Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-27, 18:43   #1
insomnieux
Raczkowanie

przejscie z mixplus na abonament

mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas wizazanka, ktora bedzie wiedziała jak mi pomoc.
więc:
mam jeszcze 3 doładowania w mixie, i chce przejsc na abonament bez zmiany numeru. szpykałam na stronie Plusa jak to sie wszystko odbywa ale za duzo mi nie rozjaśnili. więc chodzi mi o to czy:
przechodząc na abonament mogę wybrać dowolny telefon, czyli tak jakbym po prostu pierwszy raz korzystała z abonamentu? czy musze skorzystac z ich oferty?
bo ja tam znalazłam dwie wersje własnie, ze jak przechodze na abonament to mam do wyboru 2 telefony. a po chwilii znalazłam info, ze moge skorzystac z dowolnej oferty, czyli wybrac telefon taki jaki chcę.

i jeszcze jedno pytanie:
czy kiedy skonczą mi sie doładowania w mixie, i przypuszczając nie bede chciala przedłuzac umowy, dostane jakiegos smsa albo cos? czy mam isc do Plusa i im powiedziec, ze numer do kasacji?

Stary 2008-07-27, 20:02   #2
weekend
Raczkowanie

Dot.: przejscie z mixplus na abonament

Jak znam życie sami będą dzwonić i Cię namawiać, nie mogą stracić klienta, a już zwłaszcza gdybyś sama wypowiedziała umowę, wtedy się od nich nie odoczepsz, 2 ich telefony to minimum ..
Rok temu nie było problemu z przejściem z simplusa (tak, wiem że mix to coś innego) na abonament bez zmiany numeru, ale gdybyś już chciała przejść z abonamentu na simplusa i zostawić sobie numer, to problem będzie DUŻY.
Proponuję iść do punktu w Twoim mieście i się zorientować. Oni na pewno więcej Ci powiedzą niż na infolinii.
Spisz sobie pytania i powołaj się na stronę, zobaczysz czy potwierdzą to co wyczytałaś
weekend jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:10   #3
benitka608
Przyczajenie

nie wiem jak dokładnie jest w Plusie bo ja pracuję w Erze , ale na pewno jeśli będziesz chciała zrezygnować z numeru i podpisać abonament z nowym numerem to będzie należała Ci się promocja dla nowych abonentów czyli żadnych dodatkowych bonusów
a dlaczego nie chcesz zachowac dotychczasowego numeru???

jaki problem przejśc z abonamentu na krate, piszesz rezygnację z dopiskiem, że chcesz przenieśc numer do simplusa i powinno być ok

najlepiej idź do punktu a najlepiej salonu firmowego i zapytaj a konsultanci na pewno Ci pomogą i przedstawią oferete - ewentualnie idź do dwóch miejsc i porównaj co Ci powiedzą bo różnie to bywa
benitka608 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:39   #4
weekend
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez benitka608 Pokaż wiadomość
nie wiem jak dokładnie jest w Plusie bo ja pracuję w Erze , ale na pewno jeśli będziesz chciała zrezygnować z numeru i podpisać abonament z nowym numerem to będzie należała Ci się promocja dla nowych abonentów czyli żadnych dodatkowych bonusów

jaki problem przejśc z abonamentu na krate, piszesz rezygnację z dopiskiem, że chcesz przenieśc numer do simplusa i powinno być ok - powinno, ale nie jest. A przynajmniej nie było rok temu, trwa to ponad miesiąc i robią problemy tam gdzie ich nie ma. Właśnie era - siostra chciała przejść na abonament w erze z simplusa )

najlepiej idź do punktu a najlepiej salonu firmowego i zapytaj a konsultanci na pewno Ci pomogą i przedstawią oferete - ewentualnie idź do dwóch miejsc i porównaj co Ci powiedzą bo różnie to bywa

Przepraszam, będę lekko złośliwa .. przecież wyraźnie napisała, że bez zmiany numeru = chce mieć ten sam numer )

Hehehehe, i dostaniesz dwie przeciewstawne oferty, i się niczego nie dowiesz tzn. jedni będą mówić jedno, a inni drugie, i bądź mądra kto powiedział prawdę

Ok, kończę dywagacje w tym atku, bo nic mądrego nie mam już do napisania
A na serio - idź do punktu i zapytaj. Masz ten atut, że przeglądałaś stronę, więc zawsze możesz dopytać jeśli nie powiedzą Ci wszystkiego, tylko zaproponują jakąś jedną jedyną promocję
weekend jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 21:20   #5
insomnieux
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez benitka608 Pokaż wiadomość

jaki problem przejśc z abonamentu na krate, piszesz rezygnację z dopiskiem, że chcesz przenieśc numer do simplusa i powinno być ok

własnie, ze ja chce zostawic ten numer co mam

chyba bym musiała tak zrobic, tylko jak ja mam isc do tego mojego plusa to jestem chora, tacy dziwni ludzie tam pracuja wiec jakby ktos jeszcze wiedział to zapraszam do odpowiedzi

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości