Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-13, 22:16   #2281
eLWhy
Zadomowienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

póki co cisza, oby nie cisza przed burzą... Może jak przerzucę się na sam differin, to się dopiero zacznie... (oby nie :/). Póki co to tak sobie tłumaczę, ze moja skóra już tyle przeszła, że jej żaden differin nie straszny. A może to krem w ciągu dnia mi sprzyja ...
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline  
Stary 2009-01-14, 00:02   #2282
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

a mnie po differinie wysypalo, mimo ze isotrex uzywalam przez jakiś czas, ale wysypało mnie po ok tygodniu, i po ok tygodniu przeszło ...

a ja mam dylemat w styczniu mijaja 4 miesiące od kąd zaczełam brać tetralysal, teraz biorę 150 dziennie jednak do polowy lutego nie moge isc do dermatologa i nie wiem czy sobie zmniejszyć dawkę tzn co drugi dzień teraz ( bo jak byłam u babki to mówiła w grudniu że niedlugo zmniejszenie dawki )i wlasnie nie wiem co robic co radzicie;>

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2009-01-14, 10:51   #2283
lotta_983
Zakorzenienie

ja już tracę nadzieję..leczę sie od środka i na zewnątrz..efekt: dziś rano obudziłam sie z 3 ma nowymi paździochami bolącymi ( 2ch juz sie pozbyłam jedego na poliku boję się ruszać)...nigdy sie nie doprowadze na nowo do ludzkiego wyglądu jak te gnidy nie dadzą mi spokoju
tak mnie kusi, zeby przysmażyć tą swoją białą twarz w czerwone placki na solarium, ale sie boję przebarwień..

http://www.pmiska.pl/

lotta_983 jest offline  
Stary 2009-01-14, 11:49   #2284
AaniaA
Zakorzenienie

ja tez trace nadzieje . zaczelam brac jeanine od poprzedniego poniedzialku. zobaczymy czy to pomoze . minus jest taki, ze zaczynaja mi dawac o sobie juz skutki uboczne jeanine . nie wiem, jak to bedzie potem. oby wszystko przeszlo .

Sikoreczko ja bym zmniejszyla dawke i brala co drugi dzien tetralysal. sama tez kiedys stosowalam antybiotyki doustne na zmiany skorne.
AaniaA jest offline  
Stary 2009-01-14, 12:13   #2285
eLWhy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a mnie po differinie wysypalo, mimo ze isotrex uzywalam przez jakiś czas, ale wysypało mnie po ok tygodniu, i po ok tygodniu przeszło ...

a ja mam dylemat w styczniu mijaja 4 miesiące od kąd zaczełam brać tetralysal, teraz biorę 150 dziennie jednak do polowy lutego nie moge isc do dermatologa i nie wiem czy sobie zmniejszyć dawkę tzn co drugi dzień teraz ( bo jak byłam u babki to mówiła w grudniu że niedlugo zmniejszenie dawki )i wlasnie nie wiem co robic co radzicie;>
ja po braniu przez 2 miesiące 150mg miałam odstawiać, ale przy przedostatniej tabletce byłam u dermy i dostałam jeszcze jednoopakowanie - które biorę wg jej wskazań co 2 dzień.
Choć wg mnie dawkować sobie samemu leków nie będąc lekarzem się nie powinno i wypadałoby brać tyle, co lekarz przykazał aż do następnej wizyty. Ale to moje zdanie. Tak na mój chłopski rozum - jak zmniejszysz za wcześnie dawkę, może się pogorszyć, a tego byś nie chciała. Będziesz brać parę dni dłużej chyba (podkreślam - chyba) nic sie nie stanie?
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-01-14 o 12:14
eLWhy jest offline  
Stary 2009-01-14, 15:50   #2286
atri
Raczkowanie

Hej
Mogę się pochwalić że mam już o wiele ładniejszą cerę.A wszystko dzięki samozaparciu postanowiłam sobie że nie będe dotykać już bużki i jakoś się powstrzymuje.Jak pomyślałam sobie jakie szkody robiłam sobie to mi się słabo robiło.Nie musze już różnego rodzaju fluidów urzywać bo poco jak mam cere bez syfkówi i blizn.Bo np.zamiast drogich fluidów można sobie kupić fajny tusz.

Pozdrowionka

The good times of today are the sad thoughts of tomorrow

Bob Marley

Edytowane przez atri
Czas edycji: 2009-01-14 o 16:09
atri jest offline  
Stary 2009-01-14, 20:12   #2287
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
póki co cisza, oby nie cisza przed burzą... Może jak przerzucę się na sam differin, to się dopiero zacznie... (oby nie :/). Póki co to tak sobie tłumaczę, ze moja skóra już tyle przeszła, że jej żaden differin nie straszny. A może to krem w ciągu dnia mi sprzyja ...

A dlaczego myslisz ze cos sie zacznie?
Moze po prostu ten wysyp differinowy o ktorym mozna wszedzie przeczytac to wcale nie jest taka regula ze sie u kazdego zdarza Fajnie by bylo gdyby dalej u Ciebie byla poprawa, zycze Ci tego baaaardzo

Ja mam zamiar po clindacne przerzucic sie na isotrexin a potem chyba ten differin, troche kusi ale poczytam najpierw. Recepte mam

A nie wiecie ile jest wazna recepta??

Sikoreczko, ja tam na zazywanych wewn antybiotykach sie kompletnie nie znam. Moze zadzwon do dermy czy cos.

U mnie ladnie przebarwienia ladnie schodza, cera rownomierna sie robi. Ale odczuwam brak kwasow. Nie jest taka gladka
Stary 2009-01-14, 20:14   #2288
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

no własnie aktualnie trwa sesja wiec o wizycie u dermy moge zapomniec do poczatku lutego ... i nie wiem co zrobić ...
a u mnie z buzka super;] wyskoczy czasem coś ale baardzo żadko , teraz nawet przed okresem tylko 2 krostki wyszły ;]

iskierka zgasła...
Stary 2009-01-14, 20:19   #2289
Linijeczka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lotta_983
ja już tracę nadzieję..leczę sie od środka i na zewnątrz..efekt: dziś rano obudziłam sie z 3 ma nowymi paździochami bolącymi ( 2ch juz sie pozbyłam jedego na poliku boję się ruszać)...nigdy sie nie doprowadze na nowo do ludzkiego wyglądu jak te gnidy nie dadzą mi spokoju
tak mnie kusi, zeby przysmażyć tą swoją białą twarz w czerwone placki na solarium, ale sie boję przebarwień..
a jakich kosmetyków używasz do mycia twarzy?
Linijeczka123 jest offline  
Stary 2009-01-14, 20:24   #2290
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

recepta jest ważna równo 30 dni.

Ja dość dawno tu nie zaglądałam, a na buzi widoczna poprawa Staram sie już nie wyciskac, jeszcze tylko czasami mi się zdarzy Zostałą mi jeszcze ledwo widoczna 1 blizna po ostatnim wyciskaniu, ale ona tez już schodzi. Nie mam dużych gul, tylko te zaskórniki...
Zawsze jak mi się skończy @ to jest poprawa, ale myślę, że bardzo dużo pomógł mi mój nowy kremik soraja - antybakteryjny krem przeciwtrądzikowy redukujący blizny
Stary 2009-01-14, 20:41   #2291
lotta_983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linijeczka123 Pokaż wiadomość
a jakich kosmetyków używasz do mycia twarzy?
obecnie pomady ojca grzegorza...ma bardzo dobre opinie na kwc, ale na mnie chyba tak super nie działa..już mi sie kończy i zaczne uzywać żelu aloesowego...
wydaje mi się, że środki do mycia twarzy mają mały wpływ na moją cerę..

http://www.pmiska.pl/

lotta_983 jest offline  
Stary 2009-01-15, 10:29   #2292
Fanata
Raczkowanie

sikoreczko, ja na Twoim miejscu mimo wszystko spróbowałabym się wybrać do lekarza. Bałabym się dawkować sama leki, bo pomijając już ich działanie na skórę, szkodzą na wątrobę. Przezorny zawsze ubezpieczony.
W zasadzie nie przeczytałam, że masz teraz sesje. Nie wiem, jak to jest mieć sesję (jeszcze), ale masz aż tyle egzaminów, że nie masz czasu iść do lekarza?

lotta, o solarium nawet nie myśl. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Nie tylko w systematycznym stosowaniu leków, ale także próbowaniu nowych. Chodzisz do dermatologa? (o zgrozo, pytanie nie w moim stylu )
Do mycia twarzy z całego serca polecam żel nawilżająco-kojący Lirene. Z wydajnością u niego średnio, ale jest naprawdę bardzo przyjemny, dobrze oczyszcza skórę.

U mnie jak najbardziej do przodu. Robi mi się jedna większa i jedna mniejsza krostka. Ogólnie skóra ma ponownie taki ładny zdrowy kolorek. Do tego, dzisiaj jest taka jędrna i sprężysta, dobrze nawilżona, zaledwie ze 3 suche skórki przy strupkach. Gdyby nie te przebarwienia, kilka strupków i grudki byłaby w każdym calu idealna No, ale do tego jeszcze potrzeba dużo czasu i wysiłku.
Muszę przyznać, że dziwnie mi teraz kiedy dotykam brody, bo jeszcze z pół roku temu była dosłownie calusieńka w grudkach. Teraz jest o niebo gładsza, taka nietypowa w porównaniu do tej z przed kilku miesięcy.
Ciekawe czy do października będzie już praktycznie całkowicie gładka, jak sobie wymarzyłam
Fanata jest offline  
Stary 2009-01-15, 12:55   #2293
gwendolyn
Rozeznanie

Hej dziewczyny, u mnie odpukać wielkich wulkanów brak, coś tam rozdrapane na buzi oczywiście mam, ale to jak zawsze niestety.

Ja się effaclarowałam dość długo, cera mi się oczyścila troche, oprócz mojej nieszczęsnej brody, ale finansowo nie daję rady na effaclary wydawać ok 100 zł miesięcznie.

Przerzuciłam się na serię Ziaja med kuracja antybakteryjna i uważam,że jest niezła. Żel do mycia mogę szczerze polecić - delikatny, ale dobrze myje. Kremik przyjemny, zaskórniki po nim mi same wychodzą i nie robią się bolesne gule(mogę wrzucić składy jeśli chcecie). Preparat punktowy jak wszystkie tego typu działa, ale bez rewelacji. Na gojenie ranek mogę polecic moje nowe odkrycie linoderm acne-maskuje, trochę matuje i goi szybciutko. Do demakijażu i pod oczki mam Ziaję Sopot Spa. W
Wreszcie moge napisać, że mam kosmetyki z których jestem zadowolona i cenowo i jakościowo. Obecnie szukam jakiegoś dobrego korektora, ja mam jakąś nietypową skórę chyba bo żaden odcieniem mi nie pasuje (oprócz Manhattana Sand, ale z niego korektor cienki, tylko kolor był OK)
Pozdrawiam Kochane moje

P.S.
Wrzucę składy żelu i kremiku, może któraś z was w czynie społecznym przerzuciłaby je na KWC - ja nie umiem niestety, albo na Biochemię na analize składów?

Ziaja med, Kuracja antybakteryjna
żel myjący
Aqua, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-120, Methyl Glucose Dioleate, Laureth-7 Citrate, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Saccharomyces/Zinc Ferment, Allantoin, Acrylates/10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide

Ziaja med, Kuracja antybakteryjna
krem redukujący trądzik
Aqua, Octyldodecanol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Soodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Saccharomyces/Zinc Ferment, Glyceryl Searate Citrate, Sodium Polyacrylate, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Vaccinium Myrtillus Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Tartaric Acid, Allantolin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, CI 42090 (FD&C Blue No.1)

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2009-01-15 o 13:24
gwendolyn jest offline  
Stary 2009-01-15, 13:55   #2294
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Gwendolyn, to dobrze ze u Ciebie dobrze :P i o to chodzi zeby dobrac sobie odpowiednia pielegnacje, szukac, probowac i testowac.... w koncu musi sie udac

Ja stawiam na bardzo delikatna pielegnacje + jeden konkretny produkt np antybiotyk, kwas do stosowania na noc. Do tego maski/ peelingi oczyszczajace rowniez nie podrazniajace.

Przerazaja mnie rozszerzone naczynka ktore sie pojawiaja u mnie. Niestety mam i siostra maja naczynkowa cere. U mnie jako ze 20 lat mam, zaczna sie dziac niedobre rzeczy. Smialam sie ostatnio z siostra ze niedlugo trzeba ze zmarszczkami walczyc a tu jeszcze syfki na buzi i jak to pogodzic. Musze obkurczyc te naczynia bo jak mi zaczna pekac.

A poza tym tez szukam dobrego korektora, i podkladu. Bo moj revlon przy obecnym stanie cery jest za ciezki, nie potrzebuje tak ciezkiego podkladu.

Tutaj jest zanalizowany krem ziaji med http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=24

z tego co widze zel podrazniac nie powinien, chociaz mi sie wydaje ze duzo zalezy od wody, moja cera zelow nie lubi i oczyszczam mleczkiem i jest super
Coco Glucoside w skladzie jest pochodzenia roslinnego jesli sie nie myle i to delikatna subs. myjaca
Stary 2009-01-15, 17:25   #2295
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

przez najbliższe 2 tygodnie nie mogę isc do lekarza, bo do lekarza chodze w belchatwoie w domu a teraz we wroo siedze, a nie moge jechać wczesniej bo mam codziennie jakies zaliczenia .... i nie wiem juz sama

iskierka zgasła...
Stary 2009-01-15, 18:53   #2296
ollena
Raczkowanie

mówiłam, że z twarzą jest dobrze?
nie ma to jak nagły zwrot akcji na 2 dni przed studniówką!
to już mnie naprawdę załamuje...
ollena jest offline  
Stary 2009-01-15, 20:26   #2297
Linijeczka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lotta
obecnie pomady ojca grzegorza...ma bardzo dobre opinie na kwc, ale na mnie chyba tak super nie działa..już mi sie kończy i zaczne uzywać żelu aloesowego...
wydaje mi się, że środki do mycia twarzy mają mały wpływ na moją cerę..
mogłabyś spróbować z agropharmu serię z wiesiołkiem Ja używam i uważam, że jest świetna.
Linijeczka123 jest offline  
Stary 2009-01-15, 21:08   #2298
_Emi_
Zakorzenienie

Jestem załamana ! Policzki powyciskane juz ( mimo,że nie bylo z czego ale czerwone plamy zostały) , delolt i plecy tez. Jestem taka zła ale nie mogłam się opanowac. Zreszta, jak tu sie opanowac jak tego wyłazi coraz więcej. Nie wiem juz sama.
_Emi_ jest offline  
Stary 2009-01-16, 10:14   #2299
AaniaA
Zakorzenienie

ja nie grzebie, ale zeby bylo dobrze z cera to jeszcze nie moge tego powiedziec. ale u mnie wszystko wolno sie goi .
AaniaA jest offline  
Stary 2009-01-16, 12:40   #2300
Dronf
Rozeznanie

U mnie chyba się kończy problem z wyciskaniem bo powoli nie mam co wyciskać
Udało mi się dobrać odpowiednią kurację, tak mi się zdaje.
1. Wydaje mi się, że pomagają mi tabletki antykoncepcyjne, ale to by oznaczało znaczna poprawę już po 2-3 tygodniach co wydaje mi się średnio prawdopodobne, bo kiedyś już je brałam i po 2 miesiącach nie było ani lepiej ani gorzej. Stawiam na współdziałanie z resztą elementów.
2. Na dzień, teraz na mrozy stosuję maść aknemycin z erytromycyną (antybiotyk). Początkowo bałam się tych wszystkich parafin w podłożu, ale po rozważeniu za i przeciw postanowiłam, że lepiej męczyć się z ewentualnymi syfkami, z czym w miarę umiem sobie radzic niż ze skutkami mrozu. Wybór okazał się trafny, bo antybiotyk zatopiony w parafinie przeciwdziałał zapychaniu. Jak było cieplej uzywałam kremu antybakteryjnego lub nawilżającego Ziaja Pro, są poprawne, ale bez super rewelacji. (Nie robie reklamy, kupiłam od razu całą serie przy jednym zamówieniu)
3. Do mycia twarzy od kilku miesięcy używam żelu antybakteryjnego Ziaja Pro. Służy mi.
4. Regularne peelingi. Ziaja Pro bardzo mocny lub enzymatyczny (kiedy peelingu potrzebowałam częściej niz 2 razy w tyg, bałabym sie tak często używac ziarnistego). Jeszcze raz napisze, że peeling bardzo mocny Ziaja Pro to cuuuudo !
5. Tonik Ziaja pro, fajny, poprawny. Teraz mi sie skończył i przrzuciłam się na sok z aloesu 100% bez konserwantów. Skłoniłam się ku temu rozwiazaniu po 2 dniach kuracji aloesem z parapetu, kiedy to poprawa nastapiła niemal natychmiastowo! jakies 2 dni po kuracji aloesowej zrobiłam sobie peeling a niedługo potem w lusterku przy dobrym świetle (dobre światło, to takie w którym sie zawsze źle wyglada) zauwazyłam, że zdecydowanie zmniejszyły mi się te wgłębienia po zaskórnikach na czole! Byłam w ciężkim szoku. Policzki miałam raczej bez zmian ale tam "dziury" sa większe. Myślę, że przy odpowiednio długiej kuracji wszystko mi sie w miarę wygładzi.

Nie mam dzis na twarzy żadnego pryszcza! Jeden bardzo mały strupek, zaczerwienienie po jakiejs większej paskudzie (nie pamiętam kiedy taki pryszcz zszedł mi tak hipeszybko, jakies 3 dni) i kilka przebarwień.
Przełom zbiegł sie w czasie z zaczęciem stosowania tabletek, aknemycinem na dzień i kuracją aloesową. Z dnia na dzień przestałam uzywać podkładu. Teraz mam tylko puder i korektor i wyglądam lepiej niż... nie pamiętam kiedy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Dronf jest offline  
Stary 2009-01-17, 12:35   #2301
fabolous
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ollena Pokaż wiadomość
mówiłam, że z twarzą jest dobrze?
nie ma to jak nagły zwrot akcji na 2 dni przed studniówką!
to już mnie naprawdę załamuje...
Ollena, wiem coś o tym; przez jakiś czas przed studniówką było idealnie, dosłownie zero niespodzianek na twarzy, a 2 dni przed pojawiły się na brodzie przykre niespodzianki I nic nie mogłam z tym zrobić, ale odpowiedni makijaż i wyglądało całkiem ok
Studniówkę miałam tydzień temu i praktycznie większość poznikała, ale chyba nie ma wyjścia i trzeba udać się do dermatologa, bo te powracające co jakiś czas zaskórniki i małe krostki na brodzie denerwują mnie niesamowicie(chociaż dużo tego nie ma,ale nieestetycznie wygląda; problemów z cerą nie miałam nigdy, zaczęły się jakieś pół roku temu po powrocie z Hiszpanii). Już sama nie wiem jaka jest tego przyczyna i głupieje od tego wszystkiego; ostatnio martwi też mnie to, że po spożyciu wielu pokarmów następuje pogorszenie stanu cery;kupno każdego kremu nawilżającego kończy się fiaskiem, bo mnie zapychają i już sama nie wiem po jaki sięgnąć; zarówno po wodzie termalnej La Roche(zachęcona opiniami sięgnęłam po nią, bo myślała,że mi nie zaszkodzi, no ale cóż...) jak i tej z Iwostinu wysypało mnie po jednym użyciu, więc stwierdziłam, że dalej nie będę ryzykowała; Nie wiem co się dzieję z moją cerą, że jest teraz taka "nietolerancyjna" i coraz występują jakieś reakcje alergiczne, mam nadzięję, że dermatolog pomoże i dowiem się, co się dzieje.

It's high time you did something
Dietę czas zacząć

fabolous jest offline  
Stary 2009-01-17, 13:09   #2302
matryca3
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

dziewczynkiii mam pełno sladow nowe krosty i jutro randke... i co jamam zrobic.. makijaz idealnie tego nie przykryje..;/
Stary 2009-01-17, 13:28   #2303
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
dziewczynkiii mam pełno sladow nowe krosty i jutro randke... i co jamam zrobic.. makijaz idealnie tego nie przykryje..;/

Nie wyciskac Niestety strupa to nic nie przykryje, bedzie odznaczal niestety.

Widzialam w pociagu dziewczyne ktora nawidoczniej wyciskala/drapala cos na buzi. Strupy o miodowym kolorze i do tego wygladaly jakby ta rana wczesniej sie saczyla i po prostu zaschla. Wiecie o co mi chodzi. A nie miala makijazu, wiec wygladalo to... Z calym szacunkiem ale kurcze stalam z nia twarza w twarz i myslalam czy sama grzebie, czy jej pekaja tak wypryski.

Myslalam czy ja tak kiedys wygladalam
Stary 2009-01-17, 17:55   #2304
matryca3
Zadomowienie

kurcze ale i tak bede tragicznie wygaldac...;/ masakra...
Stary 2009-01-17, 20:12   #2305
Fanata
Raczkowanie

Delikatnie się u mnie pogorszyło. Wczoraj myślałam, że na dniach mnie wyguli (tfu! tfu!), ale chyba nie będzie aż tak źle. Jedna oporna gula niewielkich rozmiarów w kolorze sino-różowym i tworząca się krostka z wyciśniętego zaskórnika. Ogólnie jest całkiem spokojnie od kilku dni, przez co skóra fajnie wygląda, bo wszystkie przebarwienia są blade, tylko krostki się wyróżniają.

matryca3, teraz nic z tym nie zrobisz. Po prostu nie ruszaj, żeby się nie pogorszyło i nie zaczerwieniło bardziej, a na jutro zostaje korektor. Ewentualnie zewnętrznie jakieś środki, jednak musisz wziąć pod uwagę, że jutro możesz obudzić się z wysuszonym plackiem. Chyba nie ma co liczyć, że wszystko zniknie jak ręką odjął w ciągu jednego dnia więc myślę, że lepiej nie pogarszać sprawy.
Fanata jest offline  
Stary 2009-01-17, 20:59   #2306
matryca3
Zadomowienie

wiem wiem.. eh i co tej fact o mnie pomysli.. ze jakas nie teges psychicznie.e...;/;/ shit!;/
Stary 2009-01-17, 21:24   #2307
Fanata
Raczkowanie

Wygląd świadczy o zdrowiu psychicznym? Myślenie w takich kategoriach jest imho niedojrzałe.
Jakiś czas temu rozpisywałam się trochę na temat powiązań męskiego patrzenia na świat vs trądzik, a także odnośnie podejścia nas - mających trądzik, do samych siebie.

Cytat:
Napisane przez Fanata
Temat płeć męska vs. trądzik jakiś czams temu tu się już pojawił. Ze swoich doświadczeń wnioskuję, że trądzik ma się do braku zainteresowania u mężczyzn jak piernik do wiatraka Nie uważajcie się za najbrzydsze na świecie ze względu na to, że macie trądzik. Nie Wy jedne, nie pierwsze, nie ostatnie... Odnoszę wrażenie, że ludzie wyczuwają, kiedy ktoś jest mało pewny siebie, zakompleksiony, a nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie pewni siebie mają więcej znajomych, są lubiani, bo zwyczajnie pozwalają się lubić.
Wasz wygląd chyba nie jest największym problemem, tylko brak pewności siebie. Nie mówię tu oczywiście o polubieniu trądziku - jeszcze nie zwariowałam Po prostu trzeba w jakiś sposób zaakceptować to, że nie jesteśmy idealne pod względem skóry i wśród ludzi czuć się swobodnie. W końcu mamy takie społeczeństwo, że każdy ma jakieś kompleksy. Grunt to nie dawać po sobie poznać, że się nimi przejmujemy
Fanata jest offline  
Stary 2009-01-17, 22:34   #2308
matryca3
Zadomowienie

włąnsie moja wada jest brak tehj pewnosci a tradzik mi ejszcze odbiera ta resztke ktora pozostala;//hmm... mam wrazenie ze ludzie czuja obrzydzenie jak widza twarz z tradzikiem.. i w ogole....hmmm oo i do tego plus 2 krosty w gratisie mi dzis wyskoczyły kurcze raj,,;;/ najprostszy sosob do załamania sie...
wiesz kochana jak maltertuje twarz wyciskam ciagle choc widze tego skutki tu tu psychiika sie kłania...;/
Stary 2009-01-17, 22:42   #2309
veronicas15
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
wiem wiem.. eh i co tej fact o mnie pomysli.. ze jakas nie teges psychicznie.e...;/;/ shit!;/
Czyli wszystkie jesteśmy psychiczne?
veronicas15 jest offline  
Stary 2009-01-17, 23:08   #2310
matryca3
Zadomowienie

hehe no ja nie kwiez ewszytskie jestesmy psychiczne ja soe boje o sebie bo robie sobie maskare na twaarzy rycze potem o to i nastpnego dnia znow;p heh Morwica na mnie juz czeka hehe

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości