Prostowanie w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-01-31, 11:59   #1
kamila163
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

prostowanie w這s闚

wiem ,輳 jusz du穎 muwili軼ie o prostowaniu ale chc sie dowiedzie w jaki sposub mog豉 bym najlepiej wyprostowa w這sy krok po kroku nie u篡waj帷 prostownicy !!.je瞠li jednak prostonica jest najlepsza to prosz o to by umie軼ili fotke tej prostownicy bo po nazwie nie mo積a wiele zobaczy .IGA
kamila163 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-11, 17:42   #2
viki12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
Prostowanie wlosow - poradzcie:((

Witam....Mam problem...Mam strasznie puszyste w這sy ,i na dodatek kr璚one. Nie prostuje wlosow codziennie ale jak juz wyprostuje do szkoly i wyjde na zewnacz to juz z powrotem zaczyna sie robic busz i sie zakrecaja marze o tym by chociaz raz miec IDEALNIE proste wlosy....stosowalam duzo srodkow ale nic nie pomaga....Prosze poradzcie mi jakies domowe sposoby albo powiedzcie co mam stosowac albo dlaczego gdy jak wyprostuje to tak sie robi.,aha i stosuje prostownice "remington"..(((Dziekuj e za odpowiedzi z gory
viki12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-11, 19:40   #3
Kukunia23
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897
Dot.: Prostowanie wlosow - poradzcie:((

ja tez mam takie w這sy i z regu造 tak sie robi gdy jest wilgo w powietrzu. Ja mam taki spos鏏 瞠 prostuje w這sy wiecz鏎 nak豉dam krem np. wella shock waves puszenie pod kontrol i do tego serum z avonu na pusz帷e sie w這sy i przez noc one sie ulegn i jako sie trzym a. Najgorzej jest zaraz po prostowaniu 30 min na zewn徠rz i siano na g這wie.pozdrawiam
Kukunia23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-11, 23:12   #4
milejdi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Viki, te kiedy mia豉m taki problem. Teraz ju co prawda nie prostuj w這s闚,ale kiedy to robi豉m to 鈍ietny by sprey firmy Lisap Milano - taki w zielonej butelce. Podpatrzy豉m go u swojej fryzjerki i kupi豉m w sklepie z profesjonalnymi produktami fryzjerskimi.Koszt to oko這 50 z,ale buteleczka wydajna - wystarcza豉 mi na oko這 6-7 miesi璚y. Kiedy po wyprostowaniu tak samo po wyj軼iu na podw鏎ko ju nie by造 takie proste i g豉dkie. Do dzi pami皻am, kiedy pierwszy raz wyprostowa豉m sobie w這sy wspomagaj帷 si tym produktem. Wysz豉m na podw鏎ko i zaskoczy mnie okropny deszcz i grad... Po powrocie moje w這sy pomimo tego,瞠 by這 bardzo wilgotno by造 IDEALNIE proste. I naprawd nie przesadzam. I by造 takie przez kolejne 3 dni,a do umycia. Ani jeden w這s nie u這篡 si inaczej. Wszystkie by造 tak samo proste jak po wyprostowaniu. No,troch si rozpisa豉m,ale mam ogromny sentyment do tego produktu i uwa瘸m,瞠 jest cudowny. Je郵i kiedy znowu zaczn prostowa to na pewno wr鏂 do niego. A, i zapewnia te jak捷 ochron przed wysok temperatur prostownicy. Przemy郵 zakup,bo warto. Polecam gor帷o.

milejdi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 10:54   #5
k4s13k
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

a mo瞠 zmie prostownice?? kiedy mia豉m ten sam problem, kupi豉m now du穎 lepsza prostownice i nie ma mowy o puszeniu s g豉dkie i l郾i帷e.
k4s13k jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 13:46   #6
ansy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 339

domowe? 瞠lazko zartuje oczywi軼ie
Stary 2008-06-12, 13:55   #7
ilonna9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Cytat:
Napisane przez k4s13k Poka wiadomo嗆
a mo瞠 zmie prostownice?? kiedy mia豉m ten sam problem, kupi豉m now du穎 lepsza prostownice i nie ma mowy o puszeniu s g豉dkie i l郾i帷e.
A jaka prostownice kupilas?
ilonna9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 14:45   #8
flyhigh17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 310

Te mia豉m taki sam problem - w gimnazjum, czyli 3 lata temu ;P
W domu 郵iczne, g豉dkie w這sy a po doj軼iu do szko造 wielka szopa :/ Szybko bieg豉m do lusterka i je zwi您ywa豉m. A robi這 si tak oczywi軼ie od wilgoci, 瘸dne kosmetyki mi nie pomog造 a kupi豉m tego wiele.
Pomog這 gdy kupi豉m inn,lepsz prostownic - Efalock (dobre s te prostownice Babyliss). Teraz, wilgo nie jest mi straszna aczkolwiek przy naprawd duuuu瞠j wilgoci w這sy i tak si skr璚 i nic nie pomo瞠. W tamtym roku jak by豉m w Grecji to nawet w pomieszczeniu si podkr璚a造 zaraz po wyprostowaniu. Wiadomo, blisko morze..Ale w normalnych warunkach nie ma mowy o podkr璚aniu!
Pozdrawiam serdecznie
flyhigh17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-13, 17:46   #9
viki12
Raczkowanie

Cudownie dzi瘯uj wszystkim...Bardzo mi pomogli軼ie!!Pozdra wiam
Stary 2008-06-13, 18:17   #10
lalaine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393
ja na samym poczatku jak prostowa豉m tez mia豉m ten problem, w domu idealnie g豉dkie w這sy, wyjscie na dw鏎 i zakrecone mega
ale prostowa豉m codziennie prostownic za 50 z
i teraz mam tak idealnie zawsze proste,ze nawet jak deszcz pada to i tak mam proste
ui tu was zaskocze, nie uzywam zadnych kosmetyk闚 do prostowania w這s闚 ani chroni帷ych w這sy, a mimo to mam takie w這sy,ze nawet fryzjerka sie nimi zachwyca豉 s poprostu zdrowe i lsni帷e, prostuje w這sy rok dzie w dzie czasem pare razy dziennie i podkreslam,ze prostuj je prostownic za 50 z, Amen!

aaa i musze doda,ze mia豉m takie same w這sy jak ty)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-14 o 12:09 Pow鏚: post pod postem
lalaine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 12:00   #11
viki12
Raczkowanie

Lalaine...A co sie sta這 ze zacz窸y by tak nagle proste???
Stary 2008-06-15, 19:55   #12
Sroczka 007
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Znacie mo瞠 jeszcze jakie inne sposoby na proste w這sy przez ca造 dzie? By豉bym wdzi璚zna
Sroczka 007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-17, 17:06   #13
nuska92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do nuska92

ja juz mialam kilka prostownic i zadna sie nie sprawdzla zreszta nawet jak do fryzjerki pojde po kilku godz juz mi sie pusza :/ sza逝 mozna dostac a co dopiero jak wilgotnie jest na dworze nie wiem jak okielznac te moje wlosy
nuska92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-17, 18:03   #14
satie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207

ja mysla豉m o sta造m prostowaniu na wakacje.. co o tym myslicie?

satie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-17, 19:35   #15
trashhh
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

ja tez mysle o stalym prostowaniu, ale to chyba nie jest tania sprawa ;/ pozatym wiaze sie to tez niestety z pewnym ryzykiem. nigdy nie wiadomo, co zastaniemy na swojej glowie po takim zabiegu heh... moja kolezanka miala puszaca sie, krecone wlosy i zdecydowala sie na trwale prostowanie, ale pozniej miala tylko jeszcze wiekszy puch... wszystko zalezy od umiejetnosci i profesjonalizmu fryzjera. wiadomo ze w jakims byle salonie nie warto ryzykowac. nie mowie tego zeby kogos przestraszyc czy zniechecic, bo slyszalam tez ze wiele dziewczyn jest zadowolonych z efektu po trwalym prostowaniu. moze ktos zna jakis dobry salon fryzjerski, gdzie wykonuje sie trwale prostowanie wlosow? (najlepiej na terenie Bialegostoku)
trashhh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-19, 15:34   #16
sylweczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 056
GG do sylweczka

瞠by nie miec puszacych w這sk闚 trzeba zainwestowac w lepsza prostownice i dobre kosmetyki- problem z g這wy Prostowanie chemiczne?? na wakacje to suepr sprawa...fakt JUz sama nie wiem co jest mniej inwazyjne....

sylweczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-19, 18:11   #17
nanaaaa87
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

ja nie polcam prostowania na stale... zrobilam sobie dwa lata temu w wakacje, wydalam 250 zl, a wlosy odratowuje do teraz, moze dlatego ze mam rozjasniane wlosy to mi to tak zniszczylo nie wiem... a efekt? moze i byly proste ale spuszone i matowe jak zawsze, nieludzcie sie dziewczyny po chemicznym prostowaniu nie bedzie takeigo efektu jak po prostownicy, one beda proste ale nie takie lsniace i ladnie wygladajace. Pozatym takie widoczne efekty to tylko u osbo z kreconymi wlosami sa no i pozniej jest problem jak odrastaja krecone a nizej sa proste
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-19, 19:14   #18
rock girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Trzeba d逝瞠j przytrzyma przy ko鎍闚kach, tak mi fryzjerka m闚i豉, bo wilgo podobno przez ko鎍闚ki dostaje si do w這s闚, najgorzej jak jeszcze s rozdwojone...
rock girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 01:24   #19
Ownage
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Prostowanie w這s闚

Jak sie prostuje/jak najlepiej prostowac w這sy ? na morko/wilgotno czy sucho ? ;d
Ownage jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 01:35   #20
milejdi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97
Dot.: Prostowanie w這s闚

Z tego co wiem,to w這sy powinno prostowa si na sucho. Kiedy b璠ziesz je prostowa na mokro bardziej je spalisz.Chyba,瞠 masz prostownic przeznaczon specjalnie do prostowania na mokro.

milejdi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 10:18   #21
Natarynka122
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 247

W這sy prostuje si na sucho. Kiedy mia豉m mokr grzywk i chcia豉m j wyprostowa to w這sy mi si przypali造 i po prostowaniu sta造 poziomo i nie moglam nic z nimi zrobic .

Natarynka122 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 10:46   #22
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Mozna powiedziec, ze prostowane na mokro wlosy sie "gotuja", ich struktura sie niszczy.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 13:02   #23
olenkaaa18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

zdecydowanie na sucho
olenkaaa18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 14:22   #24
Blue_Butterfly_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 326

Mnie jedna ekspedientka z drogerii powiedzia豉,瞠 nigdy nie mo積a prostowa w這s闚 na sucho,bo wtedy si bardziej przypalaj. Na dodatek 'wcisn窸a' mi krem wyg豉dzaj帷y z l'Oreala. A ja i tak stosuj go tylko na grzywk bo nigdy nie umiem jej dobrze wyprostowa,a tak to na sucho.

Wi璚 jak to w sumie jest ? ;D
Blue_Butterfly_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 17:46   #25
darrya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122
GG do darrya

nie wyobra瘸m sobie jak mo積a prostowac w這sy na mokro...hmmm...nigdy tego nie pr鏏owa豉m, 瘸den fryzjer te mi tak nie prostowa.. nie wiem... ale tek mi璠zy bogiem a prawd najlepiej w og鏊e nie prostowac, bo to dla w這s闚 niez造 meksyk, sama swoim taki zgotowa豉m i nie musia豉m d逝go czekac na efekt moich wybryk闚.. niestety

fitness&gotowanie&kosmetyki&zakupy

Zapraszam!
darrya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 18:03   #26
Kachaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 58 879

na mokro by sie predzej spalily jak wyprostowaly

na sucho jak najbardziej

olejuj paznokcie od 06.02.2014

Kachaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-12, 22:21   #27
morela 70
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
prostowanie wlosow

interesuje mnie co robic po umyciu wlosow bo mam cienkie zniszczone od prostowania ,,rozjasnione,najlepiej czuje sie jak mia豉m prostowane wygladaly tak naturalnie co robic zeby nie uzywac prostownicy a wlosy beda piekne i zdrowy wyglad.....
morela 70 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-12, 23:49   #28
sis435
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
GG do sis435
Dot.: prostowanie wlosow

daj sobie spokoj z prostowaniem ;p proponuje jakas odzywke, np Natura Silk jedwabna kuracja naprawde dobra, sama stosuje
Stary 2008-08-13, 10:22   #29
Suszara
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 939
GG do Suszara

Na pewno musisz intensywnie od篡wi w這sy, polecam od篡wk ze szpiku ko雟kiego, albo placent... po umyciu nak豉dach od篡wk, na to foli albo czepek i ca這嗆 zawijasz w r璚znik siedzisz w tym turbanie do ok. 30 minut i sp逝kujesz

Prostownica jest dobra, ale gdy si z ni nie przesadza... stosowa豉m j codziennie, wi璚 wiem, jak mo瞠 zniszczy w這s, obecnie staram si u篡wa jej jak naj瘸dziej, maks. 2-3 razy w tygodniu.

Pr鏏owa豉m od篡wek i szampon闚 wyg豉dzaj帷ych, ale na drugi dzie mia豉m okropnie t逝ste w這sy, wi璚 nie polecam.

Ostatecznie wygra豉 prostownica, ale zamierzam kupi t z jonizacj i regulacj temperatury, bo na cienkie i rozja郾iane w這sy 190 stopni to troch za du穎 :d
Suszara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-13, 11:18   #30
natural-love
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 633

Tez prostuje wlosy, ja z kolei polecam tania (ok.6zl) i o dziwo bardzo skuteczna odzywke z joanny - naturia len i rumianek, jest to maska do wlosow, na opakowaniu jest napisane ze nalezy ja trzymac na wlosach ok.5 minut, ja chodze z nia od 30minut do godziny z recznikiem i splukuje, przez to wlosy sa lsniace, miekkie, i wygladaja zupelnie jak nie moje!
Po prostowaniu dodatkowo uzywam jedwabiu, szczegolnie na przesuszone koncowki, wtedy wlosy sa bardzo blyszczace i odpowiednio nawilzone, a wyglada dobrze nawet po prostowaniu, choc staraj sie z tym ograniczac.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 69256b.jpg (7,5 KB, 30 za豉dowa)

Zaufanie to pi瘯ny dar - buduje si je latami, traci w ci庵u sekundy...

natural-love jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.