makijaż permanentny-zrobiłam:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-16, 12:00   #91
madziamaria
Raczkowanie

Dot.: makijaż permanentny-zrobiłam:)

Hej
ja zrobiłam sobie kreseczki na górze, kilka dni temu dopiero. Poprawke mam za miesiąc. Na razie wyglądają fajnie tylko ciut za krótkie - ale podobno przy poprawce się przedłuża.
madziamaria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 13:08   #92
Marien
Raczkowanie

Będziemy miały szanse zdjecia zobaczyć?
Marien jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 02:10   #93
stylizacja25
Przyczajenie

dziś w makijażu permanentnym używane są nowoczesne technologie pozwalające zredukować dykomfort klienta podczas zabiegu, preparaty i zręczna doświadczona ręka linergistki to podstawowa sprawa...Ale liczy sie też marka...poczytajcie sobie w necie na temat konkretnych firm na których sprzęcie się pracuje..bo ograniczanie sie do porównywania cen i jak kto ma zrobione to za mało..przecież każda z nas ma inną urodę i inny makijaz jej potrzbny lub inny lubi..a tu liczy sie efekt , który będziemy nosić pare lat!!! sprawa nie jest taka prosta z tym makijażem..to nie jest tak że idziecie sobie i wybieracie barwnik i już..nie zawsze od razu są takie efekty jak chcemy..czasem skóra nie przyjmuje barwnika i trzeba pigmentować innym barwnikiem i dopiero później właściwym..często zalezy to od odcienia skóry, skłonności do zaczerwienień itp. od tego zalezy tez na jaki kolor barwnik bedzie sie wymywał..jeśli zrobicie makijaż u profesjonalnie przeszkolonej osoby dobierze wam tak rodzaj makijażu, rodzaj barwnika by uzyskać najlepsze efekty..i nie prawda że makijaż da się za pierwszym razem zrobić nie poprawiać..bo nawet jeśli się wyłuszcy i nam wydawać się będzie że jest równo i perfekcyjnie..linergistka profesjonalnym okiem oceni gdzie pigmentu jest mało , lub gdzie go brakuje..bo jeśli odpuścimy poprawke w tym miejscu i tak pigment szybciej zblednie..oczywiście jeśli chodzi o usta -szczególnie-po nalezy je natłuszczać i nie wazeliną absolutnie!!stosować preparaty polecone przez linergistkę..na tym nie ma co oszczędzać..prawidłowe gojenie zapewnia też lepsza trwałość i równość.. ja wybierałabym salon gdzie zakładaja klientowi kartę..z opisem co jest wykonywane..daje to poczucie bezpieczeństwa..i jeśli chodzi o porawki często bywa to nie tylko jedna..każda z nas jest inna!!i wiecej poprawek nie oznacza brak profesjonalizmu..natomias t branie pieniążków za poprawki przy obniżeniu za pierwszy zabieg to już..tak nie powinno być..
poczytajcie naprawde na czym pracuja profesjonalistki, dziś w necie jest wszystko..dla mnie im wyższej klasy urządzenie, zdobyte osiągnięcia linergistki, jakość pigmentów i higiena najważniejsza!!! lepiej dołożyć w cenie a nie żałowć.. 300 zł to malutko za kreski.. salony oferujace bardzo dobre jakościowo usługi zaczynają od ok 600 za kreski góra i dół, brwi o 700, usta kontur 700, z wypełnieniem 900, 1100...oczywiście ktoś sie może nie zgodzić z tym że to musi kosztować..bo nie zawsze cena znaczy jakość.. ale ja bym wolała za pare lat po makijazu mieć dalej usta czy brwi bez uszkodzonej skóry, tylko dlatego że ktoś pracuje na starym sprzęcie..bo to co było pare lat temu a dziś..ooo..no nic zmykam ..życzę pomyślności
stylizacja25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 17:36   #94
olivia124
Przyczajenie

Smile Dot.: makijaż permanentny-zrobiłam:)

Cytat:
Napisane przez Marma Pokaż wiadomość
hej dziewczyny teraz na lato postanowiłam wreszcie zrobić coś dla siebie i zrobiłam sobie uwagaaa-makijaż permanentny Hhehe bałam się trochę ale poszłam w polecaone od przyjaciółki miejsce i jestem bardzo zadowolona.Profesjonaln e podejście do sprawy.Kreski dobrane pod kształ oka i efekt super.Robiłam w Krakowie i szczerze polecam
pozdrawiam
Marma
Czesc mozesz mi powiedziec gdzie w krakowie robilas makijaz parmamentny z gory dzieki...
olivia124 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 21:36   #95
maxipazurek
BAN stały

