Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-22, 17:51   #1951
marlen92
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dziewczyny zrobcie mi cos!
tyle czasu byl spokoj,a teraz zaczelam znowu dusic i twarz wyglada jak pobojowisko..
marlen92 jest offline  
Stary 2008-11-22, 17:56   #1952
girlonfire
Raczkowanie

Ja polecam Clindacne, na recepte, stosuje i pomaga. Mam tez jakis specyfik, takze na recepte, robiony na miejscu w aptece. Na prawde swietne to jest, na noc nakładam i rano nie ma sladu po zaczerwienieniach. Wspomagam sie tez czasem masia cynkową, ale zadko, bo po niej cera strasznie tłusta. We wrzesniu byłam u dermatologa i przepisała mi wlasnie te rzeczy - od tamtego czasu jak ręką odjął. Cera wysmienita, na prawde nie pamietam kiedy wczesniej taka miałam. Wyciskac juz nie ma co, bo syfki pojawiają sie na prawde rzadko, nawet przed okresem jest spokój.
girlonfire jest offline  
Stary 2008-11-22, 23:08   #1953
Agemia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
przez cale lato nic a nic nie mialam na plecach a ze teraz prawie codziennie golfy nosze to co roku tak mam - drobne pryszczyki, same na ogol sie zasuszaja i schodza ale dokladne umycie plecow i tarcie gabka mi pomaga nawet mydelkiem siarkowym albo protex mozna byc

a mozesz wkleic sklad? napewno jest parafina/wazelina. Sama kiedys stosowalam pare lat temu jako krem ale mozna co jakis czas jak sie siedzi w domu nalozyc, tylko obawiam sie ze mnie by zapchalo. Bo to masc i niestety ma tluste podloze
Nie mam maści pod ręką, ale tak, zawiera parafinę. No nie wiem, ja mam strasznie niewdzięczną cerę, ale ta maść mi nie szkodzi. I Alantan Plus różni się o 180 stopni od Alantanu Plus z witaminą A, o którym ja mówię.

Przed chwilą zmasakrowałam plecy, brawo dla mnie.
Agemia jest offline  
Stary 2008-11-23, 19:25   #1954
gliwiczanka
Raczkowanie

uhh... ja ostatnio się złamałam i zjadłam małą paczkę chipsów. oczywiście odbiło to się na mojej twarzy później. jestem na siebie zła
i nie jestem kosmetykowo przygotowana na taką pogodę. dobrego kremu do twarzy nie mam na zimne dni ani pomadki i jeszcze coś treściwego by mi się do rąk przydało... jakoś zbyt byłam zajęta nauką żeby o tym myśleć, no i pieniędzy brak

trzymajcie się ciepło
Stary 2008-11-24, 13:21   #1955
tancerka212
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
chciałabym jakiś masaż pleców, żeby chłopak mi zrobił no ale się wstydze
Może któraś z Was zna jakiś sposób?
oj ja też mam ostatnio kłopot z plecami.. już myślałam że afronis mi podleczył plecki a tu 3 wielkie gule z ropą mi wyskoczyły oczywiście je wycisnęłam bo bym spokojnie chodzić nie mogła wiedząc że tam są.. no i teraz są strupy.. chyba się wybiorę po to mydełko siarkowe i dalej bede przecierac plecki afronisem.. wszystko przez te grube ubrania... wyjdę na dwór zimno, wejdę do sklepu to ię zgrzeję i tak na okrąglo...

a co do masażu to nie wstydź się kochana bo nie ma czego ja też jak kiedyś tż zaproponował mi masaż plecków to nie mogłam się skupić na przyjemności i odprężeniu tylko zastanawiałam się czy tż liczy mi krosty i strupy i blizny na plecach... ale on tego w ogóle nie zauważa a nawet jeśli to w niczym mu to nie przeszkadza i teraz nie krępuję się niczego a taki masaż to rewelacja więc czemu sobie tego odmawiac???

u mnie z buzią w miarę ok mimo że pare zaskórników zostało usuniętych z twarzy.. mam dwa strupki co powinny do końca tygodnia zejść ale buzia mi sie jakoś przesuszyła... mam resztkę tego płynu od dermatologa co mi został jeszcze od wakacji tego z rezorcyną więc chyba wysmaruję teraz tą buteleczkę bo mi się kurzy tylko w łazience.. a potem znów wrócę do skinorenu i tak w koło...
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-11-24, 19:52   #1956
ollena
Raczkowanie

Podaję link do artykułu o tzw. trądziku z zadrapania... Tak jak bym czytała o sobie...
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/p5.htm
Jeśli już było coś podobnego - przepraszam
ollena jest offline  
Stary 2008-11-24, 22:53   #1957
LoLcIa123
Zakorzenienie

Ciekawy ten artykuł,sama prawda..
Ja niestety coraz gorzej,wyskakują mi syfki nie wiem od czego,nei zmieniłam płynu,kremu,mleczka do demakijażu,wszystko takie samo no chyba,że to czas na wysyp 'effaclarowy'

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-11-24, 23:11   #1958
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

Ten artykuł opisuje straszne rzeczy... Do mnie pasuje tak w 1/3. Ale aż trudno uwierzyć, że tyle chorób psychicznych i fizycznych może mieć podłoże właśnie w ... pryszczach
Stary 2008-11-25, 09:48   #1959
Fanata
Raczkowanie

Witam.
Wysyp jest chyba jako tako opanowany. Oczywiście nie oznacza to, że nie mam żadnej krostki na twarzy, a szkoda. Mam jedną gulę, która już schodzi i pojedyncze krostki. Od kilku dni nakładam na noc na brodę maseczkę z zielonej glinki i to jej zawdzięczam poprawę.

Ostatnio miałam też załamanie i powyciskałam trochę. Myślę, że z dwojga złego, jeśli mimo wszystko krostki będą mi wyskakiwać wolę, żeby to odbyło się szybciej. Grudki w mojej skórze są tak wielkie, że niestety muszą jakoś wyjść na zewnątrz. Efektów ubocznych wyciskania, czyli większej ilości krost, nie zauważyłam. Czasem przez myśl przechodzi mi wizyta u kosmetyczki na mechanicznym oczyszczaniu skóry, ale chyba mam zbyt wielkiego cykora.
Fanata jest offline  
Stary 2008-11-25, 10:59   #1960
tancerka212
Zakorzenienie

ja też kurczę myślę nad wizytą u kosmetyczki ale nie chce potem się ukrywac w domu no i kasy trochę szkoda zeby ponad stówkę zapłacić komuś za wyciskanie... i co tu robic??
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-11-28, 14:33   #1961
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

co tu tak cicho ??

ja byłam dzis u dermatolog , i dalej lykac mam tetralysal ino już w mniejszej dawce, dalej dalacin i dalej isotrex i dalej na suche partie acne derm, i jako nowosć dodała mi differin, bo powiedziała, że wszystko ładnie znika ino na brodzie mam zaskorniki dalej ( obawiam sie, że to jest wina mojego wyciskania) i żeby własnie na brodę stosować go ...zobaczyymy czy coś to da ...ale już mam tego dosc, może nie krostek tylko tych przebarwień bo przez to wygląda to wszystko zle, choć niby gurek dużo nie ma

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2008-11-28, 16:54   #1962
matryca3
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

ja sobie znów grzebałam...;/ nie ma strupków dyzych ale czerwone plamki..;/megawodoczne
Stary 2008-11-28, 17:22   #1963
tancerka212
Zakorzenienie

a ja wykańczam ten płyn od dermatologa który mega wysuszył mi twarz.. ale tak to on już działa że troszkę złuszcza troszkę wysusza ale efekty daje więc nie przestaje
poza tym to jeden ślad po strupku i troche czarnych kropek tu i tam... całe szczęście tż do mnie przyjeżdża na weekend co oznacza że nie będę grzebać przy twarzy
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-11-28, 19:17   #1964
azure
Zadomowienie

GG do azure

Ostatnimi dniami zdecydowanie nie powstrzymałam się przed wyciskaniem. Więc wstyd pisać. Uporczywe grudki jeszcze się wrednie rozsiewają, pomimo stosowania różnych środków zapobiegawczych. Także u mnie nie za wesoło. Cera trochę przesuszona, a ja nie mam czym nawilżać. Co wezmę to zapychało. I nie wiem co robić.
azure jest offline  
Stary 2008-11-28, 19:37   #1965
Fanata
Raczkowanie

Mi na grudki jak nic Brevoxyl pomaga. W końcu mam jako tako wygojoną skórę i widac efekty. Grudek stanowczo mniej, w jednych miejscach praktycznie gładko, w innych gorzej, ale mimo wszystko skóra jest gładsza. Pogorszenie już się skończyło lub właśnie się kończy.
Dzisiaj pierwszy dzień @, a skóra (jak na ten ciężki czas) super, biorąc pod uwagę fakt, że nowych krostek praktycznie brak.
Nastawienie mam ogólnie pozytywne, a dzięki takim okresom wierzę, że kiedyś pozbędę się tych okropnych grudek
Mimo średnio przyjemnej pogody, i Wam życzę dużo pozytywnego nastawienia (a właściwie przypominam, co jakiś czas temu pisałam )
Fanata jest offline  
Stary 2008-11-28, 20:16   #1966
fortepianistka
Rozeznanie

Dziewczyny, kiedys bylam z wami
potem takie rozne sie dzialy i jakos zapominalam o was.
i o niewyciskaniu
zainwestowalam w trzy kroki w dobie kryzysu, kosztowaly mnie polowe ceny polskiej i jest super
problemow jest na prawde malo...
...gdyby nie to, ze co tydzien mam w jakims miejscu powyciskane podrapane pogniecione cos
reszta jest naprawde super, czolo ktorego nie wyciskam idelane...
ale najgorzej jest na policzkach.
przez zaparcia mi sie na policzkach (pod oczami kolo nosa) pojawiaja jakies syfki, bezbarwne, pewnie niewidoczne dla smiertelnika spotykajacego mnie na ulicy, ale mi smiertelnie przeszkadzajace...

od dzis znowu z wami dzielnie NIE WYCISKAM
i czekam na piekna buzke, bo doluje sie i wstydze przez to co sobie robie
(chociaz to tak jakos odstresowuje... )
Stary 2008-11-28, 22:00   #1967
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

a ja jeszcze niedawno miałąm buzię taka całkiem sobie, ale tera mam pełno czerwonych krostek...

To znak że @ się zbliza

A plecy, ramiona i dekold to mam tragiczne. Zawsze tak jest, na zimę... dopiero w lecie się poprawia od słońca...
Ale nie chcę chodzić na solarium tylko z powodu pryszczy w miejscach, które i tak ciągle zakrywam...
Stary 2008-11-29, 11:53   #1968
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze niedawno miałąm buzię taka całkiem sobie, ale tera mam pełno czerwonych krostek...

To znak że @ się zbliza
Łączę się w bólu. U mnie też prawdopodobnie przez zbliżający się okres pogorszenie... Wczoraj nie wytrzymałam i dorwałam się do kilku miejsc

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
A plecy, ramiona i dekold to mam tragiczne. Zawsze tak jest, na zimę... dopiero w lecie się poprawia od słońca...
Ale nie chcę chodzić na solarium tylko z powodu pryszczy w miejscach, które i tak ciągle zakrywam...
Tym bardziej, że solarka może narobić więcej szkody niż pożytku... U mnie to jest tak, że słońce nie powoduje większych problemów ze skórą, a jak pójdę na solarium to tragedia. Szczególnie twarz robi się fatalna, i nie pomaga nawet zakrywanie jej.

Laity jest offline  
Stary 2008-11-29, 15:08   #1969
veronicas15
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
ja sobie znów grzebałam...;/ nie ma strupków dyzych ale czerwone plamki..;/megawodoczne
Ja nawet przy podskórnych gulach jestem w stanie doprowadzić twarz do okropnego stanu:/ Teraz mam na brodzie czerwoną plamę i mnie troche piecze
veronicas15 jest offline  
Stary 2008-11-29, 23:00   #1970
Fanata
Raczkowanie

Co tu tak cicho?

Mam na twarzy może ze 3 krostki. Jedna z nich to niestety pozostałośc jeszcze z końcówki gulowego wysypu - paprze się trochę. Chyba na takie przypadki będę stosowac wodę utlenioną, może szybciej będą się goic?
Przy dobrym dziennym świetle widac niestety, ile pracy i wytrwałości czeka mnie w osiągnięciu ładnej skóry. Cierpliwośc będzie mi z pewnością niezbędna

Faktycznie, jak nie urok, to sraczka Ze skórą lepiej, to znowu inny problem. Dziewczyny, jak Wy dajecie radę na studiach? Mam już mega zaległości, bo materiału masa, a zbliżają się kolokwia... Studia chyba nie są dla mnie...
Fanata jest offline  
Stary 2008-11-30, 00:44   #1971
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

u mnie jesli chodzi o twarz to nawet ok

a jesli chodzi o studia, to w sumie tez ok , ja jakoś lubie się uczyć, ale niestety nie robię tego systematycznie , przez co zawalam np 2 noce przed kołem, chodze potem jak żywy trup , ale bynajmniej zaliczam i to z dobrymi wynikami przy nauce bardzo pomaga mi sesja ( bo nawet jak ucze się do pózna, to rano jestem w miare zywa ) no i duuuużo szczęscia w sumie pierwszy rok był najgorszy , bo trzeba było sie przestawić na intensywniejsze uczenie , ale teraz to już z górki

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2008-11-30, 11:05   #1972
matryca3
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Ja nawet przy podskórnych gulach jestem w stanie doprowadzić twarz do okropnego stanu:/ Teraz mam na brodzie czerwoną plamę i mnie troche piecze
ja dzis wstałąm i odrzu do lusterka bum przyszcz to co ja robi łapy w ruch i ciach..wycisnełam..;/ i mam czrwone i boli....
ale my kurde mamy talent.. w wycskanu na czas to łoo kariere bysmy zrobiły
Stary 2008-11-30, 11:26   #1973
veronicas15
Zakorzenienie

Cytat:
ja dzis wstałąm i odrzu do lusterka bum przyszcz to co ja robi łapy w ruch i ciach..wycisnełam..;/ i mam czrwone i boli....
normalnie do drugiej edycji "mam talent" musimy się zgłosić
posmaruj sobie to sudocremem.Ja wczoraj nałożyłam na ten czerwony piekący placek i przeszło
veronicas15 jest offline  
Stary 2008-11-30, 12:36   #1974
lotta_983
Zakorzenienie

Cytat:

ja podobnie..tylko, ze nie jednego a kilka syfów...wygladam jak trędowata...
nie wiem jak jutro do pracy pójde, bo moja twarz to jedna wielka masakra
syfy rozgrzebane..zaognione ślady po nich i łuszczaca się skóra..
tak żle dawno nie było

http://www.pmiska.pl/

lotta_983 jest offline  
Stary 2008-11-30, 13:22   #1975
QsQs
Zadomowienie

paskudny ryj, paskudny broda źle, szyja źle, wszystko źle. Wszystko.
QsQs jest offline  
Stary 2008-11-30, 13:54   #1976
gliwiczanka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
paskudny ryj, paskudny broda źle, szyja źle, wszystko źle. Wszystko.
u mnie to samo... nie ruszam się dziś z domu, chociaż miałam zupełnie inne plany
Stary 2008-11-30, 13:55   #1977
Princeska90
Raczkowanie

Ja też jak tylko jakąś krostkę widzę zaraz mi się paluchy trzęsą... ehh... Muszę poćwiczyć silną wolę Jak sobie wycisnę to nie dość że dłużej się goi to do tego same czerwone placki na buzi
Princeska90 jest offline  
Stary 2008-11-30, 14:57   #1978
veronicas15
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
ja podobnie..tylko, ze nie jednego a kilka syfów...wygladam jak trędowata...
nie wiem jak jutro do pracy pójde, bo moja twarz to jedna wielka masakra
syfy rozgrzebane..zaognione ślady po nich i łuszczaca się skóra..
tak żle dawno nie było
Ja to przez pół godziny stoję przed lustrem i maskuje syfy korektorem,ale i tak ciągle mam obsesję że korektor mi sie zmył i wszyscy je widzą:/

Musze poćwiczyć silną wolę i nie wyciskać. Szczególnie nie znęcać się nad tymi podskórnymi gulami na brodzie bo i tak ich nie wycisnę a tylko pogorszę stan :/
veronicas15 jest offline  
Stary 2008-11-30, 16:36   #1979
aga17-a1
Raczkowanie

Tego chyba nie można sie oduczyć nawet po wizycie u kosmetyczki zawsze coś znajduję do poprawki
aga17-a1 jest offline  
Stary 2008-11-30, 17:07   #1980
tancerka212
Zakorzenienie

no i jestem... jakiś wysyp mnie przed @ na nosie dorwał.. albo to zaskórniki już same wychodzą na wierzch w zapalnej formie.... nie wiem co sie dzieje ale nie podoba mi sie to... wczoraj nawet tżta powyciskałam!!! ale u niego jakos zrobiłam to tak delikatnie ze pół śladu nie ma a u siebie jak zwykle... zaskórniki to mam jeden na drugim- wczoraj jak nacisnelam nos to cała armia wyszła!!! to sie nigdy nie skonczy buuu
tancerka212 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości