Prace pseudostylistek. - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-25, 13:05   #5071
Vanessita
Zakorzenienie

Dot.: Prace pseudostylistek.

Dokładnie! Nie chodzi tu o osoby robiące tylko sobie w zaciszu domowym tylko o te co robią to obcym kobietą i normalnie je kasują.
Stary 2010-02-25, 13:12   #5072
rafantynka1
Raczkowanie

GG do rafantynka1

nie widzę nic złego w robieniu pazurków sobie mamie czy kuzynce ale nie klientkom które za to płacą
rafantynka1 jest offline  
Stary 2010-02-25, 13:32   #5073
kavvka
Rozeznanie

oraz

Edytowane przez kavvka
Czas edycji: 2010-02-26 o 10:51
kavvka jest offline  
Stary 2010-02-25, 13:42   #5074
pimpirimpis
BAN stały

No ok wszystko pieknie ładnie .Racja napisałam ,ze sama nie chciała bym zeby ktos zrobił mi takie cos i jeszcze brał pieniadze.
Ale to nie powód zeby poprostu kopiowac cudze prace i wklejac je .
Co jesli ja np zrobie sobie tipsy sama po raz pierwszy i wkleje je na nk bo bede sie chciała pochwalic jak mi poszło a taka jedna z dróga pokopiuja i powklejaja zdjecia po to zeby sie posmiac.
Ty kavka twoje prace sa nie duzo lepsze wiec daruj sobie.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez rafantynka1 Pokaż wiadomość
uWAŻAM ŻE JEŚLI DZIEWCZYNY ROBIA TAKIE "CUDA" I OPISUJĄ JE JAKO PRACE PROFESJONALNE to chyba lekka przesada i te komentarze typu "wow nigdy nie widziałam niczego cudowniejszego" nie uważasz że to troszkę śmieszne
Nie no z tym sie zgadzam .Faktycznie tutaj masz racje.Ale ja pije do tego ze dziewczyny kopiuja i wklejaja nie swoje zdjecia.Nikt z nas nie jest idealny No oprócz moze jednej stylistki z Krakowa KASI -ukłon w jej kierunku.
pimpirimpis jest offline  
Stary 2010-02-25, 13:43   #5075
kavvka
Rozeznanie

tak sie składa że moich prac tu nie zobaczysz, poza starymi malowanym lakierami do paznokci....
Stary 2010-02-25, 13:50   #5076
pimpirimpis
BAN stały

Prosze bardzo.
Kavka wkleja tipsy a sama robi badziewie.Nawet zdobienia sa paskudne .Prosze bardzo zciagniete z jej bloga.............Kazdy inny .Gdzie linia usmiechu ehhhh i o to mi chodzi.Sama robi cos takiego a nabija sie z innych
pimpirimpis jest offline  
Stary 2010-02-25, 13:59   #5077
kavvka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
Prosze bardzo.
Kavka wkleja tipsy a sama robi badziewie.Nawet zdobienia sa paskudne .Prosze bardzo zciagniete z jej bloga.............Kazdy inny .Gdzie linia usmiechu ehhhh i o to mi chodzi.Sama robi cos takiego a nabija sie z innych
wredna kłamczucha:p
nie prowadzę żadnego bloga...

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

jestem świeżo po kursie, w życiu by mi nie przyszło do głowy proawdzić bloga i sie ogłaszać....i na dodatek prowadzić działalość na czarno :/
przecież wększość tych dziewczyn nie odprowadza podatku...i mają dochód na czysto...za takie badziewia... :/
Stary 2010-02-25, 14:36   #5078
pimpirimpis
BAN stały

A no to skoro jestes swierzo po kursach to nie masz doswiadczenia wiec po co sie wypowiadasz???
Pozatym wiekszosc dziewczyn robi prywatnie wiec nie badz taka tiu tu tu tu z tym odprowadzaniem podatkow:p

Edytowane przez pimpirimpis
Czas edycji: 2010-02-25 o 14:38
pimpirimpis jest offline  
Stary 2010-02-25, 14:53   #5079
kavvka
Rozeznanie

jak to prywatnie? prywatnie czy nieprywatnie biorą za to kasę....
wypowiadam się bo mam oczy i poczucie estetyki.
Uważam że kursy nie są wyznacznikiem....są dziewczyny które bez kursów robią piękne stylizacje. Ale jak można się chwalić czymś co się nie umie robić?
Stary 2010-02-25, 14:55   #5080
Sieciunia
Zadomowienie

Pimpirimpis Ty chyba szukasz celowo zaczepki..
wypowiadac sie moga tez dziewczyny ktore nie maja doswiadczenia... Czasem nie trzeba nawet znac sie na paznokciach, a wystarczy odrobina poczucia estetyki. I nie dziw sie, ze ktos skopiuje Twoja prace, bo jesli wiesz, ze pierwsze Twoje paznokcie to koszmarki to po co chwalic sie nimi na nk nawet? To troche zenujace...
Sieciunia jest offline  
Stary 2010-02-25, 15:09   #5081
Oha2505
Przyczajenie

Witajcie
Zaraz pewnie zaczniecie na mnie krzyczeć, a może nie. Mam następijący problem. Od 14 lat noszę tipsy, ponieważ pasją moją jest obgryzanie niestety ( tipsy też zjadam, akryl, jedwab). To poprostu choroba psychiczna Ha ha ha.
Prblem polega na tym, że mam kłopoty finansowe i musiałam zrezygnować z tipsów tylko wstyd Ludziom się pokazać. Wpadłam na pomysł zakupienia zestawu do żeli tylko niewiem co kupić. Jakby niepatrzeć jest to rozwiązanie tańsze. Do tej pory przedewszystkim zakładałam alessandro. Komplecik tak co 2 tygodnie.
Błagam o pomoc. Pomóżcie straszej Pani
Oha2505 jest offline  
Stary 2010-02-25, 15:46   #5082
lauracrow
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Oha2505 Pokaż wiadomość
Witajcie
Zaraz pewnie zaczniecie na mnie krzyczeć, a może nie. Mam następijący problem. Od 14 lat noszę tipsy, ponieważ pasją moją jest obgryzanie niestety ( tipsy też zjadam, akryl, jedwab). To poprostu choroba psychiczna Ha ha ha.
Prblem polega na tym, że mam kłopoty finansowe i musiałam zrezygnować z tipsów tylko wstyd Ludziom się pokazać. Wpadłam na pomysł zakupienia zestawu do żeli tylko niewiem co kupić. Jakby niepatrzeć jest to rozwiązanie tańsze. Do tej pory przedewszystkim zakładałam alessandro. Komplecik tak co 2 tygodnie.
Błagam o pomoc. Pomóżcie straszej Pani
wcale taniej Cie to nie wyniesie...dobry zestaw kosztuje okolo 500zł, plus kleje ozdoby i zele, które bedziesz musiala dokupowac... do tego paznokci samej sobie nie robi sie w godzine... poczatki trwaja nawet i do 7 godzin... wiec stracisz mnóstwo kasy, czasu i nerwów...rzucisz to predzej niz myslisz a potem sprzadaz na allegro- tak sie to skonczy...dlatego moze poszukaj taniej i dobrej stylistki w swoim miescie, ktora zrobi Ci paznokcie, które wytrwaja miesiac- półtora i stracisz na nie okolo 50zl a nie 500...a zobaczysz ile zaoszczedzisz czasu i nerwów...
Stary 2010-02-25, 15:56   #5083
tinia_tinia
Przyczajenie

Witam Was! jestem tu po raz pierwszy!
ale to co tu ujrzałam od pierwszego zdjęcia do ostatniego, to mnie przeraziło!!
Nie jestem ani pseudo ani specjalistką od paznokci, ale lubię sobie "ponosić" takie cudeńka, o ile nie są tego typu co tu widziałam!
ogólnie jeszcze mogłabym coś wybrać, po szybkiej segregacji

co do profili na NK to i ja mam sporo znajomych, które się reklamują i są naprawdę dobre w tym co robią, ale nie będę umieszczała zdjęć na tym wątku jak będą chciały to się same zareklamują!

pozdrawiam
tinia_tinia jest offline  
Stary 2010-02-25, 16:30   #5084
pimpirimpis
BAN stały

Hm..Nie napisałam ze robie tipsy i pierwsze były bee.
Tylko ,ze zamierzam robic sobie i napewno beda pierwsze bee i pewnie bede sie chciała pochwalic ze pomimo braku talentu mam zapał.Napewno nie odwarze sie komus zrobic bo wiem ,ze do tego tzreba miec talent.Ja go nie mam i cóz trudno ale to np nie powód jak kiedys znajdziesz mnie na nk i wkleje zdjecie zeby je kopiowac i wklejac

Pozatym niektóre forumowiczki sa poprostu bezczelne .Jesli sie cos zamieszcza to niech to beda wasze prace.A pozatym przerazajace jest to,ze człowiek zadaje jakies pytanie i w odpowiedzi widzi

poszukaj sobie.
Nie po to sie człowiek pyta dziewczyn ktore jak mi sie wydaje maja jakies pojecie o tym co robia o zprecyzowana odpowiedz.
pimpirimpis jest offline  
Stary 2010-02-25, 16:55   #5085
Oha2505
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
wcale taniej Cie to nie wyniesie...dobry zestaw kosztuje okolo 500zł, plus kleje ozdoby i zele, które bedziesz musiala dokupowac... do tego paznokci samej sobie nie robi sie w godzine... poczatki trwaja nawet i do 7 godzin... wiec stracisz mnóstwo kasy, czasu i nerwów...rzucisz to predzej niz myslisz a potem sprzadaz na allegro- tak sie to skonczy...dlatego moze poszukaj taniej i dobrej stylistki w swoim miescie, ktora zrobi Ci paznokcie, które wytrwaja miesiac- półtora i stracisz na nie okolo 50zl a nie 500...a zobaczysz ile zaoszczedzisz czasu i nerwów...
Nistety nie wytrwają miesiąca ponieważ je zjem w tym leży problem. Znajome które razem ze mną chodziły do tego samego salonu uzupełniają co 6 tygodni ( dla mnie taki termin to jakaś abstrakcja).
Oha2505 jest offline  
Stary 2010-02-25, 17:52   #5086
Sieciunia
Zadomowienie

dzieje sie tak dlatego, ze pytania o zestaw startowy powtarzaja sie pare razy w tygodniu... Takich watkow potem jest pelno i zasmiecaja forum. A jak sie troche poszuka to sie tu wszystko znajdzie
Sieciunia jest offline  
Stary 2010-02-25, 19:35   #5087
pimpirimpis
BAN stały

yhy sieciunia.Co wejde na temat dotyczacu zestawu startowego to w kółko czytam<poszukaj sobie> albo< idz najpierw na kurs>

Ejj bez przesady przeciez dziwczyny nie po to sie pytaja o polecenie im czego kolwiek zeby ktos wyskakiwal idz sobie na kurs.
Ja nie mam zamiaru ,chciałam sobie poprostu kupic na uzytek własny wiec nie wiem czemu dziewczyny tak naciskaja i bez sensu kreca w olko to samo .Chyba pytanie jest jasno zprecyzowane ze chce zeby ktos polecił dobre produktu ,a nie zeby ktos wysyłał na szkolenia.
Ale widze ze dla niektórych wszystko wiedzacych zarozumiałych forumowiczek niestety nie

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

i własnie dlatego jest syf na forum bo skoro wchodze na temat i tam napisane poszukaj sobie to zakladam automatycznie nowy bo z tego sie raczej nie dowiedziałam za wiele.
To chyba logiczne?????????????

ale chyba nie dla wszystkich bo widze ze tu raczej większosc to zarozumiałe wszystkowiedzace forumowiczki .
Ech

Edytowane przez pimpirimpis
Czas edycji: 2010-02-25 o 19:38
pimpirimpis jest offline  
Stary 2010-02-25, 19:43   #5088
wrozkaaanka
Raczkowanie

Ty robisz syf. NAJPIERW trzeba dobrze poszukać, a później ew pytać!
wrozkaaanka jest offline  
Stary 2010-02-25, 20:02   #5089
pimpirimpis
BAN stały

wrozkaanka.

co sie bulwersujesz.Pewnie uraziłam Widac prawde napisałam ze wszystkowiedząca...w koncu wrózka buahaha
pimpirimpis jest offline  
Stary 2010-02-25, 20:05   #5090
chubka
Rozeznanie

GG do chubka

Nie warto zwracać uwagi na takie posty i szarpać sobie nerwów, niech sobie popisze, wejdzie, napisze,gdy nikt jej nie odpowie pójdzie dalej
Stary 2010-02-25, 21:15   #5091
Pyzia20
Raczkowanie

Nie wiem po co to całe zamieszanie , Pims czy coś innego to pewnie małolatka która została olana kiedy rzuciła hasłem Pazurki żelowe krok po kroku hehe albo co lepsze może Jej prace się tutaj znalazły , co bardzo uraziło Jej artystyczną duszę . Teraz rozpętałam wojnę , drżyjmy forumowiczki

teraz czekam na zjechanie moich paznokci
Pyzia20 jest offline  
Stary 2010-02-25, 21:27   #5092
kasica123
Zakorzenienie

Kobitki zakładać nowy wątek, bo ten ma już ponad 5000 postów
Stary 2010-02-25, 22:03   #5093
wrozkaaanka
Raczkowanie

a no dokładnie ;] trzeba sie na kurs wybrać a nie szukac na necie ;d to tak jak by lekarz sie uczyl z forum ;d
wrozkaaanka jest offline  
Stary 2010-02-26, 00:10   #5094
pimpirimpis
BAN stały

Bozee chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem ja napisałam tylko ze .....(nie chce mi sie pisac po raz 4 ty) jw.
A nie ze chce się czego kol wiek uczyć z internetu
hehehe
pimpirimpis jest offline  
Stary 2010-02-26, 00:53   #5095
nieTwojinteres
BAN stały

Wpisy w blogu: 1
Thumbs down Dot.: Prace pseudostylistek.

edycja przez admina: tego posta pisał cham

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-02-26 o 07:29
nieTwojinteres jest offline  
Stary 2010-02-26, 00:59   #5096
byliczka
Zakorzenienie

Stała "klijentko" sprawdza się powiedzenie uderz w stół a nożyce się odezwą. Prace bezzasadnie się tutaj nie znalazły, i słusznie. Współczuje "klijentką"
Dziewczyna nie została oceniona a to coś co wykonuje na paznokciach. Opublikowała je w internecie, więc powinna się liczyć z tym że ktoś te prace będzie oceniał.
Z resztą czemu pisze w 3 osobie, jak to przecież Twój blog i Twoje prace...
ehhh

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-02-26 o 01:01
byliczka jest offline  
Stary 2010-02-26, 01:06   #5097
nieTwojinteres
BAN stały

Pisala Klijentka

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

czyim klijentka??

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

czyim klijenta wspolczujesz

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

nie badzmy dziecmi podpisalam sie kim jestem ok kazdy ma prawo oceniac ale ta dziewczyna pokazuje jej bloga nie przesadzajmy dobra
kazdy robi tak jak umie a ona zazrosci ja jestem zadowolona ze swoich panokci

Edytowane przez nieTwojinteres
Czas edycji: 2010-02-26 o 01:17
Stary 2010-02-26, 01:07   #5098
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise

Nie no... stała "klijentka" miażdży Nie dość, że analfabetka to jeszcze zaśmieca forum kopiując posta 300 razy...

Stała "klijentko" czy w ostatnim czasie nie uderzyłaś się może w głowę??? To by wiele tłumaczyło. Jeśli jednak nie to współczuje.

A potty ma całkowitą racje... widziałam gorsze pazury, ale te do cudów nie należą! Każdy ma prawo wypowiadać swoją opinie i może wreszcie przestaniecie skakać innym do gardeł?

Droga stała "klijentko", wygląda na to, że jesteś jedyną klientką, bo tak to jest robić sobie pazurasy :P Też jestem swoją własną klientką... Ale "KLIENTKA", a "klijentka" robi wielką różnicę :P
tourquise jest offline  
Stary 2010-02-26, 01:09   #5099
nieTwojinteres
BAN stały

widzialam Twoje tez prace zadna rewelka szczerze powiedziawszy patrzcie ****a na siebie najpierw a pozniej oceniajcie innych!!!!!!!

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

pocaluj mnie w dupe moze ja sie uderzylam w glowe a Ty ****a idz do okulisty !
Stary 2010-02-26, 01:10   #5100
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise

Cytat:
Napisane przez nieTwojinteres Pokaż wiadomość
Pisala Klijentka Patrycja gg 1618890

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

czyim klijentka??

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

czyim klijenta wspolczujesz

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

nie badzmy dziecmi podpisalam sie kim jestem ok kazdy ma prawo oceniac ale ta dziewczyna pokazuje jej bloga nie przesadzajmy dobra
kazdy robi tak jak umie a ona zazrosci ja jestem zadowolona ze swoich panokci

UMARŁAM hahahahaaa.... ahahahahahahaa....
Każdy robi jak umie, ale ona to akurat nie umie

Ale "klijentą" mnie zabiło ahahahahaa... teraz będzie mi się to śnić po nocy...
tourquise jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości