Z pasemek na jednolity kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-29, 21:29   #1
shemaletrouble
Raczkowanie

Z pasemek na jednolity kolor

witam mam pytanie. otoz... aktualnie mam na glowie blond pasemka dosc jasne, ktore robie juz pol roku po nieudanym balejazu[miedź + żółty blond :/]. i takim oto sposobem moje wlosy to paleta cieplych kolorow naturalnie mam ciemny blond i chcialabym zmienic to wszytsko na platynowy blond tak zeby wlosy byly jednolite i nie wiem czy tak sie poprostu da:rolleyes

myslalam ze jak fryzjerka polozy mi rozjasniacz to moje ciemne odrosty beda zolte a te co mam rozjasnione wyjda biale lub poprostu sie spala, czego nie chce tym bardziej ze mam krecone wlosy i moga juz sie tak ladni enie ukladac a jesli chodzi o farbe to efekt wydaje mi sie bedzioe podobny, a jesli nawet nie to napewno nie ma takiej ktora dalaby mi odcien platynowego blondu. A moze sie myle? Wiecie cos na ten temat? z gory dzieki na odp
shemaletrouble jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 23:06   #2
alkaaa
Raczkowanie

Dot.: Z pasemek na jednolity kolor

ja też kiedyś chciałam z blond pasemek uzyskać jednolity kolor. kupiłam farbe loreala (ale nie pamiętam dokładnie jaką, w każdym razie jaśniutki jakby platynowy blondzik). tam gdzie miałam rozjaśnione włosy wyszła śliczna platyna a na reszcie głowy taki rudo-żółty. nie wyglądało to dobrze
alkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 14:35   #3
shemaletrouble
Raczkowanie

wlasnie tego sie boje wiec musze zostac przy pasemkach?
shemaletrouble jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 15:26   #4
alkaaa
Raczkowanie

myśle że dobry fryzjer i profesjonalne kosmetyki załatwiłyby sprawe ale nie byłby to jednorazowy ''zabieg''. a wiadomo że rozjaśnianie bardzo niszczy włosy więc ja sobie odpuściłam. no ale powodzenia, może tobie się uda
alkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości