Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-29, 13:50   #571
gwendolyn
Rozeznanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Fossa ja miałam praktyki 2 każda po miesiącu w szkole, jedna w gimnazjum, druga w liceum i jakoś przeżyłam- dasz radę Za fajnie tez wtedy nie wygladałam, ale nauczanie tak mnie pochłonęło, że nie miałam czasu by myśleć o tym jak wyglądam

A na temat miki to jest coś innego i myślę, że mądrze- przynajmniej ja wolę w to wierzyćZresztą przekonam się na własnej skórze
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...ostc ount=2150
gwendolyn jest offline  
Stary 2008-08-29, 14:32   #572
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
Laity super że sie odezwałaś wreszcie, chociaż przykro mi, ze musisz się borykac z takimi problemami, ale mam nadzieje że codziennie cera będzie już w lepszej kondycji. Jak coś się poprawi napisz koneicznie jak nie też pisz buziaki
Niestety nic się na lepsze nie zmienia... Broda jest w stanie tragicznym - przebarwienie na przebarwieniu i ciągle pojawia się coś nowego
W poniedziałek mam wizytę u mojej dermatolog i tak głupio mi do niej iść... To tłumaczenie się, opowiadanie o wszystkim. Boję się, że potraktuje mnie jak głupka rozdrapującego sobie twarz I jeszcze paradowanie wśród ludzi bez make-up'u...

Shimka, trzymaj się kochana i nie ciśnij tych zaskórników bo to błędne koło jest...

Laity jest offline  
Stary 2008-08-29, 14:46   #573
mandinga
Raczkowanie

Witam ponownie, po przerwie
trochę dawno nie pisałam i nie czytałam, ale dziś wszystko nadrobiłam i mam pytanie (jak zawsze):
o co chodzi z tą cebulą? bo tak nie bardzo jarzę, czy ja mam swoją mordkę wysmarować cebulą? jakie do daje efekty,jeżeli w ogóle jakieś daje? tak ogólnie brzmi nieciekawie, ale czegóż się nie robi dla piękności?

i jeszcze sprawa tych zapychaczy... są jakieś konkretne? może powiem tak: czego mam się wystrzegać w składzie kosmetyków do twarzy?

PS o co chodzi z tym zaznaczeniem "nie" na czerwono, bo też nie rozumiem...
mandinga jest offline  
Stary 2008-08-29, 16:26   #574
eLWhy
Zadomowienie

Post Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

cebula.. ja smaruję po prostu plasterkiem... w momentach desperacji i tylko wtedy, bo chyba mało kto lubi śmierdzieć cebulą... Ma pomagać na gojenie - co niby powinno być prawdą, bo np lek 'cepan' jest właśnie na bazie cebuli.

Zapychacze to temat-rzeka. Najgorzej jest z kremami i podkładami, ale wydaje mi się, że nie znajdziesz kosmetyku, który nie będzie miał żadnego z nich. Po prostu musisz testować, jakie specyfiki CI szkodzą. A potem wyselekcjonować ze składu które składniki mogły być tego powodem.. no i ich unikać.
Ja mam taką listę i jest ona upiornie długa (co nie znaczy, że kompletna). Ale wykreślam niektóre pozycje, kiedy widzę, że mi nie szkodzą (np nie szkodzi mi gliceryna i zdaje się silikony)
Kompletna, niewykreślona: capric/caprilic trigliceride, cera microcristallina, cere alba, cetyl phosphate, cross polymer, glycerin, glyceryl stearate, glycol isostearate, glycol oleate, hydrogenated coco-triglicerides, isopropyl palmitate, lanolin, lanolin alcohol, myristyl alcohol, paraffin, paraffinum liquidum, petrolatum, polyglyceryl-2caprale, stearic acid

a.. i jeszcze wszystko co ma alcohol w nazwie jak nie zapycha, to wysusza......jakie 'nie' na czerwono? O.o
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-29, 16:39   #575
tinkussia
Zadomowienie

dla mnie tonik z alkoholem jest świetny do pozbywania się ranek... tak samo jak spirytus, na to maseczka ''nadająca koloryt'' nawilżająca under 20 i po 3 dniach zostaje zaczerwienienie, wtedy już wystarczy kremik bądź maseczka...

apropo maseczek- miodowa z garniera jest strasznie zapychająca, nie nakładam tego dużo a już po pierwszym razie zapchało strasznie...
tinkussia jest offline  
Stary 2008-08-29, 16:47   #576
QsQs
Zadomowienie

ja przez przypadek kupiłam tonik z alkoholem. Myslalm, ze będzie do kitu... ale jest okej, nic nie wysusza, odświeża. Kolejny raz go raczej nie kupie bo wole inne ale ten denat nie jest taki straszy (a w składzie jest wysoko bo 1 albo 2).
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-29, 17:02   #577
mandinga
Raczkowanie

nie no ja tam lubię jak po kosmetyku z alkoholem tak trochę pieką te miejsca, które wcześniej wyciskałam (to się chyba bakterie zabijają wtedy), przynajmniej mam wrażenie, że jestem czystsza
ale ogólnie rzecz biorąc to stwierdzam, że niezła zapierducha musi być z tymi zapychaczami, żeby skład każdego kosmetyku studiować przed zakupem? czy ja wiem? ja to leń jestem i mi się nie chce o.O
a skąd ja mam wiedzieć, który spośród, dajmy na to, dziesięciu składników mnie zapycha?

a te zaznaczone na czerwone "nie" to ja nie wiem, raz są raz ich nie ma, hih
mandinga jest offline  
Stary 2008-08-29, 17:19   #578
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mandinga Pokaż wiadomość
nie no ja tam lubię jak po kosmetyku z alkoholem tak trochę pieką te miejsca, które wcześniej wyciskałam (to się chyba bakterie zabijają wtedy), przynajmniej mam wrażenie, że jestem czystsza
ale ogólnie rzecz biorąc to stwierdzam, że niezła zapierducha musi być z tymi zapychaczami, żeby skład każdego kosmetyku studiować przed zakupem? czy ja wiem? ja to leń jestem i mi się nie chce o.O
a skąd ja mam wiedzieć, który spośród, dajmy na to, dziesięciu składników mnie zapycha?

a te zaznaczone na czerwone "nie" to ja nie wiem, raz są raz ich nie ma, hih
ale gdzie np są te zaznaczone "nie"?

Wiesz moim zdaniem nie mozna popadac w paranoje z tymi skladami. Mnie w życiu zapchał tylko kosmetyk - krem na noc garniera. Inne dziewczyny narzekaja, ze prawie po wszytskim je wysypuje...
Jak nie masz strasznego problemu z zapychaniem po kosmetykach to chyba nie trzeba aż tak przywiazywac do tego wagi...
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-29, 17:24   #579
azure
Zadomowienie

GG do azure

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
Uważam przede wszystkim na Glicerynę (choć ostatnio miałam krem, gdzie była 5 w składzie i było ok, więc ona może akurat mi nie szkodzi), Paraffinum Liquidum (mineral oil), -methicony (silikony, np. dimethicon), Propylene Glycol, Triglicerydy, Myristaty. (dużo tego, a w zasadzie kazdy krem/puder/żel/tonik zawiera którąś z tych rzeczy...:/).
Yyy, Propylene Glycol też zapycha?
Kurcze, zawsze myślałam że jest bezpieczny... Na różnych stronkach widnieje jako niekomedogenny. Z drugiej strony prawdopodobnie zapycha mnie Acne-Derm, a on zawiera ten składnik.
azure jest offline  
Stary 2008-08-29, 17:33   #580
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
PS o co chodzi z tym zaznaczeniem "nie" na czerwono, bo też nie rozumiem...
A szukałaś tego wątku przez wyszukiwarkę? System zaznacza wpisane w okienko wyrazy na czerwono i stąd zapewne słowo 'nie' ma u Ciebie kolor czerwony...

Laity jest offline  
Stary 2008-08-29, 17:37   #581
mandinga
Raczkowanie

te "nie" są w każdym z postów: waszych i moich
myślałam, że to może jakieś omamy, ale no one tak jakby raz są a raz ich nie ma
chodzi o to, że każde "nie" użyte w tekście się zaznacza na czerwono...
ale nie o tym, nie przeszkadza mi to aż nadto.

i właśnie tak się skapnęłam, że troszkę chyba mnie wysypało na czole i za chiny sobie nie mogę przypomnieć czego ja ostatnio używałam...

a tak zmieniając temat tooooo: nie chce mi się iść do szkoły :/ bleee
mandinga jest offline  
Stary 2008-08-29, 17:41   #582
mandinga
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
A szukałaś tego wątku przez wyszukiwarkę? System zaznacza wpisane w okienko wyrazy na czerwono i stąd zapewne słowo 'nie' ma u Ciebie kolor czerwony...
no rzeczywiście...
już myślałam, że zwariowałam, ale i tak blondynka ze mnie niezła
mandinga jest offline  
Stary 2008-08-29, 18:05   #583
eLWhy
Zadomowienie

z tym propylene glycolem to mam teraz znak zapytania, a poprzednio byl na liscie jako pewnik.. tak to jest - co zrodlo to inna informacja :/ w tej chwili tez jestem przekonana, ze nie jest z nim tak zle.

Alkohol z tego co czytalam, jak jest w odpowiednim 'towarzystwie' to nie wysusza tak bardzo (a co za tym idzie nie prowokuje skory do wytwarzania wiekszej ilosci sebum itd..), ale w jakim sasiedztwie dobrze dziala, to juz nie wiem ;P Sama przyznam, ze nie unikam jak ognia kosmetykow z alkoholem...

Fakt, niezle schizo z tymi skladami, ale jak pomysle, ze kosmetyki mogly wplywac na stan mojej cery do tej pory tak znacznie.. to jestem w stanie temu ulegac. Przynajmniej w jakims stopniu. Jak pisalam - chyba nie ma kosmetykow, ktore by nie zawieraly tych skladnikow, ale przynajmniej moge stwierdzic, ze mam (albo nie) czego sie bac.

ja sie teraz zastanawiam co takiego jest w skinorenie, ze on mi najprawdopodobniej nie sluzy :/

edit: postanowiłam - od dziś przestaję skinorenem smarować czoło. Tam do niedawna nie miałam problemów z pryszczami i mam nadzieję do tego stanu wrócić, ale własnym sposobem.
Odkopałam też siemię lniane i zamierzam terazzabawić się w czarownicę... gotować, zaparzać przyrządzać, nakładać!
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-29, 18:07   #584
ollena
Raczkowanie

Hmm... Ja też nie mam głowy do tych składów...

Dzisiaj zjadłam 2 czekoladki. I tu pada pytanie:
Czy to możliwe, żeby w ciągu kilku godzin wyskoczyło mi przez to kilka malutkich krostek? Zdążyłam je już powyciskać... Mam nadzieję, że te małe miejsca opuchnięte zejdą i nie będzie nic widać... Byle nie zrobiły się nowe

Teraz przeboleję wszystko na swojej twarzy oprócz tych opuchniętych "grudek" na linii żuchwy... Wygląda to teraz jak podskórne ropniaki
A jutro spotkanie z TŻ'tem...
Chyba zrobię sobie swoją "cud-maseczkę"...

Cytat:
a tak zmieniając temat tooooo: nie chce mi się iść do szkoły :/ bleee
nie tylko Tobie
ollena jest offline  
Stary 2008-08-29, 18:20   #585
Fanata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ollena
Dzisiaj zjadłam 2 czekoladki. I tu pada pytanie:
Czy to możliwe, żeby w ciągu kilku godzin wyskoczyło mi przez to kilka malutkich krostek? Zdążyłam je już powyciskać... Mam nadzieję, że te małe miejsca opuchnięte zejdą i nie będzie nic widać... Byle nie zrobiły się nowe
To chyba sprawa indywidualna, bo (z tego, co się orientuję) nie ma jednoznacznej opinii o tym, czy jedzenie wpływa na trądzik. Jedni są zdania, że m.in. słodycze, ostre potrawy wpływają na pogorszenie stanu skóry, inni temu zaprzeczają. Musisz sama zaobserwować, czy twoja skóra jest podatna na jakieś szkodliwe działania po zjedzeniu czekolady.
Ja sama nie zauważyłam, żeby to co jem pogarszało stan mojej skóry w jakiś bardzo widoczny sposób. Słodyczy staram się unikać, jednak nie potrafię się oprzeć bardzo ostrym potrawom. Zainteresowałaś mnie i teraz zwrócę uwagę na reakcje skóry po zjedzeniu czegoś ostrego. Mam nadzieję, że nie zauważę żadnego pogorszenia, bo umrę z głodu

Dzisiaj nie mogę się opanować i ciągle dotykam skóry, próbuję coś drapać. I tak właśnie dorobiłam się 2 guli, jednej na brodzie, a drugiej między żuchwą a szyją. Chyba nałożę glinkę punktowo na te krostki, żeby jak najszybciej zeszły.
Fanata jest offline  
Stary 2008-08-29, 18:32   #586
majka2222
BAN stały

kurczę jak zauważyłam ten temat nie mogłam uwierzyć, że inne też mają takie problemy!
u mnie jest z wyciskaniem jak z jakimś natręctwem, wiem, iż mi to szkodzi, a i tak to robię
staram się chować lusterka, powiedziałam siostrze, żeby mnie pilnowała- jest niezastąpiona
jeśli się nie wyciskam mam bardzo piękną cerę
po wyciskaniu stosuję na noc alantoninę (powoduje, że nie powstaną blizny! goi, niestety wysusza)
używam raz na tydzień pilingujacej maseczki Rivel De Loop czy jakoś tak (z Rossmana na przykład) kupiłam piling Nivea Visage Young (rewelka) i zamierzam kupić tonik Avon przeciw wągrom
a propo ostatnich postów, ja również zauważyłam, ze po zjedzeniu czipsów wyskoczyła mi obrzydliwa krostka, słyszałam, iż tłuszcz z pozywienia może się PRZYCZYNIĆ (NIE SPOWODOWAĆ) trądzik
pozdrawiam
majka2222 jest offline  
Stary 2008-08-29, 18:40   #587
Fanata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eLWhy
edit: postanowiłam - od dziś przestaję skinorenem smarować czoło. Tam do niedawna nie miałam problemów z pryszczami i mam nadzieję do tego stanu wrócić, ale własnym sposobem.
Odkopałam też siemię lniane i zamierzam terazzabawić się w czarownicę... gotować, zaparzać przyrządzać, nakładać!
Haha rozbawiłaś mnie
Możesz mi opisac, co robisz z siemieniem (mielonym, zwykłym?) i jakie ma ono działanie a skórę?
Fanata jest offline  
Stary 2008-08-29, 18:53   #588
eLWhy
Zadomowienie

wczesniej pisala tu o nim Ewelka... ze 3-4 strony wczesniej.. robie to samo co Ty z siemieniem i platkami owsianymi tylko bez platkow [nastepnych razem chyba jednak to podgotuje zamiast zalewac wrzatkiem...]
jakie ma dzialanie - podobno wygladzajaco-nawilzajace, ale to sie okaze

eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-29, 18:58   #589
Fanata
Raczkowanie

Musiałam przeoczyć, ale już znalazłam tego posta.
Siemię kupię w zielarskim? Mam tylko mielone,a tu chyba zwykłe trzeba.
Fanata jest offline  
Stary 2008-08-29, 19:01   #590
eLWhy
Zadomowienie

używałam mielonego, chociaż nasionka też mam... szczerze powiem, że nie wiem skąd siemię u mnie w domu :P

w ogóle to zapach mi się kojarzy z kotletami sojowymi O.o

Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2008-08-29 o 20:13
eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-29, 19:08   #591
Fanata
Raczkowanie

Eee no to cud, miód i orzeszki Jeszcze dzisiaj zrobię sobie to siemię I tak jak Ewelka pisała, sypiesz około 4 łyżeczek? Moje opakowanie nie jest duże i wydaje mi się, że 4 łyżeczki to dużo jak na mielone.
Fanata jest offline  
Stary 2008-08-29, 19:35   #592
mandinga
Raczkowanie

czy powyżej opisane sposoby, bądź co bądź domowe, są skuteczne?
kurcze, dobrze, że jest to forum, bo bym chyba umarła z nudów... i z wyciskania...
mandinga jest offline  
Stary 2008-08-29, 20:10   #593
eLWhy
Zadomowienie

Mandinga, zwykle jak piszemy o czyms, to znaczy, że ktoś już tak robił i twierdzi, że mu pomogło. W dużej części jesteśmy zdesperowane i łapiemy się wszystkiego... Nie na wszystkich działa to samo, ale często jesli nie widać żadnych 'przeciw' to czemu nie spróbować?

Fanata - Ja dałam chyba ze 3 łyżeczki. Wyszła taka grubsza warstwa na dnie małej filiżanki. Pierwsze wrażenie po ściągnięciu : łał. Po niczym jeszcze nie zauważyłam u siebie tak znacznego zmniejszenia porów (nie znikły, no ale... ) Ciekawe jak długo to się utrzyma...
Tylko trochę tę maseczkę za długo trzymałam, bo ponad 40 minut i mi się zrobił burak na policzkach... Ale już powoli schodzi, więc najgorzej nie jest. Na pewno nie była to moja ostatnia przygoda z siemieniem

eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-29, 20:57   #594
Fanata
Raczkowanie

Zmniejszyła pory bardziej niż zielona glinka? Niemożliwe! Nie wierzę! Idę sprawdzić
Fanata jest offline  
Stary 2008-08-29, 23:15   #595
werkawerka
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny,
przepraszam za moją zieloność w tych sprawach.. trafilam tu przypadkiem.
Dlaczego nie można wyciskać? I wągrów i pryszczy?
Mam fatajną cerę. czasami są to wypryski któe po wycisnieciu szybko znikają, czasami z kolei siedzą głęboko (nie wiem jak to ująć) i jak sie je sprawnie wycisnie to 'wyskakują' i szybko goją, a jak krzywo to wylewa sie z nich troche jakby wdody i mam takie bolące gule na twarzy.
Zawsze wyciskałam. Jak wy nie wyciskacie to paradujecie z wielkim prysczem na czole?
Wągry też mam. Na brodzie i nosie. Co z nimi robić jak nie wyciskać?
Czy niwyciskanie spowoduje że nei bedę miec całej twarzy w przebarwieniach, kropkach i bliznach?

Nie wiem od czego zależy mój wysyp przyszczy. Raz jest ich więcej .. raz mniej.

Dopiero teraz sobie uswiadomilam ze sa byc moze inne drogi niz wyciskanie.

Mozecie mi coś napisac? Bardzo was proszę.

"Odchudzanie ma jeszcze jedną zaletę - zawsze się udaje. Nie znam innej rzeczy, która - przy zachowaniu pewnych zasad - gwarantuje tak wysoki stopień powodzenia". (Charles Glass)
werkawerka jest offline  
Stary 2008-08-29, 23:27   #596
Fanata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez werkawerka
Witajcie dziewczyny,
przepraszam za moją zieloność w tych sprawach.. trafilam tu przypadkiem.
Dlaczego nie można wyciskać? I wągrów i pryszczy?
Mam fatajną cerę. czasami są to wypryski któe po wycisnieciu szybko znikają, czasami z kolei siedzą głęboko (nie wiem jak to ująć) i jak sie je sprawnie wycisnie to 'wyskakują' i szybko goją, a jak krzywo to wylewa sie z nich troche jakby wdody i mam takie bolące gule na twarzy.
Zawsze wyciskałam. Jak wy nie wyciskacie to paradujecie z wielkim prysczem na czole?
Wągry też mam. Na brodzie i nosie. Co z nimi robić jak nie wyciskać?
Czy niwyciskanie spowoduje że nei bedę miec całej twarzy w przebarwieniach, kropkach i bliznach?

Nie wiem od czego zależy mój wysyp przyszczy. Raz jest ich więcej .. raz mniej.

Dopiero teraz sobie uswiadomilam ze sa byc moze inne drogi niz wyciskanie.

Mozecie mi coś napisac? Bardzo was proszę.
Nie powinno się wyciskać z prostego powodu - powoduje to blizny i ślady. Ja wyciskam tylko ropne krostki, jakoś nie potrafię się przemóc i chodzić z białymi kropkami na twarzy. Wągrów staram się nie ruszać, zdarza mi się to rzadko. Zamiast wyciskać, lepiej wziąć się za oczyszczanie skóry - tu polecam przeczytanie wątku. Podawałyśmy już wiele sposobów. Przy okazji dowiesz się trochę na temat odpowiedniej pielęgnacji. Myślę, że jak na początek, powinnaś zwrócić uwagę na kosmetyki, jakich używasz.

eLWhy w moim odczuciu maseczka zmniejsza pory podobnie do glinki, a szkoda Za to naprawdę fajnie nawilżyła mi skórę, chociaż odkąd używam oliwki, nie pamiętam kiedy ostatnio była wysuszona. A pory stały się takie jakieś bledsze i to mi się podoba
Fanata jest offline  
Stary 2008-08-29, 23:40   #597
eLWhy
Zadomowienie

moja skóra w takim razie zaczęła byc odporna na glinkę (o ile glinka kiedykolwiek działała? musze to zacząć obserwować.. jak coś to zostawię ja na uda ;P). ALe to też oczywiste - nie wszystkim wszystko pomaga tak samo. Inaczej już dawno wszystkie cieszyłybysmy się pięknymi gładziutkimi jak pupcia niemowlaka buźkami...

eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-29, 23:47   #598
Fanata
Raczkowanie

Nie strasz mnie, że skóra może się uodpornić na glinkę Używam jej dopiero od około tygodnia i działanie mi się podoba, jednak szału niestety nie ma. Nie mogę doprowadzić twarzy do porządku... Codziennie na noc Acnefan na brodę i czoło, a efekty średnie. Czoło powoli łagodnieje, ale na brodzie pojawiają się krostki. Pocieszam się jedynie tym, że dzięki wysypowi podczas wyjazdu i tego po masakrze, na brodzie mam mniej grudek, ale więcej przebarwień. Zamienił stryjek siekierkę na kijek...
Na poprawę humoru zmieniłam sobie dzisiaj troszkę fryzurkę
Fanata jest offline  
Stary 2008-08-30, 12:21   #599
majka2222
BAN stały

wyciskanie oprócz blizn może spowodować większą podatność na infekcje oraz zakażenie
majka2222 jest offline  
Stary 2008-08-30, 12:38   #600
werkawerka
Raczkowanie

dziewczyny, staralam sie ogarnac te ponad 10 000 postów, nie jest to takie łatwe, wielu rzeczy nie rozumiem i musze je sprawdzać gdzie indziej.
Czy mogłybyście wydać opinię o moich kosmetykach?

Do mycia twarzy - jeden z żeli ZIAJA, np tintin
Tonik ZIAJA z serii Nuno
Peeling enzymatyczny z Erisa (to jak sie zbiorę raz na tydzień to jest dobrze)
Maseczka z glinką ZIAJA ( to też nie częsciej niż raz w tygodniu)
krem z zieloną herbatą ZIAJA

niedawno kupiłam taki specyfik '3 w 1' Garniera. Jest to naraz żel, peeling i maseczka. Jesli sie uzywa tego jako żelu i peelingu to sie masuje a maseczke sie pozostawia. Uzylam tego jako żelu dwa razy ,ale chyba ten peeling zbyt mocno trze i sie ogranicze do stosowania tego jako maseczki.

Znacie te kosmetyki?
Co o tym myślicie?

"Odchudzanie ma jeszcze jedną zaletę - zawsze się udaje. Nie znam innej rzeczy, która - przy zachowaniu pewnych zasad - gwarantuje tak wysoki stopień powodzenia". (Charles Glass)
werkawerka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości