Prace pseudostylistek. - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-18, 22:05   #3031
anita2103
Rozeznanie

Dot.: Prace pseudostylistek.

tak frenchyk za wysoko..przydałoby się wydłuzyć łożysko ale bardzo starannie
Stary 2009-04-19, 12:32   #3032
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
Napisane przez angel109238 Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o powyzsze zdjęcie. hmm.. naprawde przesada to to nie jest są wiele bardziej przerażające zdjecia na nk.
Z ciekawości przejrzałam sobie resztę zdjęć rzeczonej pani, chociaż powinnam powiedzieć - dziewczyny, bo ma dopiero 21 lat (przynajmniej na profilu). Troszkę przerażają mnie osoby, które uważają się za nie wiadomo kogo, a jedyne, co mogą sobą reprezentować, do dupa na wierzchu i paznokcie, w których nie zrobisz nic, bo boisz się, że Swarovski odpadnie. Przepraszam Was za offtop, ale naprawdę wbił mnie ten profil w krzesełko.
a-sea-of-honey jest offline  
Stary 2009-04-19, 18:55   #3033
nelvana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MJoanna Pokaż wiadomość
Oto moje pierwszy raz robione pazorki, ocencie same czy to praca stylistki czy raczej pseudostylistki
Ps. Uwaga bardzo duze zdjecie, ale przynajmniej wszystko zobaczycie.
french za wysoko dlatego że używasz tipsów french jedna rada zrezygnuj z tipsów i zainwestuj w biały akryl lub żel zależy na czym pracujesz i kamuflarz do tak krótkiego łożyska.Większość pseudo........ to zdjęcia z tipsami french. ćwicz rękę a jeszcze trochę i nawet nie spojrzysz na tipsy french

<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline  
Stary 2009-04-19, 19:51   #3034
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nelvana Pokaż wiadomość

french za wysoko dlatego że używasz tipsów french jedna rada zrezygnuj z tipsów i zainwestuj w biały akryl lub żel zależy na czym pracujesz i kamuflarz do tak krótkiego łożyska.Większość pseudo........ to zdjęcia z tipsami french. ćwicz rękę a jeszcze trochę i nawet nie spojrzysz na tipsy french
Ja kiedyś, nq początku swojej przygody ze stylizacją, jak czytałam negatywne opinie o tipsach do frencha myślałam "głupie, przecież te tipsy są takie fajne"... A teraz skakałam z radości pod sufit, gdy się mogłam ich pozbyć
Madzzzia92 jest offline  
Stary 2009-04-19, 22:43   #3035
MJoanna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nelvana Pokaż wiadomość

Jesli chodzi o twoja wypowiedz to kompletnie sie na tym nie znam , te pazorki mi zrobiono, a ja pierwszy raz w zyciu takie cos nosze, ( w moich wczesniejszych wypowiedziach pisalam ze wybieram sie robic pazorki, i poproszono mnie bym wkleila zdjecie jak bede w posiadaniu nowych) umiescilam te zdjecie bo zalezalo mi na opini czy to stylistka czy pseudostylistka i czy warto ponownie sie do niej wybrac.
Ale i tak bardzo dziekuje
MJoanna jest offline  
Stary 2009-04-19, 23:21   #3036
Invisiblegloves
Raczkowanie

A moim zdaniem są ok. Głupotą jest nazywanie kogoś pseudo tylko dlatego, że tips jest frenchowy. Ja osobiście używam ich w pełni świadomie i celowo......Pewnie, że nie powinno się ich stosować na krótkiej płytce, ale w przypadku normalnej dużej płytki nie widzę problemu. Poza tym każdy tu zwraca uwagę na to, że skracają płytkę a nikt jakoś nie wspomniał o tym, że generalnie całość pazurka optycznie wydłużają. Każdy kto patrzy mi na palce mówi "ale długie", a gdy pokazuję od spodu jest w szoku, że wcale nie... PS- zauważcie, że wiele bardzo dobrych stylistek ma w galerii masę fotek z użyciem tipsów french z głębokim uśmiechem (które zresztą też mam ale nie używam bo wyglądają mega nienaturalnie;/)
Invisiblegloves jest offline  
Stary 2009-04-20, 10:37   #3037
AnnaEf
Rozeznanie

GG do AnnaEf

Cytat:
Napisane przez MJoanna Pokaż wiadomość
Oto moje pierwszy raz robione pazorki, ocencie same czy to praca stylistki czy raczej pseudostylistki
Ps. Uwaga bardzo duze zdjecie, ale przynajmniej wszystko zobaczycie.

No bez szału. bez szału...

W oczekiwaniu na naszą Damulkę
AnnaEf jest offline  
Stary 2009-04-20, 11:15   #3038
bradshow
Zadomowienie

GG do bradshow

frenczyk za wysoko, kamuflarz - zgadzam sie, no i spilowac boki, zeby byly bardziej smukle a nie lopaty;/
Stary 2009-04-20, 14:45   #3039
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość
A moim zdaniem są ok. Głupotą jest nazywanie kogoś pseudo tylko dlatego, że tips jest frenchowy. Ja osobiście używam ich w pełni świadomie i celowo......Pewnie, że nie powinno się ich stosować na krótkiej płytce, ale w przypadku normalnej dużej płytki nie widzę problemu. Poza tym każdy tu zwraca uwagę na to, że skracają płytkę a nikt jakoś nie wspomniał o tym, że generalnie całość pazurka optycznie wydłużają. Każdy kto patrzy mi na palce mówi "ale długie", a gdy pokazuję od spodu jest w szoku, że wcale nie... PS- zauważcie, że wiele bardzo dobrych stylistek ma w galerii masę fotek z użyciem tipsów french z głębokim uśmiechem (które zresztą też mam ale nie używam bo wyglądają mega nienaturalnie;/)
Zwykłe frenchowe, a te z głębokim uśmiechem moim zdaniem robią róznicę...
Madzzzia92 jest offline  
Stary 2009-04-20, 16:08   #3040
cosmoaga
Raczkowanie

trzeba dodać że dużo robi też kwesta... gustu, o którym przecież nie powinno się dyskutować!
Stary 2009-04-20, 18:53   #3041
nelvana
Raczkowanie

Cytat:
niewiem czy dobrze przeczytałaś moją wypowiedz bo pisałam że większość zdjęć z tipsami french to pseudo nietwierdzę że na ładną dużą płytkę french wygląda wiejsko tylko na małą a niestety 80 % zamieszczanych tu zdjęć to właśnie mała płytka

<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline  
Stary 2009-04-21, 13:49   #3042
Madzzzia92
Rozeznanie

http://www.allegro.pl/item616740436_...sosnowiec.html

Kolejny rpzykład cudnych prac - spojrzcie na te na tipsach do frencha :P
Madzzzia92 jest offline  
Stary 2009-04-21, 15:23   #3043
nelvana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item616740436_...sosnowiec.html

Kolejny rpzykład cudnych prac - spojrzcie na te na tipsach do frencha :P
o maj gaaad z ciekawości zajrzałam na jej blog i

nelvana jest offline  
Stary 2009-04-21, 15:37   #3044
oluss89
Raczkowanie

GG do oluss89 Send a message via Skype™ to oluss89

a ja powiem tak... ja nawte takich paznokci nei robie.. bo ja robie ja o wiele gorzej... tyle ze ja nie biorę za to pieniędzy w tym sensie ze trenujed na sobie na mamie i na siostrze.. ale tak czy siak nei mam na to ostatnio ani siły ani czas gdyz to jest dla mnie bardzo czaso chłonne.. raz zrobiłam kolezance i dziekuje bardo.. dopoki sien ei nczuce to robić nie bede za kase.. a jedynie tak jak w/w

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post11799661

http://nail-by-ola.blog.onet.pl

For Sz
oluss89 jest offline  
Stary 2009-04-21, 18:08   #3045
lauracrow
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez oluss89 Pokaż wiadomość
a ja powiem tak... ja nawte takich paznokci nei robie.. bo ja robie ja o wiele gorzej... tyle ze ja nie biorę za to pieniędzy w tym sensie ze trenujed na sobie na mamie i na siostrze.. ale tak czy siak nei mam na to ostatnio ani siły ani czas gdyz to jest dla mnie bardzo czaso chłonne.. raz zrobiłam kolezance i dziekuje bardo.. dopoki sien ei nczuce to robić nie bede za kase.. a jedynie tak jak w/w
dobrze, ze chociaż potrafisz się do tego przyznac...
ale patrzcie- takie jest myślenie 3/4 dziewczyn udzielajacych się na forum... "Najpierw kupię zestaw, potem bede cwiczyc na sobie, mamie , siostrze, koleżance... a potem jak juz zaczna sie trzymac.. acznę brac a to pieniądze..."
halo? a gdzie tu mowa o kursie? Tak, kupujmy zestawy z allegro, żele reni nail czy naildesign i trzaskajmy pazury za 30zl! racja
i czy nie z takiego własnie myslenia... mamy juz ponad setną stronę w watku: "prace pseudostylistek" ? a w Polsce istnieje opinia ze "tipsy" wyglądają nienaturalnie i nosza je tylko "dziunie takie jak jola r" ?
Stary 2009-04-21, 19:25   #3046
sypka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
dobrze, ze chociaż potrafisz się do tego przyznac...
ale patrzcie- takie jest myślenie 3/4 dziewczyn udzielajacych się na forum... "Najpierw kupię zestaw, potem bede cwiczyc na sobie, mamie , siostrze, koleżance... a potem jak juz zaczna sie trzymac.. acznę brac a to pieniądze..."
halo? a gdzie tu mowa o kursie? Tak, kupujmy zestawy z allegro, żele reni nail czy naildesign i trzaskajmy pazury za 30zl! racja
i czy nie z takiego własnie myslenia... mamy juz ponad setną stronę w watku: "prace pseudostylistek" ? a w Polsce istnieje opinia ze "tipsy" wyglądają nienaturalnie i nosza je tylko "dziunie takie jak jola r" ?

popieram tą wypowiedz!
sypka jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:51   #3047
oluss89
Raczkowanie

GG do oluss89 Send a message via Skype™ to oluss89

ja również popieram mimo ze jestem po kursie. i na moj zestaw startowy do akrylu mało nie wydałam = kupiony po kursie ... nie mowiąć o kursie..

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post11799661

http://nail-by-ola.blog.onet.pl

For Sz
oluss89 jest offline  
Stary 2009-04-22, 23:59   #3048
Invisiblegloves
Raczkowanie

Zgadza się, aczkolwiek chyba naturalne jest, że najpierw zaczyna się od zestawu. Ja na początek kupiłam sobie podstawowe żele z Sun Flower, które poleciła mi znajoma i inne akcesoria na allegro i zaczęłam sama kombinować. Dopiero jak byłam pewna, że lubię się tym zajmować i mam jako takie do tego predyspozycje, poszłam na kurs. Głupotą byłoby wg mnie zaczynać od wywalenia kupy kasy na kurs, po którym okazałoby się, że nie mam do tego cierpliwości, zdolności itp. Dlatego należy rozgraniczyć kupowanie zestawu w celu poznawczym i w celu trzepania od razu na tym kasy.
Invisiblegloves jest offline  
Stary 2009-04-23, 14:32   #3049
nelvana
Raczkowanie

Cytat:
Zgadza się, aczkolwiek chyba naturalne jest, że najpierw zaczyna się od zestawu. Ja na początek kupiłam sobie podstawowe żele z Sun Flower, które poleciła mi znajoma i inne akcesoria na allegro i zaczęłam sama kombinować. Dopiero jak byłam pewna, że lubię się tym zajmować i mam jako takie do tego predyspozycje, poszłam na kurs. Głupotą byłoby wg mnie zaczynać od wywalenia kupy kasy na kurs, po którym okazałoby się, że nie mam do tego cierpliwości, zdolności itp. Dlatego należy rozgraniczyć kupowanie zestawu w celu poznawczym i w celu trzepania od razu na tym kasy.
ja na kurs poszłam po roku klecenia pazórków akrylowych a teraz robię też żele a starter dostałam na kursie

nelvana jest offline  
Stary 2009-04-24, 16:49   #3050
Madzzzia92
Rozeznanie

http://www.allegro.pl/item619677434_...lice_50zl.html
Jedyne 50 zł.
Madzzzia92 jest offline  
Stary 2009-04-24, 22:27   #3051
aannuussiiaa1987
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

fajne te za 50 zł
aannuussiiaa1987 jest offline  
Stary 2009-04-25, 00:21   #3052
roksanula
Rozeznanie

GG do roksanula

Czy mogłybyście pisać pod zdjęciami paznokci co jest z nimi nie tak/ dlaczego się Wam nie podobają?

Fakt- łopaty nie wyglądają estetycznie, ale po przejrzeniu ponad połowy wątku wydaje mi się, że nie wszystkie były tragiczne. Czy zatem można prosić o Wasze opinie na temat paznokci?
roksanula jest offline  
Stary 2009-04-25, 00:50   #3053
sylwka155
Przyczajenie

http://nasza-klasa.pl/profile/25000922/gallery/2 maskara
sylwka155 jest offline  
Stary 2009-04-25, 01:31   #3054
roksanula
Rozeznanie

GG do roksanula

Sylwka, możesz napisać co jest z tymi paznokciami nie tak?
roksanula jest offline  
Stary 2009-04-25, 07:52   #3055
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez roksanula Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście pisać pod zdjęciami paznokci co jest z nimi nie tak/ dlaczego się Wam nie podobają?

Fakt- łopaty nie wyglądają estetycznie, ale po przejrzeniu ponad połowy wątku wydaje mi się, że nie wszystkie były tragiczne. Czy zatem można prosić o Wasze opinie na temat paznokci?

Jeśli chodzi o link do Allegro, który podałam: Łopatki, na zdjęciu z frenchem - szewronem widać mlecznego tipsa i to mocno, prosta linia uśmiechu, a na jednym zdjęciu moim zdaiem pazurki przepiłowane. Ludzie, którzy siedzą trochę w stylizacji rozpoznają bez problemu ja też na początku nie widziałam błędów... To przychodzi z czasem
Madzzzia92 jest offline  
Stary 2009-04-25, 09:16   #3056
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
Napisane przez sylwka155 Pokaż wiadomość
Dałam jej komentarz, ciekawe, kiedy go usunie
a-sea-of-honey jest offline  
Stary 2009-04-25, 10:50   #3057
maguah
Raczkowanie

ona nie usuwa takich komentarzy...... mozesz sie spodziewac niedlugo priva od niej. a co akurat do tych paznokci to to sa jej jedne z pierwszych wiec jak juz chcesz sie posmiac z nich to moze najpierw obejrzyj cala galerie i zwroc uwage na daty na zdjeciach i daty wstawienia bo niektore z jej paznokci sa naprawde ladne i poprawne.... chociaz troszke mnie zainteresowaly ostatnie lopatki wstawione wczoraj.
maguah jest offline  
Stary 2009-04-25, 11:34   #3058
angel109238
Zadomowienie

GG do angel109238

http://nasza-klasa.pl/profile/208265...ery/album/2/91
http://nasza-klasa.pl/profile/208265...ery/album/2/57

Co jest nie tak?
*Przepiłowana płytka paznokcia

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg

Edytowane przez angel109238
Czas edycji: 2009-04-25 o 11:35
angel109238 jest offline  
Stary 2009-04-25, 12:25   #3059
roksanula
Rozeznanie

GG do roksanula

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

roksanula jest offline  
Stary 2009-04-25, 12:26   #3060
maguah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez angel109238 Pokaż wiadomość

o ludu...... te drugie to rzeczywiscie ajc...boli

roksanulka zdjecia wstawiaj przez funkcje dodaj zalaczniki a te drugie to nawet nawet tylko lekko lopatki

Edytowane przez maguah
Czas edycji: 2009-04-25 o 12:28
maguah jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości