklad w ten sposob bedziesz miala juz troche opalona buzie , a jezli nadal wypryski beda zucac sie w oczy mozesz przed wyjsciem na plaze najzwyczajniej w swiecie uzyc korektora punktowo , lub uzyj tego podkladu bo slonce nawet opala buzie jesli masz go na sobie sprawdzilam to (wiadomo ze nie moze to byc gruba warstwa )
kasiamalibu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości