Dziewczyny pomóżcie... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-30, 12:45   #31
Elie
Rozeznanie

Dot.: Dziewczyny pomóżcie...

* zapuszczać włosy
* grzywka na bok i cieniowanie
* kolor naturalny blond, który nie będzie wpadał w odcienie ciepłe takie jak pomarańcz, żółty
* foto portretowe w naturalnym świetle, doradzimy makijaż wtedy
* aktualne foto sylwetki - będziemy kombinować z ubraniami

Coś jeszcze?
Stary 2008-07-30, 15:34   #32
Rani Mukheriee
Raczkowanie

Zdjęcie jest kiepskiej jakości, ale cóż poradzić, taki mam aparat
Fotka była robiona na szybko, więc wyszła tak byle jak.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM000757.jpg (50,9 KB, 89 załadowań)
Rani Mukheriee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 15:49   #33
Elie
Rozeznanie

To może jakaś kwestia ustawień lub światła sam aparat nie zrobi kiepskiego zdjęcia - masz w ogóle lampę włączoną?
Brwi odrobinę podkreślić, np. jasno brązowym cieniem.
Zrezygnowałabym z kresek na wewnętrznej powiece dolnej, bo masz do tego za małe oczy. Kształt migdała, wskazane wszelakie kreski na górnej powiece lekko wyciągnięte do góry.
Kolory.. Hm.. Szary, granatowy, zgaszony fiolet, beżowy, zimny brąz.
Ogólnie wiele, ale raczej chłodne odcienie.
Stary 2008-10-27, 21:12   #34
Rani Mukheriee
Raczkowanie

Postanowiłam odświeżyć wątek, bo jestem zrozpaczona.... Staram się jak mogę, żeby dobrze wyglądać.... Ale wiem, że inni nie uważają mnie za ładną dziewczynę ;(
Nie wiem co zrobić i jak, żeby wyglądać ładnie....a nawet lepiej niż ładnie... Tu chyba nie chodzi o makijaż, czy ciuchy, tylko o mnie...o mój typ "urody". jest mi przykro, że mimo moich ogromnych starań, nikt nie uważa mnie za interesującą.... wiem, że powinnam się sama sobie spodobać, ale ilekroć się "zaakceptuję", to i tak po jakimś komentarzu znowu tracę pewność siebie.... jest mi bardzo przykro, bo jednak zależy mi na zdaniu innych, żeby przechodząc, jakiś chłopak się obejrzał....
Stary 2008-10-28, 10:15   #35
Elie
Rozeznanie

"Ale wiem, że inni nie uważają mnie za ładną dziewczynę "
Dopóki sama nie zaczniesz tak o sobie myśleć, inni też tego nie zrobią.

" tylko o mnie...o mój typ "urody"."
Jesteś zafascynowana innym typem urody i przez to nie jesteś w stanie zaakceptować swojego.

"jest mi bardzo przykro, bo jednak zależy mi na zdaniu innych, żeby przechodząc, jakiś chłopak się obejrzał.... "
Spokojnie, to przyjdzie - uwierz mi. Przez wiele lat byłam bardzo zakompleksiona, nie miałam powodzenia, a teraz jest ZUPEŁNIE inaczej

Po pierwsze dałam Ci wcześniej kilka rad, wprowadziłaś jakieś w życie?
Po drugie wrzuć dobre, aktualne zdjęcie oraz napisz co konkretnie chciałabyś zmienić, dasz radę, zobaczysz
Stary 2008-10-28, 12:15   #36
mambaaa
Raczkowanie

wstaw zdjęcie, to zobaczymy co sie da zrobić
Stary 2008-10-30, 22:20   #37
Rani Mukheriee
Raczkowanie

A więc wstawiam zdjęcie (bardzo aktualne). Tu nie chodzi o to, że inni mnie nie akceptują, bo sama się nie akceptuję... Właśnie kiedy zaczynam wierzyć w siebie, to ktoś mi "dogryza", albo coś i wtedy się załamuję....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM0000201.jpg (61,3 KB, 156 załadowań)
Stary 2008-10-30, 22:52   #38
Elie
Rozeznanie

Nawet jak będziesz teoretycznie perfekcyjna, to i tak znajdzie się ktoś kto Ci dogryzie... Z zazdrości albo bo wstanie lewą nogą... A może te osoby Ci dokuczają, bo wiedzią, że się tym przejmiesz zamiast ich wyśmiać? Naprawdę nie jesteś brzydką dziewczyną, jesteś ładna, można pozmieniać pewnie, ale nie dlatego, że jest źle!
Stary 2008-10-30, 23:37   #39
Rani Mukheriee
Raczkowanie

Dzięki No tak, ale jest dość dużo takich osób... Są takie, które wprost mi dają do zrozumienia, że jestem brzydka i w ogóle... a poza tym ŻADEN chłopak nie zwraca na mnie uwagi, nie obejrzy się na ulicy... Jeśli bym była ładna, to wzbudzałabym jakieś zainteresowanie (wiem że nie u wszystkich-każdy ma inny gust itd.), ale jednak byłaby jakaś mała"grupka"...
Stary 2008-10-31, 11:58   #40
Elie
Rozeznanie

Żebyśmy mogły Ci pomóc musisz współpracować.
Pytałam jakiej zmiany oczekujesz,co konkretnie Ci się nie podoba etc. Jeżeli nie odpowiesz na te pytania, to ja nie mam jak Ci pomóc - jest to logiczne.
Stary 2008-10-31, 16:30   #41
aassiiaa11
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Rani Mukheriee Pokaż wiadomość
Dzięki No tak, ale jest dość dużo takich osób... Są takie, które wprost mi dają do zrozumienia, że jestem brzydka i w ogóle... a poza tym ŻADEN chłopak nie zwraca na mnie uwagi, nie obejrzy się na ulicy... Jeśli bym była ładna, to wzbudzałabym jakieś zainteresowanie (wiem że nie u wszystkich-każdy ma inny gust itd.), ale jednak byłaby jakaś mała"grupka"...
nie przejmuj sie! (wiem ze łatwo jest mówić) ,ale zwykle te osoby które dogryzają sami maja masę kompleksów! dokuczając tobie chcą poprawić własna samoocenę! nie pozwól im! znaj swoja wartość! naprawdę nie masz powodów do kompleksów! życzę powodzenia w dalszej metamorfozie !ps. a co do facetów nie wieże ze nie masz cichych wielbicieli tylko właśnie przez tych "dogryzaczy" boja sie ujawnić
aassiiaa11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 16:51   #42
aassiiaa11
Rozeznanie

oczywiscie nie wieRZe (przepraszam za blad mam jeszcze uwage odnoscnie make upu nie uzywaj czarnej kredki to obrysowyania oka! jestes za mloda i masz nie ten typ urody do takiego makijazu , polecam brazy w twoim przypadku , cieniowanie oczat naprawde odmienia wyglad )
a do zatuszowania rozowych polikow swietnie sprawdza sie zielona baza , wiec podsumowujac makijaz dla ciebie :
baza zielona na zaczerwienienia
podklad w zoltym odcieniu lub puder
delikatny odcien rozu na poliki
pocieniowac oczy (brazami sa najbezpieczniejsze ; )
wytuszowac rzesy
blyszczyk
iiiii... zaden facet ci sie ne oprze a dogryzacze ucichna na wieki
aassiiaa11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 17:20   #43
Rani Mukheriee
Raczkowanie

Dzięki
Co chcę w sobie zmienić? No ja sama nie wiem.... widać ja sama patrzę na siebie inaczej, niż inni na mnie
Jest taki chłopak, ale baaardzo ładny, więc kręci się koło niego sporo dziewczyn
Również z tego powodu chcę wyglądać dobrze- żeby w końcu zwrócił na mnie uwagę....
Generalnie, to chciałabym żeby te piegi mi jakimś cudem zniknęły, bo mi się podoba odcień mojej cery- taka blada, cienie pod oczami-próbowałam kostek lodu, jakiegoś żelu z apteki, ale na razie nic:/, marzy mi się taka idealnie gładka buzia, nosa zoperować nie mogę, ani powiększyć ust i oczu, więc na razie chyba tyle... nie wiem co jeszcze...
Stary 2008-11-03, 18:26   #44
Rani Mukheriee
Raczkowanie

zero odzewu
Stary 2008-11-11, 09:05   #45
Elie
Rozeznanie

Zero odezwu, bo nie ma sensu Ci pisać po raz 50ty, że musisz zmienić nastawienie.
Musisz chcieć się podobać dla siebie, a nie dla najładniejszego chłopaka ze szkoły, czy ludzi z ulicy. Nawet jak będziesz super wyglądała dalej możesz mu się nie podobać, bo będzie lubiał inny typ urody albo nie wiem cokolwiek.
Krok na przód, że lubisz swoją cerę. Nie powinnaś się przejmować piegami. Są jakieś kremy wybielające piegi, ale czy nie szkoda na to czasu i pieniędzy? Przecież piegi dodają urody i wyróżniają z tłumu
Stary 2008-11-11, 09:18   #46
Mini007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Przecież piegi dodają urody i wyróżniają z tłumu
No właśnie!
A od siebie dodam mniej więcej to, co powiedziała już Elie - jeśli nie zmienisz nastawienia do siebie to nie ma sensu żadna metamorfoza, jak poprawisz jedno to znajdzie się następna rzecz do poprawki, potem kolejne i kolejne... Poza tym inni ludzie naprawdę odbierają Cię taką, jaką Ty im chcesz się pokazać, przykład: Kiedyś (właściwie to bardzo niedawno) po części przez wadę zdrowotną, po części właśnie z kompleksów byłam dosyć nieśmiałą dziewczynką. Stopniowo zaczęłam zmieniać się, niektóre "mankamenty" zniknęły, niektóre zaakceptowałam, jeszcze inne przekułam w zalety, zaczęłam chodzić pewnie, z podniesioną głową, potem w zeszłym roku doszła operacja tej wady i oto nowa ja - otoczenie zaczęło postrzegać mnie jako osobę otwartą, towarzyską, pewną siebie i - co zabawniejsze - ja też się tak czuję, chociaż mała niepewna dziewczynka ciągle się czasem "włącza", ale wtedy mówię sobie po prostu: "Nie panikuj, dasz radę" - i daję
Tak więc jazda zmienić nastawienie! Chcieć to móc, pamiętaj!
Mini007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:57   #47
Rani Mukheriee
Raczkowanie

No więc zmieniam nastawienie...cały czas nad tym pracuję, chociaż przyznam, że łatwo nie jest... No i za bardzo nie widzę, żeby otoczenie zmieniło nastawienie:/ może to jeszcze musi potrwać....nie wiem....
w końcu się zbieram żeby przefarbować te moje nieszczęsne kudełki, ale......
jedni mówią, że na brąz, a inni, że w blondzie mi będzie dużo ładniej
Stary 2008-11-26, 20:46   #48
Anouska
Raczkowanie

Sama najlepiej sie zorientujesz w ktorym Ci lepiej gdy sobie zafarbujesz wlosy, wiem to z autopsji
Anouska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:16   #49
Rani Mukheriee
Raczkowanie

No tak, tylko że nie chcę żeby było tak, że wybiorę kolor, a on się okaże zły i będę musiała w czapce chodzić albo coś :P
Stary 2008-11-27, 16:58   #50
Anouska
Raczkowanie

Ja nie zmienilam radykalnie koloru, na poczatek na swoich ciemnych wlosach zrobilam blond pasemka, potem wiecej i wiecej i tak odkrylam ze lepiej sie czuje i wygladam w blondzie. Zreszta fryzjerka powinna ci doradzic jakis fajny kolorek dla Ciebie nie ma sie czego bac, do odwaznych swiat nalezy :P
Anouska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 19:13   #51
trollcia
Raczkowanie

ja tez mam piegi i jasna cere i nie placze z tego powodu
sadze ze niezbyt dobrze bedziesz wygladac w pastelach i niokreslonych kolorach,sprawia ze bedziesz przezroczysta
sprobuj ubierac sie w czyste kolory, fiolety, czerwienie, zielenie ale takie nie zlamane pastela
i kolor wlosow,jest nieokreslony, w rudym wygladalabys bardziej charakternie
Stary 2008-11-28, 00:54   #52
Agula 88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez trollcia Pokaż wiadomość
ja tez mam piegi i jasna cere i nie placze z tego powodu
sadze ze niezbyt dobrze bedziesz wygladac w pastelach i niokreslonych kolorach,sprawia ze bedziesz przezroczysta
sprobuj ubierac sie w czyste kolory, fiolety, czerwienie, zielenie ale takie nie zlamane pastela
i kolor wlosow,jest nieokreslony, w rudym wygladalabys bardziej charakternie
też jak na Cibie patrze to myślę o rudym ta bledsza cera i piegi nie wiesz jaki kolor poproś dziewczyny na komputerowych metamorfozach aby ci zmieniły kolor włosów blond brąz i rudy i się przekonaszZ charakteru i podejścia do życia przypominasz mi mnie kiedyś byłam inna bardziej otwarta weselsza ale wyluzowałam trochę i doszłam do wniosku raz się żyje idę na żywioł nie będę sadziec w domu uwierz każdy ma w otoczeniu ludzi którzy go kochają i nienawidzą nie da się zadowolić wszystkich a ty bądź sobą nie próbuj się zmieniać na siłę dla innych ale nowy wizerunek dużo Ci pomoże.Może zacznij od drobiazgów nowa bluzka np fioletowym kolorze może rudość na włosach albo brązik kombinuj dziewczyno nim twe wdzięki przeminą
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 13:57   #53
Rani Mukheriee
Raczkowanie

Oto ja w nowej fryzurze....
Denerwuje mnie to, że jedni bardzo się starają wyglądać świetnie, albo chociaż dobrze, a im się nie udaje, a inni mają wszystko bez żadnych starań...to nie fair:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moni.jpg (69,4 KB, 28 załadowań)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości