Oglądajcie teraz na progr. 2 > Przewinienia fryzjerów :O - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-31, 20:29   #1
cziki
Zakorzenienie

Oglądajcie teraz na progr. 2 > Przewinienia fryzjerów :O

Niezła załamka. A najgorsze że to prawdziwe
cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:38   #2
Hipnagogia
Zadomowienie

Dot.: Oglądajcie teraz na progr. 2 > Przewinienia fryzjerów :O

A kiedy to w ogole leci? ^^
Hipnagogia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:44   #3
cziki
Zakorzenienie

Napisałam jak akurat było w tv, sama się spóźniłam i oglądałam od połowy To taki jednorazowy odcinek z jakiejś serii.. kiedyś było o kelnerach, stewardesach itd.
Było np. o tym że babka robiła depilacje babce która zażyczyła sobie żeby jej wygolić "całość" no i babka jej usunęła włosy z kawałkiem skóry :O a potem wmawiała że troche może piec, ale to normalne. Troche śmieszne a troche straszne Może kiedyś będzie powtórka.. a może ktoś nagrał? Chetnie bym obejrzała całośc
cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:55   #4
Madaaa
Zakorzenienie

ja to ogladalam. Bylo ogolnie o fryzjerkach i kosmetyczkach, Nie wiele incydentow pamietam, ale pare zostalo mi w pamieci. Otos kosmetyczka robiac jakis zabieg na tawrzy, maeczke czy cos w tym stylu miala gorszy dzien. Rozchorowala i sie miala okrutny katar. Wcierajac maseczke klientce nie miala mozliwosci wysmarkania sie w husteczka, a caly czas nachylona byla nad klientka W pewnym momencie stalo się! Smarki kapnely na twarz klienatki, A Co zrobila kosmetyczka? Wtarla jej to i udala, ze nic sie nie stało
A z ta depilacja bylo tak, ze kosmetyczka robila po raz pierwzy depilacje calej okolicy intymnej, a klientce nie przyznala sie, ze zawsze tylko depilowala okolice bikini a nie calosc No i za duzo wosku jej sie nalozylo i oderwala gosciowce kawalek skory. Spytala sie jej czy boli. A ta Ze troszke. Tak ma bolec Kosmetyczka dodala " Moze troche bolec przy siusianiu, ale to normalne "
trzeci przypade: Fryzjerka miala wieczorna impreze i chciala jak najszybciej skonczyc prace , kiedy wbila jej sie klientka do sciecia. Spławiła ja mowiac jej , ze ma wszy we wlosach i ze jej nie moze sciac . Wyslala ja do lekarza
A reszty nie pamietam. Jeszcze opowiadalai jak kit wciskaja klientom po przez uzywanie malo znanych nazw roznych specyfikow
Madaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 12:07   #5
KENZO
Rozeznanie

Ja też to oglądałam ale program wydaje mi się nieco naciągany - przecież jeśli ci ludzi to opowiadający w " wielkim sekrecie " nadal wykonują swój zawód to chyba jasne że nikt do nich wiecej nie przyjdzie , jesli byłaby to prawda napewno zostawili by to dla siebie ...
KENZO jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości