sonda -ktory tusz? YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: ktory tusz lepszy?
YSL -zdecydowanie najlepszy 6 54,55%
diorshow najlepszy 2 18,18%
zadne z powyzszych-prosze napisac nazwe 3 27,27%
Głosujący: 11. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-05, 17:23   #1
czarnulka80
Rozeznanie

sonda -ktory tusz? YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Chcialam sie was kochane poradzic ,ktory tusz mam wybrac .Chcialabym uzyskac spektakularny efekt ,wydluzonych ,podkreconych i pogrubionych rzes ,dobrze rozdzielonych ,bez owdzich nozek .Mialam jzu w swojej kosmetyczce (MF 2000 calories ,lash architekt ,maybbeline voulme express, rimmel lash brush,i Pierre Arthles XXL, Lancome Hypnose) zaden jakos mi nie przypadl do gustu a juz nie mowie o tuszu z tzw.biala baza bo nimi kompletnie sie nie umiem malowac .Mam troszkie wiecej pieniazkow i chcialabym zainwestowac w tusz z gornej polki i zastanwiam sie nad nimi dwoma ....moze ktos poradzi ktory lepszy??
Stary 2008-08-05, 17:37   #2
warszawianka
Zakorzenienie

Dot.: sonda -ktory tusz? YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior Dior

Oooo,z chęcią poobserwuję wątek i wyniki sondy
warszawianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 17:42   #3
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: sonda -ktory tusz? YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior Dior

Oba do kitu. Diorshow ładnie wyczesywał rzęsy ale słabo pogrubiał i się kruszył. YSL to jakaś pomyłka, tragedia, wysycha błyskawicznie, nic nie robi z rzęsami a potem jeszcze daje grudki...

Ja polecam Lancome Fatale- ideał, wypróbowałam kilkadziesiąt tuszy i to jest jedyny mi znany, który tak mocno potrafi podkreślić rzęsy.
Stary 2008-08-05, 21:47   #4
candace1
Zakorzenienie

Nie miałam szansy wypróbować jeszcze Lancome fatale, ale z tych dwóch wg mnie Dior.
Teraz mam YSL i ręce mi opadają...beznadziejny jest...
candace1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 22:15   #5
p4w
Zakorzenienie

według mnie YSL i Diorshow dają podobny efekt, aczkolwiek z tych dwóch wolałam YSL

teraz używam Fatale i Hypnose i z tych dwóch Fatale bardziej podkreśla rzęsy, ale też zdarza mu się posklejać rzęsy

w przypadku Hypnose efekt jest powiedzmy przewidywalny

trudno określić który tusz jest najlepszy, ale jeśli chodzi o najbardziej wyrazisty efekt to należy napisać - Fatale

trudne pytania zadajesz
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 22:25   #6
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

tez zastanawiam sie nad tym YSL i nad spectacular HR i ciezko wybrac, jezeli chodzi o YSL to opinie sa baaaardzo podzielone i najlepiej samemu sie przekonac. Fatala mam i nie uzywam bo jakos do moich rzes sie nie nadaje, miedzy tymi z prawej i lewej strony jest za duza roznica jezeli chodzi o efekt jaki on daje i jakos tak narazie go odstawilam a rzesy mam takie, ze wystarczy delikatny tusz zeby byly dosc widoczne ale to moze wina rzes a nie Fatala
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:42   #7
ulinkaaa
Zakorzenienie

Nie polecam Diora i YSL, Dior sie strasznie kruszy i jest bardzo suchy, z moimi rzesami nie robi prawie nic oprocz ladnego wyczesania, ale sa jakies takie plaskie. Teraz uzywam Diorshowa i nie moge sie doczekac kiedy sie skonczy. Natomiast YSL bardzo szbko wysycha, porazka.
Jezeli chodzi o dobry tusz to ja Na ten moment polecam Hypnose Lancome. Niedlugo wyprobuje Fatale i wtedy bede mogla porownac oba.
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:01   #8
tiofen
Raczkowanie

YSL to moj ulubiony, do którego wracam zawsze po eksperymentach z innymi. Moim zdaniem jest idealny - pieknie wydłuża, pogrubia i rozczesuje, ma wspaniały kwiatowy zapach, nie podrażnia moich megaalergicznych, skatowanych soczewkami oczu i zawsze starczał mi na baaardzo długo (pomimo intensywnej eksploatacji ) nie tracąc przy tym na jakości.
Jeśli chodzi o Diorshowa to jest ok, zupełnie bez rewelacji ale jak się przyłożysz to ładnie podkreślisz oczy. No i szybko się starzeje, dla mnie to wada...

Ale stanowczo odradzam Lancome!!!Próbowałam w zasadzie wszystkich tuszy tej firmy (słyszałam o nich tyle dobrego, że się uparłam znależć ten idealny dla mnie) i wszystkie są absolutnie do niczego :|

Edytowane przez tiofen
Czas edycji: 2008-08-06 o 11:05 Powód: dopisek ;)
tiofen jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości