..........Slubny probny......... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-12, 02:25   #31
glizdka
BAN stały

GG do glizdka
Dot.: ..........Slubny probny.........

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
o właśnie, róż to jest to może wyjść śliczny makijaż różowo - brązowy. Oczywiście chodzi o pudrowy róż a nie fuksje Wklejam fotki - może Cię zainspirują osobiście bardzo podoba mi się 1.
mnie tez podoba sie bardzo 1
glizdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 08:15   #32
agnieszka.m.j
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
generalnie makijaż mi się podoba, klasycznie, ładnie i spokojnie - na pewno z czarną kreską lepiej, bardziej wyraźnie. Ale masz rację, że jest trochę taki bez wyrazu, bez pazurka. Nie wiem, jaką będziesz miała sukienkę, ale bardzo mi się podobasz w różach, tzn. matowy jak najbardziej i może trochę różu z brązem, zamiast tego jasnego beżu. Ale nie chodzi mi o róż cukierkowy, taki spokojny... Mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi. Nie mam teraz czasu na przekopywanie MM, ale wydaje mi się, że coś pokazywałaś w tych kolorach, może nawet w matach?
ale tak naprawdę, jak byś się nie pomalowała, będziesz ślicznie wyglądać, jeśli się będziesz uśmiechać. Życzę wszystkiego naj.
Slicznie dziekuje

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Wersja z czarną kreseczka bardziej mi się podoba jeśli chodzi o całość to wyszło bardzo naturalnie i delikatnie jedynie usta powinny być bardziej błyszczące .
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Z czarną kreseczką jest nieco lepiej, choć i brązowa wygląda dobrze. Co do ożywienia makijażu postawiłabym na nieco więcej błysku, na policzkach i na ustach.
Dziekuje macie racje co do tych ust

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
dziekuje

Cytat:
Napisane przez alison23 Pokaż wiadomość
Rozumiem ze na slub nie nalezy sie malowac jak na impreze(nie pisałam nic o smokey), ale wyrazisty i podkreslajacy urode makijaz nie jest rownoznaczny z tym ze musisz miec mocno wymalowane oczy i twarz. Po prostu ten makijaz jest nijaki i raczej pasuje na wyjscie do sklepu, czy na popoludniowy spacer, niz na slub
ja nadal uwazam ze ten makijaz jest widoczny i podkresla urode.... nie widzialas mnie bez makijazu to nie pisz glupot

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
aguś myślę ze jak dojdzie suknia i fryzurka to i buziak się ożywi ale jak ja bym miała coś poprawić to dodała bym troszkę rozświetlenia w kącikach lub pomalowała bym powiekę w odrobink jaśniejszym kolorku, troszkę bym tez rozświtliła łuk brwiowy lub ewentualnie jakiś ciut żywszy błyszczyk na usteńka ale i tak mi się twój makijaż podoba a kreska zdecydowanie czarna
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
a może muśnij kości policzkowe jakimś delikatnym różem albo tak jak radzi glizdka. a tak to jest pięknie! oczy pięknie podkreślone w dzień ślubu na pewno będziesz wyglądać wyjątkowo.
Dziekuje policzki byly podkreslone, ale niestety zdjecia kiepskawe

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Hej! Ladny makijaz, to, ze go bardzo nie widac to plus. Makijaz powinien wydobywac naturalne piekno, a nie byl obrazem na twarzy-plotnie, chyba, ze idziesz na hardcorowa impreze. Jedyne co, to moze faktycznie troche bardziej podkresl policzki (chociaz moze sa podkreslone tylko ta fota niemrawa). Zgadzam sie tez co do bardziej stanowczego koloru ust. Nie zeby zaraz wisnia, ale moze pomysl o czyms bardziej rozowawym? Np rozowy blyszczyk? Bedzie bardziej zdecydowany kolor, ale jednak delikatny (bo roz i blyszczyk)? Albo jakas szminka w kolorze zgaszonego korala? Naprawde doda Ci to uroku i bedzie wygladalo ladnie na zdjeciach. Oka nie podkreslasz mocno wiec dla rownowagi powinna troche wiekszy nacisk polozyc na usta, masz z reszta piekny ksztalt ust. Poszukaj szminki, moze jakas pol transparentna polyskujaca? Nada zycia ustom, a nie bedzie sie rzucala jako drapiezny kolor
Pozdrawiam
Dziekuje slicznie oj z tym ksztaltem ust to jednak nie jest tak jak na zdjeciach sa strasznie niesymetryczne, dlatego najlepiej sie czuje w cielistych kolorach, ale o koralu pomysle dzieki!

Cytat:
Faktycznie jakoś smutno wyglądasz... santos ma rację ożyw usta zgaszonym koralem , a kreseczka ładniejsza stanowczo czarna. Dodaj rozświetlającego cienia w kąciki wewnętrzne, podkreśl mocniej poliki i będzie ok

Masz miesiąc czasu do tego dnia, więc czekam na kolejne Twoje ślubne propozycje
Dziekuje na pewno beda kolejne podejscia

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Makijaż jeste śliczny i staranny, ale rzeczywiście jakoś tak smutkowo wyszedł trochę Może byś pomyślała o rozświetleniu oka niewielką ilością zgaszonego różu? Wydaje mi się, że dodałby świeżości i blasku twoim ślicznym oczkom. A eyeliner czarny
Dziekuje bardzo rozyk chyba faktycznie tutaj pomoze

Cytat:
o właśnie, róż to jest to może wyjść śliczny makijaż różowo - brązowy. Oczywiście chodzi o pudrowy róż a nie fuksje Wklejam fotki - może Cię zainspirują osobiście bardzo podoba mi się 1.
Dziekuje sliczne zdjecia

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Agnieszko po raz kolejny zachwycam sie twoja uroda slicznie wygladasz.Kreska zdecydowanie czarna,i dalabym delikatnz roz na policzki i moze na oczko zeby je rozswietlic.Te brazy sa piekne ale ich gdy sa same to sie gubi wszystko..mysle ze roz doskonale by z tym wspolgral ale nie perlowy a taki macik z delikatnymi drobinkami.Dyskretnie elegancko i swiezo
Slicznie dziekuje jak bede miala czas to pokaze wersje z rozem

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
mnie tez podoba sie bardzo 1
bo ladny jest
agnieszka.m.j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 22:11   #33
Queen Doll
Rozeznanie

GG do Queen Doll

oj ten makijaż jest ładny i staranny ale rzeczywiście barkuje połysku! Kochana moim zdaniem potrzebny jest Ci albo róż, albo brązujący puder z brokatem na policzki. Przydałyby się również sztuczne rzęsy - widziałam takie z brokatem albo z cekinami - jeśli jesteś odważna to polecam, ale jeśli wolisz nie ryzykować to kup chociaż te zwykłe - czarne, żeby wyglądało jak najbardzie naturalnie. Do tego oczywiście czarna kreska Co do ust - polecam coś w delikatnym odcieniu różu lub w kolorze jasniutkiego brązu, taki 'cielisty' kolorek, podchodzący trochę pod ecru... Proponuję pomadkę w tym kolorze żeby dłużej utrzymala sie na ustach no i na to ewentualnie jakiś błyszczyk z brokatem żeby był połysk... Myślę że tak byłoby ślicznie
Queen Doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 22:04   #34
agnieszka.m.j
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Queen Doll Pokaż wiadomość
oj ten makijaż jest ładny i staranny ale rzeczywiście barkuje połysku! Kochana moim zdaniem potrzebny jest Ci albo róż, albo brązujący puder z brokatem na policzki. Przydałyby się również sztuczne rzęsy - widziałam takie z brokatem albo z cekinami - jeśli jesteś odważna to polecam, ale jeśli wolisz nie ryzykować to kup chociaż te zwykłe - czarne, żeby wyglądało jak najbardzie naturalnie. Do tego oczywiście czarna kreska Co do ust - polecam coś w delikatnym odcieniu różu lub w kolorze jasniutkiego brązu, taki 'cielisty' kolorek, podchodzący trochę pod ecru... Proponuję pomadkę w tym kolorze żeby dłużej utrzymala sie na ustach no i na to ewentualnie jakiś błyszczyk z brokatem żeby był połysk... Myślę że tak byłoby ślicznie
Dziekuje cekinow nie bedzie, ale dziekuje za rady
Stary 2008-07-14, 09:00   #35
rozanypotok
Przyczajenie

GG do rozanypotok

Przede wszystkim zdjęcie jest mało wyraziste-myślę że w rzeczywistości było zdecydowanie lepiej. Zgodzę się z delikatnym różem na powiekach i błyszczykiem na ustach, a tak naprawdę jak dodamy do tego całą oprawę (suknia,fryzura) a nade wszystko szczęście wypisane na twarzy to powalisz nas na kolana - będę miała to szczęście zobaczyć to cudo jako pierwsza
rozanypotok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 15:47   #36
Queen Doll
Rozeznanie

GG do Queen Doll

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Dziekuje cekinow nie bedzie, ale dziekuje za rady
Nie ma za co Aha i mam takie pytanko, dlatego że nie jestem za bardzo zorientowana jak to teraz na tychślubach jest, to spytam tylko czemu wiekszość lasek na forum uważa że na ślub nie wypada się zbyt mocno wymalować, że wszelkiego rodzaju 'smoky eyes' odpadają, że to nie jest żadna 'impreza'... ? Bo mi zawsze wydawało się, że na ślubie panna młoda powinna cała aż błyszczeć i być gwiazdą. Mylę się? Bo z tego co czytam na wielu wątkach wychodzi że dziewczyny wolą ten skromniejszy makijaż. Czy 'błyszczenie' nie wypada?
Queen Doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 19:54   #37
agnieszka.m.j
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozanypotok Pokaż wiadomość
Przede wszystkim zdjęcie jest mało wyraziste-myślę że w rzeczywistości było zdecydowanie lepiej. Zgodzę się z delikatnym różem na powiekach i błyszczykiem na ustach, a tak naprawdę jak dodamy do tego całą oprawę (suknia,fryzura) a nade wszystko szczęście wypisane na twarzy to powalisz nas na kolana - będę miała to szczęście zobaczyć to cudo jako pierwsza
Jak mi nie bedziesz przeszkadzac w trakcie robienia makijazu to na pewno pierwsza go zobaczysz
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Queen Doll Pokaż wiadomość
Nie ma za co Aha i mam takie pytanko, dlatego że nie jestem za bardzo zorientowana jak to teraz na tychślubach jest, to spytam tylko czemu wiekszość lasek na forum uważa że na ślub nie wypada się zbyt mocno wymalować, że wszelkiego rodzaju 'smoky eyes' odpadają, że to nie jest żadna 'impreza'... ? Bo mi zawsze wydawało się, że na ślubie panna młoda powinna cała aż błyszczeć i być gwiazdą. Mylę się? Bo z tego co czytam na wielu wątkach wychodzi że dziewczyny wolą ten skromniejszy makijaż. Czy 'błyszczenie' nie wypada?
Blyszczenie samo w sobie moze i wypada, ale kiepsko wycodzi na fotkach slubnych i generalnie powinno sie unikac brokatowych cieni przy slubnym makijazu. Co do tego ze jest skromniejszy to ja uwazam ze panna mloda powinna wygladac swiezo i delikatnie (niewinnie ) a makijaz powinien wydobywac jej naturalne piekno a nie gasic urode, o co nie trudno przy mocniejszych makijazach. Oczywiscie brunetki o ciemnej oprawie oczu moga sobie pozwolic na cos odwazniejszego, jednak ja jako blondynka z natury z jasnymi oczami nie chce przesadzic
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości