Potrzebna pomoc rada ocena - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-04, 22:03   #1
kakka
Raczkowanie

Potrzebna pomoc rada ocena

Witam!
Mam dziewczyny do was prosbe abyscie doradzily mi co ze soba zrobic. Ogolnie nie mam jakichs kompleksow i podobam sie sobie jednak potrzebuje jakiejs zmiany - drastycznej lub nie ale zawsze jakiegos podmuchu nowosci. Otoz wygladam jak na zdjeciach ponizej... i ciagle i zawsze i codziennie tak samo. Mialam krotsze wlosy ktore teraz probuje zapuscic ale jak narazie wygladam jak Mikolaj Kopernik. Bylam jakis czas temu u fryzjerki ktora spartaczyla mi calkowicie fryzure wiec narazie pozwalam moim kudlom rosnac wlasnym zyciem. Niestety jestem kompletnym zerem jesli chodzi o ukladanie wlosow i makijaz. To co widzicie ponizej jest moim obrazem na codzien - zawsze taka fryzura i ten "makijaz" skladajacy sie z tuszy i kredki. Nie zamieszczam zdjec z okazji kiedy jestem "zrobiona" bo to nie ma sensu. Prosze o porade co moglabym zmienic w moim codziennym wygladzie zeby poczuc sie ladniejsza a kazda z nas wie ze od razu bardziej pewna siebie :P Nie boje sie slow krytyki i nie bede sie na nikogo obrazac ! Prosze o szczere rady i pomoc. Z gory dzieki Aha, mam 23 lata a nawet sobie piwa kupic nie moge w sklepie zeby sie mnie o dowod nie zapytali

Zdjecia robione 5 minut temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0523.jpg (39,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0524.jpg (42,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0525.jpg (44,1 KB, 49 załadowań)
kakka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:30   #2
mariolenka
Raczkowanie

GG do mariolenka
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

No więc tak, nie wiem czemu, ale widzę Cię w kolorze rudym i soczyście zielonych ubrankach , co do samej fryzurki, moim zdaniem jest oki

jeśli chodzi o makijaż przy ówczesnym kolorku włosów, zdecydowanie delikatny, lekki podkład, odrobina puderku w kolorze cielistym, cienie do powiek w barwach brązu, beżu, zieleni, pomarańczy itd. Przy rudych włoskach, zielony zdecydowanie
mariolenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:33   #3
mariolenka
Raczkowanie

GG do mariolenka

No i oczywiście do tego wszystkiego mocno podwijający tusz do rzęs, kredka do oczu
mariolenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:37   #4
zielona0noc
Rozeznanie

Ja bym przyciemniła trochę włoski. Jakiś średni brązik. Masz piękne ciemne oczka, dlatego myslę, że w ciemniejszym kolorze będzie Ci do twarzy. Przyciemnić brwi henną, co dodatkowo podkreśli Twoje ładne oczy. Włoski lekko bym wycieniowała i prostowała prostownicą. Oprócz tego makijaż- można troszkę mocniejszy. Radziłabym jakiś podkład wyrównujący kolor, widzę kilka czerwonych plamek-na to korektor. Na policzki róż. Cienie do powiek jakieś w brązach delikatnych, beżach, kremowych. Mocno wytuszować rzęsy. Czarna kredka może być, podkreśla Twoje oczka. Na usta błyszczyk i wsio. Ładna z Ciebie dziewczyna
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:53   #5
wpaula
Wtajemniczenie

ja pronuje od siebie nie nosic tych kolczykow ) na pewno bedziesz wygladac ladniej opalic sie troszke na sloneczku i moze jakies pasemka leciutkie jasne ???

ladna ejstes dziewczyna ale te kolczyki uwazam ze szpeca) a to z epiwka nie mzoes zkupic to teraz neiz a fajne a keidys bedziesz sie cieszyc wygaldajac mlodo :P ( ja mam to samo i tak sobie tlumacze:P)
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 23:07   #6
DontAsk94
Wtajemniczenie

GG do DontAsk94

Co do tych kolczyków, to nie musisz chyba całkiem z nich rezygnowac. Ale wybierz jeden. A drugi zlikwiduj ;]

Pozdrawiam ;***
Stary 2008-08-04, 23:16   #7
Asia221
Rozeznanie

CIEMNY BRAZ
Asia221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 23:29   #8
kakka
Raczkowanie

dzieki wam dziewczyny za pomoc i porady teraz wiem od czego zaczynac : cmok:

Cytat:
Napisane przez mariolenka Pokaż wiadomość
No więc tak, nie wiem czemu, ale widzę Cię w kolorze rudym i soczyście zielonych ubrankach , co do samej fryzurki, moim zdaniem jest oki

jeśli chodzi o makijaż przy ówczesnym kolorku włosów, zdecydowanie delikatny, lekki podkład, odrobina puderku w kolorze cielistym, cienie do powiek w barwach brązu, beżu, zieleni, pomarańczy itd. Przy rudych włoskach, zielony zdecydowanie
marzy mi sie rudy kolor wlosow ale sie troche boje
Stary 2008-08-04, 23:31   #9
kakka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
Ja bym przyciemniła trochę włoski. Jakiś średni brązik. Masz piękne ciemne oczka, dlatego myslę, że w ciemniejszym kolorze będzie Ci do twarzy. Przyciemnić brwi henną, co dodatkowo podkreśli Twoje ładne oczy. Włoski lekko bym wycieniowała i prostowała prostownicą. Oprócz tego makijaż- można troszkę mocniejszy. Radziłabym jakiś podkład wyrównujący kolor, widzę kilka czerwonych plamek-na to korektor. Na policzki róż. Cienie do powiek jakieś w brązach delikatnych, beżach, kremowych. Mocno wytuszować rzęsy. Czarna kredka może być, podkreśla Twoje oczka. Na usta błyszczyk i wsio. Ładna z Ciebie dziewczyna
dzieki wielkie jednym z moim problemow sa wlasnie takie czerwone plamki. jaki podklad proponujesz/proponujecie bo ja sie kompletnie nie znam ani na firmach ani na rodzajach
Stary 2008-08-04, 23:40   #10
zielona0noc
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kakka Pokaż wiadomość
dzieki wielkie jednym z moim problemow sa wlasnie takie czerwone plamki. jaki podklad proponujesz/proponujecie bo ja sie kompletnie nie znam ani na firmach ani na rodzajach
a jaką masz cerę? suchą, przetłuszczającą, mieszaną?
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 00:05   #11
kakka
Raczkowanie

sucha
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości