Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-12, 22:03   #2941
Kyo
Przyczajenie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Z tego co wiem to Zorac zawiera retinoid, więc to po jego użyciu tak się łuszczysz. Ja używam Atredermu i też tak mam, ciężko nałożyć podkład.
Kyo jest offline  
Stary 2009-05-12, 22:10   #2942
tynas
Raczkowanie

Trzymaj się eLWhy nie wygląd się liczy,a wnętrze... mój TŻ zawsze mi mówi,że jestem piękna(nawet jak mam miliard syfków i wyglądam jak jednorożec-coś wielkiego na środku czola :P)
Teraz coś ode mnie... od jakiegoś czasu używam Epiduo,ale trochę niesystematycznie-wielkiego problemu z trądzikiem nie mam,ale jak wiadomo marzy mi się idealna cera,a niestety lapki wędrują do twarzy(kiedyś bylo gorzej wyciskalam codziennie-teraz po lekturze wizażu czuję się mądrzejsza,wiem że wyciskając sobie szkodzę ,więc zazwyczaj raz na tydzień i to glównie zaskórniki,na szczęście blizn nie mam)
Ostatnio zrobilam maly eksperyment-bylam tuż po okresie ,więc wtedy nie mam syfków. A mianowicie postanowialam przez 2 dni napychać się świństwami-zupki chińskie,chipsy i orzeszki takie paprykowe-chcialam zobaczyć czy w moim przypadku jedzenie ma duży wplyw na cerę. I po dwóch dniach 3 nowe średniej wielkości pryszcze,odpowiedź :ma :P
tynas jest offline  
Stary 2009-05-12, 22:39   #2943
eLWhy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kyo Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to Zorac zawiera retinoid, więc to po jego użyciu tak się łuszczysz. Ja używam Atredermu i też tak mam, ciężko nałożyć podkład.
wiesz... Ameryki przede mną nie odkryłaś, wiem, że po Zoracu, spodziewałam się tego, ale najwyraźniej te kwasy mają też w tym swój spory udział.
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline  
Stary 2009-05-12, 23:01   #2944
tulula1227
Rozeznanie

Co do wyciskania to u mnie to wygląda wten sposób,że biorę czystą ,taką od strzykawki igiełkę i delikatnie przekłuwam naskórek a następnie tylko lecitko naciskam i wszystko to,co nie potrzebne wychodzi.Następnie ładnie dezynfikuję.Na drugi dzień śladu po "wulkanie" bądź tzw. "rogu" nie ma..No i żadnych czerwonych plam,które były wynikiem właśnie silnego naciskania na skórę...; )
Zero blizn,siniaków...No i goi sie szybko.

Przynajmniej tyle się nauczyłam po wielogodzinnych zabiegach u kosmetologa
tulula1227 jest offline  
Stary 2009-05-13, 08:28   #2945
Wena90
BAN stały

Mnie jak wywaliło po Helicobacter... uh kompletnie się załamałam, bo nigdy nie miałam pryszczy, to już tak genetycznie. Myślałam też, że każdy na mnie patrzy... W szkole znajomi pytali co mi się stało z twarzą;/ Miałam pryszcze i rany na brodzie, a a zawsze miałam idealną cerę, to ja się dopiero rzucałam w oczy! Najchętniej to bym się zaszyła w domu, a jeszcze jak postawiłam na suplementy diety by to wszystko wyciągnęły... Ograniczyłam do minimum spotkania i moje wychodzenie choćby do sklepu, do szkoły to była katorga, ale musiałam iść z tym jak to nazwała moja siostra "grzybem" A mój T. mówił "I tak dla mnie masz najpiękniejszą buzię na świecie." Często się o to kłóciliśmy, bo ja uważałam, że jak z czymś takim mogę taką mieć... Jeszcze na brodzie, to prawie jak całować tego "grzyba"... brzydziłam sie samej siebie... Kiedyś byłam modelką, baa nawet w jakimś durnym finale Miss, ale że mnie taka zabawa nie bawiła zrezygnowałam, lecz gdy widziałam kogoś z tego środowiska na ulicy uciekałam.. nie z taką twarzą do nich... Ale T. mimo wszystko był koło mnie i naprawdę zdawało mu się to przeszkadzać mniej niż mnie... faceci są dziwni :P

tynas, pewnie że ma mi majonez podsycał tylko pryszcze :/

tulula1227, to jest naprawdę dobry sposób, nie uszkadza się naskórka paznokciami i nie robi rany... często tak robiłam. Ale mi często pryszcze same pękały, miałam rany, a teraz blizny i nie wiem co z tym fantem zrobić...

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2009-05-13 o 08:31
Wena90 jest offline  
Stary 2009-05-13, 09:28   #2946
Fanata
Raczkowanie

Obserwuję poprawę (pewnie tylko chwilową, jak to ostatnio bywa). Chociaż na czole przy linii włosów zadomowiły się trzy pryszczo-gule. Jednak to już chyba moja zasługa, bo po prostu opadały mi ręce od tego bezpodstawnego pogorszenia i rzuciłam wszystko w kąt na 3 dni. Mam za swoje, czoło nierówne, broda zagrudkowana bardziej niż przed tymi kilkoma dniami. Jednak wrażenie wizualne mojej twarzy ez makijażu jest, odpukać, niezłe. Ale właśnie przed chwilą wycisnęłam dwa małe gotowce.
Jedyne, co mi się nie podoba to trochę łuszcząca się skóra. Teraz jestem niestety całkowicie spłukana i nie mam możliwości na kupienie jakiegokolwiek kremu.

Chyba nigdy w ciągu ostatniego roku nie zauważyłam, żeby ludzie odnosili się do mnie w niemiły sposób z powodu bardziej nasilonego trądziku. Nie czuję się dobrze z wielkimi czerwonymi gulami na śroku brody, więc zawsze zakrywam je korektorem i przynajmniej kolor nie rzuca się w oczy, bo wiadomo, że sam wulkan jest widoczny z bliższej odległości. Jeśli chodzi o zainteresowanie płci przeciwnej jest tak samo, nie zmienia się z powodu gul na twarzy. Mimo wysypu, staram się zawsze mieć pozytywne nastawienie i ukrywać wszelkie odczucia związane z trądzikiem. Uśmiech na twarzy to jest to! Jak ktoś ma mnie polubić skoro nie lubię sama siebie? Takie osoby odpychają od siebie innych ludzi. Po prostu wiele tkwi w samopoczuciu i nastawieniu do świata

Przechodziłam przez etap drożdżowy. Trwał chyba miesiąc i jakoś się skończył. Efekty jeśli były to raczej nie spektakularne, lepsze widziałam po maseczkach z drożdży.
Co do smaku, ja dodawałam Vegetę lub Ziarenka Smaku i smakowało przyzwoicie, jak na lekarstwo. Ważna uwaga: nie można drożdży słodzić, ale nie pamiętam dlaczego. Na forum kosmetycznym chyba powstał wątek o piciu drożdży, ale umarł śmiercią naturalną. Sądzę, że dobrze byłoby go przejrzeć.
Fanata jest offline  
Stary 2009-05-13, 15:11   #2947
marlen92
Raczkowanie

co do slodzenia drozdzy to moze dlatego ze cukier to dla nich pozywka do dalszego rozmnazania i pijesz nie martwe drozdze a zywa kulture no i wtedy wiecej szkody sobie w przewodzie pokarmowym narobisz. ale to takie moje przypuszczenia tylko xD
marlen92 jest offline  
Stary 2009-05-13, 17:39   #2948
linve
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to linve

Witam drogie panie,

widze,ze sie troche spoznilam.. bo juz III czesc ;p otoz. mam cere mieszana.. i moim problemem nie jest tradzik.. chociaz czasem ropne mi jakies wyjda.. tylko zaskorniki i wagry!

i moj najwiekszy problem to drapanie. czasem robie to zupelnie nieswiadomie ;/

linve jest offline  
Stary 2009-05-13, 18:46   #2949
Wena90
BAN stały

Ja drożdże to bardziej łykam dla włosów, bo podczas mycia gubię je garściami
I już nie wiem sama co z nimi począć, a robię co mogę...
No, ale nie w tym temacie o tym mowa
A wągry to tragedia przy strefie T już zwłaszcza. Chociaż, gdy moja skóra była jeszcze normalna... pamiętam, że od zawsze miałam na nosie ;/ Walczę i walczę... i nic!
Wena90 jest offline  
Stary 2009-05-13, 21:31   #2950
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

Wena, a na to wypadanie włosów drożdże pomagają? Dla włosków mogę się poświęcić... byleby działało
Stary 2009-05-13, 21:41   #2951
Kyo
Przyczajenie

Też miałam taki okres, że mi włosy strasznie wypadały, ale momentalnie przestały jak zaczęłam je farbawać tylko najnaturalniejszą w świecie chną. Teraz nie mam nawet jednego włoska rozdwojonego na końcu, a nie podcinam od ponad roku. Czy drożdże mają na to jakiś wpływ to nie wiem, bo zaczełam je jeść jak już tego problemu nie miałam.

Ja mam identycznie jak Ty linve. Nie mam pryszczy tylko zaskórniki. Dermatolog przepisała mi na to Atrederm i w sumie pomaga, tylko nie można z nim przesadzić, bo skóre obedrze do kości :P Czasem mam wrażenie, że ta odłażąca skóra jest gorsza niż sam trądzik.
Kyo jest offline  
Stary 2009-05-14, 11:43   #2952
linve
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to linve

Dokladnie Kyo!!!

w akcie desperacji poszlam do dermatologa (z plecami mam tez klopot. chociaz tam mam mase ropnych ;/) i przepisal mi Brevoxyl (na noc) i clindacne (na dzien)... powiem Ci, ze na plecy pomoglo. o ile codziennie to stosowalam. ale na twarz? moja twarz strasznie sie zesuszyla. i efektem bylo to, ze nawet nie moglam przykryc tego podkladem. bo wygladalam jak rozpadajaca sie mumia ;p ale bylam sumienna i twierdzilam, ze tak musi byc. ale kiedy moj Tż zwrocil uwage na to... ( i zaczal bawic sie w zdrapywanie mojej skory z twarzy) powiedzialam DOSC. i powiem szczerze. wrocilam do poprzedniego stanu, ale przynajmniej moge na codzien wygladac jak czlowiek.

hahaha.

linve jest offline  
Stary 2009-05-15, 11:57   #2953
Wena90
BAN stały

kasia083, czy pomagają to Ci jeszcze nie mogę powiedzieć, bo łykam je zbyt krótko, a póki co zero efektów co do wypadania... Dalej w trakcie mycia lecą mi garściami. Nie wiem, może mam jakieś zaburzenia skóry... bo wątpię by sam stres, aż tak działał. Nie mam łupieżu, łojotoku. Myję głowę co 2 dni (ponoć nie można codziennie, bo zmywamy warstwę ochronną włosa), stosuję dobre szampony, odżywki, naftę kosmetyczną z drożdzami, częściej niż suszę to zostawiam by same schły, nie prostuję ich często i jak już wyprostuję to do mycia głowy nie poprawiam ich co chwilę tą prostownicą... staram się je ochraniać przed pianką L'Oreal przy takich zabiegach. Nie nakładam jej za wiele, raczej lakier rzadko... czasem jeśli chodzi bardziej o ochronę przed wiatrem i słońcem. Przy suszeniu zamykam później ich łuski dmuchając zimnym powietrzem. Nie mam rozdwojonych końcówek, ich ogólna kondycja nie jest zła. Pojedynczy włos jest gruby, wygląda zdrowo, jest miękki, ale i tak czy siak moja kitka jest zaledwie połową tego co miałam na głowie kiedyś. Wiadomo wiek i inne czynniki mają na to wpływ. Farbuję włosy, bo odkryłam boski kolor w którym wyglądam swietnie i każdy mnie zaczepia z pytaniem co to za kolor, farbuję nim już od dawna i czuję się w nim dobrze i wątpię bym henną taki otrzymała.. Farbuję je Garnier Naturals kiedy już naprawdę widac odrosty. Normalnie w ciągu dnia nie wypadają tak by to powodowało histerię, ale w trakcie mycia płaczę
Co do drożdzy do twarzy to nie wiem jak efekt, bo wcześniej leczyłamsię bratkiem, a teraz łykam dalej cynk i drożdze i nie mam póki co nic.
Koleżanki mówiły, że ponoć dobre do włosów są tabletki, dość tanie Silice. Myślę nad ich zakupem oraz nad szamponem Seboratin.
Hmm, z droiższych produktów został mi kiedyś polecony zestaw firmy Kerastase.
Poza tym wybieram się do lekarza czy na pewno ze mną wszystko w porządku...

No się rozpisałam To tyle z tematu o włosach w temacie o wyciskaniu

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2009-05-15 o 11:59
Wena90 jest offline  
Stary 2009-05-15, 13:47   #2954
ImmortalLover
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Ostatnio mam jakaś masakre :/ i nie mogę się pozbyć tego...
Ale mam nadzieje, że drożdze mi pomogą- chcę zacząć pić

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".

ImmortalLover jest offline  
Stary 2009-05-16, 00:20   #2955
eLWhy
Zadomowienie

Wena90 - aż mnie zaskoczyłaś, moja sytuacja wygląda podobnie... Tzn ostatnio zauważyłam u siebie nasilone wypadanie (też przy i od razu po myciu), ale myślałam, że to chwilowe, że nie ma się czym martwić, bo w końcu norma to max 100 włosów dziennie. Miałam zapytać dermę o to przy okazji, czyli za 2 tygodnie na wizycie. Ale dzisiaj zebrałam po myciu z odpływu TYLE włosów, że od razu zadzwoniłam, zeby się dorejestrować. No i co.. moje witaminy ogólnorozwojowe mam zamienić na miesiąc na revalid, po miesiącu zincas forte... do teog jeszcze szampon dermeny i jakiś płyn robiony do wcierania w skórę... Będzie ubaw :/ Ale zrobię wszystko, żeby pomogło Z natury mam cienkie włosy i nie za duzo ich, więc każdy ubytek ma istotne znaczenie :|

A co do twarzy... u mnie bez zmian. Przy okazji tej wizyty zapytałam kiedy moge się spodziewać jakichś efektów po smarowaniu. Babka mnie zbytnio ni epocieszyła - pół roku co najmniej :/ (nie mówiąc już o tym, ze sama kuracja powinna trwać dłużej). Baj baj słoneczne wakacje...
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-05-16 o 00:21
eLWhy jest offline  
Stary 2009-05-16, 20:33   #2956
Wena90
BAN stały

Ja mam dopiero termin do dermy 22 czerwca miałam wpaść na kontrolę to pomyślałam, że od razu powiem, że mi włosy lecą ;/ jak do tego czasu nie wyłysieję
Wena90 jest offline  
Stary 2009-05-16, 20:44   #2957
india83
Zakorzenienie

Znowu to zrobiłam!!!!!!!! przeklęte wągry! nastąpiło nasilenie po wczorajszej imprezie, zrobiły się ogromne i czarne bleee... więc dziś postanowiłam zrobić z tym porządek, z marnym efektem ;/ jak widać zadymione pomieszczenia i drinki nie wpływają za dobrze na moją cerę, z imprez też mam zrezygnować??????? ;(
india83 jest offline  
Stary 2009-05-16, 22:15   #2958
tulula1227
Rozeznanie

Ja mam to szczęście,że wągry mi nie dolegają ...Ale pryszcze to masakra.Na 7-dniową przerwę w tabl.anty. wyskoczyły wszystkie możliwe świństwa...Bolące,czerwon e kule,które przebijam igłą ale niektórych się nie da i teraz męczę

A powracając do wągrów..Wiem,że są w sprzedaży jakies plastry na nie...przyklejasz na parę minut,odklejasz i wągry są na plasterku.Próbowałyście?J eśli tak,to jakie są efekty?
Pozdrawiam..towarzyszek od "skórnych nieszczęść"
tulula1227 jest offline  
Stary 2009-05-17, 10:06   #2959
Wena90
BAN stały

Nie na każdego to działa. Moje znikają po peelingu, ale wystarczy im 20 minut by już wróciły na swoje miejsce "kochane" są tak bardzo przywiązane do mojego nosa ;/
Wena90 jest offline  
Stary 2009-05-17, 10:24   #2960
Agemia
Raczkowanie

Bo metody mechaniczne, tak samo oczyszczanie u kosmetyczki, nie pomogą w pozbyciu się wągrów i mogą narobić więcej szkody, niż pożytku. W ogóle nie rozumiem, że na świecie odchodzi się od "leczenia" cery u kosmetyczek, a z tego co widzę, to wiele dziewczyn na forum nadal z takich metod korzysta. Co gorsza, nawet polscy dermatolodzy często radzą udać się do kosmetyczki na oczyszczanie. :/
Agemia jest offline  
Stary 2009-05-17, 11:02   #2961
india83
Zakorzenienie

Próbowałam już chyba wszystkiego!!! ;( Plastry również sobie nie poradziły. Oczywiście parę wągrów uda się "wyciągnąć", ale te największe i tak siedzą gdzieś głęboko, że plastrom trzeba pomóc i często się kończyło wyciskaniem, a później zmiast wągrów schodziła mi jeszcze skóra z nosa ;/ Poza tym mniejszą ilość wągrów widziałam tylko jeden dzień, no więc efekty bardzo mizerne.
india83 jest offline  
Stary 2009-05-17, 19:21   #2962
leilala
Raczkowanie

a ja mam pytanie... czy ktoras z was probowala mikrodermabrazji? albo ma jakies inne metody na blizny,a w zasadzie hm.. wglebienia?:| cos jak po ospie...takie dosc glebokie blizny?...
leilala jest offline  
Stary 2009-05-17, 21:13   #2963
eLWhy
Zadomowienie

leilala - ja co prawda nie próbowałam, ale ponoć daje dość dobre efekty. Byłam gotowa wydać fortunę na serię zabiegów, ale jak powiedziała mi dermatolog to dopiero ma sens, jak się opanuje sytuację z trądzikiem. Więc od 3 miesięcy mam wzmożoną kurację retinoidami (zewnętrznie) i przyznam ci, ze przy tym łuszczeniu blizny, ktore mialam po wypryskach, znacznie sie splycily! Może więc warto najpierw samemu spróbować jakiejś złyszczającej kuracji? Jakiś migdał albo kwas salicylowy? (poczytasz na biochemii, jedynie to raczej poleca się to na jesień, bo trzeba słonka unikać... Zresztą przy mikro tez)

eLWhy jest offline  
Stary 2009-05-17, 21:27   #2964
leilala
Raczkowanie

i tak musze unikac dostalam differin na noc i zineryt na dzien. a oprocz tego leki hormonalne.
z tym ze u mnie tradzik to dziwna sprawa... nie mam AZ TAK duzo wypryskow,ale nie mam tez zbyt malo... natomiast za pozno poszlam do derm,a za duzo sama probowalam wyciska ;/ i raz tez kosmetyczka mi spaprala no i jeszcze ospa... i mam teraz przebarwienia i glebsze blizny...
nie chce zapeszac, ale stosuje differin 4 dni i nic nowego mi nie wyskakuje no tyle tylko,ze mam mase przebarwien i niesamowicie wysuszona skore..
leilala jest offline  
Stary 2009-05-18, 15:30   #2965
eLWhy
Zadomowienie

to lepiej jeszcze się wstrzymaj, a sprawę mikrodermabrazji uzgodnij z dermatologiem (jeśli w ogóle pozwoli...), przynajmniej dowiesz się jak stosować przy tym leki (bo na pewno trzeba na czas zabiegu i odpowiednio przed i po odstawić).
No i uporaj się z przesuszoną skórą w międzyczasie, przy silnych lekach nawilżanie to podstawa!

Poza tym.. jak długo używasz differinu? On też powinien trochę złuszczać... Silny to on może nie jest, ale sama odkąd używam retinoidów (też zaczynałam od differinu jakoś na początku roku?) i az sie zdziwilam, bo sprawę blizn odłożyłam na dalszy plan, a ostatnio patrzę i naprawdę się spłyciły... (z tym, że ja teraz używam silniejszych środków, bo miałam cholernie zanieczyszczoną twarz, i nie dość, że się łuszczę, to mi oczywiście wszystko wyłazi na wierzch...)

Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-05-18 o 15:34
eLWhy jest offline  
Stary 2009-05-18, 15:35   #2966
LoLcIa123
Zakorzenienie

dziewczyny ja znowu to zrobilam,dwie okroopne rany na lewym poliku! ale uzbieralo mi sie pełno małych grudek obok siebie i od tego wielkiii pryszcz! teraz szczypi ,strasznie ,nie mgoe niczym zakryc bo sie sączy,co użyc? tribiotic? pasta cynkowa nie daje rady

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2009-05-18, 15:41   #2967
Wena90
BAN stały

leilala, to dobry zabieg, słyszałam o ludziach którym tylko to pomogło spłycić głębokie blizny potrądzikowe czy też po ospie, a nawet te mechaniczne, ale fakt, najpierw lepiej uzgodnić to z dermatologiem i wybrać dobrą kosmetyczkę.
Wena90 jest offline  
Stary 2009-05-18, 16:46   #2968
eLWhy
Zadomowienie

właśnie Wena POtrądzikowe. Czyli najpierw przeważnie trzeba zakończyć kurację dermatologiczną (tj. z efektem...) lub (skoro dotychczasowa dała oczekiwane efekty) przejść na lżejszą jedynie do podtrzymania efektów i wtedy włączyc kosmetyczkę z usuwaniem skutków trądziku

eLWhy jest offline  
Stary 2009-05-18, 18:20   #2969
leilala
Raczkowanie

no oczywiscie,.ze najpierw chce sie 'wyleczyc' zreszta mikro albo kwasy to i tak nie wczesniej niz na jesien. chcialam tylko zapytac czy w ogole ktoras o tym slyszala od kogos kto z tego korzystal/miala to.

a differinu uzywam 4 dni czy tam 5. a powiedz mi - mialas na pcozatku pogorszenie? bo ja na razie mam polepszenie,ale boje sie,ze to sie dlugo nie utrzyma :|
leilala jest offline  
Stary 2009-05-18, 19:45   #2970
india83
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o mikrodermabrazje to też robię przymiarki. Chcę usunąć przebarwienia po wyciskaniu i wągry, ale czekam na urlop żebym w razie czego nie musiała pokazywać się ludziom, choć podobno nie ma się czego obawiać. Znam dwie dziewczyny, które korzystały z tego zabiegu. Pierwsza znajoma była bardzo zadowolona już po pierwszym razie ( ale w sumie nie wiem po co robiła jak dla mnie cere ma super zarówno przed jak i po) stwierdziła, że skóra jest bardziej napięta, oczyszczona i miękka. Ale dostałam ostrzeżenie, że skóra przez pierwsze dni może się lekko łuszczyć, ona nie mogła przez ok. 7 dni używać pudru ani fluidu (a ja bez tego w tej chwili nie wychodzę z domu!!!). Druga dziewczyna (znajoma koleżanki) robiła raz i jak sama stwierdziła nie widziała za dużej różnicy, choć jak dla mnie jej cera była ok, ale nie wiem co się kryło pod warstwą makijażu ;p też mówiła, że skóra przez pierwsze 3-4 dni się łuszczy, więc ostrożnie z nakładaniem czegokolwiek a przez ok. 2 dni cerę miała lekko zaczerwienioną.Jak stwierdziła potrzebnych jest wiecej zabiegów ok. 5, żeby zauważyć porządane efekty. Na razie zrezygnowałam z solarium, więc może się odważe na mikroderm. i na pewno opiszę efekty
india83 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości