M這dy ch這pak potrzebuje zmiany - styl ubierania - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-07-12, 07:32   #1
daisukepl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
GG do daisukepl

M這dy ch這pak potrzebuje zmiany - styl ubierania

Witam!
Obecny styl ubierania wydaje mi si by nudny, ma這 atrakcyjny, przeci皻ny, a z racji tego, 瞠 z natury nie lubie ubiera czego tylko, dlatego, 瞠 nosz to inni, chcia豚ym prosi o pomoc.
Prosz o porad w czym m鏬豚ym wygl康a dobrze, atrakcyjnie, a jednocze郾ie wyra瘸 swoj osobowo嗆. Z natury jestem cz這wiekiem otwartym na odmienno軼i, nie dra積i mnie pochodzenie ludzi, ich orientacja seksualna czy kolor sk鏎y i w豉郾ie chyba to chcia豚ym wykrzycze przez sw鎩 wygl康 - wolno嗆, r闚no嗆 i niezale積o嗆 dla wszystkich ludzi, nawet je郵i co mo瞠 budzi kontrowersje.
Interesuj mnie dziwne i kontrowersyjne rozwi您ania. Pocz患szy od obuwia, przez skarpetki, a do dodatk闚 np. w postaci okular闚.
Osobi軼ie lubie wszelkiego rodaju 'kraty', a sympatia darze te szorty i dziwaczne obuwie np. typu sneaker oraz torby typu naramiennego :P
Szczeg鏊nie lubiane kolory to br您, khaki, oliwka, szary, navy blue.

Z g鏎y dzi瘯uje za nieocenion pomoc,
Tomek
'Twardym trzeba by ... a nie mientkim...'

PS
Prosz wybaczy idiotyczne miny ... ;-)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pic16_vI_08 063.jpg (81,0 KB, 718 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pic16_vI_08 149.jpg (56,3 KB, 490 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pic16_vI_08 040.jpg (78,6 KB, 442 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (66,1 KB, 456 za豉dowa)
daisukepl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-12, 08:50   #2
Tajemnicza667
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 985
Dot.: M這dy ch這pak potrzebuje zmiany - styl ubierania

Na pocz徠ku pochwal odwag, bo ma這 kt鏎y facet odwa篡 by si napisa taki post
Po opisie Twojej osobowo軼i widzia豉bym Ci w jakim rockowym stylu. Szkoda, 瞠 nie napisa貫 jakiej muzyki s逝chasz, by這by 豉twiej. Mo瞠 poogl康aj sobie w internecie gwiazdy kina albo muzyki, czerp inspiracje z kogo, kogo styl Ci si spodoba.

Ci篹ko jest dobra ubrania nie widz帷 Twojej garderoby. Pami皻aj, 瞠 najwa積iejszym elementem ubrania s dodatki. Postaw na jaki szczeg馧, kt鏎y przyci庵nie wzrok, mo瞠 nietypowy kr鎩 (kolor) torby na rami, albo pasek do spodni.

Tajemnicza667 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-12, 08:53   #3
bitter
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 434

widz znajomy, mangowy nick

a 瞠 T ostatnio sam si troch metamorfozuje... no, spr鏏uj. nie wiem czy to by si bardziej nie nada這 na modowy...

1) wi璚 tak - moim zdaniem nosisz 幢e dobrane spodnie. je郵i ju materia這we, postaw na prostot - bez marszcze i kieszeni. proste, zwyk貫 spodnie. na lato 鈍ietne s lniane w r騜nych kolorach (je郵i chcesz zwraca na siebie uwag to by mo瞠 np. butelkowa ziele i czarna gra), do tego japonki. ale uczulam - przed za這瞠niem japonek trzeba o st鏕ki zadba chocia troch, 瞠by wszystko by這 czysto i schludnie, je郵i lubisz ekstawagancj to rurki z materia堯w typu tweed, krateczka... ale to dla odwa積ych. i chyba rurki by Ci nie pasowa造, zale篡 ile masz wzrostu, tu zostawiam pole do popisu dla innych wiza瘸nek

http://menslifestyle.blox.pl/resource/rtyrr.jpg (no, mo瞠 bez kant闚 )

2) 鈍ietnym rozwi您aniem s buty slip-on, pe軟o tego teraz na wyprzeda瘸ch, wygodne i tanie jak barszcz. nie 陰czy z materia這wymi spodniami, najlepiej z jeansami. w tak pogod jeansy d逝go軼i nieco kr鏒szej ni 1/2 i japonki, ew. takie slipy i (zn闚 uczulam) kr鏒ka skarpetka typu st鏕ka i jest 鈍ietnie.

http://www.ebuty.pl/img/buty/classic_slip_on_blk1.jpg

3) g鏎y. hmm. strasznie szarobura ta Twoja koszulka, pomimo czerwonego koloru. wysoooka pod szyj i taka... kr鏒kawa. je郵i chcesz zwr鏂i uwag to kupuj t-shirty w kolorze r騜owym, zielonym, 鄴速ym... i te z wielkimi, kolorowymi nadrukami. te z organizacjami typu non-profit s teraz na topie ale nie z che czy polska muzyka przeciw rasizmowi ;p i 瞠by by造 troszk d逝窺ze, ew. mia造 inny dekold bo ta wygl康a troch... sm皻nie.

http://t-shirts.cafepress.com/mens-c...esign/19138095

4) mniej 瞠lu

5) dodatki - odwied sieci闚ki typu h&m i wybierz co dla siebie

pozdrawiam
Stary 2008-07-12, 09:04   #4
byliczka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 876

S逝chaj jak masz gdzie pod nosem to si przejd do sklepu House'a. Maj superow letni kolekcj ciuch闚. 安ietne koszulki, spodenki, spodnie. A teraz s wyprzeda瞠 to i po smiesznych cenach.

T-shirty s z cudacznymi napisami. Dla przyk豉du:
http://www.allegro.pl/item395489620_...sion_xxl_.html
http://www.allegro.pl/item393261580_...sion_xxl_.html
http://www.allegro.pl/item393265895_...sion_xxl_.html
http://www.allegro.pl/item393266029_...fusion_l_.html

i mase mase innych. Do嗆 ciekawe styl mo積a z nich skombinowa.
Stary 2008-07-12, 10:26   #5
Yuviel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118

Nie nie, tylko nie rurki. Tylko nie to. Jak widz faceta w rurkach, trenczu (nie przecz, 瞠 trencz na pocz徠ku by rzecz m瘰k, do biura, na spotkanie - ale obecna modyfikacja - do bioder i z paskiem w tali jest przeobrzydliwa) i typow babsk torb w r瘯u to jestem bliska zawa逝.
Przypomnia mi si dialog z moim ojczulkiem, kt鏎y s造nie z g逝pich tekst闚.

Jedziemy samochodem.
" - Ty! Pyza Pyza! Patrz jaki d穎lero! " - krzyczy do mnie tatu podchwytliwym g這sikiem.
Ja zaczynam si rozgl康a, szuka d穎lera. M鎩 wzrok pada w豉郾ie ku tak ubranemu go軼iowi o d逝窺zych w這sach i mrocznym spojrzeniu "spod byka" bo tak jest trendy.
" - Amh.. hum.. tak tato.. torb ma pi瘯n..." - mamrocz pod nosem.
Na co tata chc帷 wyrazi swoje za瞠nowanie odpar.
" - Tja.. ku**wa. ganzesronzes normalnie"

I m鎩 tatu jest tylko odrobin staromodny i zacofany

Mnie natomiast podoba si typowo "studencki" styl, kt鏎y prezentuje Americanos i Big Star - nie trzeba koniecznie tam kupowa, mo積a zaczerpn望 po prostu inspiracje. Czyli w wielkim skr鏂ie; oldschoolowo - lu幡e d磨nsy, ciemne, czy to jasne, zarzucona na podkoszulek/koszulke (鄉ieszne rysunki, napisy na nich te s fajne, a ja tu widz typow m瘰k klat z pierwszego zdarzenia - 瘸dn wkl瘰陰 - zatem proponowa豉bym nieco bardziej dopasowane ) , na to rozpi皻a koszula (mo瞠 by i kraciasta_, torba przerzucona przez ramie. Z takich bardziej luzackich but闚 to ja uwielbiam zwyk貫 trampki i r騜ne br您owe buciory o zgrabnej formie - nigdy nie wielkie, 瞠 tak powiem roz熞apciane adidasy. Dodatkami jak najbardziej bawi si mo積a - ja akurat lubi u facet闚 ro積ego rodzaju bransoletki rzemyki, koralikowe - wszystko w neutralnych barwach.

Ale akurat czaszeczki, buty szmaciaczki, kt鏎e nosi豉m w przedszkolu i paski w szachownice kojarz mi si z pi皻nastoletnimi ch這pcami - niby ju nie dzieci, a jeszcze nie m篹czyzni.

ps. 瞠lu mog這 by by tylko minimalnie mniej, ja uwa瘸m, 瞠 dobry 瞠l nie jest z造

pytaj 鄉ia這 o co chcesz a my b璠ziemy odpowiada.

53 52 51 50 49 48 47 46 45

Yuviel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-12, 18:00   #6
musti1800
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56
GG do musti1800

hmm...
troche na lowelasika .. ale mi si podoba :
http://www.we-dwoje.pl/terranova;na;...html?foto_id=1
luzak typu surfer :
http://www.we-dwoje.pl/moda;meska;re...html?foto_id=1
nie mia豉 bym nic przeciwko gdyby m鎩 ch這p wygl康a np tak .. tylko koszula wyci庵ni皻a .. jak na m鎩 gust :
http://www.we-dwoje.pl/esprit;-;kole...tml?foto_id=15
jeszcze tu masz co :
http://www.we-dwoje.pl/lato;z;new;yo...ykul,6154.html
musti1800 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-12, 18:23   #7
wredna baba
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205

No c騜, rurki s czasami fajne, ale nie pasuj chyba do twojej sylwetki

Og鏊nie proponuj przede wszystkim zmian spodni. Boj闚ki wygl康aj dobrze w g鏎y, ewentualnie na d逝g piesz wycieczk, mo瞠 by z psem, oraz na paintball
Proste p堯cienne, w miar dopasowane w biodrach (chodzi mi, 瞠by nogawki nie mia造 kszta速u "odwr鏂ony wyd逝穎ny trapez"), zachodz帷e na buty. Raczej bez kant闚. Kolor do wyboru Byle si z kolorem but闚 nie gryz造. Ewentualnie zwyk貫, klasyczne PROSTE d磨nsy. Ciemne. Bez dodatkowych zameczk闚, obni穎nych kieszeni, przecierania A je郵i jeste odwa積y - mog by lniane porci皻a.

Co do but闚: nie adidasy! i nie sanda造 No a do p堯ciennych spodni te nie glany (o ile nosisz w og鏊e)
Do spodni pasek jaki tylko Ci si podoba - chocia czaszki na klamrze mo瞠 sobie daruj? Mog te by zawi您ane rzemyki, kilka grubych, ostatnio widzia豉m u kolegi, spodoba這 mi si.

Co do T-shirtu: Bez lam闚ek, zw豉szcza przy szyi. I nieco d逝窺ze od tego, kt鏎y masz na sobie na zdj璚iach. Tylko uwa瘸j, 瞠by nie by造 workowate, masz 鈍ietn sylwetk, 瘸l by這by j ukrywa i zniekszta販a

Na wierzch proponuj koszule: mi瘯kie, sportowe z ko軟ierzykiem, na guziki - ale rozpi皻e.
Kolory uniwersalne: khaki, ciemna ziele, piaskowy, ciemny br您. Ale mo瞠sz te sie odwa篡 na bardziej kolorowe, 篡we. Je郵i z nadrukiem na plecach - t-shirt pod sp鏚 g豉dki i najlepiej w ton ja郾iejszym lub ciemniejszym kolorze. Raczej nie ubieraj kontrastuj帷ych ze sob koszulki i koszuli, lepiej niech si zgraj

Do tego na ch這dniejsze dni: Kurtka o kroju marynarki, marynarka sportowa, d逝窺zy, prosty m瘰ki p豉szcz - do kolan, bez paska w talii. Raczej ciemny.
Ko軟ierzyk kurtki mo瞠sz postawi.

Co do dodatk闚, pasek, ciekawy zegarek, by mo瞠 lubisz rzemyki czy koraliki...
Czasem te sprawdzaj si niekt鏎e wisiorki na rzemyku... wybierz co, co Ci si podoba, bez patrzenia na mod i innych. Hand made albo co w stylu wyrob闚 etnicznych? Byle dopasowane do pozosta造ch cz窷ci garderoby.

Torba na ramie ok, sk鏎zana, p堯cienna - jak lubisz Torebkom damskim m闚i nie

Tak bym Ci widzia豉. Ale to jest tylko i wy陰cznie moja opinia, mo瞠sz z niej skorzysta lub nie, lub wzi望 tylko to, co Ci si najbardziej podoba
Albo po prostu wszystko co tu napisa造鄉y zebra, przemy郵e i stworzy sw鎩 w豉sny styl

Chocia, teraz mi w sumie przysz這 do g這wy: a mo瞠 taki "graficzny", mangowy styl? Ciemna koszula, z np bia造m nadrukiem na plecach, w御kie spodnie z kantem, kontrastowe barwy: czarny z bia造m, czerwony z ciemnoszarym, 鄴速y albo niebieski, z czarnym, kwadratowa torma, postawiony ko軟ierz, ciemne okulary, Ciemny p豉szcz podkre郵aj帷y m瘰k sylwetk - szerokie ramiona? Buty ciemne. Kr鎩 wyd逝瘸j帷y sylwetk. Ale do tego pasowa這by zapu軼i w這sy i pomy郵e nad ciekaw fryzur.
Chocia mo瞠 przesadzi豉m w tej wizji?

W ka盥ym razie powodzenia
PS. Fajnie, 瞠 dbasz o siebie, chcesz si dobrze ubiera i jeste otwarty na zmiany
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-12, 22:29   #8
daisukepl
Przyczajenie

GG do daisukepl

Dzi瘯uje za wszystkie porady, je郵i tylko kto ma co jeszcze do powiedzenia to ch皻nie wys逝cham. Jutro wybior sie do kilku sklep闚 i je郵i co ciekawego wymy郵e to zaprezentuje tu swoj propozycje.
Stary 2008-07-12, 23:03   #9
lalaine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393

moge ci pom鏂 w wyborze ciuch闚 xD
Stary 2008-07-14, 10:48   #10
Yuviel
Raczkowanie

jako wielka mi這郾iczka boj闚ek u facet闚 chcia豉m stan望 murem w obronie ich godno軼i! :P
Uwa瘸m, 瞠 z dobrze dobranymi, sportowymi buciorami s na prawd, ale to naprawd fajnymi spodniami Ja je uwielbiam... Ostatnio zakocha豉m si w boj闚kach koloru... bia貫go z ciemnym swetrem to na prawd ekstra po陰czenie.

(ale za nic nie mog przekona do boj闚ek mojego faceta, ma tylko jedne, w dodatku moro >.>)

Stary 2008-07-16, 14:01   #11
Ewcia17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 259

Witam
Jestes bardzo przystojny!
Ale do rzeczy...;-)Moim zdaniem bardzo pasowa造 by do ciebie ciemne koszule z ko軟ierzykiem(nie takie wizytowe, ale z jakims fajnym nadrukiem, koloru oliwkowego, khaki lub czarne bylyby super, ale jasnego koloru tez by sie swietnie prezentowaly;D)a spodnie napewno nie rurki tylko poprostu jeans(raczej nie niebieski, jak cos to jasny albo bardzo ciemny)lub kremowemoze to dziwnie sie wyobrazac ale naprawde fajnie wyglada. Jesli nie chcesz zwyczajnie wygladac to rzadziej nos zwykle t-shirty(zastap je tez koszulkami polo w zywych kolorach(bialy zielony itp.).A buciki proponuje czarne lub brazowe z dlugimi przodami- zwezajace sie na przodzie(wygladaja tak ekstrawagancko).
Pozdrawiam i zycze udanej metamorfozy ubioru!))
PS. Jak juz cos znajdziesz po sklepach to zaprezentuj sie szybciutko!
Ewcia17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-16, 14:29   #12
PinkSlip
R騜owy Jednoro瞠c

Wiadomo軼i: 4 084
GG do PinkSlip

Przystojny ch這p z Ciebie atak nijak opakowany.

Najwi瘯szym b喚dem jaki pope軟iasz to noszenie spodni z dziwacznymi kieszeniami i to w takim niekorzystnym miejscu. Nie s ani modne ani nie pasuj do Ciebie. Wydajesz si mie 豉dn pup () i fajne spodnie by si przyda造 by to podkre郵i. Ja polecam co prostego, ciemnego, najlepiej w pionowe pr捫ki - to doda Ci takiej... wysoko軼i Do tego zamiast zwyk貫go t-shirtu fajna pol闚ka albo koszula z ko軟ierzykiem. Na codzie - ciemne trampki na rzepy, od 鈍i皻a - p馧buty do lekkiego szpica. Og鏊nie widz Ci w kolorach takich jak oliwkowy, bordowy, grafitowy, ciemno rudy.
Ca這嗆 powinna dope軟i fajna, luzacka torba na rami albo co ciekawego na szyj - cienki szalik na ch這dniejsze dni (ciachooooo! )

Nie przeginaj z 瞠lem na w這sach bo to robi efekt kasku.
Stary 2008-07-16, 14:41   #13
Elie
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Fajny z Ciebie facet, pos逝chaj Yuviel, a Twoja przemiana p鎩dzie w drug stron! Da豉 naprawd 鈍ietne porady! Trzeba pami皻a, 瞠by nawet przy zmianie stylu pozosta ubranym, a nie przebranym.
Podpisuj si pod postami jej autorstwa. Proste jeansy, koszule, boj闚ki. Niech faceci pozostan facetami!!!
Stary 2008-07-16, 20:21   #14
daisukepl
Przyczajenie

GG do daisukepl

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Poka wiadomo嗆
Wydajesz si mie 豉dn pup () i fajne spodnie by si przyda造 by to podkre郵i.
Zastanawiam si, po kt鏎ym zdj璚iu to wywnioskowa豉 :PP
Stary 2008-07-16, 20:44   #15
PinkSlip
R騜owy Jednoro瞠c

GG do PinkSlip

Po 瘸dnym. Ale z regu造 jak kto ma mi陰 buzie to ma fajn pup
Stary 2008-07-16, 21:23   #16
Wiwianna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 303

Dziewczyny zarzuci造 Ci propozycjami ale przeciez Ty sam doskonale wiesz, co lubisz, w czym czu豚y si dobrze i co chcesz zamanifestowa swoim wygl康em Wizja do嗆 sprecyzowana a co najwa積iejsze wypowiedziana A wi璚..., do dzie豉!
Stary 2008-07-16, 21:26   #17
daisukepl
Przyczajenie

GG do daisukepl

W najbli窺zym czasie wkleje nowe zdj璚ia .... czekam na buty, kt鏎e lada dzie powinny do mych drzwi zapuka
Stary 2008-07-16, 21:27   #18
PinkSlip
R騜owy Jednoro瞠c

GG do PinkSlip

Cytat:
Napisane przez Wiwianna Poka wiadomo嗆
Dziewczyny zarzuci造 Ci propozycjami ale przeciez Ty sam doskonale wiesz, co lubisz, w czym czu豚y si dobrze i co chcesz zamanifestowa swoim wygl康em Wizja do嗆 sprecyzowana a co najwa積iejsze wypowiedziana A wi璚..., do dzie豉!
Aham, aham. Ale tych spodni naprawd nie no.
Stary 2008-07-16, 21:40   #19
daisukepl
Przyczajenie

GG do daisukepl

Spodnie te inne b璠 :P po prostu do ca這軼i brakuje mi but闚 ... no mo瞠 lekko doskwiera mi jeszcze brak torby naramiennej, ale nic oryginalnego nie znalaz貫m.
Stary 2008-07-16, 21:47   #20
PinkSlip
R騜owy Jednoro瞠c

GG do PinkSlip

nie szukaj nic na si喚. Jak co fajnego znajdziesz to kupisz
Stary 2008-07-16, 22:55   #21
Elie
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Aha jeszcze jedno. Musz si doczepi jeszcze do jednej rzeczy, kt鏎 doradza造 dziewczyny.
POL紟KA. Ile to mo積a? I jeszcze w paski. W dodatku r騜owa.
Og鏊nie r騜owe rzeczy na m篹czy幡ie. Na pocz徠ku by豉m za, niekt鏎zy w tym wygl康ali naprawd gor帷o, ale wynika這 to raczej z tego, 瞠 decydowali si na ten kolor jedynie odwa積i i m瘰cy faceci, co tylko podkr璚a這 ich wygl康. Nie m闚i, 瞠 Ty by do tego schematu nie pasowa, ale to si ju przejad這. Jak widz takiego baaardzo przeci皻nego faceta, kt鏎y ma na sobie r騜ow koszule, to smutnie to wygl康a moim zdaniem.
Kolejny minus - kupowanie X liczby koszulek polo w paski, w r騜nych kolorach. Mam wra瞠nie, 瞠 spora cz窷 p販i m瘰kiej z mojego miasta tak robi
Stary 2008-07-24, 19:25   #22
daisukepl
Przyczajenie

GG do daisukepl

Wariacje na temat stylu :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (97,9 KB, 247 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (37,6 KB, 122 za豉dowa)
Stary 2008-07-24, 19:31   #23
judge
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 110

Timberlake we w豉snej osobie
judge jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-24, 19:41   #24
Yuviel
Raczkowanie

s這mkowy kapelusik mnie rozwali XD XD

Stary 2008-07-24, 19:49   #25
daisukepl
Przyczajenie

GG do daisukepl

Nawet nie wiedzia貫m, 瞠 Timberlake sie tak ubiera ... ale ja nie na czasie jestem :P
Stary 2008-07-24, 22:34   #26
Astarte__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do Astarte__

Cytat:
Napisane przez judge Poka wiadomo嗆
Timberlake we w豉snej osobie
Te mi si z Timberlake'iem skojarzy
Astarte__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-24, 22:43   #27
Yuviel
Raczkowanie

mimo wszystko na co dzie proponuj doda zamiast s這mkowego kapelusza... zielony melonik, wi您any pod szyj na kokardk. patrz ===> w stylu Jacykowa

a tak serio, mam nadziej, 瞠 to tylko takie o, lu幡e strojowe zabawy i nie masz zamiaru wyj嗆 tak na ulic :p bez krawata, bez kamizelki, bez s這mkowego kapelusza (XD XD rozwala mnie ), a okulary wetkn望 za koszule, znaczy si tak obok szyi. i b璠zie ok :P

a buty mi si podobaj

Stary 2008-07-24, 23:17   #28
karta666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932
Wpisy w blogu: 1
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666

A moze hmmm... moro, czarna koszulka, duze okulary.
Bojowki, czarna koszulka, duze okulary.
Albo cos w stylu justina timbearlake?

moze kilka inspiracji
http://img.timeinc.net/people/i/2006...erlake_300.jpg
http://menslifestyle.blox.pl/resource/ffgdf.jpg
http://menslifestyle.blox.pl/resource/wertwrt.jpg

widze Ci wlasnie w takiej hmmm "luznej" elegancji...
elegancko, ale luzacko
typu justin i typu to co podalam.

Jestem FIT !

karta666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-24, 23:25   #29
daisukepl
Przyczajenie

GG do daisukepl

Przecie to w jaki spos鏏 si ubieramy ma by dla nas zabaw. Wyszed貫m tak na ulice, opluty nie zosta貫m, wy鄉iany nie zosta貫m, dziwne spojrzenia by造, ale chyba o to mi chodzi這 Nie widze problemu, by tak w豉郾ie wyj嗆. Co nie zmienia faktu, 瞠 nic nie stoi na przeszkodzie bym ubra bia貫 jeansy typu rurkowatego .... koszulke polo w bia這-czarne pasy .... zarzuci oliwkow kurtk z kapturem i zaakcentowal wygl康 torb naramienn ... Wygl康a super zapewniam, wiem z autopsji :P Z wszystkich propozycji najbardziej wzrok przykuwa ten Pan .... http://menslifestyle.blox.pl/resource/wertwrt.jpg
Stary 2008-07-24, 23:33   #30
karta666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932
Wpisy w blogu: 1
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666

ok, dam jeszcze troche propozycji
(ja uwielbiam taki styl u faceta/chlopaka/mezczyzny... rozp造wam si)
http://menslifestyle.blox.pl/resource/hjgh.jpg
http://menslifestyle.blox.pl/resource/ghkjhjk.jpg
http://menslifestyle.blox.pl/resource/dfghdg.jpg
http://menslifestyle.blox.pl/resource/eredtgh.jpg

No i oczywiscie, rurki s boskie

Jestem FIT !

karta666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.