Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-17, 22:21   #241
wysoka blondynka
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez La Canela Pokaż wiadomość
A ja się zawzięłam - niech mi skóra złazi, jeśli trzeba! Kiedyś musi przestać. Są wakacje, mam czas. Właśnie stosuję produkty polecone mi przez kosmetyczkę, i wiecie co Wam powiem? Pomogła mi bardziej niż niejeden dermatolog. Nie dość, że pani trafnie oceniła stan mojej buźki, to jeszcze wskazała konkretny zestaw kosmetyków, które są w stanie mi pomóc. Jestem na dobrej drodze... I naprawdę widzę poprawę.
Mi też złazi, ale nie jest to jeszcze to, na co jestem gotowa.

A jakie kwasy stosujesz?
Stary 2008-08-17, 22:27   #242
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

ja stosuje tabletki antykoncepcyjne;p heh ale nie zaczelam ich brac ze względu na cerę tylko owo działanie antykoncepcyjne jestem przy końcówce 1 opakowania

a co tej glinki to jeszcze jedno pytanie mam ...z każdej firmy działała by taka glinka podobnie? bo widziałam w proszku 100g za 10 zł i w sumie nad nia myslalam ... bo małe opakowanie sie szybko kończy, i co tydzień musialabym latac po kolejne,

jesli chodzi o to poranne przemywanie, to sama nie wiem nie stosowałam toników;p bo jakos nie umiem sie do nich przekonac, ani żadnych kwasów...ale tyle opini pozytywnych czytam o tych kwasach wiec może warto spróbowac? no ale to w pozniejszym czasie ...

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2008-08-17, 22:36   #243
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja stosuje tabletki antykoncepcyjne;p heh ale nie zaczelam ich brac ze względu na cerę tylko owo działanie antykoncepcyjne jestem przy końcówce 1 opakowania

a co tej glinki to jeszcze jedno pytanie mam ...z każdej firmy działała by taka glinka podobnie? bo widziałam w proszku 100g za 10 zł i w sumie nad nia myslalam ... bo małe opakowanie sie szybko kończy, i co tydzień musialabym latac po kolejne,

jesli chodzi o to poranne przemywanie, to sama nie wiem nie stosowałam toników;p bo jakos nie umiem sie do nich przekonac, ani żadnych kwasów...ale tyle opini pozytywnych czytam o tych kwasach wiec może warto spróbowac? no ale to w pozniejszym czasie ...
no to smiem twierdzic, ze polepszenie Twojej cery to zasluga w 90% anty,
ja np twarzy praktycznie w ogole nie myje zelem, tylko tonik i jest ok. Kwasow tez sie boje. A te inne glinki to z jakiej firmy?
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-17, 22:38   #244
wysoka blondynka
Raczkowanie

Cytat:
(...) a co tej glinki to jeszcze jedno pytanie mam ...z każdej firmy działała by taka glinka podobnie? bo widziałam w proszku 100g za 10 zł i w sumie nad nia myslalam ... bo małe opakowanie sie szybko kończy, i co tydzień musialabym latac po kolejne,

100g glinki za 10zł? Gdzie tak tanio dają?! Ale to taka czysta, czy z "dodatkami"?

Do kwasów jeszcze kiedyś się przekonasz, zobaczysz...
Stary 2008-08-17, 22:42   #245
La Canela
BAN stały

.

Edytowane przez La Canela
Czas edycji: 2009-03-15 o 16:12
La Canela jest offline  
Stary 2008-08-17, 22:45   #246
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Co najlepsze - żadnych kwasów. U mnie złuszczanie jest pożądane, bo mam grubą warstwę martwego naskórka, który uniemożliwia wydostanie się łoju na zewnątrz. Produkty, które mogą przyczyniać się do złażenia skóry to Benzacne 10% (nawet nie zaczynałam od 5%, bo byłoby po prostu za słabe) i peeling enzymatyczny Floslek.

tylko benzacne 10 + peeling i takie polepszenie? ehhh zazdroszcze
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-17, 22:49   #247
wysoka blondynka
Raczkowanie

Cytat:
Co najlepsze - żadnych kwasów. U mnie złuszczanie jest pożądane, bo mam grubą warstwę martwego naskórka, który uniemożliwia wydostanie się łoju na zewnątrz. Produkty, które mogą przyczyniać się do złażenia skóry to Benzacne 10% (nawet nie zaczynałam od 5%, bo byłoby po prostu za słabe) i peeling enzymatyczny Floslek.
Mi Benzacne (stosowany kilka lat temu) nie pasował, strasznie mnie wysuszał, nawet chyba silniej, niż teraz kwasy.

Jeśli chcesz mocny peeling enzymatyczny, to polecam bromelainę.
Stary 2008-08-17, 23:02   #248
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

jest z tego co widzę czysta glinka, pisze, że naturalne glinki ...firmy żadnej nie widze:p
Skład :
Glinka zawiera wszystkie sole mineralne i mikroelementy , których człowiek potrzebuje ,a głównie : krzem(Si), glin(Al), żelazo(Fe), potas(K), magnez(Mg), wapń(Ca), tytan(Ti), sód(Na), fosfor(P), mangan(Mn), itd. Są one w formie znakomicie przyswajalnej przez człowieka i w optymalnych proporcjach.

no ja wiem, że pewnie głownie przez tabletki anty , ale w sumie słyszałam, że tak szybko efektow nie widac ...

iskierka zgasła...

Edytowane przez sikoreczka111
Czas edycji: 2008-08-17 o 23:03 Powód: dopisek
Stary 2008-08-17, 23:05   #249
wysoka blondynka
Raczkowanie

Cytat:
jest z tego co widzę czysta glinka, pisze, że naturalne glinki ...firmy żadnej nie widze:p
Skład :
Glinka zawiera wszystkie sole mineralne i mikroelementy , których człowiek potrzebuje ,a głównie : krzem(Si), glin(Al), żelazo(Fe), potas(K), magnez(Mg), wapń(Ca), tytan(Ti), sód(Na), fosfor(P), mangan(Mn), itd. Są one w formie znakomicie przyswajalnej przez człowieka i w optymalnych proporcjach.
(...)
Daj proszę jakiegoś linka, czy coś, ok?
Stary 2008-08-17, 23:51   #250
eLWhy
Zadomowienie

ja mam taką... http://www.allegro.pl/item415698472_...jaca_100g.html

Argiletza kupiłam raz - właśnie 10G, ale w sumie nie mam bezpośredniego porównania jednej z drugą.. Jak nałożę na twarz, to mam wrażenie że ściąga tak samo i tak samo widać jak włazi w pory i je 'wygryza' (takie dziurki się robią na zaschniętej powierzchni...) - ale jak mówię, nie mam bezpośredniego porównania bo efektu po jednym argiletzie wielkiego nie zauważyłam... Gdzieś w poprzednim wątku pisałam o tym że moja glinka 'przyszła' - od wtedy stosuję. Ale ma jakieś fatum (:P), bo pierwsze 3 razy jak nakładałam (na przestrzeni 2 tygodni), za każdym razem tego samego dnia miałam kłótnio-rozmowę z TŻtem ...
Teraz już ok. Wczoraj się glinkowałam i obyło się bez ekscesów ;P

Po tabletkach anty też miałam polepszenie... cały czas jest lepiej niż było, ale ileż można się zgadzać, żeby w ogóle mieć trądzik? Ludzie w moim wieku już naprawdę go nie mają ;(

A u mnie generalnie (a właściwie u mojej twarzy..)... nie wiem jak jest. Dziś się trochę poznęcałam nad losowymi zaskórnikami, rośnie mi trochę mniejsza gula na brodzie, stara się babrze i boli... do tego parę czerwonych plamek i kilka malusieńkich strupów, których sama się dorobiłam... Marudzę, bo większej części z tego nie widać, ale mam wrażenie (przynajmniej teraz), że powierzchnia mojej skóry jest taka.. hm.. gulowata ;/ Oby to pozostało złudzeniem.
I już nawet nie wiem czy swój wyglad zawdzięczam wybrykowi sprzed paru dni (temu co piłam/jadłam/nałożyłam), czy może winien ten nowy krem... Ale jesli to by był krem, to przy kilku dniach stosowania, chyba wyskoczyłoby mi coś wcześniej? A przed pamiętnym pomalowaniem się i 'imprezą' miałam bużkę czystą bez żadnych oznak, że może coś większego wyskoczyć... Tym bardziej się zdołowałam, jak miałam nowe stadko... którego wciąz się pozbywam.

Odstawiłabym krem na próbę.. Ale jak odstawię, to nie mam nic innego do nawilżenia (mama ma tylko krem AA, w którym na początku składu jest mój wróg no1 - paraffinum liquidum:/), więc skóra się wysuszy. Jak się wysuszy, to przyjdzie mi złudzenie, że się polepsza. Tyle, że tylko na moment, więc przyjdzie potem kolejna fala masakry... I tak w kółko...

I tez się zastanawiam nad micelem ziaji, bo mi się tonik ogórkowy kończy.. (aż nie wierzę, przecież niedawno go kupiłam... Ktoś mi go chyba podbiera albo wylewa...). Myslicie, że można zastapić nim tonik? Bo ja przemywam twarz 3-4 razy w ciągu dnia, zwłaszcza przy demakijażu. Chyba nie ma przeciwskazań żeby tak robić? tylko czy działanie będzie podobne?
Ach.. przeczytałam skład.. Glycerin i Propylene Glycol na samiuskim początku mi sie baaardzo nie podobają :/ (choć na upartego ten mój ogórek też coś z tego ma.. hm)
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:21   #251
aniaa9922
Raczkowanie

Może kup nowy, dobry nawilzajacy krem. Ktoras wizazanka na pewno Ci jakis poleci tak ze uda się dopasowac jakis pasujący . Mi najbardziej pasuje seria Nuno Ziaji, żel, tonik i krem antybakteryjny. Ponoc takie kremy wysuszaja ale ten ladnie leczy skore, matowi ja i nawilza . Naprawde bardzo mnie to zdzwilo, stosuje to trzy kosmetyki razem wiec nie wiem czy sam krem daje TAKI efekt. Innych rzeczy z tej serii (tj. peelingu i maseczki nie stosowalam gdzyz mam juz swoje KWC peeling Avonu i maseczka do skory tradzikowej Under Twenty oraz maseczka poprawiajaca koloryt skory tej samej firmy ). To mój sposób razem z parówkami miętowymi przed peelingiem i maseczka na naprawde powalajacy efekt

zycze pięknej cery sobie w sumie też ;p hehe

Edytowane przez aniaa9922
Czas edycji: 2008-08-18 o 00:24 Powód: błędy
aniaa9922 jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:22   #252
La Canela
BAN stały

.

Czas edycji: 2009-03-15 o 16:14
La Canela jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:28   #253
eLWhy
Zadomowienie

anniaa - pisałam trochę wcześniej o moim szkockim podejściu do pieniędzy.
Poza tym nie chcę kupować nowego kremu jesli nie mam pewności, że stary mi szkodzi... 'dopasować pasujący' można, owszem, ale żeby stwierdzić, co mi akurat będzie odpowiadać, trzeba poużywać. A jak tu używać, jak się nie kupi. Albo jak się ma postępująca masakrę na twarzy z nie do końca sprecyzowanego powodu.
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:28   #254
aniaa9922
Raczkowanie

Ja też muszę zacząć pilnowac sie co do systematycznosci i demakijazu czasami tak niewiele trzeba zeby cieszyc sie fajna cera trzeba niestety jeszcze trafić na pasujace kosmetyki... My widocznie to szczęscie miałysmy życzę szczescia
aniaa9922 jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:29   #255
aniaa9922
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
anniaa - pisałam trochę wcześniej o moim szkockim podejściu do pieniędzy.
Poza tym nie chcę kupować nowego kremu jesli nie mam pewności, że stary mi szkodzi... 'dopasować pasujący' można, owszem, ale żeby stwierdzić, co mi akurat będzie odpowiadać, trzeba poużywać. A jak tu używać, jak się nie kupi. Albo jak się ma postępująca masakrę na twarzy z nie do końca sprecyzowanego powodu.
Krem kosztuje niecale 5zł więc moze warto wyprobowac? Masakry spowodowac raczej niepowinien, najwyzej Ci nie pomoze. Ale postapisz jak zechcesz
aniaa9922 jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:33   #256
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
ileż można się zgadzać, żeby w ogóle mieć trądzik? Ludzie w moim wieku już naprawdę go nie mają ;(
taaa....to co ja mam powiedziec?
quleczka jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:36   #257
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniaa9922 Pokaż wiadomość
stosuje to trzy kosmetyki razem wiec nie wiem czy sam krem daje TAKI efekt. Innych rzeczy z tej serii (tj. peelingu i maseczki nie stosowalam gdzyz mam juz swoje KWC
ja za to stosowalam tylko peeling i maseczke - oba fajne i niedrogie jak cala seria
quleczka jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:36   #258
eLWhy
Zadomowienie

Wybaczcie, ale agresor mi się włączył. Kurcze.. tydzień po @, więc to na pewno nie PMS

Przychodzą 2 zupełnie nowiuśkie osoby na forum. Mówią o swoim arsenale na trądzik i że 'to cudowny środek, może warto spróbować'. I zdaje się, że nie musiały go długo szukać...
A mi się zdawało, że to wątek dla tych, które nie moga poradzić sobie z wyciskaniem, a i przy okazji zwykle z jakąś paskudną odmianą trądziku, na którą nic nie działa. I walczą. I opowiadają o walce. I szukają...

Nie chcę tu nikomu ujmowac radości, ale zdaję sobie sprawę, że istnieją osoby, którym w wieku 16 lat ktoś kupił krem/tonik/żel i skończyły się ich 'koszmar', który nawet na dobre się nie rozwinął.

Tak, na pewno zazdrość przeze mnie przemawia. Albo moje drugie, wstrętne i złośliwe 'ja'.

ps. nie wierzę w działanie kremu, (@tin tin) który zaraz po wodzie ma w składzie silikony i glicerynę...

maseczkę z tin tin mam do dziś na półce. Nic mnie do tej pory tak nie gryzło po nałożeniu jak własnie ona

jesli coś kupię, to pewnie tę pollenę z melisą. Ale żadna sztuka kupić coś nowego, żeby się stare zepsuło. Trzeba najpierw znaleźć winowajcę...

quleczko, wybacz, nie wiem ile masz lat ale wnioskuję, że więcej ode mnie... (i że do 30 już Ci wiele nie brakuje )

Cholera, mam 23.09 wizytę u ginekologa. Wymuszę chyba jakieś rozszerzone badanie na hormony... :/

eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:47   #259
aniaa9922
Raczkowanie

Dokladnie mam 16 lat ale mecze sie juz tym 5 lat i naprawde nigdy nie umialam znalezc niczego dobrego . Chciałam tylko podzielic sie swoim okryciem, co zlego to nie ja, już nic nie radze
aniaa9922 jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:50   #260
La Canela
BAN stały

.

Czas edycji: 2009-03-15 o 16:22
La Canela jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:53   #261
aniaa9922
Raczkowanie

Cytat:
Jeśli te słowa były kierowane do mnie, to najmocniej przepraszam, ale w tym wątku chyba o to chodzi, żeby wymienić się doświadczeniami? No właśnie, 'szukają'... podałam nazwy kosmetyków, które mi pomogły, kto wie, może dla którejś Wizażanki to właśnie będzie TO. Szukałam, owszem, długo. Z problemem trądziku borykam się już od kilku lat. Przykro mi, że moje intencje zostały źle odebrane...
Dołączam sie do Twoich słow
aniaa9922 jest offline  
Stary 2008-08-18, 01:56   #262
QsQs
Zadomowienie

Oj wiecie to nie tak, ze ktoś tu myśli ze piszecie ze złymi intencjami. Na pewno chcecie pomoc ale nie napisałyście w zasadzie nic odkrywczego... Ja np. beznacne stosowałam, z nuno miałam krem i żel punktowy - działanie żadnej z tych rzeczy nie powaliło mnie na kolana. Chyba u wiekszoci stałych osob z tego wątku 'trądzik' to problem bardziej złożony... i krem nuno na to nie pomoże. Ja nawet jak dobiore sobie niezłą pielęgnację to zepsuje własnoręcznie efekt, który osiagnelam (nastapi to predzej czy pozniej ale nastapi na 100%). No to taka walka bez konca i pewnie nie tylko ja tak mam. Dlatego dziwnie sie czyta rady w stylu 'kupcie sobie kremik za 5 zl u mnie po problemie' Oczywiście, dzielcie sie swoimi spostrzeżeniami w walce z trądzikiem i nie obrażajcie może ktoś coś zaczerpnie z Waszych rad. Ale takie podstawowe pytanie - czy macie tez problem z wyciskaniem?
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-18, 02:02   #263
La Canela
BAN stały

.

Czas edycji: 2009-03-15 o 16:18
La Canela jest offline  
Stary 2008-08-18, 07:30   #264
Fanata
Raczkowanie

Nie mam siły... Jednego dnia jestem w stanie przeboleć jedną czy dwie krostki, a drugiego zaczynam wyciskać Efektem wczorajszego dobrania się do twarzy są 2 nowe gule (przy trzeciej innej...) Krosta przy ustach też wyciśnięta, został całkiem duży strup (ah ile ja się namęczyłam, żeby ją wycisnąć i jak bolalo). Z prawej strony brody goją się 3 strupki (znowu obok siebie) i jedna wyciśnięta wczoraj z głupoty krosta. W dodatku usunęłam zaskórnika z czoła, bo zaczynało się coś niedobrego z nim dziać i lada dzień pojawiłby się nowy wyprysk.
Ponawiam pytanie o Acnefan. Czy działa on na pojawiające się krostki i gule, czy tylko ładnie zasusza już wyciśnięte? Dotąd nie znalazłam kosmetyku, który działałby na te pojawiające się
Fanata jest offline  
Stary 2008-08-18, 09:55   #265
eLWhy
Zadomowienie

dzięki QsQs za tłumaczenie, ja i tak trochę przegięłam, nie dziwię się, że mój TŻ się buntuje.. i tak jest cierpliwy bardzo...
Sory, mi po prostu nerwy puszczają jak patrzę na siebie. Na każdym kroku coś mi szkodzi i nawet jak trzymam ręce dłużej przy sobie, to mom nowe niespodzianki...

Fanata, na gule to chyba nie ma uniwersalnego środka. Mi się kiedyś niektóre udawało 'wypalić' spirytusem, ale nie wiem czy to, czy zadziałało zależało od stadium tej guli, rodzaju cz od widzimisię mojego organizmu :/ Z Acnefanem nie pomogę, bo nie posiadam.
Pamiętam jeszcze swojego czasu jak żywałam detreomycyny - jak ją się nałozyło na coś rozdłubanego, to wyciągała wszystko, co niedociśnięte, na zewnątrz. Parę razy też użyłam na coś 'zamkniętego i.. się wchłonęło. (co nie znaczy, że za każdym razem tak było( Ale nie miałam za dużo takich nieruszonych syfków... Poza tym to antybiotyk, więc z czasem się uodporniłam.

eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-18, 10:21   #266
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Acnefan:
  • preparat do pielęgnacji cery trądzikowej
  • zmniejsza skłonność do powstawania ropnych wykwitów i grudek
  • zapobiega zmianom ropnym
  • ponadto posiada właściwości wysuszające i ściągające
Wiec powinien dzialac i na istniejace i zmniejszac oraz zapobiegac nowym... tyle, ze jak dla mnie nie ma szansy za duzo zapobiegac bo stosuje sie go miejscowo ale jak czuje, ze cos misie robi i posmaruje to czasem pomaga- albo znika albo szybciej wychodzi na wierzch

Najlepiej sprobowac, kazdy pewnie inaczej reaguje Mi bardziej pomaga na takie dopiero robiace sie pasta cynkowa ale nie kazdej dziewczynie tutaj pomoga
quleczka jest offline  
Stary 2008-08-18, 10:21   #267
wysoka blondynka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Nie mam siły... Jednego dnia jestem w stanie przeboleć jedną czy dwie krostki, a drugiego zaczynam wyciskać Efektem wczorajszego dobrania się do twarzy są 2 nowe gule (przy trzeciej innej...) Krosta przy ustach też wyciśnięta, został całkiem duży strup (ah ile ja się namęczyłam, żeby ją wycisnąć i jak bolalo). Z prawej strony brody goją się 3 strupki (znowu obok siebie) i jedna wyciśnięta wczoraj z głupoty krosta. W dodatku usunęłam zaskórnika z czoła, bo zaczynało się coś niedobrego z nim dziać i lada dzień pojawiłby się nowy wyprysk.
Ponawiam pytanie o Acnefan. Czy działa on na pojawiające się krostki i gule, czy tylko ładnie zasusza już wyciśnięte? Dotąd nie znalazłam kosmetyku, który działałby na te pojawiające się
Ale oczekujesz, że jak posmarujesz tworzącą się gulę Acnefanem, to ona nagle zniknie?
U mnie jak coś się tworzy, to staram się to możliwie szybko wyciągnąć na wierzch - a więc najpierw idzie ichtiol, później Acnefan, a na koniec Tormentiol.
Stary 2008-08-18, 10:22   #268
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
W terapii miejscowej znalazły zastosowanie substancje łagodzące podrażnienia takie jak:
  • rumianek (Chamomila recutita) - wykazuje działanie przeciwzapalne, odkażające, kojące
  • nagietek (Calendula officinalis) - o działaniu ściągającym, antyseptycznym, przeciwzapalnym, przyśpieszającym gojenie się ran
  • drzewko herbaciane (Tea Tree oil) - wykazuje silne działanie antybakteryjne i odkażające
  • witamina A - reguluje czynność gruczołu łojowego i gospodarkę wodno-lipidową skóry, pomaga w regeneracji naskórka
Skład acnefanu: Substancja czynna: ekstrakt z nagietka (Calendula officinalis), ekstrakt z rumianku (Chamomilla recutita), olejek z drzewa herbacianego (Tea Tree oil), witamina A, tlenek cynku.Substancje pomocnicze: woda, allantoina, alkohol cetylostearylowy, glikol propylenowy, cremophor, konserwant.
Tak wiec szkodzic nie powinien raczej, a moze pomoc
quleczka jest offline  
Stary 2008-08-18, 10:30   #269
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

ja poki co nie mam co narzekacc <jupi> przez to, ze nie mam czego wysiskać, dawno nie miałam tak gładkiej bużki , tylko te drobne krostki przy brodzie;p na ktore i tak nic nie działa, wszystko sie ladnie goi i mam nadzieje, że wreszcie sie porządnie wygoi zanim wyskoczy cos nowego

a co do wyciskania, to wole mimo wszystko czasem wycisnac bo jak ne cisne to za jakiś czas mi się znów pojawia krosta olbrzym, a do tego czasu i tak czuje pod palcem, że tam cos siedzi ;/

wkurza mnie to , że aby znalesć cos idealnego trzeba szukać szukac i szukac, czy nie mogłoby być coś co idealnie dzialałoby na wszystkie ? ehhh

jesli chodzi o benzance to uważam, ze to strata kasy w moim wypadku , nie zauwazyłam niczego dobrego po nim ;/ a po acnefanie na początku pomagalo, miałam gładziutką buzke, ale jak stosowałam dużej to juz wcale nie bylo tak ladnie;/

iskierka zgasła...
Stary 2008-08-18, 10:39   #270
shima
Raczkowanie

kremy kremami, żele żelami a ja wczoraj powiciskałam nos i brodę z zaskórników, grudek i dziś jestem w czerwonych plamach i niezłych tarapatach bo za dwie godziny wychodze do pracy i musze wyglądac ładnie uhhh masakra.
Macie namiary może na jakiegoś psychologa w Radomiu albo Warszawie? mam dosyć, nie umiem sobie sama chyba z tym poradzić. 10 dni nie wyciskałam jak nie więcej, nie miałam żadnego pryszcza na twarzy a mimo to zrobiłam masakre ??? już nawet nie wiem o co mi chodzi
shima jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości