nie taki kolor wlosow, pomocy ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-30, 12:00   #1
paradox16
Raczkowanie

nie taki kolor wlosow, pomocy ;(

Rok temu, w wakacje, farbowalam moje blond wlosy (taki mysi odcien) na nieco jasniejszy blond. Pozniej przez caly rok co miesiac farbowalam pokrywajac odrosty, od czasu do czasu zmieniajac delikatnie odcien. Farbowanie jakos zbytnio nie obciazylo moich wlosow, stosowalam specjalne odzywki, maski, szampnoy, lykalam jakies tabletki na wzmocnienie wlosow. Jednak farbowanie zaczelo mnie juz meczyc i chcialam wrocic do starego koloru. Wybralam wiec ciemniejsza farbe (ciemny blond). I tu byl chyba moj błąd bo wlosy wygladaja teraz mniej wiecej tak- http://img68.imageshack.us/my.php?image=dsc02292ev9.jpg , choc kolor mial byc taki blond przechodzacy w lekki brąz. Jednym slowem: tragedia. Jak dla mnie ten kolor jest poprostu ciemnoszary z lekka nuta brązu. W dodatku koloryzacja strasznie oslabila wlosy, juz sie tak nie blyszcza jak przy poprzednich odcieniach. Pomocy, co mam robic? czekac? ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02292.JPG (23,5 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez paradox16
Czas edycji: 2008-07-30 o 13:24
paradox16 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości