Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-10, 12:18   #1
PROKSY
Przyczajenie

Lightbulb

kto pomoże? włosy po porodzie

Cześć , prosze o pomoc

Mam doła w związku z moimi włosami ... postanowiłam dzisiaj coś z tym zrobić.
Jestem farbowaną blondynką i 7 tygodni po porodzie więc moje włosy wyglądają już tak, ze nie mogę na siebie patrzeć. Mam 3 cm odrosty (mysi blond, choć przy reszcie fabowanych włosów wyglądają jak szatyn), na reszcie włosów miałam robiony cienki ale bardzo gęsty balejage blond. Teraz już dużo lepiej się czuję, a z synkiem juz coraz częściej dochodze do porozumienia więc mogę wychodzić z domu, ale wstydze się swoich włosów.
Zwykle chodziłam do fryzjera na farbowanie ale w chwili obecnej mój budżet finansowy jest znaznie uszzuplony dlatego też zwracam się z wielka prośba o pomoc w tej jakże trudnej sprawie zafarbowania włosów na blond.
Byłabym b zadowolona gdybym otrzymała efekt platynowego blondu, jasnego popielatego blondu...\
Generalnie mam cienkie włosy i podatne na farby

Proszę NIE ZOSTAWIAJCIE mnie bez odpowiedzi

Mam na biurku przed sobą zakupiony rozjaśniacz Garnier color naturals E0 (na odrosty a potem krótka na całość włosów). Bezpośrednio po jego użyciu chciałam nałożyć farbę do włosów w kremie Garnier ultrajasny opalizujący bląd nr 102
Myślisz, ze to dobre połączenie i pomysł? ...
czy bardzo zniszczą mi sie włosy?
PROKSY jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 16:47   #2
Magierka
Przyczajenie

Dot.: kto pomoże? włosy po porodzie

Oj, my, kobitki to mamy naprawde ciezko w zyciu Ja z moimi wlosami tez nie moge dojsc do ladu bo przestaly sie krecic Ale z rozjasniaczem radzilabym uwazac. moja siostra raz przefarbowala wlosy po porodzie i tak jej sie zniszczyly ze musiala calkiem obciac. Niestety nic nie umiem Ci doradzic, moze ktos bedzie znal sie na tym lepiej
Magierka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 17:39   #3
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna

Zniszczenie zniszczeniem, ale przy użyciu samej farby na pewno nie wyjdzie oczekiwany kolor. Odradzam tylko farbowanie zaraz po rozjaśnieniu, odczekałabym dłuższy czas.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 10:25   #4
olenkaaa18
Przyczajenie

Nie rojaśniałabym włosów tymbardiej, że po ciąży są kruche i byle jakie. Odczekaj trochę.
olenkaaa18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:36   #5
lilialilialilia
BAN stały

jesli wlosow nie meczylas wczesniej za bardzo ani nie rozjasnialas to raz mozesz to zrobic i nic ci sie nie stanie pozniej oczywiscie musisz stosowac bardzo dobre odzywki nawilzac wloski i bedzie okglowka do gory bedzie dobrze
lilialilialilia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości