Róż Bourjois dla szatynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-04, 12:20   #1
rybka516
Raczkowanie

Cool

Róż Bourjois dla szatynki

cześć dziewczyny mam problem chce zakupić róż do policzków Bourjois ale zupełnie nie wiem w którym odcieniu bedzie mi dobrze. Jestem szatynkom o niebieskich oczach i jasnej cerze. Zastanawiałam sie nad odcieniem nr.17 Rose Fougue ale chyba on jest raczej dla blondynki a moze nr.16 Rose coup de foudre?? Plis pomuszcie
rybka516 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:45   #2
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Dot.: Róż Bourjois dla szatynki

A masz moze zdjęcia tych odcieni Same numerki nic mi nie mówią
Stary 2008-08-04, 15:40   #3
rybka516
Raczkowanie

Mają co prawda dużą game kolorów ale ja nie wiem który wybrać http://www.allegro.pl/item398231666_...ow_f_vat_.html

Może dlatego, że jest ich az tyle
są jeszcze inne kórych nie ma na zdjeciu
Pozdrawiam
Stary 2008-08-04, 16:35   #4
kasienka.b

GG do kasienka.b

Z tych dwóch, które podałaś stawiam na 16. Osobiscie polecam nr 10 i 85 - używamy wraz z mamą (mama brunetka ja szatynko-brunetka zalezy co ze sobą zrobie, naaturalnie szatynka po farbowaniu brunetka ) i wygladają pięknie, obydwa odcienie pasowały mi jako szatynce i pasuja teraz jako brunetce. Wolisz róż w odcieniu różu (np. jak ta 16) czy może byc coś brązowawego jak 10 i 85? Masz jasną czy ciemną karnację? Ja mam ciemną ale do jasnej chyba bardziej pasowała by ta 16, choć nie wykluczam ze róż z lekkim brązowym akcentem (może 3 lub 12 - nie widziałam ich nażywo trudno mi ocenić ich efekt ) równiez mółby Ci pasować
Stary 2008-08-04, 17:16   #5
assia1709
Raczkowanie

ja także polecam nr 10... uzywam go ja (brunetka), moja mama (brunetka z blond pasemkami) i moja siostra - blondynka. wszystkie wygladamy w tym odcieniu ok tyleze mi pasuje kiedy policzki sa mocniej podkreslone a siostrze pasuje delikatniejszy makijaz. wiadomo, jak ze wszystkim, musisz sprobowac jak bedzie dobrze dla ciebie.
assia1709 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 17:26   #6
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez rybka516 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny mam problem chce zakupić róż do policzków Bourjois ale zupełnie nie wiem w którym odcieniu bedzie mi dobrze. Jestem szatynkom o niebieskich oczach i jasnej cerze. Zastanawiałam sie nad odcieniem nr.17 Rose Fougue ale chyba on jest raczej dla blondynki a moze nr.16 Rose coup de foudre?? Plis pomuszcie
Polecam korzystanie z wyszukiwarki, zaprowadziłaby Cię ona do tego wątku, który myślę, ze może pomóc http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228071 Sama niestety nie mogę służyć radą, bo mam blond włosy i żadnego z akurat tych róży...
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 17:35   #7
rybka516
Raczkowanie

Talking Dot.: Róż Bourjois dla szatynki

Hmm chyba jednak skusze się na tą 16 mówiłas kasienka, że Ty i Twoja mama używacie nr. 10 i 85 ale jak dla mnie na pierwszy raz są raczej za ciemne nie używałam wcześniej różu ale postanowiłam zacząc. chciałbym miec takie ładne cukierkowe policzki No zaobacze co z tego wyjdzie
Stary 2008-08-04, 17:58   #8
hepta_2
Raczkowanie

Polecam 16 Sądzę że może Ci pasować. Jest dość delikatny i bardzo ładnie wygląda na policzku. Na końcu wątku podanym przez YenneferD zamieściłam jego fotkę.
hepta_2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:22   #9
kasienka.b

GG do kasienka.b

Tez myślę, że bedzie pasować
Stary 2008-08-04, 19:50   #10
rybka516
Raczkowanie

Question Dot.: Róż Bourjois dla szatynki

to ja jeszcze raz otóż po przeczytaniu kulkunastu stron z http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228071 (dzięki YenneferD)
Doszłam do wniosku, ze jednak skusze się na nr. 34 to jak opisuja go dziewczyny wprowadza mnie w zachwyt miejmy nadzieje, że tak bedzie gdy go już wypróbuje. A tak na marginesie to jestem tu od wczoraj dopiero i nie mam zielonego pojęcia jak mam dodac zdjęcie czy któraś z was pomogłaby mi bo ze mnie taki mały osiołek jest
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości