Mischoko szuka inspiracji do zmiany wizerunku :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-16, 14:33   #1
Mischoko
Zakorzenienie

GG do Mischoko
Thumbs down

Mischoko szuka inspiracji do zmiany wizerunku :)

Witam serdecznie.

Mam na imie Izabela, mam 31 lat i mieszkam na stale w UK. Jestem raczej pulchna (moze nawet za bardzo) i wedlug mnie jedynym moim atutem sa wlosy. Mam dlugie do pasa, lekko falowane, teraz troche pocieniowane by lepiej sie ukladaly. Zazwyczaj farbowalam je na sliwkowy kolor, bo taki wlasnie uwielbiam. Jednak "opieka" i pielegnacja takich wlosow jest klopotliwa i nie mozna jej tak po porstru zignorowac a czasem wiaze sie nawet z szarpaniem nerwow (szczegolnie przy szczotkowaniu.

Posilkujac sie poradami i pytaniami z forum metamorfozy moge powiedziec ze opalam sie dosc latwo i szybko, raczej od razu na brazowo. Moja zmora sa jednak pieprzyki ktorych mam pelno i to wszedzie)) (kolor brazowy) Na twarzy dekolcie itp mimo ze uzywam podkladow do cery albo mam zakryte dekolty i tak sie pojawiaja, nawet zima Oczy mam piwne z ciemna obwodka dookola. Oprawa oczu rowniez ciemna, naturalnie jestem sztynka, z rudawymi odblaskami. Makijaz na ogol robie w odcieniach brazu i fioletu (nie wiem czy dobrze po prostu lubie takie kolory). Cere kiedys mialam taka ciepla karmelowa. Ale teraz po prawie trzech latach bez opalania sie jakas taka blada. Nie czerwienie sie jakos specjalnie a jesli juz to tylko ogolnie robi mi sie cieplo )) Usta dosc wydatne raczej w kolorze koralowym. Lubie niebieskie i fioletowe kolory szczegolnie w odcieniach melanzu. Dosc dobrze czuje sie w czerwieni a uwielbiam czern ale to tez ze wzgledu na tusze. Nie przepadam za zielenia, zoltym a juz na pewno nie pomaranczem.

Moje pytanie. Czy sciac wlosy, bo juz troche mnie to meczy a jesli tak to co mi proponujecie do okraglej i pelnej buzi jesli nie co robic jak sie czesac co zmienic w sobie? Nie moge miec rozpuszczonych wlosow po pierwsze bo nie lubie po drugie przeszkadzaja w pracy Czy moze zaszalec i zrobic grzywke ?? Poza tym nie wiem czy krotka fryzura nie postarza )) A ja chyba nie chce wygladac na wieej

Wklejam kilka zdjec. Pierwsze, to z krotszymi wlosami jest sprzed trzech lat kiedy dosc mocno je podcielam i nosilam grzywke. Reszta z kilku okresow w zyciu Tak ogolnie to zawsze byly raczej dlugie wiecmoze wlasnie jest czas na zmiane ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cala ja.jpg (86,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na plazy.jpg (56,0 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piekna i mloda.jpg (37,5 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my friend Tomasz.jpg (39,1 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje kolezanki - Asia i Kasia.jpg (16,4 KB, 73 załadowań)
Stary 2008-07-16, 15:39   #2
kaska222
Moderator

Dot.: Mischoko szuka inspiracji do zmiany wizerunku :)

Slicznie wygladalas na 1 zdjeciu Moze zdecyduj sie jeszcze raz na takie ciecie po za ramiona i lekko wycieniowac na calej dlugosci.Masz duze czolo,wiec grzywka jak najbardziej mysle ze taka ukosna bylaby wsam raz.Szkoda ze nie masz wyrazniejszego i aktualnego zdjecia, zeby z bliska bylo Cie widac -rysy,kolor wlosow itd;Zalaczam propozycje fryzur
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5886.jpg (37,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5888.jpg (27,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a100.jpg (50,6 KB, 21 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 15:50   #3
Mischoko
Zakorzenienie

GG do Mischoko

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Slicznie wygladalas na 1 zdjeciu Moze zdecyduj sie jeszcze raz na takie ciecie po za ramiona i lekko wycieniowac na calej dlugosci.Masz duze czolo,wiec grzywka jak najbardziej mysle ze taka ukosna bylaby wsam raz.Szkoda ze nie masz wyrazniejszego i aktualnego zdjecia, zeby z bliska bylo Cie widac -rysy,kolor wlosow itd;Zalaczam propozycje fryzur
Dziekuje serdecznie postaram sie jak najszybciej - jednak na razie korzystam tylko z tego co wciaz mam na komputerze, nie mam mozliwosci dorzucenia niczego nowego ale postaram sie jak najszybciej.
Stary 2008-09-16, 10:56   #4
gastone
Raczkowanie

Mischoko kochanie ja mysle rwoniez ze moglabys zrobic sobie grzywke asymetryczna.Wiem sama po sobie ze zmienia twarz przy wysokim czole bardzo korzystnie.Co do kolorow, taki cieply kolor jak na pierwszym zdjciu jak najbardziej.Wlosy tylko troszke wycieniowac i nie skraacac zbyt mocno bo sa piekne!!!
gastone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 11:12   #5
Agula 88
Zakorzenienie

Dziewczyny a może ktoś wie jaki jest kolor włosów modelki na zdjęciach wklejonych przez kaska222 bo strasznie mi się podoba.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 12:19   #6
Mischoko
Zakorzenienie

GG do Mischoko

dziekuje Ci bardzo Gastone, musze wkleic aktualne zdjecia bo grzywki juz nie nosze a wlosy mam do pasa hihihih ale kolorek nie zmienie juz zawsze taki sam
Stary 2008-09-16, 12:57   #7
kasiamniam
Wtajemniczenie

Mischoko masz slioczna buzke wiesz???ten usmiech powalajacy z niecierpliwoscia czekam na terazniejsze fotki, ja mysle ze grzywka taka na ukos wycieniowana fajnie by ci pasowala, podobaja mi sie fotki wklejone przez kaska222 i ciebie bym w takiej fryzurce widziala
kasiamniam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:00   #8
Mischoko
Zakorzenienie

GG do Mischoko

Dziekuje Kasiu tylko ze ja mam teraz wlosy do pasa i nie wiem czy nie szkoda ich az tak scieniowac... ale wkleje te fotki wklej obiecuje solennie
Stary 2008-09-16, 15:23   #9
eyo
Zakorzenienie

po pierwsze masz niesamowcie sliczna twarz normalnie bije od ciebie radością piekna naprawde

drugie - ja bym na Twoim miejscu sciela wlosy, wiele osob ma piekne dlugie wlosy, zdrowe ale co z tego skoro takie wlosy to najmniej twarza fryzura na swiecie ( moim zdaniem) - po prostu dlugie lsniace pnacza zwisajace sobie smetnie. Fryzura powinna miec w sobie zycie - ty widac jestes wesola dziewczyna i tego tez trzeba Ci na glowie Scielabym je na Twoim miejscu do lopatek, ladnie wycieniowala z dluga grzywka z przodu, z tylu w trojkat zeby sie ukladaly po scieciu, wszystkie wycieniowane kosmyki bym delikatnie wywijala w malutkie pojedyncze loczki wydaje mi sie ze bys w takich wloskach pieknie wygladala. Poza tym przydaloby ci sie kilka delikatny jasniejszych refelksow we wlosach

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 15:27   #10
Mischoko
Zakorzenienie

GG do Mischoko

Dziekuje eyo za cenne rady mialam kiedys balejaz na wlosah ale potwornie zle sie z tym czulam moze po prostu to nie bylo to ale szykuje sie do zmiany za okolo miesiac wiec moze jednak skorzystam z rady bardzo dziekuje a z cieniowaniem tez wlasnie tak ysle zeby sciac i troche poczapierzyc te moje klaczki bo ja cienkie mam bardzo

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości