Potrzebuję zmiany i prosze o rady :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-22, 21:02   #1
klaudynka4
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Potrzebuję zmiany i prosze o rady :D

Od jakiegoś czasu, naszła mnie ochota na zmiany.
W czwartek idę do fryzjera farbować włosy, ale nie wiem na jaki kolor. Idę głównie ze względu na to, że moje włosy w słońcu przybierają dosyć nieprzyjemny lisio-żółtawy odcień (są bezpośrednio po dekoloryzacji, co prawda dawno, ale nie cóż).
Chciałabym pofarbować je na ciemny blond-jasny brąz, coś pomiędzy tym.
Fryzurki nie mam na razie zamiaru zmieniać, ponieważ zapuszczam włosy i nie lubię cieniowanych, jak podrosną to najlepiej się czuję w prostym cięciu bez żadnych warstw, niestety moje włosy przeżywają teraz krytyczny moment. Tzn taki, kiedy wyglądają beznadziejnie i mam tylko 2 opcje - gładki kucyk albo rozpuszczone. Każda próba kombinacji kończy się tym samym :P
I jeszcze w dodatku nie mam pojęcia jak się malować... a konkretnie chodzi mi o oczy.. jedyna opcja jaką toleruję to kreska czarna, delikatna taka między rzęsami... Kompletnie nie mam pomysłu co ze sobą zrobić...
I jeszcze na dodatek mam twarz bledszą od reszty, zawsze, i to znacznie. Nie wiem co z tym zobić, samoopalacze nie pomagają, i tak nie dają aż tak ciemnego efektu. Mam wrażenie jakby moja twarz wogóle się nie opalała. Zamiast tego tylko więcej piegów. Więc i przydałby się bronzer dobry jakiś...
Mam nadzieję że ktoś coś zrozumiał

Pierwsza fotka bez makijażu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (90,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (60,1 KB, 51 załadowań)
Stary 2008-07-22, 21:29   #2
wantxme
Wtajemniczenie

Dot.: Potrzebuję zmiany i prosze o rady :D

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu, naszła mnie ochota na zmiany.
W czwartek idę do fryzjera farbować włosy, ale nie wiem na jaki kolor. Idę głównie ze względu na to, że moje włosy w słońcu przybierają dosyć nieprzyjemny lisio-żółtawy odcień (są bezpośrednio po dekoloryzacji, co prawda dawno, ale nie cóż).
Chciałabym pofarbować je na ciemny blond-jasny brąz, coś pomiędzy tym.
Fryzurki nie mam na razie zamiaru zmieniać, ponieważ zapuszczam włosy i nie lubię cieniowanych, jak podrosną to najlepiej się czuję w prostym cięciu bez żadnych warstw, niestety moje włosy przeżywają teraz krytyczny moment. Tzn taki, kiedy wyglądają beznadziejnie i mam tylko 2 opcje - gładki kucyk albo rozpuszczone. Każda próba kombinacji kończy się tym samym :P
I jeszcze w dodatku nie mam pojęcia jak się malować... a konkretnie chodzi mi o oczy.. jedyna opcja jaką toleruję to kreska czarna, delikatna taka między rzęsami... Kompletnie nie mam pomysłu co ze sobą zrobić...
I jeszcze na dodatek mam twarz bledszą od reszty, zawsze, i to znacznie. Nie wiem co z tym zobić, samoopalacze nie pomagają, i tak nie dają aż tak ciemnego efektu. Mam wrażenie jakby moja twarz wogóle się nie opalała. Zamiast tego tylko więcej piegów. Więc i przydałby się bronzer dobry jakiś...
Mam nadzieję że ktoś coś zrozumiał

Pierwsza fotka bez makijażu.

ładnie by ci było w takim kolorku jak ten drugi pod blondem na pierwszej fotce taki ładny delikatny brąz ślicznie byś w nim wyglądała!

razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017

https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:36   #3
klaudynka4
Zakorzenienie

Aj miałam kiedyś taki, tylko ciemniejszy, ale wkurzał mnie bo odrosty i mam raczej jasne rzęsy i brwi (na zdjęciu z henną) więc troszkę się odróżniało.
A grzywka?
Stary 2008-07-22, 21:41   #4
dojna komarzyca
Raczkowanie

Nie znam się za bardzo na makijażu oczu bo sama też toleruje tylko kreske na dolnej powiece ale moge pomóc w kwestii brązerów, jeśli chcesz uzyskać samo przybrązowienie bez drobinek itp to moge polecić pare specyfików bo sama mam problem jaśniejszej twarzy od "reszty" więc z pudrów brązujących: L'oreal glam bronze ja mam nr 03 jest z pedzelkiem w opakowaniu około 50zl a ostatnio pojawiła się nowość podkład brązujacy l'oreal w spreyu mam wersje dla blondynek(bez drobinek-czysty brązer) w Naturze zapłaciłam 38zl nie ma tego podkładu jeszcze w KWC ale widzialam go już w naturach to seria z tego roku . z innych brązujących ppudrów tańszy jest rimmela też bez drobinek jednak z trwałoscią jest już gorzej ale jeśli nie masz tłustej cery jak ja to powinien być ok cena okolo 25zl bez drobinek jest także jeden z pudrów deborah ale ja mialam troche ceglasty odcień ale ogólnie też jest okej około 49zl no to tyle mam andzieje ze chociaz w jednej kwestii pomoglam pozdrawiam!
dojna komarzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:59   #5
klaudynka4
Zakorzenienie

OO ten podkład l'oreal to jak wygląda? masz zdjęcie jakieś??
Ja mam krem taki "dwukomorowy" L'oreala bronzer+samoopalacz ale jakoś średnio mi przypadł do gustu, efekt mizerny jakiś i słabo widoczny. A pomyśleć, jakie ma dobre recenzje.
Stary 2008-07-22, 22:03   #6
dojna komarzyca
Raczkowanie

też mam ten dwukomorowy L'oreala wiec mam porównania podkład jest o niebo lepszy od tego kremu foty nie mam ale zaraz poszukam w necie i wkleje linka w najgorszym wypadku zrobie telefonem naporawde moge polecić bo daje fajny efekt i jest trwały

nie znalazłam żadnej foty polskiej edycji tego produktu(to chyba naprawde super-nowośc) tylko jakas francuską ale dodam tak dla orientacji polskie opakowanie troszke się rózni ma 75 ml pojemności i jest takie proste bez tych takich wgłębień http://www.ciao.fr/opinion_images_vi...nionId/1050445 podkład jest w spreyu nigdy takiego nie używałam i sie go troche obawialam ale ejst ok nie ma drobinek nadaje sam kolor jest trwaly jesli go zakupisz będziesz musiala znaleźć swój patent na jego nakładanie ja robie tak że4 psikam jeden policzek i rozsmarowuje szybko tą plamke koniecznie trzeba wstrząchnąc opakowanie

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-07-23 o 12:40
Stary 2008-07-22, 22:24   #7
klaudynka4
Zakorzenienie

Oo ładnie wygląda A intensywny efekt daje? Jak z kryciem? I czy do tłustszej cery się nadaje?
Stary 2008-07-22, 22:29   #8
dojna komarzyca
Raczkowanie

ja mam wersje dla blondynek i efekt można naprawde wystopniować jest na pewno troszke ciemniejszy i o wiele trwalszy od tego kremu z dwukomorówki l'oreala co do krycia to niestety wyrównuje on tylko koloryt raczej nie zakrywa niedoskonałości ja mam naprawde b.tłustą cerę i wytrzymuje on dzielnie cały dzień na moim licu jest lekki i cera się pod nim nie męczy tzreba go troszkę przypudrować ale naprawde go polubiłam bo szukałam jakiegoś żelu brązującego ale najcześciej są to żele z drobinkami a one tylko podkreślają tłustośc mojej cery;/
Stary 2008-07-22, 22:42   #9
klaudynka4
Zakorzenienie

też nienawidzę drobinek ... mnie przypadła do gustu ziemia egipska podbierałam siostrze
Stary 2008-07-22, 22:57   #10
dojna komarzyca
Raczkowanie

właśnie nigdzie u mnie nie ma tej ziemi pewnie mzoa ja dostac tylk ona allegro albo na jakichś targach? ciemna jest? a jakiej ona jest firmy bo chyba jest ich kilka?
Stary 2008-07-23, 11:56   #11
klaudynka4
Zakorzenienie

jest dwóch firm, dokładnie nie pamiętam jakich. Można je ponoć dostać na kilku stoiskach w dużych miastach, ale myślę że dużo łatwiej zamówić z neta. Używałam Bi-kor
Stary 2008-07-23, 12:24   #12
Kissabble
BAN stały

Bardzo fajnie wyglądałabyś w takim kolorku, jak dziewczyna na zdj. nr 1

co do oczu to nie zrozumiałam, czy lubisz cienie, jeśli tak to proponowałabym Ci kolory ziemi.
Wydaje mi się, że powinnaś też mocniej malować rzęsy - podkreśliłoby to Twoje spojrzenie.

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg go4-Cheryl-Tweedy-013.jpg (60,6 KB, 20 załadowań)
Kissabble jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości