Z czarnego na karmelowy ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-07, 20:08   #1
Wyky
Przyczajenie

Z czarnego na karmelowy ??

Witam Serdecznie mam taki problem ponieważ od dłuższego czasu farbuje włosy na czarno i nie ukrywam że przez ten czas kolor ten po prostu mi się znudził. Stąd też moje pytanie czy dało by się w jakiś sposób przejść z koloru czarnego na karmelowy bądź jasny brąz?? taki jak na zdjęciu ??

http://images.starpulse.com/Photos/P...an_umvd002.jpg

Dodam że mam bardzo jasną karnację i ciemne oczy a kolor czarny mnie dodatkowo postarza.

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam
Wyky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:20   #2
drcron
Zakorzenienie

Dot.: Z czarnego na karmelowy ??

najlepiej idz do fryzjera nie proponuje eksperymentowac w domu wiem z wlasnego doswiadczenia ze zle to dziala na kondycje wlosow
jednka jesli bedziesz eksperymentowala w domu to sprobuj z jakims odbarwiaczem z tym ze wlosy beda dosc mocno zniszczone i stana sie zolte niezbyt ciekawie to bedzie wygladalo potem mozesz na nie nalozyc jakis karmelowy kolor badz jasny braz
z tym ze odradzam zabawy z farbami w domu wlosy sie bardzo niszcza

drcron jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 23:34   #3
hannie
Raczkowanie

Dot.: Z czarnego na karmelowy ??

Cytat:
Napisane przez Wyky Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie mam taki problem ponieważ od dłuższego czasu farbuje włosy na czarno i nie ukrywam że przez ten czas kolor ten po prostu mi się znudził. Stąd też moje pytanie czy dało by się w jakiś sposób przejść z koloru czarnego na karmelowy bądź jasny brąz?? taki jak na zdjęciu ??

http://images.starpulse.com/Photos/P...an_umvd002.jpg

Dodam że mam bardzo jasną karnację i ciemne oczy a kolor czarny mnie dodatkowo postarza.

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam

jesli farbujesz od dluższego czasu na czarny to juz pigment na dobre wzarł sie we włosa. nie rob eksperymentow w domu!!!! czeka cie kilka wizyt u fryzjera gdzie bedziesz miala wlosy stopniowo rozjasniane i wybarwiane. no i koniecznie w miedzy czasie regeneracja

nie zgadzaj sie na odpigmentowanie srodkami takimi jak efasor l'oreal to strasznie niszczy włosy.
hannie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości