KOLOROWY! Tak jak obiecałam :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-31, 13:29   #31
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: KOLOROWY! Tak jak obiecałam :)

heheheeh to Moniczka dosoliłaś starszym paniom!
mi się bardzo makijaż podoba
hehhehe, ale masz rację to zawiść i zazdrość przeze mnie przemawia, bo od 10 lat już nie jestem nastolatką i tak lekko i świeżo pomalowane oczko niestety podkreśliłoby tylko mankamenty :P

Kłaniam się nisko wszytskim młodszym koleżankom
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 13:57   #32
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: KOLOROWY! Tak jak obiecałam :)

Ale ja to tak tylko dla żartu powiedziałam, nie miałam w planach dosolić ooo tam starszym paniom, my po prostu jesteśmy takie bardzo-nastolatki a Wy tylko nastolatki

Jako przedstawicielka młodych wizażanek całuję rączki, do nóżek padam...
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 15:06   #33
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: KOLOROWY! Tak jak obiecałam :)

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Ale ja to tak tylko dla żartu powiedziałam, nie miałam w planach dosolić ooo tam starszym paniom, my po prostu jesteśmy takie bardzo-nastolatki a Wy tylko nastolatki

Jako przedstawicielka młodych wizażanek całuję rączki, do nóżek padam...
Hehe

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
heheheeh to Moniczka dosoliłaś starszym paniom!
mi się bardzo makijaż podoba
hehhehe, ale masz rację to zawiść i zazdrość przeze mnie przemawia, bo od 10 lat już nie jestem nastolatką i tak lekko i świeżo pomalowane oczko niestety podkreśliłoby tylko mankamenty :P

Kłaniam się nisko wszytskim młodszym koleżankom
Dziękuję frywolna_franko.. Tobie to już nie wiem jak dziękować kochaniutka

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Ja też widzę cieniowanie czyli przejście z jednego kolorku na drugi np tu ---> http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1217421825

Makijaż bardzo świeży, dolna powieka bardzo mi się podoba, jednak zielony cień wyciągnęłabym troszkę do góry, bo jak masz otwarte oczka to za bardzo go nie widać


Buziaki
Nareszcie ktoś zauważył cieniowanie! I jeszcze tak doświatczona wizażanka jak Ferrou! Kłaniam się nisko!! Dziękuję Ci serdecznie za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Cieniowanie to po prostu płynne przechodzenie jednego koloru w drugi kolor ja cieniowanie widzę, Ty cieniowanie widzisz, starsze i bardziej doświadczone od nas wizażanki nie widzą do ocenienia tego makijażu chyba trzeba mieć bardzo nastoletnie oko oczywiście bez urazy wszystkie starsze dziewczyny jest delikatnie i ładnie, ale uwaga! CIENIOWANIE WIDAĆ TO ZDJĘCIE jest śliczne bardzo miło na serduchu się robi, jak się ogląda takie postępy w makijażu
I następna wizażanka-nastolatka, która także widzi cieniowanie ! Dziękuję Wam dziewczyny!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.