Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-16, 16:30   #391
vril
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wklejam zdjecia pedzli EDM i dla porownania ich odpowiedniki z Sephory. Zdjecia troche ciemne Na koncu probki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vril1.jpg (64,1 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vril2.jpg (49,0 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vril3.jpg (53,8 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vril4.jpg (53,0 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vril5.jpg (70,5 KB, 366 załadowań)
vril jest offline  
Stary 2008-09-16, 17:25   #392
megan_77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia pedzli EDM i dla porownania ich odpowiedniki z Sephory. Zdjecia troche ciemne Na koncu probki
vril piękne zbiory (oba) pędzelków !!!!!!!!!!
Już od pewnego czasu mam zamiar skompletować sobie zestaw pęczli EDM.
Dzięki za zdjęcia !!!
Nie spodziewałam się, że Foundation Brush jest taki duży.
Nie mogę znaleść na stronie EDM pędzelka drugiego w kolejności na pierwszym zdjęciu, czyżby go wycofali?

Chciałam Was jeszcze podpytać w jaki sposób myjecie swoje pędzle?
megan_77 jest offline  
Stary 2008-09-16, 18:07   #393
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Dzięki za zdjęcia !!!
Nie mogę znaleść na stronie EDM pędzelka drugiego w kolejności na pierwszym zdjęciu, czyżby go wycofali?

Na moje mało fachowe oko ten pędzelek to Oval Concealer Brush tylko na stronie firmowej ma białe włoski, a tu jest pofarbowany. Myślę, że vril rozwieje nasze wątpliwości - albo ja sama za czas jakiś. Mam bowiem słaby charakter i kupiłam właśnie drugi zestaw cieni + zestaw za 34 $- w tym 4 brakujące pędzle i 2 pudry sypkie. Jakoś boję się na razie rezygnować z klasycznych podkładów, więc będę się przekonywać małymi krokami - od pudru sypkiego poczynając. Może któraś z Was miała Start to Finish i może się podzielić wrażeniami? Po lekturze ichniego forum doszłam do wniosku, że ten będzie najodpowiedniejszy dla cery mieszanej, wzięłam 2 kolory, będę najwyżej mieszać aby utrafić odcień.
jmw jest offline  
Stary 2008-09-16, 19:57   #394
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Na moje mało fachowe oko ten pędzelek to Oval Concealer Brush tylko na stronie firmowej ma białe włoski, a tu jest pofarbowany. Myślę, że vril rozwieje nasze wątpliwości - albo ja sama za czas jakiś. Mam bowiem słaby charakter i kupiłam właśnie drugi zestaw cieni + zestaw za 34 $- w tym 4 brakujące pędzle i 2 pudry sypkie. Jakoś boję się na razie rezygnować z klasycznych podkładów, więc będę się przekonywać małymi krokami - od pudru sypkiego poczynając. Może któraś z Was miała Start to Finish i może się podzielić wrażeniami? Po lekturze ichniego forum doszłam do wniosku, że ten będzie najodpowiedniejszy dla cery mieszanej, wzięłam 2 kolory, będę najwyżej mieszać aby utrafić odcień.
Ja mam puder Start To Finish Fair. Na codzień używam go jako primer, chociaż kilka razy używałam go również jako puder wykańczający makijaż. W obu przypadkach sprawdza się świetnie, chociaż np. w matowieniu cery lepiej sprawdza się Silk Dust. Lubię go za to, że jest transparentny - przynajmniej na mojej cerze odcień Fair taki właśnie jest, oraz że jako primer lepiej "trzyma" cały makijaż. Mogę dzięki niemu spokojnie dawać na twarz więcej korektora bez obawy, że będzie on widoczny.

Ponieważ dzisiaj prawie cały dzień siedziałam w domu, to postanowiłam trochę poeksperymentować. Tak więc po nałożeniu podkładu Fair Neutral Intensive nałożyłam płasko ściętym pędzlem delikatną warstwę korektora Intensive Fair na całą twarz. Ku mojemu wielkiem zdziwieniu zakrył całkowiecie moje piegi, a twarz wyglądała jak po przeróbce w PS. Jestem zdumiona tym efektem i na pewno na większe wyjścia będę tak się malować. Minusem takiego makijażu jest trochę większe świecenie się buzi, ale od czego mam bibułki matujące. Utwierdziłam się więc w przekonaniu, że korektor Intensive Fair jest moim ulubionym i że przy odpowiedniej aplikacji można wyczarować nim cuda.
Aha, jakby kogoś kusił kiedyś korektor Sky Blue - odradzam. Wybija się spod podkładu jeszcze bardziej niż Mint.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-16, 20:17   #395
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Dzięki za zdjęcia !!!

Myślę, że to nowy pędzel do korektora.
Pędzel do podkładu i korektora myję po każdym użyciu ciepłą wodą i szamponem Bambino. Pędzle do pudru sypkiego/różu myję zwykle raz na tydzień w ten sam sposób.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mam Start to Finish Sunlight, ale jeszcze nie przetestowałam go.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-09-16, 20:32   #396
vril
Zakorzenienie

Dobre jestescie w zgaduj-zgadule
Zgadza sie, drugi pedzel od lewej jest do korektora (wybralam ten zamiast do cieni, bo jest sciety w szpic).
Ja pedzle umylam w zelu do mycia twarzy, wypraly sie swietnie, az sie robila pianka, takie to wlosie jest delikatne, i uwaga - nie wypadl ani jeden wlosek z zadnego Pedzle po praniu sa takie same jak przed, tylko pachna ladniej, wczesniej czuc je bylo jakby octem ha, pedzel do pudru i ten sciety do podkladu dlugo schna, prawie dobe, sa bardzo geste i zwarte, wiec to dlatego, zwlaszcza, ze ja po praniu zawsez "formuje" wlosie sciskajac je lekko do srodka zeby sie nie "rozczapierzalo".
vril jest offline  
Stary 2008-09-16, 20:40   #397
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Dobre jestescie w zgaduj-zgadule
Zgadza sie, drugi pedzel od lewej jest do korektora (wybralam ten zamiast do cieni, bo jest sciety w szpic).
Ja pedzle umylam w zelu do mycia twarzy, wypraly sie swietnie, az sie robila pianka, takie to wlosie jest delikatne, i uwaga - nie wypadl ani jeden wlosek z zadnego Pedzle po praniu sa takie same jak przed, tylko pachna ladniej, wczesniej czuc je bylo jakby octem ha, pedzel do pudru i ten sciety do podkladu dlugo schna, prawie dobe, sa bardzo geste i zwarte, wiec to dlatego, zwlaszcza, ze ja po praniu zawsez "formuje" wlosie sciskajac je lekko do srodka zeby sie nie "rozczapierzalo".
A ja na odwrót - rozczapierzam je (lol nie wiedziałam, że to słowo oficjalnie istnieje) po praniu, żeby szybiej schły. Same wracają do prawidłowego kształtu

Super kompilacja zdjęć róży w jednym miejscu -> https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=5945.0 Można je powiększać przez wklejenie źródła zdjęcia do nowego taba.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-09-16, 22:00   #398
megan_77
Rozeznanie

Dziewczyny - dziękuję bardzo za odpowiedzi
Właśnie wczoraj umyłam mój pędzel do podkładu szamponem i byłam przerażona, ze coś nie tak z nim - bo rano jeszcze był mokry, a teraz też nie jest całkowicie suchy. Macie racje, ze dłużej schnie bo jest bardziej zbity.

Nanomi prosiłabym Cię o opinie, jak tylko przetestujesz Start to Finish Sunlight. Mam też na niego ochotę.
Ja testowałam Start to Finish Soft Bronze i jest tak jak mówi frantic, makijaż ładniej się trzyma (tylko ten kolor, to dla mnie na lato, fair - mógłby być za jasny).

Pozdrawiam
megan_77 jest offline  
Stary 2008-09-16, 22:01   #399
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
A ja na odwrót - rozczapierzam je (lol nie wiedziałam, że to słowo oficjalnie istnieje) po praniu, żeby szybiej schły. Same wracają do prawidłowego kształtu

Super kompilacja zdjęć róży w jednym miejscu -> https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=5945.0 Można je powiększać przez wklejenie źródła zdjęcia do nowego taba.
Hehe, ja też rozczapierzam pędzle żeby szybciej schły. Piorę je wszystkie raz na tydzień w emulsji Lactacyd. Sama nie wiem, czemu nie w szamponie, ale robię tak od dawna ze wszystkimi moimi pędzlami i są zawsze bardzo mięciutkie po umyciu. Ze względu na to, że pędzel kabuki i ścięty do podkładu długo schną (faktycznie prawie dobę), pranie pędzli mam w niedzielę po porannym makijażu i tak w poniedziałek są czyściutkie, świeżutkie i pachnące.

Nanomi ta kolekcja zdjęć róży jest świetna - kopalnia wiedzy po prostu.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-17, 09:32   #400
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja mam puder Start To Finish Fair. Na codzień używam go jako primer, chociaż kilka razy używałam go również jako puder wykańczający makijaż. W obu przypadkach sprawdza się świetnie, chociaż np. w matowieniu cery lepiej sprawdza się Silk Dust. Lubię go za to, że jest transparentny - przynajmniej na mojej cerze odcień Fair taki właśnie jest, oraz że jako primer lepiej "trzyma" cały makijaż. Mogę dzięki niemu spokojnie dawać na twarz więcej korektora bez obawy, że będzie on widoczny.
Cytat:

Mam Start to Finish Sunlight, ale jeszcze nie przetestowałam go.
Cytat:
.

Ja testowałam Start to Finish Soft Bronze i jest tak jak mówi frantic, makijaż ładniej się trzyma (tylko ten kolor, to dla mnie na lato, fair - mógłby być za jasny).

Pozdrawiam
Dzięki za odzew w sprawie Start to Finish , ja kupiłam i Fair i Sunlight, podobno oba są w miarę transparentne. Mam zamiar stosowac jako puder wykończeniowy. Niestety Silk Dust przestali produkować (EDM jest wrażliwe na krzywdę jewabników )
jmw jest offline  
Stary 2008-09-17, 16:24   #401
vril
Zakorzenienie

Pisze bardzo wstepnie
Pedzle w dalszym ciagu boskie
Gruby, plasko sciety do podkladu idealnie naklada mineraly (probowalam podklady na mokro), bez smug, jendolita warstwa, swietnie tez roztarl nalozony potem brazer (mam Rhea) - to sie nazywa idelanie wymodelowana twarz - nie widac gdzie sie kolor zaczyna, a gdzie konczy.
Sciety do rozu - bosko naklada roz, miekko, delikatnie, nie ma efektu przegrzanej baby, kolor rozu Pink Ribbon, tez bardzo w porzadku, daje lekki, orzezwiajacy glow ale delikatnie.
Kabuki do cieni - rewolucja! Mam gleboko osadzone oczy i moj makijaz oka ograniczal sie do cieniowania w obrebie ruchomej powieki, a teraz bez problemu wyciagam smuge koloru az pod luk brwiowy (oczywiscie idac w gore stopniowo wybladzam kolor) i wyglada to super, wreszcie wiem, po co dziewczynom z Youtube pedzel do rozcierania z MAC

Co do mineralow...
Jednak podklady mineralne to chyba nie dla mnie. Albo ja mam za duze wymagania albo cera sie buntuje ale na mnie te mieneraly widac. Ja jestem przywyczajona do samego kremu, korektora i pudru i jak naloze ta kryjaca maziaje na twarz, to owszem kolor super, cera jednolita, wreszcie zgaszony rumien ale kurka - widac, ze mam podklad na twarzy, a po kilku godzinach calosc zaczyna jeszcze odstawac i tworzyc jakby skorupke - nie podoba mi sie to. Na razie uzylam tylko formuly Intensive, moze z Original Glo bedzie lepiej, dam znac.
Aha, Buff - Fair Neutral oraz Ivory, za rozowe na mnie sie robia, Beige - Sandy Fair w porzadku, Golden Fair - za zolty.
Cien sypki Casual Friday - bardzo fajny, intensywny, ciemny fiolet, bezproblemowy w roztarciu pedzlem kabuki, nie zbiera sie w zalamaniu.
Korektor Pearl Beige - jako korektor pod oczy fatalny, jako rozsietlajacy cien - bomba! Zmrozony niczym snieg, w zimowy poranek, gdy ostre slonce skrzy snieg milionami iskier, to jest wlasnie to - polecam zastosowac jako cien
Roz Pink Robbon - bardzo ladny, z drobinkami, taki odswiezajacy.
vril jest offline  
Stary 2008-09-17, 16:55   #402
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Pisze bardzo wstepnie
Pedzle w dalszym ciagu boskie
Gruby, plasko sciety do podkladu idealnie naklada mineraly (probowalam podklady na mokro), bez smug, jendolita warstwa, swietnie tez roztarl nalozony potem brazer (mam Rhea) - to sie nazywa idelanie wymodelowana twarz - nie widac gdzie sie kolor zaczyna, a gdzie konczy.
Sciety do rozu - bosko naklada roz, miekko, delikatnie, nie ma efektu przegrzanej baby, kolor rozu Pink Ribbon, tez bardzo w porzadku, daje lekki, orzezwiajacy glow ale delikatnie.
Kabuki do cieni - rewolucja! Mam gleboko osadzone oczy i moj makijaz oka ograniczal sie do cieniowania w obrebie ruchomej powieki, a teraz bez problemu wyciagam smuge koloru az pod luk brwiowy (oczywiscie idac w gore stopniowo wybladzam kolor) i wyglada to super, wreszcie wiem, po co dziewczynom z Youtube pedzel do rozcierania z MAC

Co do mineralow...
Jednak podklady mineralne to chyba nie dla mnie. Albo ja mam za duze wymagania albo cera sie buntuje ale na mnie te mieneraly widac. Ja jestem przywyczajona do samego kremu, korektora i pudru i jak naloze ta kryjaca maziaje na twarz, to owszem kolor super, cera jednolita, wreszcie zgaszony rumien ale kurka - widac, ze mam podklad na twarzy, a po kilku godzinach calosc zaczyna jeszcze odstawac i tworzyc jakby skorupke - nie podoba mi sie to. Na razie uzylam tylko formuly Intensive, moze z Original Glo bedzie lepiej, dam znac.
Aha, Buff - Fair Neutral oraz Ivory, za rozowe na mnie sie robia, Beige - Sandy Fair w porzadku, Golden Fair - za zolty.
Cien sypki Casual Friday - bardzo fajny, intensywny, ciemny fiolet, bezproblemowy w roztarciu pedzlem kabuki, nie zbiera sie w zalamaniu.
Korektor Pearl Beige - jako korektor pod oczy fatalny, jako rozsietlajacy cien - bomba! Zmrozony niczym snieg, w zimowy poranek, gdy ostre slonce skrzy snieg milionami iskier, to jest wlasnie to - polecam zastosowac jako cien
Roz Pink Robbon - bardzo ladny, z drobinkami, taki odswiezajacy.
vril Twoja opinia mocno mnie pokusiła do pędzla kabuki do cieni. Powiedz mi jednak, czy naprawdę nie przeszkadza Ci jego ogromny rozmiar?? Czy można nim precyzyjnie rozetrzeć cień??

Co do podkładu, to może faktycznie wypróbuj formułę original glow. Jest naprawdę lekka, ładnie i naturalnie rozświetla skórę, dla kogoś kto w ogóle nie używa podkładów może być w sam raz. Intensive daje faktycznie mocne krycie, mi dopiero po paru tygodniach udało się w 100% dobrze go nakładać, tak by mieć mocne krycie, a jednocześnie by nie było widać podkładu.

I jeszcze jedno. Czy Pink Ribbon jest mocno chłodnym różem, czy też jest lekko ciepły? Widziałam jego fotkę, ale wolę się upewnić.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-17, 17:21   #403
vril
Zakorzenienie

Rzeczywiscie kabuki do cieni jest ogromny. Rozciera wszystko, nie zostawia zadnych konturow i lini, tylko delikatne przejscie od koloru do golej skory. Jezeli bedzie sie wykonywac makijaz wiecej niz dwoma kolorami, to rzeczywiscie jego gabaryty moga troche przeszkadzac, mianowicie - rozetrze wszystko do szczetu, niemniej, uwazam, ze wart jest zakupu.
Ja sie pomalowalam dzis tak - nasypalam odrobine cienia Casual Friday na pokrywke i pomazialam po niej pedzlem, potem strzepalam i troche proszku zlecialo z wlosia do pokrywki.
Nastepnie przylozylam pedzel prostopadle do zewnetrznego kacika i zaczelam robic kolka, jakby wcierajac cien, kierujac sie jednoczesnie wzdluz zalamania powieki, tak gdzies do 2\3 dlugosci (nie siegnelam wzdluz zalamania az do wewnetrznego kacika), potem jeszcze krotko smarowalm pedzlem w te i z powrotem wzdluz zalamania, zebralam resztke cienia z pokrywki i znow nalozylam koleczkami w samym tylko zewnetrznym kaciku zeby nadac mu glebi.
Potem wzielam wilgotny pedzel od korektora i nanioslam odrobine Pearl Beige na ruchoma powieke - od wewnetrznego kacika do mniej-wiecej 2\3 ruchomej powieki i musnelam lekko luk brwiowy. O dziwo oba kolory swietnie sie polaczyly i juz nie bylo potrzeby poprawiania fioletu.
Jest to zupelna odwrotnosc tego, co robie zazwyczaj, bo z zasady najpierw maluje cala ruchoma powieke jasniejszym kolorem, a dopiero potem zaznaczam zewnetrzny kacik i zalamanie ale na odwrot jakos tez mi wyszlo

Roz Pink Ribbon, jest minimalnie zlamany ciepla nuta ale naprawde lata swietlne obok ciepla lezal, ogolnie na skorze daje chlodny odcien, bo i drobinki ma srebrne. W porownaniu z Soft Touch, to ST daje zdecydowanie bardziej cielisty, cieply odcien niz PR.
vril jest offline  
Stary 2008-09-17, 18:10   #404
frantic
Zakorzenienie

vril dziękuję za tak dokładny opis. Jako że posiadam i korektor Pearl Beige i cień Casual Friday, to jutro spróbuję takiego samego makijażu oka. A na pędzel już na pewno się skuszę, bo często zdarza mi się kłaść tylko jeden kolor cienia na powiekę, a pędzelka typu kabuki nie mam.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-17, 18:13   #405
wilhelmina
Zadomowienie

Do mnie przyszły dziś pędzelki Jakie delikatne włosie Od razu pobiegłam je wyprać, dlatego dopiero jutro użyję, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Mam tez kilka nowych odcieni podkladów, więc na pewno niedlugo wypróbuję. Mam też ten nowy róz Flannel PJ's. Matko, ale się rożni od tego, co na stronie! Jest mocno czerwony. Taki brudny, zimny, chłodny róż (na który liczyłam) zlamany mocną czerwienią (czego nie chciałam). Ale zobaczę, może jakoś go wykorzystam. Mam też Soft Bronzer i Soft Touch i oba są śliczne Zakochałam się też w różu Opening Day. Takiego różu szukałam - chłodny róż, czysty - bez pomarańczy, brązu czy czerwienia ale z drobinkami.

Wyjątkowo krótko czekałam na przesylkę - 10 dni
Stary 2008-09-17, 18:28   #406
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Do mnie przyszły dziś pędzelki Jakie delikatne włosie Od razu pobiegłam je wyprać, dlatego dopiero jutro użyję, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Mam tez kilka nowych odcieni podkladów, więc na pewno niedlugo wypróbuję. Mam też ten nowy róz Flannel PJ's. Matko, ale się rożni od tego, co na stronie! Jest mocno czerwony. Taki brudny, zimny, chłodny róż (na który liczyłam) zlamany mocną czerwienią (czego nie chciałam). Ale zobaczę, może jakoś go wykorzystam. Mam też Soft Bronzer i Soft Touch i oba są śliczne Zakochałam się też w różu Opening Day. Takiego różu szukałam - chłodny róż, czysty - bez pomarańczy, brązu czy czerwienia ale z drobinkami.

Czekam z niecierpliwością na fotki.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-17, 19:00   #407
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:

Wilhelmino ja też dziś dostałam paczkę! Dokładnie 10 dni. Dostałam cień i bibułki mimo, że nie przekroczyłam $31

Eh, przesilenie jesienne mnie wysuszyło, chyba muszę wrócić do kremowania się. Nie lubię kremów.

A to moje zamówienie (większość to chomicze zapasy mojego ulubionego podkładu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nanomi_edm_m.jpg (93,1 KB, 392 załadowań)

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-09-17 o 20:57 Powód: dodałam zdjęcie
Nanomi jest offline  
Stary 2008-09-17, 21:05   #408
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

dziś dostałam w swe ręce 5 pędzli The Body Shop , które mnie zachwyciły i ucieszona postanowiłam nie kupowac już pędzli EDM, przynajmniej na razie ale weszłam w wątek i przeczytałam opis Vril.
Dziewczyny, czy Soft Bronzer na pewno jest taki soft? A odcień? Ma w sobie pomarańcz czy raczej jest herbatnikowy?

agabil1 jest offline  
Stary 2008-09-17, 21:36   #409
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziś dostałam w swe ręce 5 pędzli The Body Shop , które mnie zachwyciły i ucieszona postanowiłam nie kupowac już pędzli EDM, przynajmniej na razie ale weszłam w wątek i przeczytałam opis Vril.
Dziewczyny, czy Soft Bronzer na pewno jest taki soft? A odcień? Ma w sobie pomarańcz czy raczej jest herbatnikowy?
Według mnie jest bardzo soft. Ja jestem bardzo blada, używana przeze mnie do tej pory jasna czekoladka Bourjois stała się za ciemna i zbyt pomarańczowa. Chyba zmieniły sie moje wymagania. Soft Bonzer jak dla mnie nie ma ani grama pomarańczowego odcienia i jest naprawdę jasny. Jak już wspominałam jego kolor przypomina mi mocno rozbieloną mleczną czekoladę. Cudownie się nim modeluje blade lico. Jedyny minus - jest w formie sypkiej, ale przyznam że już dużo lepiej sobie z tym radzę niż na początku.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-17, 22:15   #410
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Właśnie zorientowałam się, że mój monitor totalnie przekręca kolory... Róże wychodzą fioletowe, w ogóle wszystko dostaje jakiegoś fioletu... Aż boję się pomyśleć, co będzie, jak przyjdzie paczka...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-09-18, 10:51   #411
wilhelmina
Zadomowienie

Dziś przetestowalam kolejne dwa kolory podkładów - Light Olive i Sunkissed Fair. Light Olive bardzo na mnie ściemniał, zrobił sie ciemniejszy niż Light. Mam też Winged Butter i niestety ten też źle na mnie wygląda Trafiłam z jasnością podkładu niemal perfekcyjnie w Sunkissed Fair, ale problem w tym, że on jest lekko różowy, a ja potrzbuje żołtego. Czy któraś z was ma może Sunkissed Fair i ma porównanie do Fawn? Gdy będę robić następne zamówienie zostanie mi do wypróbowania właśnie Fawn i mam nadzieję, że w końcu trafię na mój kolor.

Dziś też wypróbowałam puder Natural Reflections Light. Pomimo tego, ze wydaje się bardzo jasniutki - ciemnieje

Soft Bronze jest genialny! Zakochałam się w nim od pierwszego użycia! Od dawna poszukiwałam pudru do modelaowania twarzy, a większość brązów do tego przeznaczonych jest za ciemna dla bladolicych. Ten jest świetny! Naprawdę delikatny, nie odcina się od skóry. Myślę, ze zostanę przy nim na dłużej

Róż Soft Touch jest bardzo delikatny i bardzo jasny. Na mnie prawie w ogole go nie widać A ja lubię, gdy róż jest widoczny. Moge go z powodzeniem stosować jako rozświetlacz, ale jako zwykły roż się nie sprawdzi. Jest to chyba wersja dla baaardzo jasnej cery.

Co do pędzli, ścięty jest bardzo miły, ale dla mnie trudny w użyciu. Myślę, ze to dlatego, ze przyzwyczaiłam się do twardszego włosia, a to jest tak miękkie, ze musze robić mniejsze, deliktaniejsze ruchy koliste. Ale przyznam, ze podkład nakłada się (na mokro) o wiele lepiej niż kabuki inglota. Podkład jest lepiej stopiony ze skórą, aczkolwiek na początku sprawia wrażenie, jakby miały być smugi. To jednak po chwili mija i powierzchnia pięknie się wyrównuje pod wpływem ruchów pędzla. Wypróbowałam też kabuki. Bardzo przyjemny w nakładaniu pudru

mam jeszcze pytanie do was. czy można zamówić dwa zestawy bezpłatne, czy wolno tylko jeden na jedno zamówienie?
Stary 2008-09-18, 10:55   #412
frantic
Zakorzenienie

wilhelmino mozna zamówić tylko jeden zestaw bezpłatny na każde zamówienie.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-18, 11:01   #413
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Dziś przetestowalam kolejne dwa kolory podkładów - Light Olive i Sunkissed Fair. Light Olive bardzo na mnie ściemniał, zrobił sie ciemniejszy niż Light. Mam też Winged Butter i niestety ten też źle na mnie wygląda Trafiłam z jasnością podkładu niemal perfekcyjnie w Sunkissed Fair, ale problem w tym, że on jest lekko różowy, a ja potrzbuje żołtego. Czy któraś z was ma może Sunkissed Fair i ma porównanie do Fawn? Gdy będę robić następne zamówienie zostanie mi do wypróbowania właśnie Fawn i mam nadzieję, że w końcu trafię na mój kolor.

mam jeszcze pytanie do was. czy można zamówić dwa zestawy bezpłatne, czy wolno tylko jeden na jedno zamówienie?
Sądząc z Twoich typów kolorystycznych (ja brałam praktycznie te same) Fawn może się okazać strzałem w 10, wg mnie ma bardzo naturalny odcień na skórze (acz w pudełeczku wygląda dosyć żółto). A czy miałaś może Olive Fair (myślę o nim jako bledszej alternatywie na zimę)?
Odnośnie 2 zestawów próbek bezpłatnych - ja próbowałam eksperymentalnie, ale napisało mi (przy próbie dodania do koszyka), że doceniają moje zainteresowanie, ale drugiego nie dadzą .
jmw jest offline  
Stary 2008-09-18, 11:05   #414
usiakons
Zadomowienie

GG do usiakons

Ja się mimo wszystko nadal troszkę gubię..
które produkty to korektor , podkład..widze tez rozdzielenie na podkład końcowy ...
średnio orientuje się w angielskich nazwach
pomóżcie gapie :P
i jeszcze jedno..jakie produkty zamówić by wykonać pełny makijaz??
nie chodzi mi o konkretne nazwy cieni czy podkładów ale które to są z tych wymienionych w zakładce make up..
np. korektor , potem , podkład no i roz na koniec..
bylabym wdzięczna za odp
Stary 2008-09-18, 11:12   #415
usiakons
Zadomowienie

GG do usiakons

oj
przepraszam za zaśmiecanie forum..już przeczytałam co jest co...
teraz puytanie czy faktycznie przesyłka za 5 bezpłatnych próbek wynosi 4,5 dolara ??
Stary 2008-09-18, 11:12   #416
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:

Dziś też wypróbowałam puder Natural Reflections Light. Pomimo tego, ze wydaje się bardzo jasniutki - ciemnieje

Soft Bronze jest genialny! Zakochałam się w nim od pierwszego użycia! Od dawna poszukiwałam pudru do modelaowania twarzy, a większość brązów do tego przeznaczonych jest za ciemna dla bladolicych. Ten jest świetny! Naprawdę delikatny, nie odcina się od skóry. Myślę, ze zostanę przy nim na dłużej

Róż Soft Touch jest bardzo delikatny i bardzo jasny. Na mnie prawie w ogole go nie widać A ja lubię, gdy róż jest widoczny. Moge go z powodzeniem stosować jako rozświetlacz, ale jako zwykły roż się nie sprawdzi. Jest to chyba wersja dla baaardzo jasnej cery.

Co do pędzli, ścięty jest bardzo miły, ale dla mnie trudny w użyciu. Myślę, ze to dlatego, ze przyzwyczaiłam się do twardszego włosia, a to jest tak miękkie, ze musze robić mniejsze, deliktaniejsze ruchy koliste. Ale przyznam, ze podkład nakłada się (na mokro) o wiele lepiej niż kabuki inglota. Podkład jest lepiej stopiony ze skórą, aczkolwiek na początku sprawia wrażenie, jakby miały być smugi. To jednak po chwili mija i powierzchnia pięknie się wyrównuje pod wpływem ruchów pędzla. Wypróbowałam też kabuki. Bardzo przyjemny w nakładaniu pudru

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1221408008

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Ja się mimo wszystko nadal troszkę gubię..
które produkty to korektor , podkład..widze tez rozdzielenie na podkład końcowy ...
średnio orientuje się w angielskich nazwach
pomóżcie gapie :P
i jeszcze jedno..jakie produkty zamówić by wykonać pełny makijaz??
nie chodzi mi o konkretne nazwy cieni czy podkładów ale które to są z tych wymienionych w zakładce make up..
np. korektor , potem , podkład no i roz na koniec..
bylabym wdzięczna za odp
Odpisałam Ci kilka postów niżej.

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
oj
przepraszam za zaśmiecanie forum..już przeczytałam co jest co...
teraz puytanie czy faktycznie przesyłka za 5 bezpłatnych próbek wynosi 4,5 dolara ??
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1221123123
po zalogowaniu sie i dodaniu do koszyka

Nanomi jest offline  
Stary 2008-09-18, 11:24   #417
wilhelmina
Zadomowienie

Dziewczyny dzięki wam za odpowiedzi

Rzeczywiście nie da się dodac drugiego zestawu próbek

A wiecie może jak to jest z opłatą za shipping? Przy pierwszym zamówieniu zapłaciłam 10$, przy drugim 11$, a teraz mi podało zaporową cenę - 19$! Cały czas wybieram USPS. Czemu te ceny tak się różnią? Prawie 20 dolarów to już lekka przesada. Czy to dlatego, ze dolar poszedł w górę?
Stary 2008-09-18, 11:39   #418
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:

A wiecie może jak to jest z opłatą za shipping? Przy pierwszym zamówieniu zapłaciłam 10$, przy drugim 11$, a teraz mi podało zaporową cenę - 19$! Cały czas wybieram USPS. Czemu te ceny tak się różnią? Prawie 20 dolarów to już lekka przesada. Czy to dlatego, ze dolar poszedł w górę?
Ja zamawialam ostatnio zestaw $34 i wyszlo mi $11, w lipcu za ten sam zestaw płaciłam chyba 9 lub 10. Dla testu dodałam chusteczki do demakijazu i podskoczyło do 19. Jesli można zapytać, co masz w koszyku przy tej największej przesylce?

Nanomi jest offline  
Stary 2008-09-18, 12:04   #419
jmw
Zadomowienie

Cytat:

Cytat:
Ja zamawialam ostatnio zestaw $34 i wyszlo mi $11, w lipcu za ten sam zestaw płaciłam chyba 9 lub 10. Dla testu dodałam chusteczki do demakijazu i podskoczyło do 19. Jesli można zapytać, co masz w koszyku przy tej największej przesylce?
Ja zamawiałam w poniedziałek - kwota była 51$, rabat wyszedł ok. 3.5 $, a koszty wysyłki miałam dokładnie 11.05$. Aż zaraz treningowo posprawdzam, gdzie zaczynają się limity (bo wg mnie to zależy od wartości paczki, a nie od ilości produktów czy ich "gabarytów")
jmw jest offline  
Stary 2008-09-18, 12:08   #420
usiakons
Zadomowienie

GG do usiakons

Czyli bezpłatne próbki można zamówić tylko raz ??

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości