Co zrobić z odrostami?? HeLP!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-09, 17:37   #1
positive rebel
Rozeznanie

Unhappy

Co zrobić z odrostami?? HeLP!!

Dziewczyny proszę was o radę . Z góry przepraszam jeśli taki wątek już był, ale odpowiedzi na swoje pytania jak dotąd nie znalazłam.

Moje włosy mają naturalnie kolor jasny brąz. Od dawna farbuje je na blond (balejaż) ale od ponad roku miałam na głowie ciemne kolory ( fryzjerka spaliła mi włosy podczas rozjaśniania i musiałam odstawić blond na jakiś czas ).

Jakieś 3 miesiące temu poszłam do dobrego salonu fryzjerskiego i fryzjerka rozjaśniła mi jednolicie całe włosy żelem. Bała się żeby ich nie spalić więc użyła słabego żelu i w efekcie włosy wyszły...mandarynkowe :P Bardziej rude niż blond. Po tygodniu nie mogłam na siebie patrzeć i ufarbowałam się farbą L'oreal Professionel odcień Viking. Nie jest to rozjaśniacz tylko farba. Kolor wyszedł świetny. Po pewnym czasie wylazł odrost więc znowu kupiłam tą farbę i siostra mnie ufarbowała ( według wskazówek na opakowaniu- najpierw same odrosty, później resztę włosów). Niestety farba nie złapała odrostów (bardzo delikatnie jeśli już ). Nie wiem co mam teraz zrobić. Wizyta u fryzjera odpada bo jestem spłukana (ostatnia wizyta kosztowała mnie 200 zł), a za 3 tyg mam wesele brata i muszę coś zrobić z tymi odrostami.

Jak myślicie ufarbować jeszcze raz same odrosty tą samą farbą, czy kupić typowo rozjaśniającą i tym ufarbować całe włosy? Miał ktoś może podobny problem i znalazł rozwiązanie?
positive rebel jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości