proszę o rade. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-08, 17:23   #1
kajusiia_xd
Raczkowanie

proszę o rade.

Z początkiem lipca pofarbowałam się szamponetką, ale po jednym wyjściu na basen szamponetka sie zmyła. Farbowałam sie na zwykły brąz, ponieważ Pani w kosmetycznym mi tak doradziła, a nie chciałam, aby mi nie wyszedł rudy. I mam takie pytanie czy jeżeli chce sie pofarbować np na kolor kasztanowy farbą trwałą to może mi również wyjść niepożądany kolor czy wyjdzie juz taki jaki jest na opakowaniu? I z jakiej firmy polecacie mi farbę, oraz na jaki kolor moge sie przefarbować. Oraz również mam takie pytanie, gdy farbowałam sie tą szamponetką nie pokryło mi końcówek i to nie estetycznie wyglądało, a nałożyłam 2 saszetki. I ostanie pytanie jak moge sie obciąć? Dodam, że mam bardzo cienkie włosy i gdy je umyje to za jakieś 2 godiznki są takie oklapnięte i chciałabym, aby wygladały na bardziej puszyste. )

Na fotkach jest moj naturalny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg we.jpg (67,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz.JPG (43,4 KB, 54 załadowań)
kajusiia_xd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:00   #2
BarbiKena
Raczkowanie

Dot.: proszę o rade.

jesli chcesz pomalowac sie na kasztan to zdecydowanie odradzam ten z palette!! ja zrobilam kiedys ten blad i beczalam caly weekend. nigdy nie malowalas wlosow trwala farba?? nie, nie zawsze wychodzi taki kolor jak na opakowaniu. kolor ktory wyjdzie zalezny jest od wyjsciowego koloru wlosow.
BarbiKena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 20:50   #3
xxsmutnaxx
BAN stały

Dot.: proszę o rade.

Cytat:
Napisane przez kajusiia_xd Pokaż wiadomość
Z początkiem lipca pofarbowałam się szamponetką, ale po jednym wyjściu na basen szamponetka sie zmyła. Farbowałam sie na zwykły brąz, ponieważ Pani w kosmetycznym mi tak doradziła, a nie chciałam, aby mi nie wyszedł rudy. I mam takie pytanie czy jeżeli chce sie pofarbować np na kolor kasztanowy farbą trwałą to może mi również wyjść niepożądany kolor czy wyjdzie juz taki jaki jest na opakowaniu? I z jakiej firmy polecacie mi farbę, oraz na jaki kolor moge sie przefarbować. Oraz również mam takie pytanie, gdy farbowałam sie tą szamponetką nie pokryło mi końcówek i to nie estetycznie wyglądało, a nałożyłam 2 saszetki. I ostanie pytanie jak moge sie obciąć? Dodam, że mam bardzo cienkie włosy i gdy je umyje to za jakieś 2 godiznki są takie oklapnięte i chciałabym, aby wygladały na bardziej puszyste. )

Na fotkach jest moj naturalny kolor

wiesz co powiem Ci, że mało której farbie można ufać

a może bardziej swoim włosom?
moja koleżanka, ktorej próbowałysmy rozjaśnic ciemny brąz, wyszły łątki, bo ma takie włosy że jej sie malo co chwyta, a farba była z dobrej firmy.Ale oczywiscie ryzyko sie zmniejsza im lepsza farba.

Co do obciecia, to samo obciecie nie zmieni zbytnio tego czy włosy są puszyste.W niektórych salonach fryzjerskich oferują taki zabieg, który ma na celu podniesienie włosów, coś jakby trwała, ale tylko na włosy na czubku. Pozatym szampony tzw VOLUMIZING, niektóre działają. Obciecie? hmm moze bob, wtedy włoski wyglądają troche bardziej puszystko, przynajmiej wg mnie. Bo im dłuższe włosy tym truniej sprawić żeby uniosły sie do góry
xxsmutnaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 16:43   #4
atataanaya
Przyczajenie

Jeśli chcesz mieć bardziej puszyste włosy to mocniej pocieniuj. U mnie to zawsze działa. Takie długie włosy strasznie ciężko unieść. Spróbuj też szamponu i odżywki (tylko koniecznie spłukiwanej) zwiększającej objętość, susz włosy z głową w dół. Mogłabyś się też zastanowić nad grzywką na bok.

chodzi mi o krótszą grzywę bardziej spadającą na czoło.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-08-09 o 17:16 Powód: post pod postem
atataanaya jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości