Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie?? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-13, 14:15   #271
paula_2306
Przyczajenie

Odżywka do paznokci

Witam,
Szukam dobrej odżywki do paznokci, którą mogę używać samodzielnie lub jako podkład pod lakier. Polecacie jakieś, które warto wypróbować?
paula_2306 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 14:43   #272
kachna2805
Raczkowanie

Dot.: Odżywka do paznokci

oczywiście Eveline 8w1 lub Eveline efekt jak z salonu, zresztą wszystkie tej firmy są świetne przynajmniej ja się na nich nie zawiodłam, nie wiem jak inni... albo jak chcesz więcej zainwestować to z odżywki Nail Tek
Stary 2013-11-13, 15:18   #273
PiszacDniem
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Ja tez polecam ta Eveline 8w1, chciaz ostatnio troche osób sie na nia skarzy to ja niz złego nie zauwazylam

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 14:33   #274
laskacynamonu
Przyczajenie

Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Sally Hansen jest fajna, ale też niestety droga. Moje paznokcie były w masakrycznym stanie, strasznie się rozdwajały i łamały. Koleżanka poleciła mi eveline 8 w 1 i zdziałała cuda. Ostatnio też widziałam 9 w 1. Serio, polecam! Nie kosztuje dużo a świetnie działa.
Stary 2013-11-18, 20:51   #275
olka9_3
Przyczajenie

Według mnie najlepsza jest Mavala.
olka9_3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 13:42   #276
martyna_210189
Przyczajenie

Ja polecam odżywkę 3 w 1 firmy cuccio. Wzmacnia, wyrównuje i wybiela płytkę paznokcia. Może być noszona samodzielnie lub jako podkład pod lakier. Używam też lakierów tej firmy i jestem w zupełności zadowolona
martyna_210189 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 09:42   #277
marta_dm
Raczkowanie

Ja też używam eveline 8w1 , miałam dość zniszczone paznokcie, przez pierwsze dwa tygodnie efekt idealny, ale teraz jakoś trochę wątpię, albo mi się zdaje, albo paznokcie mi zżółkły bardziej. Ale ogólnie, na razie polecam.
marta_dm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 20:31   #278
Okupisz
Przyczajenie

Pilnie potrzebuje czegoś ekstra skutecznego! Strasznie posypały mi się paznokcie rozdwajają się łamią i w ogóle beznadzieja dodam że biorę już witaminki ale odżywienie ich od wewnątrz pewnie troche potrwa. Polecicie coś?
Okupisz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 17:33   #279
tintana
BAN stały

Od ponad roku używam odżywki new nails. Bardzo tania, mało znana, ale przede wszystkim moje paznokcie przestały pękać, nie rozdwajają się, zrobiły się twarde i ładne. Takie jakie chciałam mieć i mam nadzieję, że tak już zostanie.
tintana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 09:14   #280
Kurka12
Przyczajenie

Ja uzywam raczej mało znanej : serum do paznokci firmy L'Biotica. Jest w żelu, w takiej małej tubce z aplikatorem, bardzo wygodne, wchłania się momentalnie i naprawdę widzę różnicę. Używam też czasem oliwki sally hansen.
Kurka12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 12:05   #281
MassieDran
Zakorzenienie

W ostatnim czasie używałam odżywki z Eveline 8w1, ale teraz wróciłam do mojego kochanego Nail Teka (Intensive Therapy)

MassieDran jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:29   #282
Dieta_bezkotowa
Przyczajenie

Ja polecam firmę NAIL CARE Lovely. Aktualnie używam ich serum wzmacniającego z wit. C i wapniem (Advanced fotifyer with Calcium & Vitamin C). Zawiera kompleks wyciągu z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia (brzmi dobrze, działa jeszcze lepiej). Paznokcie mocne, ładnie błyszczące, super rosną. Polecam.

Odchudzanie...
Dieta_bezkotowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 07:11   #283
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dieta_bezkotowa Pokaż wiadomość
Ja polecam firmę NAIL CARE Lovely. Aktualnie używam ich serum wzmacniającego z wit. C i wapniem (Advanced fotifyer with Calcium & Vitamin C). Zawiera kompleks wyciągu z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia (brzmi dobrze, działa jeszcze lepiej). Paznokcie mocne, ładnie błyszczące, super rosną. Polecam.
Chyba mam to serum w domu... Czy Tobie ono też po wyschnięciu schodz z paznokcia całym płatem?

MassieDran jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 10:54   #284
malwi*
Przyczajenie

Herome strong! Najlepsza! z moich kruchych paznokci zrobiła twarde pazurki nie do zniszczenia! Tylko oczywiście pamiętajcie o umiarze. 2 tygodnie raz na pół roku i raz na tydzień jako baza pod lakier to maks maksów!
malwi* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 14:56   #285
tintana
BAN stały

Pierwsze słyszę, ale generalnie - uważaj. Jak się okazuje, całe mnóstwo odżywek do paznokci przynosi dokładnie odwrotne efekty w stosunku do oczekiwanych!
Stary 2013-12-26, 10:52   #286
witch_18
Zakorzenienie

U mnie aktualnie króluje Eveline choć mam jeszcze w zanadrzu Regenerum i Nail Teka.
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 14:46   #287
tintana
BAN stały

3 odżywki na raz? Why? ;-) Nie boisz się Eveline po tych rewelacjach opisywanych przez blogerki? ;-)
Stary 2013-12-28, 16:00   #288
monika9265
Raczkowanie

ja używam eveline 8w1 i nie zamienię jej na żdną inną (: +zażywam dodatkowo silice. paznokcie nie łamią się i szybko rosną (bynajmniej mi)
monika9265 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 23:06   #289
nisiamisia
Przyczajenie

Ja również polecam Eveline i to wszystkie ,bo stosuję je od kilku lat i płytka się uodparnia wiec warto zmieniać co jakiś czas najlepiej kupić 2szt np Efekt jak z salonu i Twarde jak diament. Nakładam jedną warstwe jednej potem drugą i lakier a na lakier zawsze Uv Wibo (rossman).i żadne odpryski cały tydzień nawet w trakcie świątęcznych porządków.UV lepszy od utwardzacza tylko ma jeden mankament zawsze zmienia kolor lakieru na czewień wychodzi malina na czarny granat .Jedna przestroga zimą nalozenie 3 warstw odżywki ból paznokci nie do zniesienia.zdarzyło mi sie szukać sklepu ze zmywaczem i wacikami ,żeby szybko zmyć w samochodzie.
nisiamisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 11:07   #290
Mebik
Przyczajenie

GG do Mebik
Dot.: odzywki do paznokci

Uzywam odzywki eveline 8 w 1 jak monika9265 i tak samo nie zamienie na inną. Dodatkowo trzeba zazywac witaminy i mineraly, znalazlam dla dorastajacej corki odpowiedni zestaw pod tym kątem ( informacje na priv)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mebik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 11:57   #291
AngelikaSabina
Raczkowanie

Ja uzywam teraz Sally Hansen Nailgrowth Miracle ta zlota jest bardzo dobra wzmacnia paznokcie po kilku uzyciach, naprawde polecam! Uzylam raz Eveline 8w 1 i od razu mnie piekly paznokcie jakby mi je wyrywali.. okropne a na nastepny dzien mialam na kilku paznokciach onycholize ( czy jak to tam sie nazywa...plytka oddzielajaca sie) zalamalam sie wtedy bo kupilam trzy eveline ta 8 w 1, diametowa i sos wiec leza sobie w pudelku bo boje sie ich uzyc ale moze sproboje ale walczylam z tymi paznokciami odchodzacymi od plytki przez jakis miesiac i sa juz zdrowe od jakiegos miesiaca a sally hansen mi pomogla wzmocnic paznokcie po akrylach i tej calej histori z eveline..Ale sie troche rozpisalam haha

Edytowane przez AngelikaSabina
Czas edycji: 2014-03-10 o 12:01
AngelikaSabina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 11:47   #292
_Karolinaa_
Raczkowanie

Po długim używaniu Eveline 8w1 postanowiłam zmienić odżywkę na jakąś inną , żeby paznokcie się troszkę odzwyczaiły bo od jakiegoś czasu nie ma tego efektu WOW jak na początku. Wybrałam się do Inglota i tam pani mi poleciła odżywkę Silk Wrap Paznokcie po pomalowaniu wyglądają jak zrobione na idealnego french'a , są twarde i mocne. Używam jej dopiero od kilku dni i ani kawałeczek nie drgnął więc bardzo trwała. Zobaczymy jak będzie po zmyciu czy coś stan paznokcia się poprawił
_Karolinaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 12:18   #293
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez AngelikaSabina Pokaż wiadomość
Ja uzywam teraz Sally Hansen Nailgrowth Miracle ta zlota jest bardzo dobra wzmacnia paznokcie po kilku uzyciach, naprawde polecam! Uzylam raz Eveline 8w 1 i od razu mnie piekly paznokcie jakby mi je wyrywali.. okropne a na nastepny dzien mialam na kilku paznokciach onycholize ( czy jak to tam sie nazywa...plytka oddzielajaca sie) zalamalam sie wtedy bo kupilam trzy eveline ta 8 w 1, diametowa i sos wiec leza sobie w pudelku bo boje sie ich uzyc ale moze sproboje ale walczylam z tymi paznokciami odchodzacymi od plytki przez jakis miesiac i sa juz zdrowe od jakiegos miesiaca a sally hansen mi pomogla wzmocnic paznokcie po akrylach i tej calej histori z eveline..Ale sie troche rozpisalam haha
U mnie po diamentowej odżywce Eveline pojawiły się początki onycholizy i musiałam ją odstawić(na początkowe objawy tej choroby świetny jest olejek Sensique Drzewo herbaciane). Co ciekawe-po różowej S.O.S tak nie miałam. Sprawiła, że moje paznokcie stały się mocne, nie rozdwajały się. I myślałam, że dzięki niej mam naprawdę zdrowe paznokcie, ale teraz stosuję to słynne serum Lovely i widzę naprawdę ogromną różnicę Paznokcie po niej mam jakby grubsze, mocniejsze, nie rozdwajają się po bokach(piłuję na kwadraty i zadzierające się boki płytki to była u mnie normalka), rosną jak dzikie(chociaż moje paznokcie szybko rosną same z siebie to podczas używania tego serum rosną jeszcze szybciej) i do tego nieco mi się końcówki wybieliły. A używam jej dopiero od tygodnia z kawałkiem
201612060923 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:02   #294
shecky612
Przyczajenie

Ja używałam eveline sos i efektów nie zauważyłam a do tego sama odżywka szybko schodziła i kompletnie nie nadawał się na bazę bo lakier po połowie dnia już schodził, polecam regenerum świetnie odżywia paznokcie i skórki, ale trzeba go długo trzymać na paznokciach, teraz mam eveline twarde jak diament i u mnie działa świetnie, już się nie rozdwajają i są duże twardsze, a do tego działa super jako baza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
shecky612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 10:12   #295
melasiap
Przyczajenie

ja aktualnie jestem na Maybelline EM Calcium Nagelharter+ rano i wieczorem z wit A+E wyciskam płyn ii wcieram go w łożysko paznokcia + oliwka do paznokci z SH po tygodniu, skórki wokół paznokcia mam miękkie i zadbane, paznokieć po żelach zaczyna stopniowo odrastać twardszy kupiłam odżywkę z Essie też na miękkie i rozdwajające pazurki, używała jej któraś z Was? Co powiecie o wcieraniu olejku rycynowego w paznokieć?

pozdrawiam!
melasiap jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 11:07   #296
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez melasiap Pokaż wiadomość
ja aktualnie jestem na Maybelline EM Calcium Nagelharter+ rano i wieczorem z wit A+E wyciskam płyn ii wcieram go w łożysko paznokcia + oliwka do paznokci z SH po tygodniu, skórki wokół paznokcia mam miękkie i zadbane, paznokieć po żelach zaczyna stopniowo odrastać twardszy kupiłam odżywkę z Essie też na miękkie i rozdwajające pazurki, używała jej któraś z Was? Co powiecie o wcieraniu olejku rycynowego w paznokieć?

pozdrawiam!
Ja często słyszę o tym, że zbyt często stosowany może wysuszać, ale sama mam zamiar się w niego zaopatrzyć(przede wszystkim do rzęs) i od czasu do czasu chcę go wcierać w pazurki

Eveline S.O.S u mnie zaczyna zachowywać się jak lakier/baza peel-off kiedy dobiję mniej więcej do połowy buteleczki, wcześniej jest ok
201612060923 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:58   #297
nielubieczekac
Przyczajenie

Eveline 8 w 1 jest jak dla mnie rewelacyjna.
Najpierw stosowałam regularnie jak jest napisane na opakowaniu, a po pewnym czasie już tylko 1 warstwę żeby się fajnie świeciły/połyskiwały, lub jako podkład pod lakier. Polecam, warta spróbowania
nielubieczekac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 21:50   #298
Rosie Ross
Raczkowanie

A ją używam eveline paznokcie twarde jak diament i bardzo sobie chwale. Żadnych skutków ubocznych pomimo że widziałam wiele zdjęć szkód jakie odżywki eveline mogą wyrządzić... paznokcie są już naprawdę długie i nie rozwijają się pomimo faktu że przez lata były maltretowane obgryzaniem... Także polecam

Wysłane za pomocą Tapatalk2
Stary 2014-08-11, 22:55   #299
Justyna16235
Przyczajenie

Hej jestem tu od niedawna i z własnego doświadczenia powiem, że odżywki w formie lakieru mi nie pomagają fakt, że do tej pory używałam odżywek dostępnych tylko w drogerii i to do 10 zł . Obecnie używam odżywki keratynowej GAL ( te małe rybki ) i SENSIQUE strong nails oraz silky smooth. Efektów nie zauważyłam niestety Nie ma jak olejowanie i skrzyp przynajmniej dla mnie.
Justyna16235 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 19:43   #300
Koteu
Raczkowanie

Ja używam głównie Eveline albo tą 8w1 albo taką różową co jest dedykowana łamliwym paznokciom. Miałam okazję jeszcze mieć na paznokciach 'odżywkę' a raczej utwardzacz z inglota z pyłkiem z diamentu i też było ok.

Ain't nobody loves me better
makes me happy
makes me feel this way
ain't nobody loves me better than
YOU <3
Koteu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
odżywka do paznokci, paznokcie, regeneracja, tipsy

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości