Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-12, 08:25   #1
PtAsiek
Raczkowanie

Question Alternatywa dla botoksu pod oczy?

Witajcie
Mam pytanie do tych z Was, które stosowały botoks lub dopiero noszą się z tym zamiarem.
Posiadam spory problem ze zmarszczkami mimicznymi pod oczami - pomimo mojego w miare młodego wieku są juz bardzo wyraźne i układają sie w dosyc, mysle, nietypowy sposob: ukośnie.
Chcialam usunac je botoksem, ale w miedzy czasie naczytałam sie dosyc przerazających rzeczy z ktorych wynika, ze botoks pod oczy to zupelnie nietrafiony sposob bo moze zaowocowac np ''opadaniętymi workami''. Sama mam bardzo delikatną skore wokol oczu i spore cienie (worki?), co wiec radzicie?
Czy mozna zawalczyc ze zmarszczkami w tej okolicy w inny sposob? Dodam, ze zadne cudowne kremy nie pomagają. Z gory wielkie dzieki za pomoc
pozdrawiam!
PtAsiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:27   #2
IgraszkaHusky
Przyczajenie

Dot.: Alternatywa dla botoksu pod oczy?

Wypróbuj kosmetyk Mary Kay Time Wise Targeted-Action EYE REVITALIZER. Działa skutecznie po posmarowaniu znika opuchlizna i wygładza się skóra pod oczami, znikają cienie. Mi pomaga i poleciłam go paru osobą i są bardzo zadowolone. Kupisz go u jakiejś konsultantki Mary Kay. Poczytaj o tym preparacie na stronie firmowej. Cena katalogowa 150 zł jest bardzo wydajny.
Może nie jest tani ale to kosmetyki wysokiej klasy a na botoks zawsze możesz się skusić chociaż co pół roku musisz powtarzać więc koszt ogromny. Pozdrawiam
IgraszkaHusky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 17:40   #3
megc
Przyczajenie

Najlepszy jest botoks w kremie niby brzmi nieprawdziwie, ale kupiłam mamie na 50-kę i poważnie po kilku minutach wygładził je wszystkie głębokie zmarszczki, utrzymuje się to ok. 10 h - freezeframe rewelka!
megc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:02   #4
MartaKokarda
Przyczajenie

Pod oczy najlepsze są koktajle rewitalizujące, np. Light Eyes Ultra. Oprócz tego, że wygladza zmarszczki bo jest na bazie kwasu hialuronowego, to rozjaśnia cienie pod oczami i ogranicza zatrzymywanie w tym miejscu płynów, co zmniejsza tzw. "worki". O zabiegu więcej znajdziecie na stronie Gabinetu NewU Kraków (akurat ja tam wykonywałam zabieg).
MartaKokarda jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości