Prace pseudostylistek. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-11, 14:01   #1441
anick88
Wtajemniczenie

Dot.: Prace pseudostylistek.

ale oczywiscie, ze masz racje... kiedys nawet prowadzilysmy dyskurs kim jest tak naprawde pseudostylistka i w dalszym ciagu twierdze, ze wyznacznikiem nie moze byc kurs!

ach.. nie wklejaj tych samych wiadomosci w roznych watkach, bo cie zbanuja. to jest spamowaniebi kerful

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline  
Stary 2009-01-11, 14:09   #1442
Adziullenna
Raczkowanie

więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jeden.jpg (30,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez_tytulu.jpg (17,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 061208172117-_rozowe.jpg (67,8 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p9190095n.jpg (61,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 092608184500-_rozowe_cioci.jpg (63,2 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080608174601-_serca.jpg (59,0 KB, 86 załadowań)
Adziullenna jest offline  
Stary 2009-01-11, 14:42   #1443
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
ale oczywiscie, ze masz racje... kiedys nawet prowadzilysmy dyskurs kim jest tak naprawde pseudostylistka i w dalszym ciagu twierdze, ze wyznacznikiem nie moze byc kurs!

ach.. nie wklejaj tych samych wiadomosci w roznych watkach, bo cie zbanuja. to jest spamowaniebi kerful
Widzę że dokształcasz się w językach obcych
Slangi młodzieżowe tj. świerzynki już poznałaś to teraz czas na angielski.
Wery łel miss Anick

Jeszcze do słowa DYSKURS Moja mama od filozofii ma w swoim słowniku 2 słowa:
Dyskurs oraz jako przecinek słówko : Prawda?
Stary 2009-01-11, 14:46   #1444
aannuussiiaa1987
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

piekna porcje pieknych prac!!
aannuussiiaa1987 jest offline  
Stary 2009-01-11, 15:00   #1445
byliczka
Zakorzenienie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1231679320
Tutaj chyba stajlistka pracuje nad opatentowaniem nowego kształtu pod jakże wdzięcznie brzmiącym hasłem: Waves of danube
Stary 2009-01-11, 15:36   #1446
anick88
Wtajemniczenie

1. mysle, ze strauss jest enigma dla autorki tych prac byliczko... nie mozemy dopatrywac sie tak ambitnych inspiracji..
2. tak, ja wlasnie od czasu swierzynki mam nieco kompleksow... ostatnio nawet siostra mi powiedziala, ze jestem jakas taka nie ice (to podobno teraz sie nie mowie trendy/cool/jazzy...), wiec postanowilam byc ..a co mi tam.. a wiesz czemu tak uslyszalam?bo nie wiedzialam kim jest jola rutowicz.. a mala mi powiedziala, ze jak juz robie sobie te sztuczne, to zebym zrobila takie porządne jak ma takowa... i teraz zaluje, ze nie pozostalam w niewiedzy kim jest ta niewiasta....
3. moja mama polonistka jak wraca z pracy, to uznaje, ze juz wyczerpala limit uzycia poprawnej polszczyzny. wiec wszystko robi "o tak o", i ogolnie "cos tam cos tam" (uwazam, ze posel kruk powinna jej zaplacic za zaczerpniecie zwrotu) i ten teges...

a wiecie jak sie wkopalam...:/ obiecalam siostrzyczce, ze jak poprawi ocene z chemii, to pozwole jej zrobic sobie paznokcie(bo to jej marzenie)... i mam przerypane, bo poprawila..

anick88 jest offline  
Stary 2009-01-11, 15:52   #1447
kasikk12
Raczkowanie

noooo ...anick88- to się wkopałaś Grzej lampe...
Stary 2009-01-11, 16:22   #1448
ola1211
Raczkowanie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1231679320

jakie piękne, różowe, słodziutkie, ah sweet :P
ola1211 jest offline  
Stary 2009-01-11, 16:54   #1449
monii00
Przyczajenie

A ja tak sobie przeglądam te zdjęcia i Wasze komentarze...i tak sobie myslę ze jesteście troszeczkę wredne faktycznie niektóre pazury są odrażające i to widać na odległość, ale są też takie, gdzie faktycznie moze nie jest idealnie, ale przecież każdy jakoś zaczynał... jestem ciekawa Waszych prac na samym poczatku...no chyba że Wasze tipsy były idealne od pierwszych począwszy...szczerze....w ątpie pozatym dziewczyny kopiowanie cudzych zdjęć bez zgody jest karalne i szkoda,że nie ma mądrego aby Was o tym uświadomił
monii00 jest offline  
Stary 2009-01-11, 17:41   #1450
monkawiz
Raczkowanie

GG do monkawiz Send a message via Skype™ to monkawiz

A ja tak sobie przeglądam te zdjęcia i Wasze komentarze...i tak sobie myslę ze jesteście troszeczkę wredne faktycznie niektóre pazury są odrażające i to widać na odległość, ale są też takie, gdzie faktycznie moze nie jest idealnie, ale przecież każdy jakoś zaczynał... jestem ciekawa Waszych prac na samym poczatku...no chyba że Wasze tipsy były idealne od pierwszych począwszy...szczerze....w ątpie pozatym dziewczyny kopiowanie cudzych zdjęć bez zgody jest karalne i szkoda,że nie ma mądrego aby Was o tym uświadomił

to nie wredność tylko REALIZM!!!! no tak wszyscy są wredni bo pokazują PRAWDĘ. Jeżeli ktoś zaczyna i ma poczucie ESTETYCZNOŚCI I UCZCIWOŚCI to nie zachęca klientów na wykonanie usługi której nie potrafi bo mowa o profesjonalizmie!!!!!!! co do karalności w kopiowaniu zdjęć. Nie podejmuj pertraktacji bo prawdopodobnie robiąc referaty, opracowania czy też inne eseje sama robisz KOPIUJ.... WKLEJ . Myślę że wątek jest potrzebny i bardzo dobrze że jest .
Stary 2009-01-11, 18:49   #1451
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monii00 Pokaż wiadomość
Po 1 dziękuję że nie ma wśród Nas mądrego który by nas uświadomił.
My jesteśmy głupie bo nie wiemy, modzi też bo nas nie uświadomią.

A po 2 ja swoje zdjęcia tu wklepałam i można obejrzeć I na pierwszych stronach mojego wątku też są
Stary 2009-01-11, 19:14   #1452
Penelopa47
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Pierwsze pazurki są estetyczne.Już była raz gadka na wątku że dyskutujemy tutaj o stronie technicznej albo szpecącym zdobieniu przypominającym grzybice etc, ale te są na prawdę w porządku i wg. mnie nie powinny się znaleźć w tym wątku.
Zgadzam się w 100%..Pazurki są estetycznie wykonane..poza tym te wszystkie krzywizny chyba też są ok..
I też uważam że wątek jest potrzebny..Mnie dużo dało oglądanie niektórych straszydeł, bo niwelowałam swoje błędy..Oczywiście że nasze pierwsze też nie były super(moje nadal nie są)Uważałyśmy jednak na zajęciach i szkolimy swój warsztat aby nie wyglądały tak na na poczatku..Ale jeśli stylistka pisze z dumą że robi paznokcie od 6 lat a wkleja zdjecia takie jak wkleja to sama się prosi o krytykę prawda?poza tym uważam że dobra krytyka nigdy nie zła..jeśli ktoś używa mózgu i wyciąga wnioski..To tyle..

Edytowane przez Penelopa47
Czas edycji: 2009-01-11 o 19:23
Penelopa47 jest offline  
Stary 2009-01-11, 19:17   #1453
anick88
Wtajemniczenie

nie, w takiej postaci nie jest karalne. nie mow wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia. radze przeczytac ustawe porzadnie i spytac prawnika.

uwazam, ze osoby ktore zamieszczaja zdjecia w sieci na swoich blokach/ allegro etc. jako reklame sa dumne ze swoich zdjec. w innym wypadku nie chwalilyby sie nimi. a jesli dodatkowo przeplataja je z cudzymi zdjeciami i podszywaja sie pod nie(co akurat jest karalne) , to zapewne nie widza nic zlego w kopiowaniu i wklejaniu zdjec- hipokryzja byloby z ich strony bulwersowanie sie, ze ktos robi to samo z ich strony.

ps. chociazby post powyzej wskazuje na to, ze nie czepiamy sie pracy, jesli nie zauwazymy w niej bledow.

anick88 jest offline  
Stary 2009-01-11, 20:12   #1454
ola1211
Raczkowanie

zgadzam się z koleżanką wyżej, skoro wrzucają swoje prace, na publiczny wgląd miliona ludzi, którzy buszują po necie, to nie jest to karalne, jeżeli ktoś to skopiuje. i nie widzę w tym nic złego, że takie prace są tutaj pokazywane, może to da do myślenia, niektórym pseudo stylistkom jakie błędy popełniają, ja sama nie mam żadnego wykształcenia, o paznokciach, nie mam żadnego kursu, ani nic, dużo czytam na forach i poradnikach itp, i np. mi oglądanie takich zdjęć na tym wątku, i uwagi, i krytyka bardziej doświadczonych dziewczyn ode mnie, bardzo pomaga mi i mnie motywuje do dalszej pracy, żeby poprawić swoje błędy.
ola1211 jest offline  
Stary 2009-01-11, 21:02   #1455
Ddiablicaa
Raczkowanie

GG do Ddiablicaa

Cytat:
Zgadzam się z poprzedniczkami, nie ma się co tak bulwersować. Dobrze ze jest taki wątek. Mnie jeszcze bardziej mobilizuj do wytężonej pracy nad pazurkami, żeby jakaś niezadowolona klientka nie wkleiła tutaj mojej pracy z pseudo reklamą. A tak poza tym jak sie komuś nie podoba to niech nie czyta.
Ddiablicaa jest offline  
Stary 2009-01-11, 21:06   #1456
haneczkakrk
Zakorzenienie

Cytat:
ha!jest czarna! ... ale nie ma pasków ... ;(... za to ma motylka z cyrkonii przy klamce kierowcy moze wystarczy.....
kurcze no... nie wiem...Madzia miała paski...chyba, że założysz bluzkę w grochy to wtedy być może ujdzie
haneczkakrk jest offline  
Stary 2009-01-11, 21:36   #1457
Reijel
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękujemy, o mądrości. Polecam jednak przeczytanie wątku jeszcze raz, bo rzadko pojawiają się tu zdjęcia początkujących stylistek: najczęściej ktoś bierze za tę fuszerkę pieniądze, co jest szczytem bezczelności.
Reijel jest offline  
Stary 2009-01-12, 09:24   #1458
anick88
Wtajemniczenie

Cytat:
kurcze no... nie wiem...Madzia miała paski...chyba, że założysz bluzkę w grochy to wtedy być może ujdzie
nie to nie!starałam się... ale i tak czuje sie psychicznie magda m. i niec tego nie zmieni! o!

anick88 jest offline  
Stary 2009-01-12, 10:51   #1459
maxipazurek
BAN stały

Cytat:
pozatym dziewczyny kopiowanie cudzych zdjęć bez zgody jest karalne i szkoda,że nie ma mądrego aby Was o tym uświadomił
Czym innym jest skopiowanie żeby coś pokazać jako przykład (nieważne już czego) i wiadomym jest od razu, że ta praca jest czyjaś, a czym innym skopiowanie cudzej pracy i umieszczenie jako wytworu naszych rąk... Nie uważasz? Chyba się nieco zagubiłaś... Umieszczenie cudzego zdjęcia i wmawianie klientkom, że mogą liczyć na takie paznokcie, mając jednocześnie świadomość, że się czegoś takiego nie umie zrobić to jak się nazywa? Nie oszustwo przypadkiem?
No chyba, że słowo *oszustwo* zmieniło swoją definicję...
Pseudostylistek nie bronię, ale dopóki używają swoich prac no to cóż... przecież każdy widzi zdjęcie, jeśli do takiej idzie to na własną odpowiedzialność, co ona jej wyprawia z paznokciami to przecież też chyba nikt ślepy nie jest... Natomiast co innego, kiedy w ogłoszeniu widać cudeńka, tyle że cudze... Wiem, uparta jestem...może to wynika z rocznika, a może po prostu tak byłam wychowana...cudza własność jak sama nazwa wskazuje, jest cudza! Amen!
Ja mam z paznokciami do czynienia 2 lata i wiem, że jeszcze daleka droga przede mną, natomiast nigdy ani przez chwilkę nie przyszło mi do głowy *huśtać się na cudzej huśtawce* i może dlatego właśnie to mnie tak bulwersuje...

Tak więc sama widzisz... pokazanie cudzej pracy to tylko pokazanie, skopiowanie jako własnej ma nieco inny wydźwięk :P

Edytowane przez maxipazurek
Czas edycji: 2009-01-12 o 10:56
maxipazurek jest offline  
Stary 2009-01-12, 10:59   #1460
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maxipazurek Pokaż wiadomość
Czym innym jest skopiowanie żeby coś pokazać jako przykład (nieważne już czego) i wiadomym jest od razu, że ta praca jest czyjaś, a czym innym skopiowanie cudzej pracy i umieszczenie jako wytworu naszych rąk... Nie uważasz? Chyba się nieco zagubiłaś... Umieszczenie cudzego zdjęcia i wmawianie klientkom, że mogą liczyć na takie paznokcie, mając jednocześnie świadomość, że się czegoś takiego nie umie zrobić to jak się nazywa? Nie oszustwo przypadkiem?
No chyba, że słowo *oszustwo* zmieniło swoją definicję...
Pseudostylistek nie bronię, ale dopóki używają swoich prac no to cóż... przecież każdy widzi zdjęcie, jeśli do takiej idzie to na własną odpowiedzialność, co ona jej wyprawia z paznokciami to przecież też chyba nikt ślepy nie jest... Natomiast co innego, kiedy w ogłoszeniu widać cudeńka, tyle że cudze... Wiem, uparta jestem...może to wynika z rocznika, a może po prostu tak byłam wychowana...cudza własność jak sama nazwa wskazuje, jest cudza! Amen!
Ja mam z paznokciami do czynienia 2 lata i wiem, że jeszcze daleka droga przede mną, natomiast nigdy ani przez chwilkę nie przyszło mi do głowy *huśtać się na cudzej huśtawce* i może dlatego właśnie to mnie tak bulwersuje...

Tak więc sama widzisz... pokazanie cudzej pracy to tylko pokazanie, skopiowanie jako własnej ma nieco inny wydźwięk :P
O, jak ładnie napisane
Stary 2009-01-12, 13:08   #1461
anick88
Wtajemniczenie

bo kolezanka zanim napisala, to zgodnie ze swa maksyma przemyslala

anick88 jest offline  
Stary 2009-01-12, 13:51   #1462
maxipazurek
BAN stały

no w każdym razie mi się nie nudzi myślenie
maxipazurek jest offline  
Stary 2009-01-12, 14:11   #1463
anick88
Wtajemniczenie

to bardzo dobry objaw, bo ostatnio mam wrazenie jak czytam niektore posty, ze funkcja myslenia zostala dawno temu porzucona i pokrywa sie wlasnie warstwa kurzu

hmm... a przypadkiem ferie sie nie zaczely czy cos?bo jesli tak, to mozemy sie na dniach spodziewac zalewu postow typu "kupilam sobie na ferie zestaw......"...

koooocham laptopy i wizaz!bez was nie przetrwalabym polowy wykladow

anick88 jest offline  
Stary 2009-01-12, 14:25   #1464
maxipazurek
BAN stały

Jestem mumią egipską, właśnie mnie odkryli, odkurzyli i pozwolili użyć opcji *myśl* no tom se użyła

A tak serio... Brak myślenia i niesamowite niechlujstwo w wykonywaniu podstawowych czynności, w pisaniu w szczególności to chyba znak naszych czasów Napisać, najlepiej jakby się dało skrótami wysłać i niech się dzieje... Czasem jak coś czytam w necie to zastanawiam się, czy czasem w wolną przestrzeń po mózgu nie poprzesuwały się przez pomyłkę jakieś inne członki
maxipazurek jest offline  
Stary 2009-01-12, 19:42   #1465
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

Cytat:
czemu?tak z czystej ciekawosci...
chodziło mi o to że french taki prosty ...
Kallla jest offline  
Stary 2009-01-12, 19:43   #1466
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:

ale zobacz... i tacy ludzie beda was leczyc... strach sie bac...
to samo pomyślałam sobie...
Stary 2009-01-12, 20:29   #1467
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

Cytat:
no ja mysle.. prosze tak wiecej nie robic.. bo ja mocno cierpie..

jak nie przypomnisz sobie, to mozesz wymyslic
łooo wymyślić ? Narazie to ja muszę wymyślić ale pracę na ambitny temat " Przyczyny kryzysu finansowego w 2008 roku" bo inaczej Pan Profesor będzie zły
ale dam z siebie wszystko po stworzeniu tamtego cuda. Swoją drogą to ja jestem klientką a nie stylistką więc ciekawych historyjek nie znam. Ale coś czuję że jeszcze trochę i będę mogła napisać coś o mojej mamie i jej pazurach. Ostatnio usłyszałam że dziewczyna do której chodzi powiedziała jej że akyl to przeżytek a przedłużanie na formie jest beznadziejne także czekam aż pójdzie na uzupełnienie i znów mi niusa przyniesie
Kallla jest offline  
Stary 2009-01-12, 20:34   #1468
byliczka
Zakorzenienie

Ja jak ostatnio przyszła do mnie dziewczyna to jej mówię że zrobimy na formie pazurki a ona że przecież ona przyszła na tipsy! Ja mówię dobrze zaufaj mi A ona ze nie i koniec, po 20 minutach tłumaczenia pozwoliła sobie nałożyć formę dziś napisała mi smsa że super są te formy bo ich w ogóle nie czuć
Stary 2009-01-12, 20:39   #1469
anick88
Wtajemniczenie

noo ,bo po tygodniu sie przyzwyczaila... moze za tydzien wpadnie na pomysl ,zeby je odkleic.

cholera... to problem masz kallla ... troche wczesniej, to bym ci podpowiedziala, ze "balcerowicz musi odejsc.. balcerowicz musi odejsc... balcerowicz musi..." .. a teraz to strasznie duzo tych czynnikow.. ale na balcerowicza juz nie mozna zwalic

anick88 jest offline  
Stary 2009-01-12, 20:42   #1470
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

to ładnie przecież dobrze zrobionych paznokci obojętnie czy to tipsy czy na formie nie czuć (ja jakoś 2-3 dni po odnowie czuje że są inne ale później to już przyzwyczajenie)

Widzisz sama dopiero się dowiedziałam ale będę pamiętać na przyszłość ale wydaje mi się że Pana Profesora to nie zadowoli

Edytowane przez Kallla
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:45
Kallla jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości