Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-10, 17:16   #2581
ollena
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ja mam ślimaczącą się rankę na czole, oł jee...
bo zderzyliśmy się z TŻtem głowami, poczułam, że coś mnie boli (jakieś zgrubienie na czole), okazało się, że pod skórą po prostu coś było, czego bym normalnie nie zauważyła...
wiec rozdrapałam
na środku nosa coś podobnego, tylko tak się nie papra ;]
broda też pozostawia wiele do życzenia...
resztę da się przeżyć bez narzekania...
wrrr
akcja - wyglądać normalnie na walentynki i swoje urodziny jednocześnie...
jak ja nienawidzę, jak to się tak ślimaczy...
ollena jest offline  
Stary 2009-02-10, 19:54   #2582
Laity
Wtajemniczenie

ollena, mnie na te ślimaczące się rany zawsze pomaga Tribiotic. 3 dni (i 3 noce) i po sprawie

Laity jest offline  
Stary 2009-02-10, 21:08   #2583
ollena
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
ollena, mnie na te ślimaczące się rany zawsze pomaga Tribiotic. 3 dni (i 3 noce) i po sprawie
dzięki, wcześniej słyszałam o nim i nawet mama mi zrobiła nadzieję, że znajdę to w domu (!), ale nieee... :P ech, przejdę się chyba jutro do apteki
ollena jest offline  
Stary 2009-02-10, 21:19   #2584
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez ollena Pokaż wiadomość
dzięki, wcześniej słyszałam o nim i nawet mama mi zrobiła nadzieję, że znajdę to w domu (!), ale nieee... :P ech, przejdę się chyba jutro do apteki

tribiotic mi kiedys zycie uratowal, pisalam o tym kiedys, dermatolog mi zalecila nosic pod opatrunkiem ile sie da, zadnych innych kremow, masci tylko to, tak sie przejelam ze 3 dni z domu nie wychodzilam, chodzilam ciagle z plastrem i wyobrazcie sobie na 3 dzien strupek zluszczyl sie, skora sie zrolowala, bylo lekko czerwone przebarwienie ktore zeszlo bez sladu po paru dniach, a pod podkladem ani śladu

a zrobilam sobie wielka rane, drapalam cos i wyzarlam spirytusem , glupota , myslalam ze nigdy nie zejdzie

to bylo 3 dni przed sylwestrem, a szlam na swietna imprezke, pamietam jak dzis
Stary 2009-02-16, 22:21   #2585
Diva069
Raczkowanie

Witam wszystkich . mam nadzieje, że można się przyłączyć. Otóż mam problem jak wszyscy, którzy tutaj się znajdują . Masakruje sobie twarz. : ( Wiem, że to straszna głupota i w ogóle, ale nie potrafię sie powstrzymać . Próbowałam już na wszystkie możliwe sposoby, więc jesteście chyba moją jedyną i ostatnią szansą . Mam nadzieje, że tutaj odnajdę siłę do tego żeby w końcu przestać - w końcu w grupie raźniej . No więc jeszcze raz witam i mam nadzieję, że damy rade wyjść z tego "brzydkiego przyzwyczajenia" ;*

dni przelatują przez palce .

photoblog.pl/fornicaras/

Diva069 jest offline  
Stary 2009-02-17, 17:54   #2586
AppleGirl
Rozeznanie

Ja teraz pokutuję wiadomo za co...

Pokusiłam się na zakup żelu do mycia twarzy Effaclar i bardzo żałuję. Muszę przyznać, że dobrze oczyszcza twarz, jest przyjemny w stosowaniu, ale co z tego, okropnie wysuszył mi skórę. Szkoda.

Czy do dermatologa potrzebne jest skierowanie? W tym tygodniu idę się zapisać, mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na wizytę. Wręcz nie mogę się doczekać
AppleGirl jest offline  
Stary 2009-02-17, 20:00   #2587
Fanata
Raczkowanie

Z tego, co pamiętam nie trzeba miec skierowania, ale może niech się wypowiedzą dziewczyny, które są na bieżąco.

Tydzień temu miałam taką śliczną skórę... Wyglądała chyba najlepiej od jakichś 9 lat co najmniej Żadnych świeżych krostek, przebarwienia zjaśniały i wszystko dało się zakryc delikatnie podkładem i korektorem. Na zdjęcia z zeszłotygodniowej imprezy nie mogę się napatrzec. Nawet na jedno robione z bliska, no cud, miód i orzeszki I wszystko pomimo okresu.
W tym tygodniu już nie jest tak fajnie, bo troszkę wysypało mnie na prawym policzku i brodzie. Dodatkowo skóra jakaś podrażniona jest po umyciu. Wczoraj nałożyłam Brevoxyl a na to nawilżający krem i myślałam, że wypali mi twarz, tak strasznie piekło. Dzisiaj pójdzie tylko sam nawilżacz.

W końcu kupiłam ten krem z Sorai, co ma niby blizny redukowac. Nie wiem czemu, ale coś sobie wkręciłam, że on będzie w niebiesko-białym opakowaniu, a tu psikus - był w ciemnoniebieskim. Jak głupia szukałam go kilka tygodni i jeszcze dziwiłam się, że nie ma żadnej serii w takich opakowaniach, no poza jakąś liftingującą czy przeciwzmarszczkową
Jak dotąd jestem po 2 użyciach (na dzień i na noc) i zapowiada się fajnie. Chyba będzie dobrze współgrał z Brevoxylem, a raczej tym paskudnym wysuszeniem i podrażnieniem.
Fanata jest offline  
Stary 2009-02-17, 21:12   #2588
azure
Zadomowienie

GG do azure

Szkoda, że nie ma wyborów miss trądziku. Byłabym bezkonkurencyjna...
Jestem chyba beznadziejnym, nieuleczalnym przypadkiem. Często drapię się nawet nieświadomie, siedząc przy komputerze czy oglądając tv. Dopiero po chwili uświadamiam sobie co robię. Poza tm dalej nie mogę powstrzymać się od wyciskania. Miałam już całkiem znośną twarz, ale wysypało mnie jak cholera i teraz wysypuje non stop. Nie mogę tego opanować. I w ogóle wszystko jest dzisiaj do d... :/
azure jest offline  
Stary 2009-02-17, 23:14   #2589
eLWhy
Zadomowienie

azure, mam to samo :/ jakieś 10 dni temy skończyłam tetralysal i było w miarę. Ani lepiej ani gorzej. Juz zdążyłam dojść do wniosku, że nic dobrego on dla mnie nie zrobił, więcej zawdzieczam AD, którym się w tym czasie smarowałam.
Ale masakra zaczęła się 4 dni temu. Tak zasyfionego czoła w wypukłych ropnych nie-do-wyciśniecia kropkach nie miałam nawet przed leczeniem. I na nic pasta cynkowa, benzacne, te pryszcze po prostu tam są :/ differinu za długo używam, żeby go za to winić... innych kosmetyków też nie zmieniałam. Co dziwne zbiegło mi się to z początkiem @, a zwykle, jeśli w ogole, to wysypywało mnie przed, a nie na poczatku :| (ciagle nie moge sie pozbyc tych paskudztw... mimo intensywnego nawilżania mam też mega wysuszoną skórę O.o)
W tym czasie kaszak na brodzie, ktorego mam od pol roku, podszedl mi ropa i zaczal bolec. Dzisiaj wylazla z niego zawartość. Zostal bolacy strup, może już kaszaka nie będzie. Ale pewnie zostanie blizna...

W ogóle jest beznadziejnie. Facet zostawił mnie tydzień przed urodzinami (tj powiedzial, z enie wie czy kocha, ale dla mnie to jest rownoznaczne), czyli walentynki i urodziny spedzalam sama... Patrzac jak moja rodzina gromadzi się parami na mojej imprezie mialam ochote strzelic sobie w leb (moze nie doslownie), jak dodac do tego samopoczucie, ze wygladalam koszmarnie z zatapetowanymi syfami, 'cudowny nastroj' murowany.
A do tego z tym wysypem musialam isc do fotografa, bo nie moge czekac az mi sie zagoi (poki jestem u rodzicow moge wyrobic dokumenty, a do tego trzeba aktualnych zdjec, no i trzeba papiery skladac osobiscie :/). Moge miec tylko naszieje ze mnie ladnie wyretuszuja... :|
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-02-17 o 23:16
eLWhy jest offline  
Stary 2009-02-17, 23:31   #2590
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
W ogóle jest beznadziejnie. Facet zostawił mnie tydzień przed urodzinami (tj powiedzial, z enie wie czy kocha, ale dla mnie to jest rownoznaczne), czyli walentynki i urodziny spedzalam sama... Patrzac jak moja rodzina gromadzi się parami na mojej imprezie mialam ochote strzelic sobie w leb (moze nie doslownie), jak dodac do tego samopoczucie, ze wygladalam koszmarnie z zatapetowanymi syfami, 'cudowny nastroj' murowany.
A do tego z tym wysypem musialam isc do fotografa, bo nie moge czekac az mi sie zagoi (poki jestem u rodzicow moge wyrobic dokumenty, a do tego trzeba aktualnych zdjec, no i trzeba papiery skladac osobiscie :/). Moge miec tylko naszieje ze mnie ladnie wyretuszuja... :|

ja tez mialam ostatnio potworny wysyp, czolo z ktorym nie mam probemu wygladalo paskudnie. Na szczescie samo zeszlo, bez śladu, nic nie uroslo, wygladalo to jak uczulenie a nigdy czegos takiego nie mialam. A wszytsko przez puder, na szczescie zeszlo w dwa dni uff

ciesze sie ze wrocilam AD,leczy i zapobiega powstawaniu zaskornikow zobaczymy co bedzie dalej. Jestem zadowolona z tego co widze w lustrze, nie wyciskam od 2 miesiecy nic a nic, efekt jest taki ze zostalo pare przebawien ktore bledna dzieki AD odkopalam stary lzejszy podklad Mary Kay az skorze lzej

do dermatologa nie trzeba skierowania, po prostu sie rejestrujesz czy idziesz od razu, jak tam wolisz
Stary 2009-02-17, 23:32   #2591
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

trzymaj sie kochana <przytul> ... ja kończe tetralysal za ok tydzień , może półtora , i też się własnie boje co to bedzie dalej ...jestem dobrej mysli ...ale w sumie zobaczymy co to bedzie dalej, od dłuższego czasu mam gładziutką bużke , i chcialabym, żeby taka juz pozostała...

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2009-02-18, 16:58   #2592
matryca3
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

[quote=_Ewelka___;11031368]

ja tez mialam ostatnio potworny wysyp, czolo z ktorym nie mam probemu wygladalo paskudnie. Na szczescie samo zeszlo, bez śladu, nic nie uroslo, wygladalo to jak uczulenie a nigdy czegos takiego nie mialam. A wszytsko przez puder, na szczescie zeszlo w dwa dni uff
/quote]
jaki puder???
Stary 2009-02-18, 17:22   #2593
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

vipery matujacy, nie mam pojecia co mnie tak zapchalo w nim
Stary 2009-02-18, 21:48   #2594
Mordka212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

, nie wyciskam od 2 miesiecy nic a nic, z
o kulce... ja bym w zyciu tyle nie wytrzymala hehe ja wytrzymam góra 1 tyg
normalnie gratulacjeeee ..
Mordka212 jest offline  
Stary 2009-02-18, 22:08   #2595
azure
Zadomowienie

GG do azure

Ojej, eLWhy, ściskam mocno... Jednak prawda, że nieszczęścia chodzą parami.
Ja nawet nie mam pojęcia, co może mi szkodzić. Wysypy zaczynają być bardzo przypadkowe. Zawsze miałam przed @, a teraz tak jakoś losowo po. Już doszłam do wniosku że nigdy nie będzie dobrze. Bo ile lat można się męczyć :|
azure jest offline  
Stary 2009-02-19, 14:33   #2596
AppleGirl
Rozeznanie

Ewelka gratuluje! Ja nigdy nie miałam na tyle silnej woli, żeby tyle się powstrzymywać.

Zapisałam się do dermatologa, wizyta za tydzień. Jestem z siebie dumna, tyle czasu zwlekałam i w końcu się odważyłam
AppleGirl jest offline  
Stary 2009-02-19, 15:54   #2597
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

kiedys obgryzalam paznokcie, teraz tak je pielegnuje i serce mi peka kiedy sie jeden zadrze, nie mam pojecia jak moglam obgryzac

to samo z wyciskaniem... doszlam do takiego momentu w ktorym walcze z zaskornikami bez wyciskania ich, usuwam przebarwienia i moje postanowienie noworoczne to ze nie bede sobie robic nowych! dziala

ogolnie od 2 lat bylo tak ze wyciskalam jakos raz na miesiac, i mysle ze to najdluzsza przerwa
Stary 2009-02-19, 18:19   #2598
veronicas15
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Z tego, co pamiętam nie trzeba miec skierowania, ale może niech się wypowiedzą dziewczyny, które są na bieżąco.

Tydzień temu miałam taką śliczną skórę... Wyglądała chyba najlepiej od jakichś 9 lat co najmniej Żadnych świeżych krostek, przebarwienia zjaśniały i wszystko dało się zakryc delikatnie podkładem i korektorem. Na zdjęcia z zeszłotygodniowej imprezy nie mogę się napatrzec. Nawet na jedno robione z bliska, no cud, miód i orzeszki I wszystko pomimo okresu.
W tym tygodniu już nie jest tak fajnie, bo troszkę wysypało mnie na prawym policzku i brodzie. Dodatkowo skóra jakaś podrażniona jest po umyciu. Wczoraj nałożyłam Brevoxyl a na to nawilżający krem i myślałam, że wypali mi twarz, tak strasznie piekło. Dzisiaj pójdzie tylko sam nawilżacz.

W końcu kupiłam ten krem z Sorai, co ma niby blizny redukowac. Nie wiem czemu, ale coś sobie wkręciłam, że on będzie w niebiesko-białym opakowaniu, a tu psikus - był w ciemnoniebieskim. Jak głupia szukałam go kilka tygodni i jeszcze dziwiłam się, że nie ma żadnej serii w takich opakowaniach, no poza jakąś liftingującą czy przeciwzmarszczkową
Jak dotąd jestem po 2 użyciach (na dzień i na noc) i zapowiada się fajnie. Chyba będzie dobrze współgrał z Brevoxylem, a raczej tym paskudnym wysuszeniem i podrażnieniem.
Widziałam ten krem z Sorai w sklepie. Zwróciłam na niego uwagę właśnie przez te niby redukowanie blizn. Weszłam na KWC no i opinie niestety są słabe, więc zrezygnowałam z kupna. Ale napisz potem jak tam się sprawuje
veronicas15 jest offline  
Stary 2009-02-19, 19:03   #2599
Fanata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez veronicas15
Widziałam ten krem z Sorai w sklepie. Zwróciłam na niego uwagę właśnie przez te niby redukowanie blizn. Weszłam na KWC no i opinie niestety są słabe, więc zrezygnowałam z kupna. Ale napisz potem jak tam się sprawuje
Już wcześniej pisałam, że głównym zadaniem kremu będzie nawilżanie i to w szczególności najbardziej będzie mnie obchodziło Jednak jeśli będą inne dodatkowe bajery przy jego stosowaniu, jak ta redukcja blizn, to fajnie

Wczoraj przyjrzałam się mojej brodzie w powiększającym lusterku i się załamałam. Mam tam całą masę takich grudko-zaskórników. Z wyglądu przypominają spore grudki, jednak wyciskają się jak zaskórniki, trzeba się tylko trochę namęczyc.
Na policzkach też pojawiły się takie zwyczajne grudki, mam wrażenie, że na brodzie też. Nachodzą mnie myśli, że cała ta szopka i staranie się o ładną skórę jest bez sensu. Bo co mi po tym, że wydaje pieniądze, marnuję czas, wykrzekam się pewnych rzeczy, robię sobie wyrzuty sumienia, jeśli coś sobie odpuszczę, skoro efekty są nikłe lub wszystko wraca? Świadomie leczę się już z 9 miesięcy przynajmniej i po co mi to? Pół roku smaruję się Brevoxylem, który podrażnia i wysusza skórę, nie mogę już znieś jego zapachu, a gdzie się podziały efekty? No kurcze, jestem w punkcie wyjścia, bo jeśli efekty były, to teraz wszystko zaczęło wracac do 'normy' sprzed x czasu. I to jest takie błędne koło. Zaczynam od dna, kiedy nienawidzę mojego wyglądu, mam żal do samej siebie, że kiedyś tam odpuściłam sobie i nic na skórę nie nałożyła, przez euforię, bo niby są jakieś postępy, na dnie kończąc. Może cała ta pielęgnacja nie ma sensu, bo tendencja skóry do trądziku musi sobie od tak zniknąc i tymi kosmetykami i lekami wcale sobie nie pomagam?
Fanata jest offline  
Stary 2009-02-19, 21:09   #2600
azure
Zadomowienie

GG do azure

Też mam podobne czarne myśli. Zmieniłam swoją pielęgnację całkowicie. Nawet kwaszę się cały rok. Ale szczerze mówiąc cera cały czas jest zanieczyszczona, mimo że analizuje każdy kosmetyk przed zakupem. A efekty, jak się dobrze przyjrzeć, to niewielkie. Cera zapycha się chyba tak samo, niezależnie od pielęgnacji :/
Za to mam ciągle przesuszoną, podrażnioną cerę, z którą żaden krem nawilżający sobie nie radzi...

Edytowane przez azure
Czas edycji: 2009-02-19 o 21:10
azure jest offline  
Stary 2009-02-20, 13:19   #2601
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

a ja odkad zmienilam pielegnaje , minimalizm kosmetykow, pielegnacja jak cery wrazliwej, kwasy i isotrexin w miedzy czasie, to moge sie pochwalic ze ropnych pryszczy nie mam chyba od dwoch lat, ale za to z grubej tlustej skory ktorej nic nie podraznialo, zrobila sie ciensza i tendencja do naczynek i podraznien. Ale to chyba geny... mama i siostra tez ma.

po pryszczach zostaly zaskorniki, zaskorniki jak wiadomo ciezko usunac bo siedza i zalegaja wiec zaczelo sie wyciskanie,teraz przestalam wyciskac i zobaczymy co bedzie
Stary 2009-02-21, 11:29   #2602
Fanata
Raczkowanie

Ja chyba nie używam wielu rzeczy do pielęgnacji skóry. Nie używam żadnych agresywnych kosmetyków, poza Brevoxylem wszystko ma na celu nawilża i nie wysuszac skóry.
W ostatnim czasie obserwuję straszne wahania jeśli chodzi o jej stan. Nie mogę powiedziec, że cały czas jest źle. Nie jest. Około tygodnia, czasem mniej, trwają stany, kiedy jest lepiej i gorzej. Stąd też różne nastroje moich wypowiedzi.
Jednego dnia mam wrażenie, że każda nawet najmniejsza grudka jest widoczna z odległości kilometra. Następnego jej stan jest tak kontrastowy, że gdyby nie to, że jeszcze nie wygląda perfekcyjnie, wyszłabym z domu bez podkładu i korektora.
Teraz zaczęłam trochę bawic się w maseczki. Bardziej chyba dla picu, niż z jakiegoś konkretnego powodu, bo nigdy nie zauważyłam spektakularnych efektów po zastosowaniu którejś z nich. Może dla uspokojenia własnego sumienia, że jednak coś robię w kierunku zwalczania trądziku, a raczej tego, co powstaje mi na twarzy.
Fanata jest offline  
Stary 2009-02-21, 13:50   #2603
Diva069
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

Jestem zadowolona z tego co widze w lustrze, nie wyciskam od 2 miesiecy nic a nic, efekt jest taki ze zostalo pare przebawien ktore bledna dzieki AD .

osz matko ; O . też bym tak chciała . gratuluje

Ej dziewczyny . co stosujecie na takie czarne krostki takie wągry jakby : ( ale bardziej wypukłe : ( . takie wulkany jakby . bo mi na czole właśnie wyskoczył : ( i masakra ;( .

poza tym zmasakrowałam sobie policzki i mi z tym strasznie ; (. głupia ja : (

photoblog.pl/fornicaras/

Diva069 jest offline  
Stary 2009-02-21, 17:14   #2604
veronicas15
Zakorzenienie

No właśnie, co na wągry? Ja mam cały nos w tym paskudztwie:/
veronicas15 jest offline  
Stary 2009-02-21, 17:40   #2605
anonimkaa
Przyczajenie

podpinam sie do pytania o wągry i noc
staram się nie wysickac nic. ani na twarzy ani na ramionach. ale czasem nie wychodzi ;/
i mam zły nawyk opierania się na ręce. podpieram brodę, policzki i czoło ;/ i czasem, nawet nieświadomie drapię się po tych syfkach...
staram się panować,ale czasem nie wychodzi ;(
Stary 2009-02-21, 19:04   #2606
Diva069
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anonimkaa Pokaż wiadomość
i mam zły nawyk opierania się na ręce. podpieram brodę, policzki i czoło ;/ i czasem, nawet nieświadomie drapię się po tych syfkach...
staram się panować,ale czasem nie wychodzi ;(
też tak mam. macie jakieś pomysły dziewczyny żeby temu zaradzić ?

photoblog.pl/fornicaras/

Diva069 jest offline  
Stary 2009-02-21, 19:05   #2607
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Też mam podobne czarne myśli. Zmieniłam swoją pielęgnację całkowicie. Nawet kwaszę się cały rok. Ale szczerze mówiąc cera cały czas jest zanieczyszczona, mimo że analizuje każdy kosmetyk przed zakupem. A efekty, jak się dobrze przyjrzeć, to niewielkie. Cera zapycha się chyba tak samo, niezależnie od pielęgnacji :/
Za to mam ciągle przesuszoną, podrażnioną cerę, z którą żaden krem nawilżający sobie nie radzi...
A próbowałaś Ziaję HLC nawilżajacy krem?Dla mnie świetny i taniAlbo vit C w kropelkach dla dzieci nazywa się Juvit.Sa bardzo tłuste bo na parafinie chyba tylko nie wiem jak się zachowa na podrażnionej skórze:\

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-02-21 o 19:07
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2009-02-21, 20:29   #2608
xNenya
Raczkowanie

witam ; )

jeśli chodzi o wyciskanie pryszczy to nie mam na to sposobu i przyznam szczerze, że jeśli rano wyskoczy mi jakiś bezczelny biały syf, to od razu się go pozbywam :d no ale oczywiscie potem dezynfekuję ranę. dobra, to może powiem wam to samo, co napisałam w innym wątku.
najlepszym sposobem i jedynym na pozbycie się plamek po pryszczach, wągrów , oraz samych pryszczy jest po prostu stosowanie maści acne derm. na pewno o niej słyszałyscie kosztuje okolo 20 zl, skład ten sam co skinoren, tyle że tańsza ;d stosuje się ją rano i wieczorem, ale najlepsze efekty mozna osiągnąć smarując się w każdej wolnej chwili w domu ;d naprawdę, moja buzia po kilku dniach była bez cienia pryszcza, a w następnych tygodniach zaskórniki prawie zniknęły
stosuję ją już kilkanaście tygodni i jestem zachwycona mam czystą , gładką cerę jak NIGDY .

naprawdę polecam .

okej, a jeśli chodzi o domowe sposoby na pielęgnację (skuteczną pielęgnację) jest maseczka aspirynowa. bierzecie zwykłą , musującą aspirynę bayera , moze być C' . około 2-3 tabletki rozpuszczacie w minimalnej ilości wody , dodajecie zwykłego, niesłodzonego jogurtu (ok. 2 łyzeczki, bo ta masa potem 'rośnie' ) - i maseczka gotowa. idealnie wygładza skórę a jesli po tym zabiegu zaaplikujecie sobie jeszcze acne derm to już w ogole ;p

no, to tyle mam nadzieję ze się przyda

Edytowane przez xNenya
Czas edycji: 2009-02-21 o 20:30
xNenya jest offline  
Stary 2009-02-21, 20:31   #2609
Agemia
Raczkowanie

Na wągry dobrze robią maści z nadtlenkiem beznoilu - wyciągają je na wierzch. Przynajmniej jakiś czas temu udało mi się w ten sposób paru pozbyć. Teraz mam wrażenie, że się już na te wszystkie maści uodporniłam, co najwyżej mi szkodzą, zamiast pomagać. Za to dzisiaj kilka wągrów wycisnęłam.
W ogóle, depresyjnie przez tę cerę.
Agemia jest offline  
Stary 2009-02-21, 20:39   #2610
xNenya
Raczkowanie

znam ten ból xd

nie polecam benzoilu , bo jest STRASZNIE podrażniający, nawet na moją cerę , coprawda wrażliwą , ale i tak również uodpornioną na większość tych badziewi ;d .
benzacne potrafił mi wypalić pol dzioba. nigdy więcej.
acne derm to kwas azelainowy , baaardzo skuteczny ;d i przy tym bd trwać ;p

xNenya jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości