tabletki na w這sy a ich farbowanie - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-08-06, 18:28   #1
Mr闚cia17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do Mr闚cia17
Exclamation

tabletki na w這sy a ich farbowanie

Witam ;* no w豉snie pytanie jak w tytule wypadaja mi strasznie w這ski wiec chce kupic jakies dobre tabletki s造sza豉m ze REVALID i MERZ SPECIAL daj efekty i 2 pytanie czy maja one jakis negatywny wp造w na farbowane w這sy bo gdzies obi這 mi sie o uszy ze to po陰czenie szkodzi na organizm ? Dziekuje Pozdrawiam buziole
Mr闚cia17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-06, 20:17   #2
ChatonRoux
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 363
Dot.: tabletki na w這sy a ich farbowanie

hej,
nie slyszalam, 瞠by to sie w jakis sposob wykluczalo czy cos... ale moze poprostu jakims cudem ominela mnie ta informacja
ChatonRoux jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-06, 22:01   #3
Zu2ia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 589

a jaki to moze miec zwiazek? przeciez tabletki dzialaja od srodka, a farba na zewnatrz. fabowanie nie ma zlego wplywu na organizm. no chyba ze masz uczulenie na jakis skladnik farby, to mozesz miec podrazniona skore glowy.

ale to nielogiczne zeby tabletki i farba wchodzily w interakcje.

Moje Kochanie
Zu2ia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-09, 12:09   #4
Mr闚cia17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do Mr闚cia17

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Poka wiadomo嗆
a jaki to moze miec zwiazek? przeciez tabletki dzialaja od srodka, a farba na zewnatrz. fabowanie nie ma zlego wplywu na organizm. no chyba ze masz uczulenie na jakis skladnik farby, to mozesz miec podrazniona skore glowy.

ale to nielogiczne zeby tabletki i farba wchodzily w interakcje.

I TU SIE MYLISZ ZE ''przeciez tabletki dzialaja od srodka, a farba na zewnatrz. fabowanie nie ma zlego wplywu na organizm'' BO PRZECIEZ KOBIETY W CIAZY NIE MOGA FARBOWAC WLOSOW BO TO ODDZIALUJE NA ORGANIZM WIEC NAPEWNO ZWIAZKI WCHODZACE W SKLAD FARB WNIKAJA WEWNATRZ W STRUKTURE WLOSA I PRZENIKAJA DO ORGANIZMU MOGAC WYWOLAC JAKIES SKUTKI NIEPORZADANE ... JEDNAK DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ
Mr闚cia17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-09, 12:24   #5
Zu2ia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 589

a niby czemu kobiety w ciazy nie moga farbowac wlosow?? moja bratowa w ciagu ciazy byla dwa razy na farbowaniu, jej synek ma teraz ponad rok i jest okazem zdrowia.

"W czasie ci捫y farbowanie, lakierowanie w這s闚 czy te wykonywanie trwa貫j ondulacji jest jednak w pe軟i bezpieczne, gdy znikome ilo軼i niebezpiecznych 鈔odk闚, kt鏎e mog przenikn望 przez sk鏎 g這wy do organizmu nie stanowi zagro瞠nia dla p這du." informacja z forum ginekologicznego.

znikome ilosci, wiec jesli na p堯d nie zadzia豉ja to tym bardziej w polaczeniu z jakimis tabletkami.

Moje Kochanie
Zu2ia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.