Cytat:
Napisane przez stylizacja25 Pokaż wiadomość
dziś w makijażu permanentnym używane są nowoczesne technologie pozwalające zredukować dykomfort klienta podczas zabiegu, preparaty i zręczna doświadczona ręka linergistki to podstawowa sprawa...Ale liczy sie też marka...poczytajcie sobie w necie na temat konkretnych firm na których sprzęcie się pracuje..bo ograniczanie sie do porównywania cen i jak kto ma zrobione to za mało..przecież każda z nas ma inną urodę i inny makijaz jej potrzbny lub inny lubi..a tu liczy sie efekt , który będziemy nosić pare lat!!! sprawa nie jest taka prosta z tym makijażem..to nie jest tak że idziecie sobie i wybieracie barwnik i już..nie zawsze od razu są takie efekty jak chcemy..czasem skóra nie przyjmuje barwnika i trzeba pigmentować innym barwnikiem i dopiero później właściwym..często zalezy to od odcienia skóry, skłonności do zaczerwienień itp. od tego zalezy tez na jaki kolor barwnik bedzie sie wymywał..jeśli zrobicie makijaż u profesjonalnie przeszkolonej osoby dobierze wam tak rodzaj makijażu, rodzaj barwnika by uzyskać najlepsze efekty..i nie prawda że makijaż da się za pierwszym razem zrobić nie poprawiać..bo nawet jeśli się wyłuszcy i nam wydawać się będzie że jest równo i perfekcyjnie..linergistka profesjonalnym okiem oceni gdzie pigmentu jest mało , lub gdzie go brakuje..bo jeśli odpuścimy poprawke w tym miejscu i tak pigment szybciej zblednie..oczywiście jeśli chodzi o usta -szczególnie-po nalezy je natłuszczać i nie wazeliną absolutnie!!stosować preparaty polecone przez linergistkę..na tym nie ma co oszczędzać..prawidłowe gojenie zapewnia też lepsza trwałość i równość.. ja wybierałabym salon gdzie zakładaja klientowi kartę..z opisem co jest wykonywane..daje to poczucie bezpieczeństwa..i jeśli chodzi o porawki często bywa to nie tylko jedna..każda z nas jest inna!!i wiecej poprawek nie oznacza brak profesjonalizmu..natomias t branie pieniążków za poprawki przy obniżeniu za pierwszy zabieg to już..tak nie powinno być..
poczytajcie naprawde na czym pracuja profesjonalistki, dziś w necie jest wszystko..dla mnie im wyższej klasy urządzenie, zdobyte osiągnięcia linergistki, jakość pigmentów i higiena najważniejsza!!! lepiej dołożyć w cenie a nie żałowć.. 300 zł to malutko za kreski.. salony oferujace bardzo dobre jakościowo usługi zaczynają od ok 600 za kreski góra i dół, brwi o 700, usta kontur 700, z wypełnieniem 900, 1100...oczywiście ktoś sie może nie zgodzić z tym że to musi kosztować..bo nie zawsze cena znaczy jakość.. ale ja bym wolała za pare lat po makijazu mieć dalej usta czy brwi bez uszkodzonej skóry, tylko dlatego że ktoś pracuje na starym sprzęcie..bo to co było pare lat temu a dziś..ooo..no nic zmykam ..życzę pomyślności
Brawo! Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Dobry sprzęt i wysokogatunkowe materiały wymagają wyższej ceny i to jest pierwsza rzecz, która w jakimś stopniu informuje o wysokim standardzie usługi, a druga to właśnie karta klienta. Nie wyobrażam sobie, że można przystąpić do wykonania makijażu bez zrobienia wywiadu z klientką, a nastepnie bez wypełnienia karty. Podziwiam? odwagę kobiet które bez "papierka" oddają się w ręce osoby, której nie znają. Są różne przeciwskazania, poza tym przy korekcie skąd niby linergistka wie jakim barwnikiem czy jakim rozmiarem piórka wykonywała zabieg???????? No chyba, że ma klientkę raz na kwartał, wtedy uwierzę że jest to w stanie zapamiętać.
Tak naprawdę karta klienta jest ochroną dla klientki, ale też dla linergistki, więc nie bardzo rozumiem dlaczego tak często jest ona bagatelizowana...?
maxipazurek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 15:38   #96
amia_agas
Przyczajenie

hej, czy możesz podać na priv adres gabinetu, w którm robiłas makijaż,
dzieki
amia_agas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 15:48   #97
nowa_kacha
Raczkowanie

podpisuję się pod powyższymi postami.
a tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post19541500

opisuję swoje wrażenia, wrzuciłam też zdjęcia - robiłam brwi oraz kreski górne i dolne.
nowa_kacha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości