Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-28, 22:10   #3301
frantic
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Frantic pewnie teraz chlapnę, ale lepiej późno, niż wcale- gratuluję stanowiska

Moje zamówienie już shipped.
evelinerek dziękuję! Wprawdzie jestem tu modem ledwo ponad dobę, ale na mineralnym to jakieś 8-10 stron do nadrabiania, więc wygląda jakby to już tydzień minął.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-28, 22:34   #3302
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Papugo no jakby widać troszkę więcej. Szkoda że po prostu nie walnęłaś dwa razy większej czcionki, no ale nie będziemy Cię już o to molestować.
Wiem, zauważyłam i nic nie mówiąc, poszłam wstydliwie do laptopa, powiększyć czcionkę jeszcze trochu. Efekt powyżej.

Wybaczcie, pierwszy raz wklejałam na Wizaż foty upstrzone tekstem.

Testnęłam dziś ten nieszczęsny fioletowy Diary i całkiem ładnie ułożył się w parze z In The Garden, chyba się nada.
Poza tym - róż Salon Fun... zakochałam się, no
martwa papuga jest offline  
Stary 2009-01-28, 22:38   #3303
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Wiem, zauważyłam i nic nie mówiąc, poszłam wstydliwie do laptopa, powiększyć czcionkę jeszcze trochu. Efekt powyżej.

Wybaczcie, pierwszy raz wklejałam na Wizaż foty upstrzone tekstem.

Testnęłam dziś ten nieszczęsny fioletowy Diary i całkiem ładnie ułożył się w parze z In The Garden, chyba się nada.
Poza tym - róż Salon Fun... zakochałam się, no
Teraz jest super!
frantic jest offline  
Stary 2009-01-28, 23:05   #3304
rocki
Wtajemniczenie

Ja juz sie pogubilam. Kiedy w koncu ma byc najprawdopodobniej dostepny flat top? Otworzylam przed sekunda strone Blusche z zamiarem zakupienia kilku dla mamy i dla siebie, ale tam tez czas oczekiwania na niego wynosi 1 - 2 tygodnie
rocki jest offline  
Stary 2009-01-28, 23:36   #3305
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ja juz sie pogubilam. Kiedy w koncu ma byc najprawdopodobniej dostepny flat top? Otworzylam przed sekunda strone Blusche z zamiarem zakupienia kilku dla mamy i dla siebie, ale tam tez czas oczekiwania na niego wynosi 1 - 2 tygodnie
Właśnie też się zdziwiłam, ale dobrze, że chociaż tyle napisali. Na EDM niestety nie podali takiego info. Swoją drogą, to ciekawe, że nagle tak ciężko dostać flat topy. jakiś spisek, czy co
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-01-28, 23:37   #3306
konopia
Zadomowienie

O NIEEEE! EDM usunęło już możliwość kupowania słoiczków mini, jeśli chodzi o korektory ;( A ja właśnie chciałam dodać do karty mini Intensive Fair, bo się bardzo polubiłyśmy z próbką ;(
Cholera, kupowanie wielkiego słoika big za 8 dolców to przesada, w życiu go nie kupię! Będę na samplach do końca życia jechać przez nich

EDIT: Sorry, sieję niepotrzebny zamęt. Ale dlaczego nie istnieje możliwość kupienia słoiczka mini korektora Intensive Fair? Po sprawdzeniu innych korektorów okazuje się, że jako jedyny nie ma takiej opcji

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C

'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'

Edytowane przez konopia
Czas edycji: 2009-01-28 o 23:40
konopia jest offline  
Stary 2009-01-29, 00:29   #3307
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
O NIEEEE! EDM usunęło już możliwość kupowania słoiczków mini, jeśli chodzi o korektory ;( A ja właśnie chciałam dodać do karty mini Intensive Fair, bo się bardzo polubiłyśmy z próbką ;(
Cholera, kupowanie wielkiego słoika big za 8 dolców to przesada, w życiu go nie kupię! Będę na samplach do końca życia jechać przez nich

EDIT: Sorry, sieję niepotrzebny zamęt. Ale dlaczego nie istnieje możliwość kupienia słoiczka mini korektora Intensive Fair? Po sprawdzeniu innych korektorów okazuje się, że jako jedyny nie ma takiej opcji
Ojojoj sprawdzilam, niektore podklady w wersji mini juz tez wycofane, robia to szybciej niz myslalam

Dzieki za info
poprostu stopniowo wycofuja..........

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-29, 11:45   #3308
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie też się zdziwiłam, ale dobrze, że chociaż tyle napisali. Na EDM niestety nie podali takiego info. Swoją drogą, to ciekawe, że nagle tak ciężko dostać flat topy. jakiś spisek, czy co
Polki wszystko wykupiły. Zobacz ile tego jest ostatnio na Allegro.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-29, 11:48   #3309
pranie
Wtajemniczenie

Ten EDM jakis coraz bardziej podejrzany mi sie wydaje. Jak dotad nie dostalam zadnego z moich 3 zamowien, pedzle i mini wycofuja.. Grrrr
pranie jest offline  
Stary 2009-01-29, 11:54   #3310
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Rzeczywiście wysyp na allegro spory

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-01-29, 12:48   #3311
tranqil babe
Wtajemniczenie

no nieee wycofali korektorki i w tym intensive light na ktory sie juz tak czailam wielka szkoda, trudno mi zrozumiec taka polityke wycofywania produktow bez informacji o tym osoby zainteresowane danym kosmetykiem powinny miec mozliwosc zrobienia zapasow...a tak?
tranqil babe jest offline  
Stary 2009-01-29, 13:52   #3312
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Taaa, plus marża

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
no nieee wycofali korektorki i w tym intensive light na ktory sie juz tak czailam wielka szkoda, trudno mi zrozumiec taka polityke wycofywania produktow bez informacji o tym osoby zainteresowane danym kosmetykiem powinny miec mozliwosc zrobienia zapasow...a tak?
Ale jak wycofali. Przed chwilą patrzyłam i są, co prawda w zmienionej rozmiarówce, ale są. A intensive light to już od jakiegoś czasu nie ma. Zgadzam się z Tobą, że powinni informować wcześniej o czasowym/trwałym wycofaniu produktu, ale oni tam gdzieś mieli na stronie napisane, iż zastrzegają sobie prawo do wycofania bez wcześniejszej info, więc formalnie wszystko jest w porządku, jednak niesmak pozostaje. Najgorsze, że w dużej liczbie przypadków nie informują również, czy i kiedy dany produkt wróci do oferty (pytałam na forum o flat top- zero odzewu).

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że to tylko postnoworoczne pustki w magazynach i w lutym wszysko wróci do normy.
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:17   #3313
pati23
Raczkowanie

No dziewczyny, ale ja się przez was napaliłam na te kosmetyki Przymierzam się do zamówienia próbek, tylko czekam jak kaska dojdzie na PayPal. Z kolorkami już chyba zgłupiałam, ale jakoś mi się udało wybrać. Z minerałków uzywałam tylko Essence a tam do wyboru aż 3 kolory
Z EDM wybrałam sobie kolorki podkładów: buff-fairly light neutral, beige light medium, light olive. Co myślicie o takim zestawie ??
Mam nadzieję że jutro już będę mogła zamówić, a potem nic tylko czekać.
pati23 jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:27   #3314
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
No dziewczyny, ale ja się przez was napaliłam na te kosmetyki Przymierzam się do zamówienia próbek, tylko czekam jak kaska dojdzie na PayPal. Z kolorkami już chyba zgłupiałam, ale jakoś mi się udało wybrać. Z minerałków uzywałam tylko Essence a tam do wyboru aż 3 kolory
Z EDM wybrałam sobie kolorki podkładów: buff-fairly light neutral, beige light medium, light olive. Co myślicie o takim zestawie ??
Napisz jakich odcieni podkładów do tej pory używałaś, jaki masz odcień cery itp., łatwiej będzie coś doradzić.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:32   #3315
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
frantic dobrze mówi- napisz o swoich ulubionych podkładach i ogólnie o odcieniu skóry. Jakie formuły wybrałaś?
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:38   #3316
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

http://www.allegro.pl/item541903954_...rush_nowe.html
50 zł ? Sporo, zwłaszcza że flata zamawiałam w zestawie za 34 $

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-01-29 o 14:44
agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:42   #3317
konopia
Zadomowienie

Cytat:

Hmmm, po pierwszych dwóch kolorkach podejrzewam, że masz podobną karnację do mojej - też wybrałam fairly light neutral i light medium (boski ). Dlatego jeśli naprawdę jesteś dosyć jasnej karnacji, to odradzam light olive, dziewczyny już pokazywały swatche tego podkładu i jest straaasznie żółty. Podobno między olive fair i light olive jest gigantyczna przepaść, mimo, że to dwie najjaśniejsze oliwki.

Ja dziś bez minerałów na twarzy Czuję się goła. Ale muszę wytrzymać kilka dni, żeby się przekonać, czy EDM mnie zapycha, czy to tylko purging. Mam nadzieję, że to drugieee I że zejdzie za kilka dni i nigdy nie wróci! :P

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C

'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:43   #3318
pati23
Raczkowanie

Oj żebym to ja dobrze umiała określić mój odcień skóry. Jasna, niby różowawa ale w podkładach o odcieniu różowym wyglądam źle i bardzo odcinają mi się od szyi. Więc wybieram podkłady w tonacji beżowo-żółtej, z bardzo małą ilością pigmentu żółtego. Opalam się dosyć szybko na złoty brąz. Podkładów przerobiłam tyle że szkoda gadać. Teraz używam Bell Satin Matte Mousse 01 Natural, i ten odcień nie odcina mi się od szyi.
pati23 jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:43   #3319
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frantic dobrze mówi- napisz o swoich ulubionych podkładach i ogólnie o odcieniu skóry. Jakie formuły wybrałaś?
O, to by było idealne do tego nowego wątku o kolorach

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:46   #3320
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item541903954_...rush_nowe.html
50 zł ? Sporo, zwłaszcza że flata zamawiałm w zestawie za 34 $
A ja nawet wiem, kto to sprzedaje.

Agnieszko nie możesz tak patrzeć. Wiele osób chce tylko flat topa kupić, więc jak ma zamówić go z EDM, doliczyć przesyłkę i ewentualny VAT, to cena będzie zbliżona. W dodatku nie trzeba czekać np. miesiąc na paczkę. Według mnie cena nie jest wywindowana, tylko rozsądna. I dobrze, że jest możliwość kupna pędzli na All, bo nie każdemu chce się tyle czekać i martwić, czemu przesyłka jeszcze nie doszła. Tylko osobom zamawiającym zestawy z EDM nie opłaca się kupowanie pędzli i podkładów na Allegro.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:49   #3321
pati23
Raczkowanie

Konopio kolorek olive light wybrałam ze względu tego że chcę porównać właśnie też z takim odcieniem żółtawym, a pozatym myślę już o wiośnie i lecie a wtedy mam inny odcień skóry.
Na formuły jeszcze się dokładnie nie zdecydowałam. Napewno będą intensive, matt i semi-matt. Olive light wezmę chyba semi-matt, a resztę się zobaczy.
pati23 jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:50   #3322
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
A ja nawet wiem, kto to sprzedaje.

Agnieszko nie możesz tak patrzeć. Wiele osób chce tylko flat topa kupić, więc jak ma zamówić go z EDM, doliczyć przesyłkę i ewentualny VAT, to cena będzie zbliżona. W dodatku nie trzeba czekać np. miesiąc na paczkę. Według mnie cena nie jest wywindowana, tylko rozsądna. I dobrze, że jest możliwość kupna pędzli na All, bo nie każdemu chce się tyle czekać i martwić, czemu przesyłka jeszcze nie doszła. Tylko osobom zamawiającym zestawy z EDM nie opłaca się kupowanie pędzli i podkładów na Allegro.
jeśli ktoś planuje kupic tylko pędzel ja pisałam jak ja to widzę z mojego punktu widzenia-dlatego wkleiłam aukcję z Łodzi
Pędzle kupowałam w zestawie, teraz też planowałam i po obliczeniu wszystkiego z przesyłką wyszło by mnie 26 zł za jedną rzecz.

agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-29, 14:58   #3323
ozanna
Raczkowanie

Dziewczyny, po jakim czasie zeszła Wam ta "kaszka" z twarzy? Używam EDM od 2 tygodni i powiem Wam, że mam małą masakrę na czole . Jak myślicie, żeby mogło to zejśc, muszę odstawi minerały na trochę? Wolałabym tego nie robic, bo efekt po użyciu jest super a nawet widzę poprawę jeśli chodzi o ropne krostki, ale ta kaszka...
ozanna jest offline  
Stary 2009-01-29, 15:18   #3324
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Konopio kolorek olive light wybrałam ze względu tego że chcę porównać właśnie też z takim odcieniem żółtawym, a pozatym myślę już o wiośnie i lecie a wtedy mam inny odcień skóry.
Na formuły jeszcze się dokładnie nie zdecydowałam. Napewno będą intensive, matt i semi-matt. Olive light wezmę chyba semi-matt, a resztę się zobaczy.
pati to może byś zamieniła olive light na golden light? Ta oliwka jest naprawdę mocno ciemna i zielono-żółta. Nie wiem czy nawet latem będziesz tak wyglądać, skoro teraz wychodzisz od stosunkowo jasnych, beżowych odcieni.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jeśli ktoś planuje kupic tylko pędzel ja pisałam jak ja to widzę z mojego punktu widzenia-dlatego wkleiłam aukcję z Łodzi
Pędzle kupowałam w zestawie, teraz też planowałam i po obliczeniu wszystkiego z przesyłką wyszło by mnie 26 zł za jedną rzecz.
Wiem, dla nas - kupujących całe zestawy to faktycznie sporo. Ale dobrze że jest alternatywa jakaś dla tych niecierpliwych, co nie chcą czekać i się martwić czy paczka w ogóle do nich dojdzie.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-29, 15:18   #3325
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakim czasie zeszła Wam ta "kaszka" z twarzy? Używam EDM od 2 tygodni i powiem Wam, że mam małą masakrę na czole . Jak myślicie, żeby mogło to zejśc, muszę odstawi minerały na trochę? Wolałabym tego nie robic, bo efekt po użyciu jest super a nawet widzę poprawę jeśli chodzi o ropne krostki, ale ta kaszka...
ozanna, używasz formuły intensive? Nie zniechęcaj się na razie, ta kaszka prędzej czy później przechodzi. Ew. możesz na trochę zmienić formułę- mi po powrocie do intensive już nic się nie dzieje.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-29, 15:19   #3326
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie

Cytat:
olive light jest taki żółtawo-zielony, przynajmniej tak wygląda na swatchach i tak mówią dziewczyny, olive fair wydaje się bardzo bardzo jasny ale podobno nie ma domieszek zieleni. jeśli chodzi o żółte to może najpierw spróbuj z kategorii golden, pewnie już jestem spaczona na tym punkcie ale po tym jak golden light ładnie mi się wpasował w kolor skóry i jak wiele dziewczyn go używa (bo na forum jest nas kilka), to uwazam ze goldeny są uniwersalne i zawsze możesz go mieszac gdyby jakiś inny podkład okazał się zbyt mało żółty ale niestety wszystkiego trzeba samemu spróbowac
mykofenolan mofetilu jest offline  
Stary 2009-01-29, 15:29   #3327
pati23
Raczkowanie

Dobra muszę poszukać tego goldena w swatchach. Pewnie macie rację
pati23 jest offline  
Stary 2009-01-29, 15:32   #3328
ozanna
Raczkowanie

Rozwielitko, używam na zmianę formuł Intensive, Matte i O-Glo, jestem na razie na etapie testowania . Mam nadzieję, że masz rację i faktycznie niedługo zejdzie mi to paskudztwo, bo na razie jestem troszkę podłamana
Jak było u Was? Po jakim czasie to znikało?
ozanna jest offline  
Stary 2009-01-29, 15:38   #3329
evelinek_r
Wtajemniczenie

Tak się zastanawiam, jak by się spisał eye kabuki do nakładania rozświetlacza? Próbowała może któraś z Was?
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-01-29, 15:43   #3330
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Rozwielitko, używam na zmianę formuł Intensive, Matte i O-Glo, jestem na razie na etapie testowania . Mam nadzieję, że masz rację i faktycznie niedługo zejdzie mi to paskudztwo, bo na razie jestem troszkę podłamana
Jak było u Was? Po jakim czasie to znikało?
u mnie było ok. tygodnia może dwóch ale na pewno zależy to od wielu czynników. Najcześciej występuje to przy intensive, może poużywaj o-glo przez kilka dni?

Cytat:
Tak się zastanawiam, jak by się spisał eye kabuki do nakładania rozświetlacza? Próbowała może któraś z Was?
rozświetlacza na oko czy kości policzkowe?
w 1. przypadku to super pomysł bo łatwo można nałożyć rozświetlający cień na całą powiekę w 2. może być ciężko- eye kabuki sprawdzi się z ato jako pędzelek do korektora pod oczy.
rozwielitka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości