wypadanie w這s闚 po farbowaniu palette - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-08-10, 11:43   #1
Asia1004
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Unhappy

wypadanie w這s闚 po farbowaniu palette

niestety nie poczyta豉m wcze郾iej opinii na temat szamponu koloryzuj帷ego do 24 my firmy Palette i teraz mam - w sumie z koloru jestem zadowolona, ale wypadaj mi w這sy w wi瘯szej ilo軼i. Chcia豉m zapyta, czy kto mia ten problem i jak z nim walczy. pozdrawiam
Asia1004 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 12:19   #2
yasminuuum
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 981
Dot.: wypadanie w這s闚 po farbowaniu palette

yhmy.... po samym farbowaniu mi nie wypada造 dopiero po jakim czasie ale akurat u mnie to normalne wi璚 si nie przejmuje...!

wymie si ze mn ciuchem >klik<

handmade blog
yasminuuum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 12:36   #3
angusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47

Witam, w豉郾ie ja te mam ten problem.. tylko mnie kole瘸nka w czerwcu pofarbowa豉 w這sy na ciemny br您, a w豉軼iwie czarny i w這sy strasznie mi wypadaj.. Mo瞠 kto poradzi co zrobi 瞠by nie wypada造..? Aha i mam pytanie, czy WAX ten do zniszczonych i wypadaj帷ych w這sk闚 zmniejsza ich wypadanie?? Pozdrawiam.
angusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 13:17   #4
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Angusia - ca造 w徠ek o w這sach wypadaj帷ych - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 16:36   #5
Asia1004
Raczkowanie

te my郵a豉m o waxie i chyba si na niego zdecyduj - jestem za豉mana. Nie mog powiedzie, 瞠 wypadaj mi gar軼iami, ale leci ich du穎
Stary 2008-08-10, 16:49   #6
yasminuuum
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 981

Cytat:
Napisane przez Asia1004 Poka wiadomo嗆
te my郵a豉m o waxie i chyba si na niego zdecyduj - jestem za豉mana. Nie mog powiedzie, 瞠 wypadaj mi gar軼iami, ale leci ich du穎
kiedy u篡wa豉m WAXa .. hmm efekty by造 w這sy by造 l郾i帷e i w lepszej kondycji a do tego mniej wypada造 ale jak dla mnie to za du穎 z tym roboty... mo瞠 kiedy do niego wr鏂!

wymie si ze mn ciuchem >klik<

handmade blog
yasminuuum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 23:10   #7
Sasame
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 417

dziewczyny, stosujcie WAXa i placent! W這sy zacz窸y mi wypada w maju kiedy je rozja郾i豉m i pofarbowa豉m. Po kilku tygodniach jak r瘯 odj掖 ^^

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-11, 16:49   #8
Asia1004
Raczkowanie

kupi豉m dzisiaj wax`a i zaczynam walk
Stary 2008-08-13, 21:59   #9
kasiejos
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

w這sy nie wypadaj od koloryzacji a ju nie od takiej wykonanej szamponetk. mog si najwy瞠j wy豉mywa cho nie powinny. sprawd po prostu czy na ko鎍ach s cebulki, je郵i nie to tylko nie wy豉muj i od篡wianie pomo瞠, je郵i s to powinna zacz望 bra jakie preparaty wzmacniaj帷e i do tego od篡wia z zewn徠rz. cz瘰to klientki myl wypadanie z wy豉mywaniem si.
kasiejos jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-15, 15:44   #10
Asia1004
Raczkowanie

to nie by豉 szamponetka tylko szampon koloryzuj帷y. Palette ma oba produkty - szamponetka do 8 (6?) my i szampon koloryzuj帷y do 24 my. Szampon jest zdecydowanie trwalszy i kolor jest bardzo intensywny. Po farbowaniu ciemn czekolad w這sy s BARDZO ciemne. Ostatnio wybra豉m kolor, kt鏎y powinien by ja郾iejszy, tzn. czekoladowy br您 i jest r闚nie BARDZO ciemny (w zasadzie nie widz r騜nicy pomi璠zy tym kolorem a ciemn czekolad) - nie ka盥emu to odpowiada. Ja w sumie jestem z koloru zadowolona. Po farbowaniu tym szmponem (nie szamponetk) wypada mi znacznie wi璚ej w這s闚 ni wcze郾iej - dziwi troch fakt, 瞠 sta這 si to akurat po tym farbowaniu, a wcze郾iej nie. Zacz窸am wi璚 szuka w internecie opinii na temat tego szamponu i niestety moja opinia o wypadaniu w這s闚 po Palette nie jest odosobniona. pozdrawiam!
Stary 2008-08-20, 12:43   #11
kasiejos
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

jeszcze raz powtarzam: w這sy od tego nie wypadaj tylko si krusz, 豉mi. jestem fryzjerk i mam pewne o tym poj璚ie
kasiejos jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-20, 20:07   #12
Asia1004
Raczkowanie

wida nie rozumiemy si potocznie m闚i si o wypadaniu w這s闚 i pewnie zaraz us造sz gromy od Ciebie. Ju ca趾owicie poza tematem, bo nie o to mi chodzi這, a瞠by nauczy si odnajdowa w這sy z cebulkami - potrafi odr騜ni w這s z cebulk od takiego bez. Poza tym nigdzie nie napisa豉m, 瞠 wypadaj mi w這sy z cebulkami. Napisa豉m, 瞠 po koloryzacji wypada mi wi璚ej w這s闚 (gdybym wiedzia豉, 瞠 b璠 musia豉 przez to wda si w potyczki s這wne tak bym tego nie uj窸a) i 瞠 wcze郾iej tego nie by這 – dlatego nale篡 raczej wi您a to z t czynno軼i, a nie jakimi brakami w organizmie. Prosi豉m o pomoc co dalej i kto w jaki spos鏏 sobie radzi z podobnym problemem (jestem r闚nie 鈍iadoma, 瞠 w pewnych sytuacjach nale篡 si璕n望 po preparaty farmaceutyczne w postaci jaki kapsu貫k, tabletek, ale nie zawsze – zw豉szcza je郵i ju si 造ka pewne preparaty witaminowe – o tym ja mam z kolei jakie poj璚ie). w ka盥ym razie rozmawia豉m ju na ten temat z moim fryzjerem – ca趾iem nie幢e nam ta rozmowa wysz豉, wi璚 my郵, 瞠 z moj komunikacj i 鈍iadomo軼i nie jest a tak 幢e pozdrawiam
Stary 2008-08-21, 00:36   #13
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

zdarza sie ze po farbowaniu(szczeg鏊nie palette..szampon koloryzujacy)wlosy pod silnym dzialaniem amoniaku taksieoslabiaja ze wypadaja, znam wiele takich przypadkow , czasem nastepuje dzialanie alergiczne na produkt, co rowniez powoduje oslabienei cebuleki wlosy rowniez wypadaja
jezeli chodzi o zatrzymanie wypadaia,to roznie z tym bywa,na kazdego dziala cos innego najlepiej proszezarzec w watki o wypadaniu wlosow lub o wzmacnianiu wlosow, sa tam podane rozne produkty wspomagajace i odzywcze
Stary 2008-08-21, 19:12   #14
Asia1004
Raczkowanie

no w豉郾ie stosuj wax`a - zobaczymy
Stary 2009-08-08, 21:48   #15
Agnes1906
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 929
GG do Agnes1906

Cytat:
Napisane przez Asia1004 Poka wiadomo嗆
niestety nie poczyta豉m wcze郾iej opinii na temat szamponu koloryzuj帷ego do 24 my firmy Palette i teraz mam - w sumie z koloru jestem zadowolona, ale wypadaj mi w這sy w wi瘯szej ilo軼i. Chcia豉m zapyta, czy kto mia ten problem i jak z nim walczy. pozdrawiam
Mam ten sam problem. Nigdy wiecej Palette!
Stary 2009-08-11, 22:07   #16
Atka87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 296

Mi osobi軼ie wypadaj w sporej ilo軼i same z siebie, wi璚 po Palette nie widzia豉m wi瘯szych zmian, ale kumpeli zacz窸y wypada masowo w這sy w豉郾ie po tej farbie. A wcze郾iej mia豉 zdrowe i mocne...

Edytowane przez Atka87
Czas edycji: 2009-08-11 o 22:08
Atka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-19, 08:36   #17
dodeczka84
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 266

Cytat:
Napisane przez gaga Poka wiadomo嗆
zdarza sie ze po farbowaniu(szczeg鏊nie palette..szampon koloryzujacy)wlosy pod silnym dzialaniem amoniaku taksieoslabiaja ze wypadaja, znam wiele takich przypadkow , czasem nastepuje dzialanie alergiczne na produkt, co rowniez powoduje oslabienei cebuleki wlosy rowniez wypadaja
jezeli chodzi o zatrzymanie wypadaia,to roznie z tym bywa,na kazdego dziala cos innego najlepiej proszezarzec w watki o wypadaniu wlosow lub o wzmacnianiu wlosow, sa tam podane rozne produkty wspomagajace i odzywcze
Mam ten sam problem, jestem .... bliska p豉czu. W這sy farbowa豉m oko這 3 tygodni temu, mocno si przerzedzi造.. s造sza豉m o nieszcz瘰nym Palette, ale my郵a豉m - to szampon, jest lekki, nieinwazyjny - Aha! jak bardzo pomyli豉m si a teraz.... p豉cz i obawa, 瞠bym 造sa nie zosta豉...
Waxa posiadam, na codzie stosuj odzywk do w這s闚 Seboradin oraz Spray z tej samej serii, na noc wcieram ampu趾i Radical.. narazie nie widz r騜nicy, i ci庵le si boj mam ju 造se przestrzenie widoczne zw豉szcza jak chodz w kucyku.
Strze盧ie si Palette!!!! powinni wycofa to dziadostwo!
Stary 2010-06-06, 15:33   #18
twizzy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 570

dziewczyny,stwierdzam u siebie ten sam problem,po palette wypadj mi masowo w這sy co robi?
twizzy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-16, 16:56   #19
Justa 20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question Dot.: wypadanie w這s闚 po farbowaniu palette

Kurcze nie pomy郵a豉bym 瞠 to akurat przez ten szampon koloryzuj帷y aczykolwiek to w豉郾ie po koloryzaji w這sy zacze造 znacznie bardziej wypada. T逝maczy豉m to sobie oczywi軼ie z陰 kondycja w這s闚, gdyz strasznie je zam璚zam codziennym myciem, suszeniem od czasu do czasu prostowaniem. Nie powinnam gdy nigdy nie nale瘸豉m do kobiet mog帷ych by dumn z g瘰to軼i w這sa. Teraz 瘸逝je, obawiam sie 瞠 za pare lat b璠 造sa Jednak w這sy przyzwyczai造 sie do codziennego mycia, inaczej sa zwyczajnie t逝ste a nie zamierzam co drugi dzie sie ukrywa. Kompletnie nie mam poj璚ia jak temu zaradzi , jakie 鈔odki? jakie od篡wki ? domowe sposoby ? B豉gam Pomocy
Justa 20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.