Prace pseudostylistek. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-01, 20:34   #2911
Madzzzia92
Rozeznanie

Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez katex5 Pokaż wiadomość
a ja mam cos zupelnie z innej bajki
Załącznik 2159558
troszki sie napracowala dziewuszka, ale tak w ogole to nie wiem po co robi sie cos takiego
Pewnie na jakiś konkurs ;D tylko bardziej mnie zastanawia jak ona np. rozpina guzik od spodni, bądź podnosi szklankę.
Madzzzia92 jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:15   #2912
Niffer
Raczkowanie

Skoro konkurs to pewnie pozbywa się ich po pokazie. Ja bym chciała jakieś pokazowe ponosić sobie jeden dzień :P Tak dla celów poznawczych. Ale nie te
Niffer jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:17   #2913
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Niffer Pokaż wiadomość
Skoro konkurs to pewnie pozbywa się ich po pokazie. Ja bym chciała jakieś pokazowe ponosić sobie jeden dzień :P Tak dla celów poznawczych. Ale nie te

Konkursowe konkursowymi, ale jak ona np pójdzie do ubikacji, czy chce poprawić włosy - wybijanie oczu gratis
Madzzzia92 jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:30   #2914
Tholie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwka155 Pokaż wiadomość
te są poprostu bardzo szerokie ale tak ogólnie to ujdzie w porównaniu z innymi prezentowanymi tu pracami

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1238603511

A to jest mój idol...wykopki dopiero we wrześniu a ludzie już się przygotowują.....i do ziemii..juh juh
Tholie jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:35   #2915
angel109238
Zadomowienie

GG do angel109238

Cytat:
Napisane przez Tholie Pokaż wiadomość
te są poprostu bardzo szerokie ale tak ogólnie to ujdzie w porównaniu z innymi prezentowanymi tu pracami

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1238603511

A to jest mój idol...wykopki dopiero we wrześniu a ludzie już się przygotowują.....i do ziemii..juh juh
ale żeby wykopac trzeba zasiac a do robienia dołka na nasionka jak znalazł

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline  
Stary 2009-04-01, 22:34   #2916
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
przede wszystkim pomylilas watek i nie wiem czemu chcesz od razu trafic do pseudostylistek...
Proponuje zalozyc wlasny watek w galeriach i tam dziewczyny na pewno z przyjemnoscia wypowiedza sie o twoich poczynaniach
Może dziewczyna po prostu chciała uprzedzić wydarzenia? Zdaje się, że już przynajmniej raz zdarzyła się w tym wątku sytuacja, kiedy zdjęcie pracy jednej z wizażanek zostało podkradzione z jej wątku, gdzie prosiła o ocenę i porady i umieszczona tutaj. Oczywiście wyraziła potem swoje oburzenie i spotkała się z kulawym tłumaczeniem i zapewnieniami, że określenie "pseudostylistka" z pewnością nie miało jej dotyczyć. Doprawdy?A tytuł wątku do którego wrzucono jej zdjęcie pewnie jest zupełnie przypadkowy? I fakt, dziewczyny zapewne z przyjemnością wypowiedzą się o pracach rebelian8, ale z przyjemnością nie znaczy z kulturą. Nie robię paznokci ani nie jestem klientką stylistek, więc może nie potrafię obiektywnie ocenić zamieszczonych tu prac, ale za to umiem ocenić jaka atmosfera tu panuje. Zaglądam na podforum fryzjerskie, wizażu, kosmetyczne i plotkowe, ale nigdzie nie spotkałam się z takim "klimatem". Ideą tego forum jest umożliwianie czerpania zasobów wiedzy, którą niejednokrotnie dzielą się z nami profesjonaliści. Wcale mnie nie dziwi, że duża część poczatkujących stylistek, która chciałaby prosić o poradę bardziej doświadczone koleżanki, boi się nawet pytać czy zamieszczać tu swoje prace, jeśli potem dzieją się takie rzeczy. Podobnie z dziewczynami, które nie myślą o zostaniu stylistkami, tylko chcą robić paznokcie wyłącznie sobie - często nie chcecie udzielić porady, najchętniej wysłałybyście je na kurs za 2 tys złotych i obowiązkowo wyśmiały, jeśli któraś z nich - nie daj Boże- pracuje na materiałach kupionych na allegro. Cóż, nie każdy pływa w pieniądzach - ich paznokcie, ich sprawa. Chcą je stylizować wyłącznie sobie - mają prawo. Nikomu krzywdy nie robią. Oczywiście wnioskuję, że wszystkie osiągnęłyście już perfekcje w stylizacji paznokci, skoro pozwalacie sobie na często bardzo ostrą krytykę(choć bywa, że niezbyt konstruktywną-no bo po co było napisać choćby wspomnianej przeze mnie dziewczynie co robi nie tak, nad czym powinna jeszcze popracować i coś doradzić, jeśli łatwiej wrzucić tu jej zdjęcie i się pośmiać ), ale przypomnijcie sobie, że każda z Was jakoś zaczynała i z pewnością nie robiła od razu dzieł sztuki na paznokciach. Niektóre osoby są teraz na etapie, na którym Wy byłyście kiedyś. Fakt, niektóre prace są rzeczywiście kiepskie, ale np bardzo chciałabym wiedzieć co z tymi http://www.dorisstudio.com/galerie/galeria-6.html jest aż tak drastycznie nie tak, że nazywacie stylistkę np. "idealnym przykadem okropnego beztalencia, na które nie da się nic poradzić"?. Może jestem ślepa, ale ja tu widzę wiele ładnych, estetycznie wykonanych prac, może nie wszystkie są idealnie, ale generalnie wykonane poprawnie-ładny kształt i grubość, nie przepiłowane płytki, nie pozalewane skórki- zdobienia to już kwestia gustu. Mnie osobiście niektóre się bardzo podobają Gdybym była klientką, z pewnością byłabym zadowolona z tak wykonanych paznokci. I pewnie nie ja jedna, biorąc pod uwagę, że studio prosperuje już kilka lat i kobieta pewnie na brak pracy nie narzeka.
Rozumiem, że kobiety zajmujące się dbaniem o urodę klientek to ważna i wręcz elitarna grupa w opinii społeczeństwa, ale to nie zwalnia z obowiązku zachowania pewnego poziomu kultury. Na szczęście jest tu trochę takich osób, których poziom profesjonalizmu budzi podziw i szacunek, podobnie jak poziom ich kultury osobistej. To chociażby osoby takie jak dobrarada
Co z tego, że namnozyło się trochę "pseudostylistek", jak to nazywacie? Jeśli jesteście dobre w tym co robicie, nie musicie obawiać się o swoją pozycję na rynku takich usług. A jeśli jeszcze nie jesteście tak dobre, to lepiej poświęcić trochę czasu na praktykę zamiast wylewać złośliwości na forum, bo poziomem swoich uwag z pewnością niejednokrotnie zrobiłybyście wielką przykrość komuś, kto na to nie zasługuje. Jasne, czasem Wasze komentarze są uzasadnione, ale bywa, że możecie zniechęcić kogoś, kto dopiero się uczy i wkłada w to dużo serca - kogoś, kto może miał szanse okazać się dużym talentem Pozdrawiam
Stary 2009-04-02, 08:47   #2917
angel109238
Zadomowienie

GG do angel109238

Myślę że natrudziłaś się bez sensu osoby które wyśmiewają tu prace i tak po przeczytaniu twojego postu nie zmienią podejścia.

Tak nie każdy odrazu robil cud paznokcie. ale dąży do perfekcji. A te dziewczyny nie ciągle to samo na blogach z miesiąca na miesiąc. Wybacz ale jesli u kogoś nie widze postępow to będę się nabijać. Bo nie lubię ludzi ktorzy zarabiają na cudzej krzywdzie. i nie lubię sylistek czy nawet pseudo stylistek które nie robią tego z pasji tylko dla kasy. Ja idąc do stylistki oczekuje od niej że nie zrobi mi krzywdy i nie wazne czy płacę 30 czy 100 zł bo uważam ze jak ktos bierze od nas pieniądze to nie za partactwo. i nie jest tak tylko z paznokciami mam takie podejscie do wszystkiego. Jeśli ktoś zabiera sie za robienie paznokci to niech chociaż ma podstawy. a o to nie trudno. i wcale nie trzeba mieć kursu za 2000 zl. W niektorych miastach są bezpłatne jeśli ktoś ma zamiłowanie wiesz trwaja dłużej ale warto.

Jeśli poziom kultury Ci sie na tym podforum niepodoba poprostu nie zaglądaj oszczędzisz sobie nerwów.

A my wizażanki od dziś piszemy co nie tak z paznokciami które tu wklejamy moze poziom nam się podniesie

http://www.dorisstudio.com/galerie/galeria-6.html - wybacz ale po 7 latach doświadczenia niektóre paznokcie sa tragiczne. Ksztalt , szerokie i płaskie

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg

Edytowane przez angel109238
Czas edycji: 2009-04-02 o 08:52
angel109238 jest offline  
Stary 2009-04-02, 11:02   #2918
Verdina
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez sylwka155 Pokaż wiadomość
Eee, no nie są wcale takie złe. Nie każdy malarz to Leonardo, ale też nie każdy ma ambicję być artystą. Niektórym wystarcza bycie rzemieślnikiem. Pewnie, że zawsze się tam można do czegoś przyczepić, ale na pewno nie nazwałabym autorki tych pazurków pseudostylistką. Zwłaszcza jeśli porówna się je ze słynną "skocznią" z kilku postów wyżej.
Verdina jest offline  
Stary 2009-04-02, 11:29   #2919
martak110
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iza2626 Pokaż wiadomość
Oceńcie to Jestem początkująca http://www.photoblog.pl/izawroclawtipsy
po oglądnieciu reszty prac,moge stwierdzic ze jak na poczatkujaca to całkiem nie źle,w miare czasu wiedac ze paznokietki są coraz lepsze z każdym zdjęciem . Ja roniłam u takiej "stylistki paznokcia" w salonie ze wstyd było pokazywac paznokcie jak sie od niej wyszło,widac było łaczenie odrostu z nową warstwa żelu,boki nie wypiłowane i odrazu robiła powietrze pod paznokciem.Jak jej zwróciłam uwage to mi powiedziala (ze złością) ze to moja wina ze mi sie paznokcie nie trzymaja bo takie mam naturalne paznokcie i juz..... jak poszłam do profesjonalistki to za ta samą cene zrobiła mi tak ze 5 tyg bez uzupełaniania miałam wszystkie paznokcie.
Te tez raczej sie bedą długo trzymać.
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline  
Stary 2009-04-02, 15:11   #2920
angel109238
Zadomowienie

GG do angel109238

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Eee, no nie są wcale takie złe. Nie każdy malarz to Leonardo, ale też nie każdy ma ambicję być artystą. Niektórym wystarcza bycie rzemieślnikiem. Pewnie, że zawsze się tam można do czegoś przyczepić, ale na pewno nie nazwałabym autorki tych pazurków pseudostylistką. Zwłaszcza jeśli porówna się je ze słynną "skocznią" z kilku postów wyżej.
podpisuję się pod tym

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline  
Stary 2009-04-02, 19:07   #2921
blondi19
Zadomowienie

GG do blondi19

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Pewnie na jakiś konkurs ;D tylko bardziej mnie zastanawia jak ona np. rozpina guzik od spodni, bądź podnosi szklankę.

to napewno na konkurs ale one sa super naprawde ktos potrafi to robic i sie zna zeby utworzyc takie dzielo sztuki jestem fanka pazurkow konkursowych i podziwieam te dziewczyny ktore sa az tak uzdolnione i zdolne do tworzenia czegos takiego

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!

blondi19 jest offline  
Stary 2009-04-02, 20:01   #2922
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez angel109238 Pokaż wiadomość
Jeśli poziom kultury Ci sie na tym podforum niepodoba poprostu nie zaglądaj oszczędzisz sobie nerwów.

A my wizażanki od dziś piszemy co nie tak z paznokciami które tu wklejamy moze poziom nam się podniesie

http://www.dorisstudio.com/galerie/galeria-6.html - wybacz ale po 7 latach doświadczenia niektóre paznokcie sa tragiczne. Ksztalt , szerokie i płaskie
1. To czy mój post ma sens czy nie, jest mało istotne. Jesli by rozważać i publikować posty wyłącznie w kategoriach przydatności, to połowa forum wizaz.pl przestała by istnieć. Zaglądać będę, bo mam takie prawo, jesli mnie dana tematyka interesuje Podobnie mam prawo do wyrażenia swojego zdania, nawet jeśli będzie odmienne od zdania większości wypowiadających się tu osób. Przeciez forum ma służyć dyskusji, wymianie poglądów, a nie tworzeniu klubu wzajemnej adoracji I wybacz, ale nie każdy posiadł "wiedzę tajemną" jaką macie Wy i nie każdemu wystarczą "recenzje" prac ograniczone do "masakra", "ohyda" itp.,żeby zawsze zrozumieć co jest nie tak z zamieszczonymi tu zdjęciami. Nie widzę w moim pytaniu nic niestosownego, ponieważ nie jest to temat tylko dla ekspertów.Gdyby był, pewnie nagle by się okazało, że część z Was nie ma kompetencji, żeby się w nim wypowiadać.

2.Nie jest ważne co piszecie, ale jak to piszecie. Jak wspomniałam - każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie bez znaczenia jest w jaki sposób wyraża swoje opinie. Człowiek w końcu sam sobie wystawia świadectwo Nie chodzi też wyłącznie o poziom wypowiedzi, ale także o chwyty "poniżej pasa", jak właśnie podkradanie zdjęć prac osób, które założyły tu własne wątki w celu uzyskania wskazówek i porad pomocnych w doskonaleniu własnej techniki.

3. Dziękuję za odpowiedz w sprawie prac z tej galerii http://www.dorisstudio.com/galerie/galeria-6.html. Jak pisałam, nie mam dużej wiedzy o stylizacji paznokci (jak zresztą także wiele klientek stylistek), więc żadnych rażących niedociągnięć się nie dopatrzyłam. Wiele z tych prac mi się podobało i sądzę, że byłabym zadowolona, gdyby stylistka wykonała mi coś takiego, chociaż nie przeczę, że być może z kształtem paznokci z Waszego punktu widzenia coś jest nie tak. Ale i tak wydaje mi się, że nie ma porównania do niektórych zamieszczonych tu zdjęć, gdzie błędy (przepiłowane naturalne płytki, zapowietrzenia, pozalewane skórki itp) od razu rzucają się w oczy
Stary 2009-04-02, 21:26   #2923
Aper
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez katex5 Pokaż wiadomość
a ja mam cos zupelnie z innej bajki
Załącznik 2159558
troszki sie napracowala dziewuszka, ale tak w ogole to nie wiem po co robi sie cos takiego
Konkurs - konkursem, ale mnie aż otrzepuje, jak patrzę na te kleszcze? gałązki?
Za to, co do techniki, to trzeba być akrylową artystką, żeby takie zrobić, prawda?
Aper jest offline  
Stary 2009-04-02, 22:03   #2924
20171111204
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 2

Lola20 powiem Ci tak:
niedawno sama dziewczynom pisałam takie rzeczy jak Ty, a przede mną parę innych osób. Przez cały wątek co jakiś czas takie rozmowy się przewijają. Wniosek jest jeden: dla części krytykowanie w taki sposób nie jest niczym złym i są pod tym względem niereformowalne tak jak pseudo stylistki pod względem swoich prac. Nic im nie robi fakt, że dla jakiejś części osób przyglądających się temu wątkowi przynajmniej połowa tych komentarzy jest przykra czy nawet żałosna.
Odnośnie prac z poprzedniej strony: część jest zupełnie nie udana, a część jako tako wygląda. Mi się najbardziej podobają zdobienia pod względem wizualnym, pod względem technicznym na razie nie oceniam. Ta konkursowa jest całkiem fajna, ale lekko przesadzona jak dla mnie.
Mam pytanie: co myślicie o początkujących stylistkach po kursie, biorących nie wielką sumkę za pazurki na pokrycie zużycia materiałów od swoich 'modelek'? Podciągnęłybyście pod pseudo stylistki? Pomyślałam, że niektóre może są w takiej sytuacji, ale nie wspominają o takich szczegółach np na swoich blogach. Albo sytuacja, w której masa znajomych mówi dziewczynie bez kursu, która próbuje sobie czy kumpelom robić pazurki, że są ładne (bo w miarę dobrze wyglądają) chociaż nie znają się na rzeczy za bardzo. Taka sobie myśli, że umie robić skoro inni ją chwalą i nikt nie wyprowadzi jej z błędu. Albo nawet jak ktoś próbuje to: 'przecież wiele osób chwali moje paznokcie czego ona się mnie czepia'.
Już nie mówię o takich co robią na prawdę strasznie albo chwalą się doświadczeniem, kursami, a robią jak początkujące.
20171111204 jest offline  
Stary 2009-04-03, 00:01   #2925
blondi19
Zadomowienie

GG do blondi19

ale eseje tutaj tworzycie hehe

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!

blondi19 jest offline  
Stary 2009-04-03, 19:59   #2926
oluss89
Raczkowanie

GG do oluss89 Send a message via Skype™ to oluss89

a co powiecie na to ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_08511.jpg (22,1 KB, 204 załadowań)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post11799661

http://nail-by-ola.blog.onet.pl

For Sz
oluss89 jest offline  
Stary 2009-04-03, 20:56   #2927
20171111204
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
ale eseje tutaj tworzycie hehe
No właśnie o to chodzi. Jak grochem o ścianę. Olewka totalna ważne, że są pazury- maszkarony i można skrytykować je w obojętnie jaki sposób.
20171111204 jest offline  
Stary 2009-04-03, 21:44   #2928
martak110
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez oluss89 Pokaż wiadomość
a co powiecie na to ??
ktoś tu nie umie robić tipsów na formie .....
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline  
Stary 2009-04-03, 22:20   #2929
aannuussiiaa1987
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

tipsów na formie?? ja też nie umiem robić tipsów na formie. ale umiem przedłużać paznokcie na formie
aannuussiiaa1987 jest offline  
Stary 2009-04-04, 09:24   #2930
kasica123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aannuussiiaa1987 Pokaż wiadomość
tipsów na formie?? ja też nie umiem robić tipsów na formie. ale umiem przedłużać paznokcie na formie
kasica123 jest offline  
Stary 2009-04-04, 17:44   #2931
20171111204
Konto usunięte

Cytat:
a co powiecie na to ??

Mnie się nie podobają bo są takie... przerośnięte. Dobrze zrobione paznokcie nie powinny podkreślać niezgrabnych palców, a raczej przeciwnie. Sama mam takie niezgrabne palce i nie chciałabym mieć do nich takich paznokci.
20171111204 jest offline  
Stary 2009-04-04, 19:04   #2932
cosmoaga
Raczkowanie

dyskusje czy ten wątek jest słuszny czy nie chyba się nigdy nie zakończą ;\
Stary 2009-04-04, 20:22   #2933
ana416
Grażynka od kota

moze nie są pseudo ale jakos mnie odrażaja ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pu_i_wp_pl.jpg (26,1 KB, 191 załadowań)
ana416 jest offline  
Stary 2009-04-04, 20:25   #2934
ja85gusiek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ana416 Pokaż wiadomość
a fuj, jak można takie szpony u nóg nosić

ja85gusiek jest offline  
Stary 2009-04-04, 21:43   #2935
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
O kurczę, nie tylko ciebie! Fuj! :P
Madzzzia92 jest offline  
Stary 2009-04-04, 22:27   #2936
anita216
Raczkowanie

GG do anita216

Cytat:
Moj facet byłby zachwycony, gdybym mu wbiła w pośladki takie oto pazurki

ps. są ohydne i obleśne. Ciekawa jestem jakie ona nosi buty ;]

Aleksander Konar

anita216 jest offline  
Stary 2009-04-05, 00:22   #2937
mamamichałka
Zadomowienie

GG do mamamichałka

http://nasza-klasa.pl/profile/21265026/gallery

nie wiem czy były...ale jak nie-cieszcie oko-bo pewnie zaraz zablokuje galerię-skomentowałam ją delikatnie....może niechcący ją uraziłam,wiecie jak jest...
Stary 2009-04-05, 11:19   #2938
ja85gusiek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
http://nasza-klasa.pl/profile/21265026/gallery

nie wiem czy były...ale jak nie-cieszcie oko-bo pewnie zaraz zablokuje galerię-skomentowałam ją delikatnie....może niechcący ją uraziłam,wiecie jak jest...
jeszcze nie zablokowała, przejrzałam całą galerię, te pierwsze w ogóle nie pasują do tej galerii, jakby kto inny je robił, za to te co skomentowałaś, to naprawdę się należało

ja85gusiek jest offline  
Stary 2009-04-05, 13:04   #2939
Isis23
Zakorzenienie

Cytat:
a co powiecie na to ??
były juz tu zamieszczane ze 3 razy

i moje wypocinki fotograficzne

mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010

Isis23 jest offline  
Stary 2009-04-05, 14:44   #2940
evevlina
Przyczajenie

http://nasza-klasa.pl/profile/22467712/gallery/5 Ciekawa galeria :P
evevlina jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości