Drogie wizazanki bardzo was prosze o porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-23, 21:04   #1
urbanska
Przyczajenie

Drogie wizazanki bardzo was prosze o porady

Od jakiegos czasu czytam watki i obserwuje przemiany dziewczyn z Wasza pomoca.Sama czuje potrzebe zmiany wizerunku ale jakos nie potrafie byc obiektywna wobec siebie i nie bardzo wiem od czego zaczac wobec tego prosze Was o pomoc. Chcialabym zrobic cos z wlosami, a szczegolnie zastanawiam sie nad zmiana koloru.Co byscie mi poradzily? powod do zmian jest tym wiekszy, ze udalo mi sie znalezc wkoncu wymarzona prace.Nowa praca, nowe mozliwosci, nowy wyglad :_))
bardzo cenne beda takze porady dotyczace stroju i kolorow w ktorych byloby mi "do twarzy".
Z gory bardzo dziekuje
Odpowiedzi na pytania okreslajace typ kolorystyczny:
1.jak sie opalasz? opalam sie dosc szybko, kolor opalenizny nie jest ani typowo brazowy, ani typowo czerwony.moim zdaniem cos pomiedzy
2. kolor teczowki. Zielony z ciemniejsza obwodka i brunatnorudymi plamkami.oprawa oczu i brwi ciemna
3.piegi mam a od jakiegos czasu na twarzy przebarwienia zlewajace sie w ciemne plamy (wygladaja jak nierowna opalenizna
4. kolor cery. trudno mi okreslic
5.naturalny kolor wlosow, sredni blond- moim zdaniem mysi
6.kolor ust raczej jasny
7.kolor w ktorych czuje sie dobrze: biel, niebieski, morski, pomaranczowy, jasny roz

Zle mi w bezu, nie najlepiej czuje sie tez w szarym i czerni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0077.jpg (98,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0154.jpg (73,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0256.jpg (57,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0111.jpg (54,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0319.jpg (64,3 KB, 34 załadowań)
urbanska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 11:46   #2
urbanska
Przyczajenie

Dot.: Drogie wizazanki bardzo was prosze o porady

Nikt mi nic nie poradzi???
Stary 2008-07-24, 12:41   #3
Alex512
Przyczajenie

GG do Alex512
No to tak na twoje pieguski) dałam bym trochę podkładu tylko musisz odpowiednio dopasować go. Proponowałabym może jakieś pasemka?? Albo balejaż??Nie wiem, może kiedyś próbowałaś???

No i jeszcze chciałam dodać, że może spróbowałabyś jakiegoś balsamu? Żeby poprawić koloryt skórki?? Co do makijażu to może biała kredka??? Ostatnio sama się do niej przekonałam Cieni, jak widzę, to chyba nie używasz??? Jak zauważyłam masz wąskie usta, więc polecam sam błyszczyk A myślałaś o zmianie garderoby??

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-07-28 o 12:29 Powód: post pod postem
Alex512 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:59   #4
emalia78
Raczkowanie

ale piegi są super nie trzeba ich maskować,
może ciut podkładu nie zaszkodzi ale tylko ciut....
emalia78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:01   #5
urbanska
Przyczajenie

dziekuje za pierwsze cenne porady
Jesli chodzi o wlosy to moj balejaz po ciaglym robieniu odrostow juz prawie zanikl, czasami mam go dosc i tych ciaglych odrostow.Zastanawialam sie czy nie zrobic dwukolorowego -blond i ciemny braz- tylko z grubszymi pasemkami, albo zupelnie zmienic kolor np. na braz? co myslicie?

co do cieni to czasami uzywam ale delikatnych odcieni poniewaz mam opadajace powieki i nie bardzo wiem jak umalowac oczy zeby to ladnie wygladalo, poza tym czesto mi sie cienie "walkuja" a to brzydko wyglada, wiec asekuracyjnie maluje je malo widocznie.
na co dzien uzywam pudru transparentnego zeby sie nie swiecic i nie mam wtedy klopotu z dobraniem odcienia do karnacji. Pierwsze 3 zdjecia sa z urlopu dlatego jestem zupelnie "naga" na twazy ;-)))

co do piegow to owszem sa one fajne ale... u kogos, chociaz przy przemijajacej opaleniznie mijaja i one

garderobe jak najbardziej chcialabym zmienic, tym bardziej ze dostalam prace biurowa wiec wyglad takze sie liczy, ale odkad przytylam 10 km po rzuceniu pale nia nie moge sie do siebie przyzwyczaic, ciagle sobie obiecuje ze od jutra przestane sie objadac ale jakos mi to nie wychodzi
czas najwyzszy sie wziasc za siebie
pozdrawiam i czekam na nastepne porady

Czas edycji: 2008-07-28 o 12:28 Powód: post pod postem
Stary 2008-07-24, 16:31   #6
Alex512
Przyczajenie

GG do Alex512

Ja proponuje właśnie balejaż jasne pasma i ciemne pasma włosów. Sama nie wiem, czy pasował by ci jeden kolor i to jest brąz, ale zależy też o jakim odcieniu myślisz?? Nie przeczę, że piegi są ładne Nie mówię przecież, żeby zakryć je całkowicie, ale żeby tylko trochę zamaskować, żeby nie rzucały się aż tak w oczy Co do cieni, to moja droga kup sobie jakieś lepsze, jeśli ci się "wałkują". Powiem Ci,że ja nie nakładam na cała powiekę robie to tak, <najlepiej wykałaczką> nabieram trochę cienia i nakładam go na powiekę, tuż nad rzęsach, tak, jakby kredką Mam nadzieję,że rozumiesz Co do figury to się nie przejmuj ja np. ćwiczę codziennie brzuszki i przysiady;0 po 100. Wydaje mi się, że będą pasować ci ciepłe kolory Tylko błagam, nie kupuj żadnych kiczowatych spódnic do ziemi Takie trochę za kolanko i but na wysokim obcasie, co wysmukli twoja figurę Pozdrawiam
Stary 2008-07-24, 21:02   #7
Ewcia17
Raczkowanie

Co do tego balejazu zgadzam sie z Alex512
Ewcia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:12   #8
urbanska
Przyczajenie

Witaj Alex 512! myslalam o brazie w odzieniu ciemnej czekolady a przez chwile to nawet mialalm nalot na rudosc, ale zabraklo mi odwagi ;-((( w przyszlym tygodniu ide do fryzjera wiec wstawie nowe zdjecia.
Podziwiam za zapal w cwiczeniach!!! moje gratulacje!!! u mnie sie to konczy na razie tylko na mysleniu i stwierdzeniu, ze wkoncu trzeba sie wziasc za siebie. Moja silna wola skonczyla sie chyba przy rzuceniu palenia. Chociaz czasami zeby zagluszyc wyrzuty sumienia wchodze na 7 pietro po schodach;-))) kto wie, moze dzieki wam wezme sie jeszcze ostro za "odtluszczenie"
Co do cieni to musze sprobowac twojej rady, ja sobie pudrowalam sypkim pudrem powieke, ale przy upalach to nawet to nie pomagalo.
A jesli chodzi o spodnice to spokojnie NIENAWIDZE takich do kostek.
A o jakim kroju dokladnie myslalas? Moze wstawisz jakies przykladowe zdjecie.
Postaram sie po niedzieli wstawic troche nowych zdjec
pozdrawiam

aaaaa zapomnialam zupelnie, a jaka fryzure byscie mi zaproponowaly???
I czy ktos powie jaki mam typ kolorystyczny? bo ja zawislam gdzies pomiedzy latem a wiosna, ale chyba nie jestem obiektywna wzgledem siebie

Czas edycji: 2008-07-28 o 12:28 Powód: post pod postem
Stary 2008-07-25, 21:25   #9
Alex512
Przyczajenie

GG do Alex512

Skora masz pracę biurową, to widziałam bym cię w takim komplecie<zmieszczam fot> I chodziło mi coś o taką właśnie spódnicę)) coś w tym stylu;P a, co do włosków, to poszukam jakiejś fryzurki A może zanim na dobre zdecydujesz sie na jakiś kolor, to spróbuj zmywalnych farb??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 610266_610267_600.jpg (36,6 KB, 11 załadowań)
Stary 2008-07-26, 11:43   #10
Kissabble
BAN stały

myślę, że pasemka jak najbardziej do Ciebie pasują, tylko byle były cienkie, nie grube bo takie nie wchodzą w grę.
Co do piegów myślę, że nie ma co ich maskować, zarzuciłabym najwyżej nieco podkładu lub róż na policzki w odcieniu delikatnego brązu.
Możesz też wycieniować włosy - nada im to odświeżenia i na pewno będą się unosić, co da naprawdę ciekawy efekt.
podkreśliłabym oko >>wszystkim to mówię, ale to naprawdę ważne!<< więcej tuszu do rzęs i może jakiś delikatny cień?
jak zobaczyłam Twoje zdjęcia stwierdziłam, że dobrze wyglądałabyś w kolorze cieni takich jak na zdjęciu. Delikatne kremy w połączeniu z nieco mocniejszymi brązami.

Co do ubrania. To, że pracujesz w biurze nie oznacza, że musisz ubierać się tylko w czerń i biel, czy granat! Ja na Twoim miejscu postanowiłabym na połączenie czerwieni z czernią. Np. ołówkowa czarna spódnica plus czerwona koszula z delikatnym żabotem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rr_3010_32_m.jpg (46,1 KB, 2 załadowań)
Kissabble jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 00:30   #11
kolorex
Raczkowanie

Ja poradze kolnierzyki w serek albo kwadratowe, szersze dekolty, bo to pasuje do wiekszego biustu. Co do wlosow mysle, ze nie powinnas rezygnowac z blondu, a przynajmniej nie calkowicie- moim zdaniem Ci w nim pasuje
kolorex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 11:51   #12
urbanska
Przyczajenie

Macie racje dziewczyny wczoraj pobawilam sie troche z kolorami i chyba jednak najlepiej mi w blondzie, zrobie tylko teraz pasemka.jesli macie jeszcze jakies sugestie to poprosze na pewno wezme pod uwage
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-IKF-34.jpg (35,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-IKF-14.jpg (33,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-IKF-145.jpg (33,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-IKF-6.jpg (37,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-IKF-185.jpg (34,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-IKF-197.jpg (37,9 KB, 2 załadowań)
Stary 2008-07-29, 12:00   #13
Ewcia17
Raczkowanie

Ta trzecia przerobka od góry tez ci pasuje moim zdaniem
Ewcia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości