Praca stylistka paznokci, czy to są dobre warunki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-25, 20:22   #31
Adziullenna
Raczkowanie

Dot.: Praca stylistka paznokci, czy to są dobre warunki?

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
do uslug!
nie cierpie czegos takiego jak pilniki dla klientek zostawiane w salonie,brrrr.
ja mam ok. 200 kobitek-i nie wyobrazam sobie gdzie mialabym je trzymac.

a tak,babeczka trzyma pilnik w domku,i przynosi zesoba.
wilk syty,i owca cala.
i przynajmniej ma pewność, że faktycznie nie został użyty dla innej klientki.

Frau, jak Ty tyle klientek robisz? Podziwiam
Adziullenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 22:02   #32
frauhelga
Ordnung muss sein!

normalnie,ha ha ha.
szybko,bez pauzy i od rana do wieczora.
Stary 2010-06-15, 15:09   #33
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

....
a czy 60% od klientki,ale na własnych produktach <ibd,i-nails,Astonishing> to dobre warunki w obecnej sytuacji na rynku? w tym salonie ''zwykłe''przedłużenie od 70zł,french około 120+zdobienia dodatkowo 10-15 zł.
Prowadze działalność więc zus muszę opłacac sama,więc to ''goły'' procent bez dodatkowych ''świadczen socjalnych'' ze strony właścicielki salonu.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:29   #34
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Jeśli to ma być na własną działalność, to absolutnie się nie opłaca.

Moja znajoma pracuje w gabinecie, ma 60% od paznokci, pracuje na produktach kupowanych przez szefową (ale ona sama decyduje jakich, ale ma dziewczyna warunki! ) i jest na umowę zlecenie. TO SIĘ NAPRAWDĘ OPŁACA.

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:53   #35
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Jeśli to ma być na własną działalność, to absolutnie się nie opłaca.

Moja znajoma pracuje w gabinecie, ma 60% od paznokci, pracuje na produktach kupowanych przez szefową (ale ona sama decyduje jakich, ale ma dziewczyna warunki! ) i jest na umowę zlecenie. TO SIĘ NAPRAWDĘ OPŁACA.
...
to w Lublinie mozna chyba sobie pomarzyć o takich warunkach z tego co ostatnio wnioskuję po odbytych kilkunastu rozmowach w róznych salonach...najczęsciej proponowane jest 30% <kosmetyki zapewnia salon,ale przewaznie tanie marki>i zlecenie,lub ewentualnie 1/2 etatu przy dobrych wiatrach.Ja i tak musze moją działalnosc utrzymac przynajmniej do marca,więc umowa w innym salonie i tak nie zwolni mnie z opłat,tak więc będe się starała pracowac 3 dni w nowym salonie i 3 dni u siebie.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2010-06-15 o 16:38
Stary 2010-06-15, 17:38   #36
blond bunny
Zakorzenienie

darko szczerze to trafiłaś na ludzi którzy chcą cię wykorzystać. Sama pracowałam w takim salonie więc wiem. Dają ci strasznie złe warunki, bo chcą na tobie zarobić. Jak odejmiesz koszt własnych produktów, to zostanie ci jakieś 30-40%, czyli tyle ile za friko dasz właścicielce. Bo sorry ale za zlecenie to ona majątku za ciebie nie zapłaci. Ja straciłam tak 4 miesiące a teraz robię na swoim i wychodzi mi więcej niż zarabiałam w salonie! ODEJŚCIE BYŁO MOJA NAJLEPSZĄ DECYZJĄ! W twojej sytuacji jak masz własną działalność to dałabym ogłoszenia po gazetach i po słupach i chętni się znajdą i na pewno więcej zarobisz.
Są salony gdzie dziewczyny w LBN mają po 60% dla siebie, umowę i materiał właścicielki-nawet takie znam. A salony które dają marne warunki i jeszcze często- Własna baza klientek!? wiadomo że mają albo słaby ruch, albo się dopiero otworzyły albo są po przejściach bo np. pracowała wcześniej laska co narobiła brudu... Zastanów się jeszcze.

A! Zapomniałabym! Najczęstsze numery w Lublinie to:
-umowa zlecenie lub na czarno przeciągane w czasie i wmawianie że niebawem dostaniesz pół etatu
-własna baza klientek- ta jasne, jeszcze będę do salonu ściągać swoje koleżanki żeby dać zarobić obcej babie!
-w razie odejścia problem bo przecież twoje klientki z tobą zostaną a nie przy salonie i masz ciąganie po sądach jak ci właścicielka udowodni że nadal do ciebie chodzą albo kogoś podpłaci a podpisałaś lojalkę
-30% bez podstawy żadnej- a ja się pytam gdzie chociaż na bilety mpk?A jak nikt nie przyjdzie albo tak jak ja miałam 10 osób w miesiącu?!
-twoje produkty a jak nie to najgorszy i najtańszy chłam typu ND i alle...
-nienormowany czas pracy bo przecież nie zatrudni 2 dziewczyn jak jest mało klientów
-żadnych urlopów, chorobowych i tylko niedziele wolne

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-15 o 17:46
blond bunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:57   #37
dark01
Zakorzenienie

.......
dzieki dziewczyny za podzielenie się swoimi uwagami...
bunny,a potrafisz mi podać w przybliżeniu ceny lubelskie-salonowe:
założenie zwykłe -żel,french żel,odnowa po miesiącu-żel?

wizażowo&pazurkowo
Stary 2010-06-15, 18:19   #38
blond bunny
Zakorzenienie

Jak pracowałam w salonie to akurat cennik zależał ode mnie i tyle było dobrego...
U nas na Czechowie ceny były takie:
-nowy set żel 100zł
-french lub inne zdobienie o przeciętnym stopniu trudności 20zl
-odnowa 90zl
-uzupelnienie 50zl.
W innych salonach kolo 10zl różnicy.
Salony w centrum potrafia mieć nawet 240zl za frencha! Więc nie warto zaniżać sobie cennika jeśli ma się dobre umiejętności bo nie raz ratowałam babeczki z łopatami, krzywulasami lub połową odpadniętą i płaciły gdzie indziej koło 100zl. Walcz chociaż o wyższy cennik, naprawdę. Jak chcesz mieć porównanie cen to popatrz po cennikach salonów lubelskich w necie. Ale ceny są w granicach 80-240zl za nowy set więc niezła rozbieżność. Wszystko zależy jeszcze od klienteli, miejsca salonu, ruchu itp.
blond bunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 23:52   #39
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jak pracowałam w salonie to akurat cennik zależał ode mnie i tyle było dobrego...
U nas na Czechowie ceny były takie:
-nowy set żel 100zł
-french lub inne zdobienie o przeciętnym stopniu trudności 20zl
-odnowa 90zl
-uzupelnienie 50zl.
W innych salonach kolo 10zl różnicy.
Salony w centrum potrafia mieć nawet 240zl za frencha! Więc nie warto zaniżać sobie cennika jeśli ma się dobre umiejętności bo nie raz ratowałam babeczki z łopatami, krzywulasami lub połową odpadniętą i płaciły gdzie indziej koło 100zl. Walcz chociaż o wyższy cennik, naprawdę. Jak chcesz mieć porównanie cen to popatrz po cennikach salonów lubelskich w necie. Ale ceny są w granicach 80-240zl za nowy set więc niezła rozbieżność. Wszystko zależy jeszcze od klienteli, miejsca salonu, ruchu itp.
......
dzięki serdeczne...
plusem jest niewątpliwie to,że to renomowany porządny salon fryzjerski w dobrej lokalizacji,będę się zajmować również wizażem...
Z dystansem podchodzę do tematu.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2010-07-27, 19:44   #40
LauraDi
Raczkowanie

Witam chcialabym poznac wasze zdanie. Dostalam propozycje pracy w salonie.mialabym pracowac po 8 godzin na caly etat.bylabym jedna stylistka.mam sama wybrac produkty na ktorych chce pracowac.
Wszystko pieknie, mam tylko problem z warunkami pracy.zupelnie nie wiem co bedzie mi sie oplacac?Chcialabym dostawac podstawe i procent, ale nie wiem jaka???
prosze pomozcie mi sie zorientowac do tej pory pracowalam w domku dojezdzalam do klientek

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/

mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 20:11   #41
claaaudia99
Przyczajenie

Unhappy Wlasne stanowisko ? Dziewczyny pomocy !

Witam wszystkich !

Mam pytanie i liczę że moze ktoras z Was bedzie mogla mi pomoc / doradzic.

rok temu wynajelam stanowisko na stylizacje paznocki u jednej dziewczyny lecz bylo to solarium . Bylysmy umowione na 50%/50% ( Z tym ze moje produkty )
srednio jak zaczelam w lipcu to na koniec ( z oplaceniem jej ) wychodzilam ok 1000 zl. lecz bardzo pomogly mi moje stale klientki jak by na to nie patrzec , bo u niej dopiero zaczynalam i szczerze mowiac ' nie promowala ' mnie z jakims entuzjazmem bylo jej to obojetne . byle bym placila , takie wrazenie mialam ;| .

od nie dawna szukam znowu jakiegos miejsca tym razem na wynajem (nie wiem czy dobry pomysl ) chcialabym jakos ruszyc , zaczac , tym bardziej ze w tym roku konze lo o profilu kosmetycznym i wybieram sie na wyzsza szkole kosmetologii .
Po dodaniu ogloszenia zadzownila do mnie Pani z propozycja wynajecia stanowiska , w poznaniu w sumie w cenrtum miasta ( garbary jesli ktos jest wlasnie z poznania i sie oriętuje ) Pani zaczanczyla ' ze nie zyczy sobie zbyt duzo'
Ogladajac stwiwerdzialm ze jest to ladne miejsce lecz ma ale o tresci : okolo 5 metrow , jest to ' pomieszczenie' oddzielone od calego salonu ( kosmetyczno- fryzjerski) scianka działowa ale bez jakis drzwi czy cos , wlasciwie znajduje sie ''na jego koncu '' wchodzi w to jeszcze stoliczek i dwa kkrzeselka male.

Kobieta chce za to 500 zl ( produkty moje itd ) , lecz jak przegladalam inne propozycje to chcieli ok 300 czy tez 400 (max) , lecz juz sa nie aktualne .

co o tym sadzicie ? uwazacie ze to dobra cena ? Plusami jest to ze w okolicy nie ma innego saloniku , ani niczego podobnego no i centrum ! lecz to taka 'klatka' z tylu bardziej , no ale jakos spodobalo mi sie , ale nie chcialabym bys poprostu wyciagnieta z kasy ... co radzicie ????[/B][/B][/B]
claaaudia99 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
paznockie, stanowisko

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości