płaski tył głowy :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-11, 20:43   #31
Aaliyah1981
Zadomowienie

Dot.: płaski tył głowy :(

dziewczyny ja na ebay kupilam sobie takie cos dzis wplacilam pieniadze czekam na paczuszke zobaczymy czy to jakies ggggg...jak bedzie fajne wam napisze tylko ,ze na ebayu mozna kupic za grosiki ja dala 3£ z przesylka

http://www.bighappyhair.com/

((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( (((
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-01-11 o 20:47
Aaliyah1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 09:17   #32
bprusek
Przyczajenie

Fajne to ustrojstwo do podnoszenia włosów. Jak dojdzie to proszę napisz jak się sprawdza. Może w Polsce też takie coś można znaleźć, napewno będę się rozglądać bo też mam płaską czaszkę z tyłu
bprusek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:50   #33
Sif
Raczkowanie

Na Allegro wszystko można znaleźć
1 minuta i znalezione

http://www.allegro.pl/item878488837_...pirowania.html
Sif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:41   #34
Aaliyah1981
Zadomowienie

z godnie z obietnica zdaje relacje )

dziewczyny jeszcze w sklepie ze akcesoriami do wlosow widzialam w wekend takie trzy malenkie poduszeczki na grzebykach maja niby spelniac te sama funkcje .

Paczuszka doszla wiec tak pierwszego dnia zle to wpielam we wlosy i w pracy troszke mi sie zsunela ale tez pracuje bardzo intensywnie mozna porownac to z duza aktywnoscia fizyczna wiec sie nie dziwie..kolejne dni juz opanowane wiem jak to umiejscowic na glowie potem spinam taka duza fajna klamra wlosy efekt super a wszytstko zajmuje mi 2 minuty ..zero tapiowania , podnoszenia na okraglej szczotce co po pol godzinie u mnie sie nie trzymalo i wlosy mialam oklapniete .Moge wam polecic jesli mozecie kupic to cudenko gdzies za male pieniadze
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:23   #35
logo83
Raczkowanie

Kupilam Bumpits ale jednak nie zdaje on egzaminu.

Edytowane przez logo83
Czas edycji: 2011-04-14 o 11:11 Powód: odwoluje gdyz zmienilam zdanie o tym produkcie
logo83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 21:21   #36
Sif
Raczkowanie

Może i ja sobie to kiedyś kupię... Piszę "kiedyś", bo teraz mam za krótkie włosy na to Mam włosy ledwo co do ramion więc na razie zostaje mi tylko okrągła szczotka, pianka i lakier
Sif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:48   #37
agnss
Przyczajenie

taki problem, to nie problem.....wloski dluże i zawsze mozna zrobic jakas fajna fryzurke, ludzie maja rozne kształty głowy.....wiec nie ma co wyolbrzymiac polecam np. wlosy spięte w kucyk i z tylu podniesione.....efekt superrrrr.... jezeli chcemy rozpuscic to przydalo by sie potapirowac, ale i koczki sa całkiem fajne- ale nalezy pamiętac o podniesieniu fryzurki z tyłu ,aby wygladalo naturalnie

Edytowane przez agnss
Czas edycji: 2010-02-12 o 20:54
agnss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 00:39   #38
toxicxxx
Przyczajenie

niestety mam ten sam problem z płaską głową - strasznie to wygląda i nie bardzo jest na to rada... te bumpits może i działają, ale średnio fajnie nosić jakiś plastik we włosach i denerwować się że spadnie albo się przesunie i będzie go widac... ja też ciągle tapiruję czubek głowy i spinam włosy, o rozpuszczonych mogę tylko pomarzyć - strasznie to wygląda z profilu.. a może jakimś rozwiązaniem jest umiejętne zagęszczenie włosów na czubku głowy (10-20 pasemek)?? co o tym myślicie ???
toxicxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 02:21   #39
winnie525
Przyczajenie

Wiecie mi tu juz nic nie pomoze, mam plaski tyl glowy, wlosy proste, cienkie i ciezkie do ukladania, nie moge spinac na koczek, bo mam straszne wlosy po obu stronach twarzy. Wiem wiem, zaraz powiecie ze powinnam je woskowac, ale plastry powoduja silne podraznienia (az do pryszczy), tak samo i kremy. Zreszta po tym odrasta wiecej wloskow na twarzy. mam do tego dlugi nos i noskie czolo. Czasem mysle ze jestem jakims wytworem i moja samoocena jest niska
winnie525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:59   #40
taka234
Przyczajenie

witam
niestety mam ten sam problem,co gorsza nie noszę nawet czapek ze względu na płaską głowę ,czy jest to lato czy zima ,choć bardzo chciałabym - czapki nie założę ponieważ wyglądam tragicznie. czy macie jakieś sposoby na ukrycie tego kompleksu,zima tuż tuż a ja jestem załamana.

pozdrawiam
taka234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 15:02   #41
nnicola
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez taka234 Pokaż wiadomość
nie noszę nawet czapek ze względu na płaską głowę ,czy jest to lato czy zima ,choć bardzo chciałabym - czapki nie założę ponieważ wyglądam tragicznie.

Witam, szczerze mówiąć myślalam że poza mną nikt nie ma takiego problemu- bo nigdy nie zauważyłam tego u kogoś. Moje włosy są długie, ciemne i gęste. (oczywiscie farbowane) kiedyś, gdy byłam dużo młodsza a moje włosy były w pełni naturalne- bardzo irytował mnie kształt mojej głowy. Teraz po prostu cieniuję je regulanie- może nie przy samym czubku głowy- ale mniej więcej na wysokości uszu dzięki czemu są lekkie i same unoszą się, wystarczy że je wyprostuję i przeczeszę, a wszyscy myślą że użyłam nie wiadomo jak dużej ilości lakieru. Kucyk wchodzi w grę jedynie prawie na czubku głowy, opuszczony na kark fatalnie podkreśla moją wadę.

Wyjątkowość nie polega na idealności, chociaż czasem trzeba sobię troszkę pomóc... zresztą i tak zapewne większosc osob nie zauwaza tego, co dla nas jest obsesją.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez winnie525 Pokaż wiadomość
Wiecie mi tu juz nic nie pomoze, mam plaski tyl glowy, wlosy proste, cienkie i ciezkie do ukladania, nie moge spinac na koczek, bo mam straszne wlosy po obu stronach twarzy. Wiem wiem, zaraz powiecie ze powinnam je woskowac, ale plastry powoduja silne podraznienia (az do pryszczy), tak samo i kremy. Zreszta po tym odrasta wiecej wloskow na twarzy. mam do tego dlugi nos i noskie czolo. Czasem mysle ze jestem jakims wytworem i moja samoocena jest niska

a może koczek/kucyk z pozostawioną luźno wycieniowaną grzywką tak, aby opadała i lekko zasłaniała buzię po bokach?
nnicola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:05   #42
Karolka0702
Przyczajenie

Ja tez mam płaską głowę z tyłu...i od kilku lat tapiruje włosy bo inaczej wyglądam jak idiotka!! niestety od tapirowania zaczeły mi wypadac włosy i są juz coraz rzadsze dlatego zaczynam sie zastanawiać nad tą spinką unoszącą włosy bo inaczej za niedługo będę łysa !!
byłam nawet u fryzjerki i powiedziałam jej że musi mi mocno wycieniowac włosy na czubku bo mam płaski tył głowy - zrobiła tak jak chciałam ale włosy nadal były oklapnięte, uzywałam pianek, żeli, lakieru, okrągłej szczotki... i nic. jak nie natapiruję włosów to wyglądam strasznie !!
mam długie proste włosy do połowy pleców, i uwielbiam chodzic w rozpuszczonych włosach bo tak wygladam najlepiej, ale musze tapirowac... chyba kupie tą spinkę, tylko czy ona mi nie wypadnie??

proszę niech któras z Was która ma ta spinkę napisze czy nie wypada ona i czy jest w miarę niewidoczna|???
plisss ((
Stary 2011-04-14, 11:06   #43
logo83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Karolka0702 Pokaż wiadomość
Ja tez mam płaską głowę z tyłu...i od kilku lat tapiruje włosy bo inaczej wyglądam jak idiotka!! niestety od tapirowania zaczeły mi wypadac włosy i są juz coraz rzadsze dlatego zaczynam sie zastanawiać nad tą spinką unoszącą włosy bo inaczej za niedługo będę łysa !!
byłam nawet u fryzjerki i powiedziałam jej że musi mi mocno wycieniowac włosy na czubku bo mam płaski tył głowy - zrobiła tak jak chciałam ale włosy nadal były oklapnięte, uzywałam pianek, żeli, lakieru, okrągłej szczotki... i nic. jak nie natapiruję włosów to wyglądam strasznie !!
mam długie proste włosy do połowy pleców, i uwielbiam chodzic w rozpuszczonych włosach bo tak wygladam najlepiej, ale musze tapirowac... chyba kupie tą spinkę, tylko czy ona mi nie wypadnie??

proszę niech któras z Was która ma ta spinkę napisze czy nie wypada ona i czy jest w miarę niewidoczna|???
plisss ((

Karolka0702 nie kupuj tego ja kupilam i zaluje, ze wydalam niepotrzebnie pieniadze w bloto. Zalozylam bumpitsa tylko raz. Z wlosow sie to zsuwa i musialam spinkami podopinac.Jesli masz kolor wlosow czarny lub blond moze nie bedzie tego widac, na moich wlosach widac bo przyslali mi do wlosow blond a mam brazowe. Teraz lezy to dziadostwo w szafie. Tez mam plaska glowe i fryzjerka tak mnie ostrzygla ze tego nie widac. Moze zmien fryzjera, bo szkoda pieniedzy na ten "wynalazek". Mowilam kilku fryzjerkom o tym one nawet o czyms takim nie slyszaly tylko o poduszkach do kokow. A i jesli masz plaska glowe to watpie by sie bumpits trzymal. Pozdrawiam
Stary 2011-04-15, 10:48   #44
Karolka0702
Przyczajenie

logo83 :
ale ja mam długie włosy...nie chce ich radykalnie skracać...chcę je jakos fajnie ściąć ale nie wiem jak... jak Ty sie obciełas i jakie masz długie włosy??
Stary 2011-04-15, 13:01   #45
logo83
Raczkowanie

Cytat:
logo83 :
ale ja mam długie włosy...nie chce ich radykalnie skracać...chcę je jakos fajnie ściąć ale nie wiem jak... jak Ty sie obciełas i jakie masz długie włosy??
Karolka podaj e-maila to ci wysle fotke
Stary 2011-04-16, 08:14   #46
Karolka0702
Przyczajenie

sunny0702@wp.pl
Stary 2011-04-16, 16:32   #47
logo83
Raczkowanie

Cytat:
Karolka wyslalam ci foto
Stary 2012-08-25, 20:55   #48
ewelinka212
Przyczajenie

http://www.itemcliniceng.com/face/item-face06.html operacja plastyczna możliwa
ewelinka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:02   #49
besso
Raczkowanie

ha ha nie wierzę, że znalazłam ten wątek! myślałam, że tylko ja jestem takim kosmitą z płaskim łbem
najlepsze było tłumaczenie mojej matki "ja nie uznaję kładzenia dzieci na brzuszku" no i mamy rezultat
moi bracia też to mają ale to faceci... a się tak męczę z tym
a najbardziej wkur.... mnie jak ktoś mówi "co ty wymyślasz, masz normalną głowę" itp
no niestety mam lusterko i widzę

ja od kilkunastu lat mam boba i to jedna z najlepszych propozycji dla płasko głowych
ale też już się wkurzam na tego boba, czuję się jak w kasu i tak chyba wyglądam zawsze się boję, że wyglądam jak te laski w białych kozaczkach z za dużym tapirem
a tak chciałabym mieć dłuższe naturalne włosy, móc je rozpuścić albo spiąć w naturalny kuc... albo nie suszyć na szczotce przez pół godziny tylko pozwolić im wyschnąć naturalnie... eh rozmarzyłam się

jestem uzależniona od lakieru do włosów, najlepiej sprawdza się u mnie lekkie podtapirowanie od dołu i od dołu polakierowanie dobrym lakierem, próbowałam Root Riser Vavoom Matrixa ale efekt podobny jak przy lakierze tyle, że o połowę krótszy więc po co przepłacać

myślę, dobrze sprawdziła by się fryzurka jak ma Małgorzata Kożuchowska oczywiście z odpowiednim unoszeniem z tyłu
mi taka fryzura niestety nie jest pisana bo włosy krótsze niż 5 cm sterczą mi jak zapałki w g.... i są nie do ujarzmienia

w najbliższym czasie mam zamiar wypróbować takiego dłuższego boba nawet do ramion i zrobić styling
kiedyś miałam robiony na małych wałkach ale wtedy miałam loczki i efekt mi się nie podobał bo przy skórze były przyklapnięte a końcówki sterczące
na dużych wałkach uzyskuje się podobno efekt delikatnych fal takiego nie ładu
ja miałam robione płynem l'real i w ogóle mi się włosy nie zniszczyły a jak nie chciałam mieć loków to na szczotce mogłam sobie bez problemu wyprostować
przy trwałej już nie będzie tek różowo wiem bo mam właśnie spalone włosy i zaczęłam pic drożdże żeby je jak najszybciej ściąc

ale jest jeszcze trwała unosząca ale tej nigdy nie miałam więc nie wiem jak działa

ciekawe czy te operacje w PL robią i ile kosztują?
besso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 18:36   #50
anitasonya
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zabajka Pokaż wiadomość
Witam

Mam ogromny problem. Moja głowa ma bardzo brzydki kształt, patrząc na nią z boku widać, ze jest bardzo płaska Już nie wiem jak kamuflować ten defekt pomóżcie. W rozpuszczonych włosach (mam długie) nie jest dobrze w kucyku również źle. Jaka fryzura byłaby najlepsza by jakoś ukryć ten defekt. Proszę o poradę ((((( Tak marzyłabym o różnych fantazyjnych fryzurkach, ale przez to na nic nie mogę sobie pozwolić bo wyglądam fatalnie.

Pozdrawiam
hej mysle ze najwazniejszy w czlowieku jest charakter, ale mimo to, wyglad jest w dzisiejszych czasach na najwyzszym stopniu, ja tez mam plaska glowe i wspolczuje Ci, bo wiem jakie to uciazliwe, mysle ze sa triki na to, i owszem mamy troche przesrane w zyciu i tracimy czas na naprawianie tege feleru, ale coz..pamietajmy by wlasne dzieci nie klasc na plecach, tylko tak, by nie mialo tego problemu co my.
anitasonya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 23:19   #51
krzywychlopak
Przyczajenie

A ma ktoś tak, że ma płaski jeden bok głowy? bo ja mam plagiocefalię, czyli właśnie mam spłaszczony tył głowy, ale tylko z jednej strony.
krzywychlopak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 20:40   #52
Adela97
Raczkowanie

A jakbyś poszła do fryzjera na uniesie wlosow u nasady? ja o tym mysle ostatnio zeby uniesc je bo sa ciezkie i dlugie ale nie wiem jak to sie odbije na koncycji wlosow :/
Adela97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 01:30   #53
zua
Wtajemniczenie

Właśnie odkryłam, że mam płaską głowę. Nigdy się sobie nie podobałam, ale nie wiedziałam o co chodzi... do teraz. Od zawsze chodzę w prostych rozpuszczonych włosach. Nie wiedziałam, że to błąd!

Edytowane przez zua
Czas edycji: 2017-12-03 o 23:28
zua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 11:34   #54
_finder_
Raczkowanie

Też mam płaski tył głowy, nigdy nie zwracałem na to uwagi dopóki moja (byla) fryzjerka nie stwierdziła, że mam najgorszy kształt głowy w mojej rodzinie. Jedyna opcja fryzury, w której nie było tego widać i czułam się z tym dobrze to loczki po trwałej ondulacji. Wróciłam do nich gdyby ten zabieg tak nie niszczy łatwo włosów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_finder_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 18:00   #55
walnirin
Przyczajenie

ooooooooooooo
walnirin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 14:02   #56
zigu
Przyczajenie

Ja mam taki sam kłopot, ale sie nie przejmuje! Nakładam na włosy piankę (zwłaszcza na ten nieszczęsny płaski tył), suszę i układam na szczotce, potem lekko tapiruję na żel ten tył, z wierzchu przeczesuję i "mam", przynajmniej wizualnie, ładną, okrągłą głowę. Jak chcę jakąś inną fryzurę, to zazwyczaj robię takiego potarganego, rozbuchanego koczka, który też maskuje płaski tył głowy.
zigu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 21:15   #57
Karzek
Przyczajenie

Kok będzie najlepszym rozwiązanie wizualnie wydłuży głowe z profilu ewentualnie wytapirowanie.
Karzek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości