Fryzjerskich porachunkow cd! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-15, 14:09   #1
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253

Fryzjerskich porachunkow cd!


Taak, a więc fryzjerskich porachunków ciąg dalszy . Właśnie wróciłam od miłej pani fryzjerki i tak się zastanawiam czemu zawsze jak wyjdę od każdego fryzjera to wyglądam trochę...hm, nazbyt elegancko? Tj denerwują mnie straszebnie te fale na moich włosach, które jakby nigdy nic opadają sobie spokojnie na ramiona. Wygląda to średniawo przynajmniej według mnie...Ale zyję nadzieją że któregoś pięknego dnia obudzę sie i zobaczę że moje włosy są długosci do pasa i rozwiązą sie wszystkie moje problemy
Poza tym farbnęłam sobie kosmyki na taki brąz wpadający właściwie w czerń, farbeńką palette. I mam do Was pytanie, ponieważ bardzo podoba mi się mój aktualny kolorek włosów (jaśniejszy blond – mój własny, odrobinę ciemniejszy blond ze złotymi refleksami – mój własny, brąz wpadający w czerń o różnej intensywności – farba) to jak utrzymać go na jak najdłużej? Wiem ze niby farba jest do 24 myć ale sądze że kolorek szybciutko się spierze...A ja nie chcę! Czy znacie jakieś szampony ktore faktycznie pomagają podtrzymac kolor wlosow?
Ok zmykam idę na obiadek – dziś makaronik, do tego starty ser, sos pomidorowy i małe kotleciki mielone, ammm...

w czółeńka
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-15, 14:57   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Fryzjerskich porachunkow cd!

Buuuuu! To nikt nie zna takiego cudo-szamponu? Szkoda...Ale obiadek był pycha, tak się objadłam że...
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-15, 15:06   #3
karina.k
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Fryzjerskich porachunkow cd!

jest taka farba do 24 myć? yyyy.. ja myślałam, że farba koloryzuje tak, że powstają odrosty. Szampony na 24 mycia to znam.

Jeżeli chodzi o szampony utrzymujące kolor to moja mama próbowała czterech i żaden nie dawał zadowalającego efektu
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-15, 15:16   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
:)

O sooory pomyliło mi się Tak, tak to oczywiście jest szampon do 24 myć który koloryzuje kudełki...Hm a co do tego szamponu to niedawno wygrzebałam jakaś próbencję, tj chyba jakiś szampon fructisa albo co do włosów farbowanych może to zadziała?

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-15, 20:41   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: :)

na szampon koloryzujacy nie ma mocnych zeby sie nie zmywal ale zawsze jest dobrze uzywac do pielegnacji szamponu i odzywki do włosów farbowanych(a swoja drogą o ile sie orientuje to pellet jest bardzo trudno zmywalna, chyba ze nakladana byla na jasne włosy)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.