Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-07-07, 21:30   #1
q_kaska_q
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 025

W這ski ... W這ski ... W這ski ...

Znowu zwracam sie do Was drogie wizazyski o pomoc Mam Dwa pytania

1. Czytalam ze forum ze trudno jest wrocic do blondu zciemnych w這sk闚. Jednak wszedzie wizazyski pisza o farbach trwalych. a jak jest z szamponetkami do 24 zmyc? przeciez one i tak nigdy nie zmywaja sie do konca( wiem po sobie , ze nawet czasami w ogole sie nie zmywaja). A nie chcialbym modrowac sie w dekoloryzacje bo niszczy to starsnzie wloski Teraz obecnie na g這wce mam blond wiec jesli zmienie na ciemny braz9Szamponetka do 24 zmyc - chwyci?? )to latwiej bedzie mi poniez wrocic do blondu;>

2 pytanie http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1214915576 na forum znalazlam takie zdjecie czy ktos wie jaka to moze byc farba zarowno kolorem, jak i ciecie bardzo mi sie podoba;D to jest jakis popielaty ciemna braz;>? moze ktos zasugeruje jakas farbe;>?

Z gory dziekuje;D

koty
q_kaska_q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-07, 22:56   #2
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna
Dot.: W這ski ... W這ski ... W這ski ...

Szampony.. z nimi r騜nie bywa, czasem si zmywaj, czasem nie, je郵i chcesz wr鏂i p騧niej do blondu zawsze lepiej u篡 szamponu ni farby Kolor na zdj璚iu to raczej nie ciemny br您, a 鈔edni. Mo瞠 "mro幡y be" z Castinga? ten kolor podobno i tak zawsze wychodzi ciemniejszy..
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-08, 22:46   #3
q_kaska_q
Zadomowienie

DZieki za odp no sama nie moge sie zdecydoac jaki chce kolor moze wydrukuje zdjecie i pode do fryzjera i powiem ze chce taki kolor jak na zdjeciu:P

koty
Stary 2008-07-09, 10:55   #4
Carrousel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 172

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Poka wiadomo嗆
DZieki za odp no sama nie moge sie zdecydoac jaki chce kolor moze wydrukuje zdjecie i pode do fryzjera i powiem ze chce taki kolor jak na zdjeciu:P
Z tym to by豉bym ostro積a, je郵i chcesz zrobi tak jak m闚isz, to id tylko do zaufanego fryzjera, u kt鏎ego masz pewno嗆, 瞠 nie spapra Ci w這s闚.
Carrousel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-09, 20:09   #5
amona
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

q_kaska_q je郵i chodzi o blond to ja praktykuje metod du瞠j ilo軼i pasemek. Z regu造 nosz ciemny br您 a w celu uzyskania blondu kupuj preparat joanny do rozja郾iania 4-6 ton闚, kt鏎y daje z這tawy odcie blondu, oraz fryzjerka dorabia ze swoich papek go喚bio-siwy kolor, oba preparaty nak豉da cienkimi pasemkami (na foli-bo r闚nomiernie) na brazowe w這sy, a uzyskany misz-masz kolor闚 daje 豉dny ciep造 blond. Jakakolwiek ingerencja we w這sy a zw豉szcza farbami rozja郾iaj帷ymi zawsze wp造wa na nie negatywnie, mniej lub bardziej. Jednak po takim blondzie ledwo po這wa moich w這s闚 zostaje poddana zabiegowi rozja郾iani a ich og鏊na kondycja jak na taki zabieg jest bardzo dobra. Mimo i farby dost瘼ne w sklepach do u篡tku w豉snego jak np. Joanna s du穎 gorsze (s silniejsze w dzia豉niu z za這瞠nia dla nieprofesjonalnych u篡tkowniczek) ni te kt鏎ymi dysponuj fryzjerzy.

Co do ciemnego koloru polecam farb Brillance koloru aksamitny br您 (ju pare os鏏 zaczepi這 mnie na ulicy z zapytaniem o kolor)
amona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-09, 22:52   #6
q_kaska_q
Zadomowienie

amona - dzieki dzieki Chyba jednak zrobie tak jak radzisz:P a moze bedzie mi landie w brazie i wtedy nie bede musiala wacle wracac do blonu:P Najchetniej nie farbowalabym wloskow w ogole ale jednak moj naturalny kolor strasznie mi sie nie podoba :P

koty
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.