Jak malować moje oczy? Proszę o rady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-14, 21:19   #1
migOt
Przyczajenie

Jak malować moje oczy? Proszę o rady.

Witam, mój mały problem polega na tym, że nie wiem jak malować moje oczy. Myślę, że źle to robię, ponieważ wyglądają na b. małe i skośne. Doradźcie proszę jak to robić? Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (5,9 KB, 150 załadowań)
migOt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:23   #2
h2o0
Zakorzenienie

Dot.: Jak malować moje oczy? Proszę o rady.

nie wiem czy dobrze widzę, ale chyba robisz sobie czarne kreski wokół oczu, które dodatkowo je pomniejszają :/ to błąd
h2o0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:31   #3
migOt
Przyczajenie

Dobrze widzisz, maluję na dolnej powiece. Czyli w ogóle mam nie malować kresek?
Stary 2008-07-14, 21:38   #4
Cysiia
Raczkowanie

GG do Cysiia

Moim zdaniem powinnaś malować powieki od zewnątrz ciemniejszym kolorem, a wewnątrz - jaśniejszym. Nie maluj się jasnymi kolorami. Widać, że masz ciemną karnację, więc do Ciebie będą pasować kolory, takie jak: brąz, szary,złoty. Także jeśli pomalujesz sobie rzęsy na dole i do góry sprawi, że Twoje oczy będą się wydawać o wiele większe.
Cysiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 22:02   #5
pannajoannaa
Raczkowanie

Smile Dot.: Jak malować moje oczy? Proszę o rady.

Tak, powinnaś u góry malować cieniutką kreskę eyelinerem i nie za długą, na końcu zgrabnie podwinąć ją do góry. Na dole lekko pomalować oko wewnątrz białą kredką. No i porządnie podkręcić rzęsy i wytuszować, aby 'otworzyły' oko. To chyba tyle co możesz zrobić by je powiększyć.
Stary 2008-07-14, 22:12   #6
migOt
Przyczajenie

OJ' z tym malowaniem cieniutkiej kreski eyelinerem może być duży problem, bo niezabardzo mi to wychodzi. No, ale spróbuję się nauczyć, w końcu ćwiczenia czynią mistrza. A możecie polecić porządny eyeliner?
/Czekam na dalsze wskazówki. Pozdrawiam.; )
Stary 2008-07-14, 22:13   #7
princess_of_agony
Zadomowienie

Migotko powinnaś zrezygnować z czarnej kredki wewnątrz oka i zastąpić ją białą - to optycznie powiększy Twoje oczka ! Jeśli jednak bardzo lubisz podkreślać oczy czarną kreseczką to polecam używać jej na linii rzęs i nie na całej długości jednak tylko na połowy źrenicy od zewnętrznego kącika, także na górnej powiece możesz namalować cienką kreseczkę eyelinerem z lekkim uniesieniem do góry ! W wewnątrz oka używaj jasny, rozświetlający cień aby je optycznie oddalić od siebie, a na zewnątrz powieki ciemniejszy! Rozświetl pod łukiem brwiowym i ładnie wytuszuj rzęsy - tylko nie przesadź z tuszem, bo to spowoduje, że Twoje oczy będą wyglądały na małe i zmęczone !

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 22:22   #8
wenezuela76
Raczkowanie

Zgadzam się z przdmówcami
unikaj czarnej kreski zwłaszcza na dolnej powiece(wewnątrz)

Ja Twoje oko pomalowałabym tak..Pod łuk brwiowy matowy jasny cień, w zewnętrznym kąciku oka ciemny cień, w wewnętrznym jasny..Dolną powiekę(pod rzęsami) pomalowałabym ciemniejszym cieniem ale kolor" złamany" taki pomieszany, roztarty
wenezuela76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 11:14   #9
Yoostynka
Raczkowanie

GG do Yoostynka

A ja bym zrobiła to tak: biała kredka wewnątrz dolnej powieki, grafitowa na linii dolnych rzęs, na powieki zielony cień (najlepiej pistacjowy) i mocno wytuszowane rzęsy.
Yoostynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 12:16   #10
Jagódkaaa
Raczkowanie

Może powinnaś malować kreski,ale nie czarna kretką,może jakieś brązy,albo w ogóle nie uzywać Wydaje mi się,że ładnie byłoby Ci w pastelowych cieniach i może w zewntrznych kącikach oka używać ciemniejszego cienia.Ja takbym Cie "widziała" Pozdrawiam
Jagódkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:31   #11
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez migOt Pokaż wiadomość
OJ' z tym malowaniem cieniutkiej kreski eyelinerem może być duży problem, bo niezabardzo mi to wychodzi. No, ale spróbuję się nauczyć, w końcu ćwiczenia czynią mistrza. A możecie polecić porządny eyeliner?
/Czekam na dalsze wskazówki. Pozdrawiam.; )
porzadny eyeliner z sephory jest ..bardzo latwo sie nim maluje wiec mozesz sie w taki uzbroic

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Migotko powinnaś zrezygnować z czarnej kredki wewnątrz oka i zastąpić ją białą - to optycznie powiększy Twoje oczka ! Jeśli jednak bardzo lubisz podkreślać oczy czarną kreseczką to polecam używać jej na linii rzęs i nie na całej długości jednak tylko na połowy źrenicy od zewnętrznego kącika, także na górnej powiece możesz namalować cienką kreseczkę eyelinerem z lekkim uniesieniem do góry ! W wewnątrz oka używaj jasny, rozświetlający cień aby je optycznie oddalić od siebie, a na zewnątrz powieki ciemniejszy! Rozświetl pod łukiem brwiowym i ładnie wytuszuj rzęsy - tylko nie przesadź z tuszem, bo to spowoduje, że Twoje oczy będą wyglądały na małe i zmęczone !
dokladnie sie zgodze z tym wszystkim wiec powtarzac sie nie bede

Cytat:
Napisane przez wenezuela76 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z przdmówcami
unikaj czarnej kreski zwłaszcza na dolnej powiece(wewnątrz)

Ja Twoje oko pomalowałabym tak..Pod łuk brwiowy matowy jasny cień, w zewnętrznym kąciku oka ciemny cień, w wewnętrznym jasny..Dolną powiekę(pod rzęsami) pomalowałabym ciemniejszym cieniem ale kolor" złamany" taki pomieszany, roztarty
tez uwazam ze jezeli juz chcesz robic kreske na dolnej bo mozesz sie zle czuc bez niej na poczatku to rob ja np cieniem w takim kolorze w jakim kladziesz cien w zew.kaciku oka...kreske mozesz zrobic cieniem i wtedy wyglada lagodniej jest roztarta wiec jako tako oka nie pomniejsyz jak konkretna czarna krecha

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości