Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-24, 16:18   #1
ewakuacja
Zadomowienie

STUDENTKI! Indywidualny tok nauczania.

Witajcie.
Zaczynam teraz IV rok studiów. Mialam zrobić magistra ale w między czasie postanowiłam zrobić inżyniera i w lutym się będę bronić. Za tydzień wyjeżdżam do Warszawy, tam dostałam praktyki , które mi będą bardzo przydatne i ogólnie mam zamiar już tam zostać na stałe. W związku z tym mam pytanie. Czy będę mogła na jeden semestr wziąć sobie tryb nauczania indywidualny ? Czy któraś z Was tak ma ? Wiecie jakie warunki należy spełnić? Jeszcze się popytam w dziekanacie , ale u nas to nieraz inaczej mówą panie w dziekanacie i inaczej dziekan, czy nawet sam rektor
ewakuacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 22:49   #2
gayenka
Zakorzenienie

Dot.: STUDENTKI! Indywidualny tok nauczania.

Sa dwie odrebne sprawy.IOS-INDYWIDUALNA ORGANIZACJA STUDIOW w takich przypadkach jak Twoj ale tez w przypadku problemow ze zdrowiem,rodzinnych etc. I ITS -INDYWIDUALNZ TOK STUDIOW ale tu trzeba miec opiekuna ,swietne wyniki i publikacje naukowe.
Jesli chodzi o IOS to decyduje o tym dziekan.
Musisz spelnic nastepujace warunki-
-napisac podanie do dziekana z podaniem przyczyny i jesli sa to praktyki.,drugie studia etc to muisisz zalaczyc zaswiadczenie ze je odbywasz.
-zebrac od wykladowcow podpisy i uwagi do twojego IOS u(forma zaliczen ,zdawania materialu etc)za kazdy przedmiot osobno.
Zlozyc to podanie i czekac na wynik.Mozesz sie odwolac oczywiscie tak to wyglada na USiu pewnie u ciebei bedzie podobnie ale pomoze ci nei pani w dziekanacie (hmm..dziekanat ) ale samorzad studencki ktory zna regulacje prawnei powinien miec drugi ,wzory podan etc.
powodzenia
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 23:40   #3
ewakuacja
Zadomowienie

Dot.: STUDENTKI! Indywidualny tok nauczania.

O ludzie ile zachodu! Bo gorzej jak na tym jednym semestrze nie bede mogla zakonczyc tego inzyniera zaocznie.. Wtedy sie zalamie jak bede musiala tam siedziec jeszcze ten semestr. A to nieco bez sensu ze trzeba otrzymac jakies oswiadczenia od kazdego z osobna , od wykladowcow. Sami sobie robote robia Ewentualnie myslalam o przeniesieniu na Politechnike Warszawska. Ale... Dziwna sprawa z tym moim inzynierem, mam juz temat itd. I nie wiem czy moj dziekan by wyrazil zgode. PW jak najbardziej by sie zgodzila, bo juz pytalam Ale zanim wybralam temat pracy :/ I ciekawe co by bylo jakby moj dziekan sie nie zgodzil. W ogole po co ta zgoda? Skoro ktos ma zaliczone np 6 semestrow na jednej uczelni to dlaczego nie moze po prostu sie przeniesc skoro inna uczelnia go chcee?
ewakuacja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości