Acnosan T moj wybawca!:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 09:42   #1
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Talking

Acnosan T moj wybawca!:D


otóz trafilam na to cudo przypadkiem na wizażu od lat mecze sie z zapaleniem mieszków włosowych na łydkach i nic nie pomagało, tymczasem jedna mala buteleczka za 8zl wystarczyla zeby wszystkie miejsca zapalne i przebarwienia praktycznie zniknely!! juz po kilku dniach widac bylo znaczna poprawe-ranki staly sie mniej zaoognione a blizenki mniej widoczne I teraz moje pytanko. zastanawiam sie czy jest jakiś środek< najlepiej plyn> o podobnym skladzie i działaniu ktory moglabym kupic w aptece bez recepty. chodzi o to ze boje sie ze mi sie skora przyzwyczai do acnosanu i nie bedzie juz tak dobrze reaowac, wiec chcialabym zrobic" przerwe" uzywajac czegos o zblizonym skladzie i dzialaniu licze na wasza pomoc

a to link z Acnosanem T

http://www.domzdrowia.pl/38699,acnosan-t-plyn-80-g.html
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 14:43   #2
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

up
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 12:51   #3
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

trafiłam przypadkiem i przeczytałam wypowiedz dusi..................
kupiłam na zapalenie mieszkow wlosowych na nogach i DZIAŁA !!!!!
a juz nic nie pomagało, przecieram płynem bezposrednio z ręki a nie z wacika, tak jest najlepiej.
kupiłam, juz druga butelke, szybko sie konczy jak sie uzywa 2 razy na dzien, ale opłaca się!
kropki zrobiły sie mniejsze i jasniejsze, splycone a nowe stany zapalne sie nie pojawiaja

POLECAM ACNOSAN T !!

ps. sprobuje stosowac go na twarz moze mi pomoze w tradziku
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2011-06-06 o 12:53
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 22:12   #4
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Wiem,że temat był dawno, ale może znajdzie się ktoś kto używał tego na włosach przez długi czas?

Dermatolog przepisała mi ten acnosan na przetłuszczające się włosy, tylko ja jeszcze dolewam do niego jakieś witaminy w ampułkach. No i kazała mi to wcierać w skórę głowy. Trochę boję się o swoje włosy,że zaczną wypadać z powodu dużej ilości spirytusu w w tym acnosanie. Dlatego ostatnio przepisane leki stały u mnie na półce długi czas bez użytku... Jakby nie patrzeć to alkohol. Czy może ktoś odpowiedzieć na moje obawy? Jak działa Acnosan T na włosy ( nie chodzi mi o skórę, bo mi jej nie podrażnia, w końcu niektórzy go stosują na zapalenie mieszków włosowych)?
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 13:29   #5
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Nie mam pojecia jak wplynie na włosy i glowe. Ja go stosuje na zmiany zapalne i blizny po zapaleniu mieszkow wlosowych na lydkach i tu sie sprawdza. Nie zauwazylam zeby na same wlosy na nogach jakos wpływał wiec nie wiem hehe

Dermatolog na przetłuszczanie przepisał ci preperat na alkoholu? Czy Ci lekarze myślą? Przeciez to wysuszy a potem wzmoży nadprodukcje łoju! Nie mozna wysuszac to tak samo jak z cerą, trzeba zadbac o nawilzanie a wtedy cera przestanie sie mocno przetluszczac.

Veteran przeszukaj wizaz tu sa lepsze rady na problemy z wlosami, a co masz z nimi konkretnie za problemy?
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2011-12-15 o 13:33
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 15:56   #6
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Z tego co kojarzę z różnych wątków to alkohol pomaga w przenikaniu substancji w głąb, żeby nie działały tylko powierzchniowo. Możesz chyba nakładac i jednoczesnie nawilzac np olejami? Co do działania to nie znam się
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:20   #7
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Veteran przeszukaj wizaz tu sa lepsze rady na problemy z wlosami, a co masz z nimi konkretnie za problemy?
no teraz to mam inny problem niż przetłuszczanie, zmieniłam mieszkanie i twierdzę,że woda jest strasznie twarda i z tego powodu mi włosy zaczęły strasznie wypadać, bo robiłam badania krwi i tam wszystko w porządku.
sorki,że tak późno odp., no ale jestem świeżakiem, musiałam wyczaić gdzie te moje posty są;p

ps.jak nie urok to sraczka) z jednym problemem się uporasz, to następny wynika

Edytowane przez Veteran
Czas edycji: 2012-01-06 o 15:22
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 16:06   #8
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

A robiłaś jakiś test na twardość wody itd.?
Może to wina pielęgnacji i stylizacji?
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 12:49   #9
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
A robiłaś jakiś test na twardość wody itd.?
Może to wina pielęgnacji i stylizacji?
Nie robiłam, ale to gołym okiem widać,że ta woda taka chlorowana i w ogóle.Nie prostuje włosów, nie kręcę, suszarki używam jeden/dwa razy w tygodniu, nie farbuje. Czy ja wiem,pielęgnuje włosy od lat tak samo, a kiedyś moje włosy wyglądały lepiej, tylko poprzedni rok był taki jakiś marny.
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:38   #10
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Czyli ogolnie narzekasz na przetłuszczanie, czy cos jeszcze..?
A co poradziła Ci dermatolog oprocz Acnosanu?
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 10:31   #11
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Czyli ogolnie narzekasz na przetłuszczanie, czy cos jeszcze..?
A co poradziła Ci dermatolog oprocz Acnosanu?
Tylko dwa problemy , które już wcześniej wymieniłam. Dała mi tabletki z cynkiem. No i jakieś ampułki z witaminami też do wcierania we włosy. Efektów żadnych nie widziałam.
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 13:30   #12
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

A pomyślałaś aby wspomagać sie ziołami? Mogłabys zaczac kuracje poprzez picie pokrzywy nawet z mieszanka skrzypu. Nie mowie o jednej szklaneczce dziennie ale o wiekszej ilosci, potem zmniejszasz dawke. Moge Ci spisac nieco info z ksiazek zielarskich. Mozesz wspomoc sie tez zewnetrznie. Nie wiem czy jestes stricte maniakiem naturalnej pielegnacji czy nie, ale mogę polecic Ci szampon z Profarm seria Pokrzepol. Mam go i jest fajny w oczyszczaniu a na pewno lepszy od drogeryjnych. Innych produktow z tej serii nie miałam. Polecam tez olejowanie włosów (są wątki na wizaz o tym), ktore wbrew pozorom nie obciazaja tłustych wlosów o ile dobrze je zmyjesz. Wzmacniaja włosy i nawilzaja, odzywiaja.
Witaminki o ktorych piszesz, ze dał Ci lekarz tez powinny pomoc. A cynk tez nie zaszkodzi brac.
Gdybys chciała bardziej radykalnych rad to mozesz odstawic chemie i zaczac sie myc na przykład mydełkiem siarkowym/pokrzywowym/z olejkiem herbacianym itp. ale one nie koniecznie moga Ci sie spodobac, bo pozostawiaja jakby osad.

Mnie na wypadanie pomaga olejowanie. Na przetluszczanie nic nie poradzisz, trzeba nauczyc sie pielegnacji. Ja myje wlosy prawie codziennie a czasem co drugi dzien, ale wtedy wlosy nie sa juz takie ładne.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-08 o 13:31
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 15:01   #13
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Co do herbat ziołowych, o których wspomniałaś są u mnie na porządku dziennym, bo zwykłej czarnej nie pijam prawie w ogóle (jedynie gdy zabraknie tych innych). Zielona herbata, z dziurawca, pokrzywy, rumianku, mięty to moje ulubione.

Dziękuję za odpowiedzi. Poczytam o tym szamponie i może się na niego skuszę skoro i Ty polecasz no i oczywiście o tym olejowaniu

Edytowane przez Veteran
Czas edycji: 2012-01-08 o 15:02
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 12:24   #14
ksings
Przyczajenie
 
Avatar ksings
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Acnosan jest bardzo skuteczny do odkażania skóry trądzikowej i łojotokowej , u mnie trądzik bardzo się zmniejszył (prawie zanikł) już po trzech dniach przecierania się acnosanem , tak więc płyn ten nie jest wcale taki zły jak niektórzy opisują .
ksings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 09:12   #15
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Acnosan T moj wybawca!:D

Faktycznie pomaga przy zmianach na cerze ale ja z kolei mam problem z tłusta skóra głowy cienkie włosy mam wieczór tłuste szampony bez sls dużo jem owoców pije pprkzywe cynk witaminy mam dosyć tego cery tłustej nie mam co może pomóc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-20 10:12:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.