Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-15, 21:22   #4501
quleczka
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nie ma takich cudow niestety, ze cos znika po tygodniu...do sladow i przebarwien trzeba cierpliwosci i wytrwalosci. Znacznie latwiej powstaja niz schadza niestety
quleczka jest offline  
Stary 2010-02-15, 21:46   #4502
Nolley
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Jutro idziemy z mamuśką do kosmetyczki (znaczy ona, mnie tykać nie będzie ) i jestem ciekawa jaki zabieg jej zaproponuje. Ma tłustą cerę, rozszerzone pory, ale generalnie mało zmarszczek i wyrównany koloryt. Chciałam zaszpanować i powiedziałam, że pewnie mikrodermabrazję (bo tylko ten zabieg jest mi znany )...

MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2010-02-15, 22:17   #4503
quleczka
Zakorzenienie

Jednak jest sporo innych opcji

Z takich oczyszczajacych to chociazby peeling kawitacyjny... a w sumie nie wiem czy w ogole nie w ogole to pojdzie w strone oczyszczania
quleczka jest offline  
Stary 2010-02-15, 22:33   #4504
Funiak
Rozeznanie

ja wczoraj sobie tyle porobilam na buzce, i dokladnie wyczyscilam, i tonik i maseczke przeciw wypryskom i kremiki na noc sobie tylko zostawilam zeby skora oddychala spokojnie a dzisiaj rano maseczke z zielonej glinki i co?

i mam malego syfka na nosie paranoja.

orientujecie sie jak to jest z tymi cenami u kosmetyczki? tzn ja wiem ze to zalezy od miasta, zabiegu, salonu itd. ale tak +/-
interesowaloby mnie chyba cos co by mi wyrownalo koloryt cery, pozbylo sie przebarwien, ale nie wiem czy mnie na to stac

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline  
Stary 2010-02-15, 22:40   #4505
quleczka
Zakorzenienie

Chyba niestety nie ma jednego zabiegu, ktory od tak zlikwiduje przebarwienia, szczegolnie te trwale. To zazwyczaj dosc skomplikowany i niestety drogi proces.

Ale mozesz sobie poszukac ile u Ciebie w miescie kosztuje na przyklad mikroderabrazja wlasnie
quleczka jest offline  
Stary 2010-02-15, 22:56   #4506
dontknow
Zakorzenienie

GG do dontknow

quleczka, sugerujesz, że przebarwień po prostu się nie da usunąć?^^
Stary 2010-02-15, 23:05   #4507
tynas
Raczkowanie

dać się da... zależy też jakie to są przebarwienia(jakiego typu;jak stare itp)
tylko jest to proces dlugi i często dość kosztowny..
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline  
Stary 2010-02-15, 23:40   #4508
Funiak
Rozeznanie

mi sie wydaje ze qulce chodzio o zabieg ktory by za pierwszym razem usunal calkowicie przebarwienia eh chyba az sie przejde i zapytam z ciekawosci jutro i zobaczymy co mi babeczka zaproponuje..

Funiak jest offline  
Stary 2010-02-16, 00:23   #4509
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
quleczka, sugerujesz, że przebarwień po prostu się nie da usunąć?^^
Plizzz, prosze o czytanie ze zrozumieniem

Napisalam, ze to zazwyczaj dosc skomplikowany i niestety drogi proces i ze chyba nie ma jednego zabiegu, ktory by je od razu usunal.

Jest cos co sie zwie cosmelan i jego nowsza wersja dermamelan ale to o ile mi wiadomo nie na kazdy rodzaj przebarwien (glownie barwnikowe, a nie pozapalne) nie mowiac juz o tym ,ze drogie to jest potwornie...powyzej 1000zl o ile mi wiadomo

Z innych rzecz zostaje mikrodermarazja i oczywiscie cala masa zabiegow/peelingow z kwasami i pewnie jakiej jeszcze inne rzeczy
quleczka jest offline  
Stary 2010-02-16, 11:45   #4510
tynas
Raczkowanie

dermamelan to koszt ok 2000 zl ,moja siostra miala ostatnio zrobiony za darmo(studiuje kosmetolgie) i wiem że przez tydzień po zabiegu miala być meeeeeeega czerwona,później miala jej zlazić skóra,a miala zrobione to dlatego,że od urodzenia ma na policzku takie jakby przebarwienie sloneczne,dosyć duże 5 cm na 3? coś takie... i niby ma jej to usunąć,jak się z nią spotkam to napisze czy zadzialalo

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
tynas jest offline  
Stary 2010-02-16, 11:54   #4511
asqa8
Raczkowanie

Dziewczyny mogę przyłączyć się do was?
Od kilku lat mam z tym problem , a teraz jest szczyt jaki kiedykolwiek nadszedł.
Mam mnóstwo zaskórników i wiele przebarwień i nikt nie może przemówić do mnie ,że drapiąc pogarszam swój stan.

Edytowane przez asqa8
Czas edycji: 2010-02-16 o 12:01 Powód: błąd literowy
asqa8 jest offline  
Stary 2010-02-16, 12:23   #4512
201607040946
Konto usunięte

wiecie, dopiero niedawno zauważyłam, że jednak wyciskanie i drapanie zostawia ślady, i to widoczne. mam mocno rozszerzone pory, i wiecie, mimo że nie mam teraz zaskórników i pryszczy (od kilku dni), i cera jest nawet niezła, to i tak jest taka... szara i nierówna. teraz widzę, że szkodziłam sobie przez te wszystkie lata...
201607040946 jest offline  
Stary 2010-02-16, 13:37   #4513
Nais
Wtajemniczenie

Dziewczyny, chciałabym się do was przyłączyć Od zawsze miałam problem z wyciskaniem, ale teraz to są szczyty szczytów. Mam problemy hormonalne i ostatnio moja cera nie należy do idealnych, ale to co JA jej robię, jest o wiele gorsze Udało mi się w zeszłym tygodniu powstrzymać, ale od dwóch dni nie wytrzymałam i wstydzę się pokazać ludziom. Od dziś znów próbuję
Najgorsze jest to, że przez ten tydzień skóra ledwo zaczęła się regenerować, było pełno skórek zwracających moja uwagę. Wydaje mi się, że najgorsze są pierwsze dwa tygodnie - miesiąc. Potem te małe blizny zaczynają znikać.

Nais jest offline  
Stary 2010-02-16, 13:46   #4514
Funiak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez asqa8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę przyłączyć się do was?
Od kilku lat mam z tym problem , a teraz jest szczyt jaki kiedykolwiek nadszedł.
Mam mnóstwo zaskórników i wiele przebarwień i nikt nie może przemówić do mnie ,że drapiąc pogarszam swój stan.
Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym się do was przyłączyć Od zawsze miałam problem z wyciskaniem, ale teraz to są szczyty szczytów. Mam problemy hormonalne i ostatnio moja cera nie należy do idealnych, ale to co JA jej robię, jest o wiele gorsze Udało mi się w zeszłym tygodniu powstrzymać, ale od dwóch dni nie wytrzymałam i wstydzę się pokazać ludziom. Od dziś znów próbuję
Najgorsze jest to, że przez ten tydzień skóra ledwo zaczęła się regenerować, było pełno skórek zwracających moja uwagę. Wydaje mi się, że najgorsze są pierwsze dwa tygodnie - miesiąc. Potem te małe blizny zaczynają znikać.
alez pewnie, my przyjmujemy z otwartymi takie maniaczki jak my
Nais jest dokladnie tak jak piszesz ja staram sie nie wyciskac juz od stycznia i widac poprawe. owszem wagry mam caly czas, od czasu do czasu mi cos wyskoczy, ale skora powoli zaczyna byc jednego koloru wiec warto sie powstrzymywac mimo ze to strasznie trudne ja jeszcze 3 miesiace temu potrafilam stac z 30min przed lustrem i wyciskac WSZYSTKO co tylko zauwazylam, nie wazne czy byl to mega wielki wagier, olbrzymi syf czy malenka kropka. a potem chodzilam cala czerwona i opuchnieta brrr... nie chce to tego wracac!

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
wiecie, dopiero niedawno zauważyłam, że jednak wyciskanie i drapanie zostawia ślady, i to widoczne. mam mocno rozszerzone pory, i wiecie, mimo że nie mam teraz zaskórników i pryszczy (od kilku dni), i cera jest nawet niezła, to i tak jest taka... szara i nierówna. teraz widzę, że szkodziłam sobie przez te wszystkie lata...
ja tez mam rozszerzone pory, najbardziej na policzkach, strasznie to wyglada a najgorsze jest to ze nie znalazlam jeszcze zadnego toniku badz innego specyfiku ktory by mi je skutecznie sciagnal

Funiak jest offline  
Stary 2010-02-16, 13:51   #4515
201607040946
Konto usunięte

funiak --> też mam na policzkach, ale tak bardzoj z boku, przy uszach, i przy samym nosie a środek policzków przesuszony. i weź tu kup odpowiedni krem...a strefa T...milczę już milczę... smażalnia kotletów:brzydal :
201607040946 jest offline  
Stary 2010-02-16, 13:55   #4516
Nais
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
potrafilam stac z 30min przed lustrem i wyciskac WSZYSTKO co tylko zauwazylam, nie wazne czy byl to mega wielki wagier, olbrzymi syf czy malenka kropka. a potem chodzilam cala czerwona i opuchnieta brrr...
Właśnie dlatego moja twarz wygląda dziś jak po wybuchu bomby Od dawna wiem o istnieniu tego wątku, ale dopiero to, co zobaczyłam dziś w lustrze kazało mi tu wrócić Ehh... Idę sobie zmienić podpis, coby się dodatkowo motywować.

Nais jest offline  
Stary 2010-02-16, 14:04   #4517
Funiak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
funiak --> też mam na policzkach, ale tak bardzoj z boku, przy uszach, i przy samym nosie a środek policzków przesuszony. i weź tu kup odpowiedni krem...a strefa T...milczę już milczę... smażalnia kotletów:brzydal :
Ja mam tylko przy nosie, ale i tak z bliska wyglada to tak jakby mi ktos wykalaczke wbijal w poliki

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego moja twarz wygląda dziś jak po wybuchu bomby Od dawna wiem o istnieniu tego wątku, ale dopiero to, co zobaczyłam dziś w lustrze kazało mi tu wrócić Ehh... Idę sobie zmienić podpis, coby się dodatkowo motywować.
No i bardzo dobrze juz my Cie tu przypilnujemy

a tak serio, moze to glupie ale pisanie tutaj troche mi pomoglo w walce z tym.. nie mam czasu stac przed lustrem bo wole poczytac i popisac z Wami

Funiak jest offline  
Stary 2010-02-16, 14:16   #4518
fossa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
Dokładnie ! Próbowałam kiedyś olejku pichtowego i nawet miałam wrażenie,ze pomagał,ale miałam później po nim trochę tłustą skórę,więc odstawiłam. Już nie wiem,co mam poradzic ... Pójde do dermatolog, to mi przypisze jakiś tabletki,maści itd, a ja jednak wolałabym jakieś łagodniejsze sposoby od tych chemicznych -.- jeśli jest taka możliwość...
Jak leczylam sie u dermatologa to pomoglo mi chyba isotrexin i differin
Mialam idealna buzie po nich.
Teraz sie nie chodze do dermatolga.

Ja wam powiem ze z tradzikiem uzeram sie ponad 10lat, chociaz nigdy nie byl jakis straszny tradzik zwykle kilka wypryskow. Ale moja twarz nigdy nie byla idealna zawsze cos nieproszonego na niej bylo
Tak nigdy nie moglam sie pochwalic gladzitkim licem i to mnie troche blokowalo w kontaktach miedzyludzkich {ale tylko troche }
Najgorsze okresy to byly te w ktorych wyciskalam tak ze mialam male rany po tym.
Wiec jesli nie wyciskam i nie robie sbie masakr to mam wzglednie ladna buzie. A zaskorniki jakos ujda w tlumie [ no ale mnie doprowadzaja do szalu i niekontrowanego wyciskania].
Pokusze sie o stwierdzenie ze gdybym nie miala zaskornikow to bym nie wyciskala.
fossa jest offline  
Stary 2010-02-16, 14:24   #4519
baniutka
Raczkowanie

witam na wątku
też mam od czasu do czasu poblem z wyciskaniem najgorzej przed okresem na plecach i ramionach...
baniutka jest offline  
Stary 2010-02-16, 14:27   #4520
klada
Zakorzenienie

Ostatnio ograniczyłam czekolade, bo TŻ też tak robi
Ale ostatnio mnie tak wysypało, aż się zdziwiłam. Okazało się, że dziś dostałam okres
Hiszpański A1

Włosomaniaczka

klada jest offline  
Stary 2010-02-16, 14:38   #4521
Nais
Wtajemniczenie

Funiak, dlatego tu przyszłam Niestety TŻ nie zawsze jest przy mnie, żeby mnie przypilnować.
Najgorzej jest wieczorem, przy demakijażu. Wtedy na nowo odkrywam całą prawdę o stanie mojej skóry i zazwyczaj nie mogę się opanować.
Dziewczyny, wymyśliłam sobie, że po każdym tygodniu bez wyciskania (jeśli się złamię, przegrywam) zafunduję sobie jakąś drobną nagrodę Jakieś pomysły?

Nais jest offline  
Stary 2010-02-16, 15:32   #4522
Nolley
Wtajemniczenie

Co do czekolady to zależy od skóry - moja koleżanka dostaje od niej fest wysypu, ja lekkiego (przy nadmiernej ilości), a niektórzy w ogóle :P

Kurczę, jak te cholerne pryszcze mają czelność wychodzić na powierzchnię? Dbam o twarz, naprawdę, utrzymuję odpowiednie nawilżenie, stosuję peelingi, zawsze ścieram makijaż itp., a one i tak wyskakują! :/:/

MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2010-02-16, 15:55   #4523
zawirowana
Zadomowienie

zastosowałam differin-pierwszy raz,ja pod makijażem nie widzę zmian ale mama mówi mi że jest lepiej niź było wczesniej.
A pytałyście się jak ja go będę stosować to spojrzałam w to co mi dermatolog pisała i tak:
*myje twarz pianką
*nakładam krem
*wsmarowywuje cienką warstwę differinu
(nie pamiętam czy to już pisałam czy nie,ale nic nie zaszkodzi jak 2x )
i kategorycznie zakazuje sobie duszenia!nie nie nie!i tak już tyle szkód zrobiłam.. ;/
Stary 2010-02-16, 16:15   #4524
madzia38
Raczkowanie

Fossa, zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem ... Jak mam jakiegoś pryszcza na policzku to zazwyczaj go nie ruszam i znika ! Nie mam wcale takiego pociągu żeby go wycisnąć,jak te zaskórniki na czole! Gdyby nie one ... <sciana>

Zawirowana
,chciałabym umiec tak sobie powiedzieć i trzymać się tego 100 procentowo ...

And if You die
I wanna die with You

madzia38 jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:34   #4525
Muffka_
Zakorzenienie

U mnie to niewazne gdzie jest zawsze wyciskam
Ale powiem wam ze zauwazylam ze mam tylko 3 male i 1 duzy syfek na twarzy...i nie mam co wyciskac i twarz na serio lepiej wyglada. Mam nadzieje ze do weekendu jakos sie zagoja bo mam slub!
Muffka_ jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:36   #4526
Nolley
Wtajemniczenie

To ja też się pochwalę, że nie wyciskam już ponad tydzień (no dobra, jeden mały :x) i wszystko ładnie się goi oprócz zamkniętych zaskórników na czole Te to chyba nigdy nie zejdą.

MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:38   #4527
Muffka_
Zakorzenienie

Ja to potrafie wytrzymac tydzien bez masakry, bo zawsze sie znajdzie cos pojedynczego do wycisniecia
Muffka_ jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:48   #4528
tynas
Raczkowanie

wycisnęlam wczoraj 4-5 zaskórników-dzisiaj male ślady są,ale myśle że jutro nie będzie...
Irytowaly mnie już,po 10 dniach smarowania nic ich nie ruszylo!

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
tynas jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:06   #4529
Muffka_
Zakorzenienie

To prawda sama zauwazylam ze bez wycisniecia naprawde bardzo dlugo sie goija. A czasem to czy wysisne czy nie to i tak mam przebarwienie...
Muffka_ jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:24   #4530
Nolley
Wtajemniczenie

No właśnie, też to zauważyłam, że i tak i tak ślad zostaje A jak się wyciśnie to krócej się goi. Zabraniają wyciskać, bo jak zrobisz to nie tak, to ten pryszcz ci się odradza (niczym feniks z popiołów) i znów jest w tym samym miejscu

MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości