Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie?? - Strona 10 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-13, 15:15   #271
paula_2306
Przyczajenie

Odżywka do paznokci

Witam,
Szukam dobrej odżywki do paznokci, którą mogę używać samodzielnie lub jako podkład pod lakier. Polecacie jakieś, które warto wypróbować?
paula_2306 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 15:43   #272
kachna2805
Raczkowanie

Dot.: Odżywka do paznokci

oczywiście Eveline 8w1 lub Eveline efekt jak z salonu, zresztą wszystkie tej firmy są świetne przynajmniej ja się na nich nie zawiodłam, nie wiem jak inni... albo jak chcesz więcej zainwestować to z odżywki Nail Tek
Stary 2013-11-13, 16:18   #273
PiszacDniem
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Ja tez polecam ta Eveline 8w1, chciaz ostatnio troche osób sie na nia skarzy to ja niz złego nie zauwazylam

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 15:33   #274
laskacynamonu
Przyczajenie

Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Sally Hansen jest fajna, ale też niestety droga. Moje paznokcie były w masakrycznym stanie, strasznie się rozdwajały i łamały. Koleżanka poleciła mi eveline 8 w 1 i zdziałała cuda. Ostatnio też widziałam 9 w 1. Serio, polecam! Nie kosztuje dużo a świetnie działa.
Stary 2013-11-18, 21:51   #275
olka9_3
Przyczajenie

Według mnie najlepsza jest Mavala.
olka9_3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 14:42   #276
martyna_210189
Przyczajenie

Ja polecam odżywkę 3 w 1 firmy cuccio. Wzmacnia, wyrównuje i wybiela płytkę paznokcia. Może być noszona samodzielnie lub jako podkład pod lakier. Używam też lakierów tej firmy i jestem w zupełności zadowolona
martyna_210189 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:42   #277
marta_dm
Raczkowanie

Ja też używam eveline 8w1 , miałam dość zniszczone paznokcie, przez pierwsze dwa tygodnie efekt idealny, ale teraz jakoś trochę wątpię, albo mi się zdaje, albo paznokcie mi zżółkły bardziej. Ale ogólnie, na razie polecam.
marta_dm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:31   #278
Okupisz
Przyczajenie

Pilnie potrzebuje czegoś ekstra skutecznego! Strasznie posypały mi się paznokcie rozdwajają się łamią i w ogóle beznadzieja dodam że biorę już witaminki ale odżywienie ich od wewnątrz pewnie troche potrwa. Polecicie coś?
Okupisz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 18:33   #279
tintana
BAN stały

Od ponad roku używam odżywki new nails. Bardzo tania, mało znana, ale przede wszystkim moje paznokcie przestały pękać, nie rozdwajają się, zrobiły się twarde i ładne. Takie jakie chciałam mieć i mam nadzieję, że tak już zostanie.
tintana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:14   #280
Kurka12
Przyczajenie

Ja uzywam raczej mało znanej : serum do paznokci firmy L'Biotica. Jest w żelu, w takiej małej tubce z aplikatorem, bardzo wygodne, wchłania się momentalnie i naprawdę widzę różnicę. Używam też czasem oliwki sally hansen.
Kurka12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:05   #281
MassieDran
Zakorzenienie

W ostatnim czasie używałam odżywki z Eveline 8w1, ale teraz wróciłam do mojego kochanego Nail Teka (Intensive Therapy)

MassieDran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 18:29   #282
Dieta_bezkotowa
Przyczajenie

Ja polecam firmę NAIL CARE Lovely. Aktualnie używam ich serum wzmacniającego z wit. C i wapniem (Advanced fotifyer with Calcium & Vitamin C). Zawiera kompleks wyciągu z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia (brzmi dobrze, działa jeszcze lepiej). Paznokcie mocne, ładnie błyszczące, super rosną. Polecam.

Odchudzanie...
Dieta_bezkotowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 08:11   #283
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dieta_bezkotowa Pokaż wiadomość
Ja polecam firmę NAIL CARE Lovely. Aktualnie używam ich serum wzmacniającego z wit. C i wapniem (Advanced fotifyer with Calcium & Vitamin C). Zawiera kompleks wyciągu z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia (brzmi dobrze, działa jeszcze lepiej). Paznokcie mocne, ładnie błyszczące, super rosną. Polecam.
Chyba mam to serum w domu... Czy Tobie ono też po wyschnięciu schodz z paznokcia całym płatem?

MassieDran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 11:54   #284
malwi*
Przyczajenie

Herome strong! Najlepsza! z moich kruchych paznokci zrobiła twarde pazurki nie do zniszczenia! Tylko oczywiście pamiętajcie o umiarze. 2 tygodnie raz na pół roku i raz na tydzień jako baza pod lakier to maks maksów!
malwi* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 15:56   #285
tintana
BAN stały

Pierwsze słyszę, ale generalnie - uważaj. Jak się okazuje, całe mnóstwo odżywek do paznokci przynosi dokładnie odwrotne efekty w stosunku do oczekiwanych!
Stary 2013-12-26, 11:52   #286
witch_18
Zakorzenienie

U mnie aktualnie króluje Eveline choć mam jeszcze w zanadrzu Regenerum i Nail Teka.

moje LC
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:46   #287
tintana
BAN stały

3 odżywki na raz? Why? ;-) Nie boisz się Eveline po tych rewelacjach opisywanych przez blogerki? ;-)
Stary 2013-12-28, 17:00   #288
monika9265
Raczkowanie

ja używam eveline 8w1 i nie zamienię jej na żdną inną (: +zażywam dodatkowo silice. paznokcie nie łamią się i szybko rosną (bynajmniej mi)
monika9265 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 00:06   #289
nisiamisia
Przyczajenie

Ja również polecam Eveline i to wszystkie ,bo stosuję je od kilku lat i płytka się uodparnia wiec warto zmieniać co jakiś czas najlepiej kupić 2szt np Efekt jak z salonu i Twarde jak diament. Nakładam jedną warstwe jednej potem drugą i lakier a na lakier zawsze Uv Wibo (rossman).i żadne odpryski cały tydzień nawet w trakcie świątęcznych porządków.UV lepszy od utwardzacza tylko ma jeden mankament zawsze zmienia kolor lakieru na czewień wychodzi malina na czarny granat .Jedna przestroga zimą nalozenie 3 warstw odżywki ból paznokci nie do zniesienia.zdarzyło mi sie szukać sklepu ze zmywaczem i wacikami ,żeby szybko zmyć w samochodzie.
nisiamisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:07   #290
Mebik
Przyczajenie

GG do Mebik
Dot.: odzywki do paznokci

Uzywam odzywki eveline 8 w 1 jak monika9265 i tak samo nie zamienie na inną. Dodatkowo trzeba zazywac witaminy i mineraly, znalazlam dla dorastajacej corki odpowiedni zestaw pod tym kątem ( informacje na priv)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mebik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:57   #291
AngelikaSabina
Raczkowanie

Ja uzywam teraz Sally Hansen Nailgrowth Miracle ta zlota jest bardzo dobra wzmacnia paznokcie po kilku uzyciach, naprawde polecam! Uzylam raz Eveline 8w 1 i od razu mnie piekly paznokcie jakby mi je wyrywali.. okropne a na nastepny dzien mialam na kilku paznokciach onycholize ( czy jak to tam sie nazywa...plytka oddzielajaca sie) zalamalam sie wtedy bo kupilam trzy eveline ta 8 w 1, diametowa i sos wiec leza sobie w pudelku bo boje sie ich uzyc ale moze sproboje ale walczylam z tymi paznokciami odchodzacymi od plytki przez jakis miesiac i sa juz zdrowe od jakiegos miesiaca a sally hansen mi pomogla wzmocnic paznokcie po akrylach i tej calej histori z eveline..Ale sie troche rozpisalam haha

Edytowane przez AngelikaSabina
Czas edycji: 2014-03-10 o 13:01
AngelikaSabina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 12:47   #292
_Karolinaa_
Raczkowanie

Po długim używaniu Eveline 8w1 postanowiłam zmienić odżywkę na jakąś inną , żeby paznokcie się troszkę odzwyczaiły bo od jakiegoś czasu nie ma tego efektu WOW jak na początku. Wybrałam się do Inglota i tam pani mi poleciła odżywkę Silk Wrap Paznokcie po pomalowaniu wyglądają jak zrobione na idealnego french'a , są twarde i mocne. Używam jej dopiero od kilku dni i ani kawałeczek nie drgnął więc bardzo trwała. Zobaczymy jak będzie po zmyciu czy coś stan paznokcia się poprawił
_Karolinaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 13:18   #293
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez AngelikaSabina Pokaż wiadomość
Ja uzywam teraz Sally Hansen Nailgrowth Miracle ta zlota jest bardzo dobra wzmacnia paznokcie po kilku uzyciach, naprawde polecam! Uzylam raz Eveline 8w 1 i od razu mnie piekly paznokcie jakby mi je wyrywali.. okropne a na nastepny dzien mialam na kilku paznokciach onycholize ( czy jak to tam sie nazywa...plytka oddzielajaca sie) zalamalam sie wtedy bo kupilam trzy eveline ta 8 w 1, diametowa i sos wiec leza sobie w pudelku bo boje sie ich uzyc ale moze sproboje ale walczylam z tymi paznokciami odchodzacymi od plytki przez jakis miesiac i sa juz zdrowe od jakiegos miesiaca a sally hansen mi pomogla wzmocnic paznokcie po akrylach i tej calej histori z eveline..Ale sie troche rozpisalam haha
U mnie po diamentowej odżywce Eveline pojawiły się początki onycholizy i musiałam ją odstawić(na początkowe objawy tej choroby świetny jest olejek Sensique Drzewo herbaciane). Co ciekawe-po różowej S.O.S tak nie miałam. Sprawiła, że moje paznokcie stały się mocne, nie rozdwajały się. I myślałam, że dzięki niej mam naprawdę zdrowe paznokcie, ale teraz stosuję to słynne serum Lovely i widzę naprawdę ogromną różnicę Paznokcie po niej mam jakby grubsze, mocniejsze, nie rozdwajają się po bokach(piłuję na kwadraty i zadzierające się boki płytki to była u mnie normalka), rosną jak dzikie(chociaż moje paznokcie szybko rosną same z siebie to podczas używania tego serum rosną jeszcze szybciej) i do tego nieco mi się końcówki wybieliły. A używam jej dopiero od tygodnia z kawałkiem
201612060923 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 10:02   #294
shecky612
Przyczajenie

Ja używałam eveline sos i efektów nie zauważyłam a do tego sama odżywka szybko schodziła i kompletnie nie nadawał się na bazę bo lakier po połowie dnia już schodził, polecam regenerum świetnie odżywia paznokcie i skórki, ale trzeba go długo trzymać na paznokciach, teraz mam eveline twarde jak diament i u mnie działa świetnie, już się nie rozdwajają i są duże twardsze, a do tego działa super jako baza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
shecky612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 11:12   #295
melasiap
Przyczajenie

ja aktualnie jestem na Maybelline EM Calcium Nagelharter+ rano i wieczorem z wit A+E wyciskam płyn ii wcieram go w łożysko paznokcia + oliwka do paznokci z SH po tygodniu, skórki wokół paznokcia mam miękkie i zadbane, paznokieć po żelach zaczyna stopniowo odrastać twardszy kupiłam odżywkę z Essie też na miękkie i rozdwajające pazurki, używała jej któraś z Was? Co powiecie o wcieraniu olejku rycynowego w paznokieć?

pozdrawiam!
melasiap jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 12:07   #296
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez melasiap Pokaż wiadomość
ja aktualnie jestem na Maybelline EM Calcium Nagelharter+ rano i wieczorem z wit A+E wyciskam płyn ii wcieram go w łożysko paznokcia + oliwka do paznokci z SH po tygodniu, skórki wokół paznokcia mam miękkie i zadbane, paznokieć po żelach zaczyna stopniowo odrastać twardszy kupiłam odżywkę z Essie też na miękkie i rozdwajające pazurki, używała jej któraś z Was? Co powiecie o wcieraniu olejku rycynowego w paznokieć?

pozdrawiam!
Ja często słyszę o tym, że zbyt często stosowany może wysuszać, ale sama mam zamiar się w niego zaopatrzyć(przede wszystkim do rzęs) i od czasu do czasu chcę go wcierać w pazurki

Eveline S.O.S u mnie zaczyna zachowywać się jak lakier/baza peel-off kiedy dobiję mniej więcej do połowy buteleczki, wcześniej jest ok
201612060923 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:58   #297
nielubieczekac
Przyczajenie

Eveline 8 w 1 jest jak dla mnie rewelacyjna.
Najpierw stosowałam regularnie jak jest napisane na opakowaniu, a po pewnym czasie już tylko 1 warstwę żeby się fajnie świeciły/połyskiwały, lub jako podkład pod lakier. Polecam, warta spróbowania
nielubieczekac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 22:50   #298
Rosie Ross
Raczkowanie

A ją używam eveline paznokcie twarde jak diament i bardzo sobie chwale. Żadnych skutków ubocznych pomimo że widziałam wiele zdjęć szkód jakie odżywki eveline mogą wyrządzić... paznokcie są już naprawdę długie i nie rozwijają się pomimo faktu że przez lata były maltretowane obgryzaniem... Także polecam

Wysłane za pomocą Tapatalk2
Stary 2014-08-11, 23:55   #299
Justyna16235
Przyczajenie

Hej jestem tu od niedawna i z własnego doświadczenia powiem, że odżywki w formie lakieru mi nie pomagają fakt, że do tej pory używałam odżywek dostępnych tylko w drogerii i to do 10 zł . Obecnie używam odżywki keratynowej GAL ( te małe rybki ) i SENSIQUE strong nails oraz silky smooth. Efektów nie zauważyłam niestety Nie ma jak olejowanie i skrzyp przynajmniej dla mnie.
Justyna16235 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 20:43   #300
Koteu
Raczkowanie

Ja używam głównie Eveline albo tą 8w1 albo taką różową co jest dedykowana łamliwym paznokciom. Miałam okazję jeszcze mieć na paznokciach 'odżywkę' a raczej utwardzacz z inglota z pyłkiem z diamentu i też było ok.

Ain't nobody loves me better
makes me happy
makes me feel this way
ain't nobody loves me better than
YOU <3
Koteu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
odżywka do paznokci, paznokcie, regeneracja, tipsy

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości