Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-13, 08:15   #4411
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Prasowaniec Fair Pink (za MU) jest najbardziej odpowiedni dla osób uzywających kategorii Cool najbliższymi odpowiednikami są Cool - Fair Medium i Cool - Multitasking Neutral (acz osoba używająca
cool fair tez była z koloru w miarę zadowolona) - czyli II w kolejności co do jasności.

Goldeny ida w kolejności od najjasniejszego- Fair Yellow PP-> golden Fair PP -> Fairly Light golden PP.

Strasznie to wszystko pomieszane, ale połączone siły forum EDM i MU uważaja że Fair Yellow PP jest odpowiednikiem Fawn w znacznej części odżółconym - ergo pasującym też do jasnych (acz nie najjaśniejszych) kolorów z kategorii beige (+pasuje do soft buttered peach, fawn i fawno-mieszanych), dla golden fair sypkiego jest nieco zbyt ciemny

oprócz tego dowiedziałam się że wyważałam drzwi otwarte na oscież - mieszanka Fawn + Linen 4:1 czy 3:1 jest bardzo powszechna, a ja zamiast doczytać sama sie męczyłam - może zrobia takiego gotowca skoro tyle dziewczyn tak miesza...
Dzięki wielkie za info, to ja już wiem, że mi odpisali na odwal, bo ja powinnam jednak (zgodnie z instynktem i opisem na ich stronce) zainteresować się własnie Pink Fair...

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
JEEEEEEST !!!!!!!!!!!!!
Przyszło jedno z dwóch zamówień!!! i to to z pędzlami

Karton padł ofiarą w ciągu pierwszej minuty od odebrania z poczty... nie mogłam się zdecydować czy rozpakować w aucie, czy jechać do domu
Dokonałam jedynego poprawnego wyboru - otwierałam w czasie jazdy jedną ręką grzebiąc w papierach a drugą próbując zmienić bieg
Drżącymi łapkami sięgałam po kolejne maleństwo, serce biło jak oszalałe.. ahhhh jej to była miłość od pierwszego wejrzenia!
Wpadłam do domu, tuchląc piękności przy sercu, rzuciłam płaszcz na łózko, olałam TŻ, wizaż i cały boży świat zamykając się z moimi pieszczoszkami w łazience.
My Precious.. my Precious!

Sunkissed fair i ja od razu poszliśmy na randkę
Spędziliśmy cudne 5godzin i nic nie marudził a ja czułam się bosko

Niżej fotaski dla porównania co i jak namaziałam wszystko nałapkowo i nabuziowo.
Kolorki nieco jasne, dlatego super, że w drugiej paczuszce będą ciemniejsze.
Dzięki wielkie za fotki, przynajmniej można oblukać tę paletkę cieni Rozważymy, rozważymy

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-02-13, 08:21   #4412
cwos
Raczkowanie

Kochane pilnie pomocy !!!!! zamawiałam na stronie i podczas płatności paypalem wywaliła się strona pp - rezultatem jest potwierdzone zamówienie - bo dostałam maila, ale nie zapłacone. za nic do cholery nie mogę znaleźć nr konta ani możliwości powrotu do płatności.
Pomóżcie proszę !!!!!!

kombinowałam, kombinowałam aż dałam radę
przepraszam za zamieszanie.
pierwsze zamówionko zrobione ))))))

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-02-13 o 08:34 Powód: komentarz
cwos jest offline  
Stary 2009-02-13, 08:29   #4413
Brewka :)
sophisticated

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
Kochane pilnie pomocy !!!!! zamawiałam na stronie i podczas płatności paypalem wywaliła się strona pp - rezultatem jest potwierdzone zamówienie - bo dostałam maila, ale nie zapłacone. za nic do cholery nie mogę znaleźć nr konta ani możliwości powrotu do płatności.
Pomóżcie proszę !!!!!!
przy obu moich dotychczasowych zamówieniach miałam podobnie
pomógł powrót do koszyka, (tylko nie klawiszem, a naokoło, przez stronę główną ) otwierałam zamówienie i tam był inny odnośnik do payala i wtedy załapywało już
Stary 2009-02-13, 08:42   #4414
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za info, to ja już wiem, że mi odpisali na odwal, bo ja powinnam jednak (zgodnie z instynktem i opisem na ich stronce) zainteresować się własnie Pink Fair...
Żaden problem, działałam tez we własnym interesie - w wypowiedziach które czytałam przewijało się kilkakrotnie że EDM źle doradził kolor prasowańca acz zwykle konfuzja dotyczyła Fair Yellow i Golden Fair.
Swoją drogą tak pomieszanych zdjęc jak są na stronie prasowańców EDm to ze świecą szukać, juz mogliby naprawdę nic nie wklejać a nie takie bzdury..
jmw jest offline  
Stary 2009-02-13, 08:43   #4415
cwos
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
przy obu moich dotychczasowych zamówieniach miałam podobnie
pomógł powrót do koszyka, (tylko nie klawiszem, a naokoło, przez stronę główną ) otwierałam zamówienie i tam był inny odnośnik do payala i wtedy załapywało już

dokładnie tak jak piszesz spróbowałam i dało radę - ale stresik był przez chwilę
cwos jest offline  
Stary 2009-02-13, 08:47   #4416
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
dokładnie tak jak piszesz spróbowałam i dało radę - ale stresik był przez chwilę
kurcze a wyobrażasz sobie tak przy zamowieniu za 50 $?? zawał gwarantowany
phdwao jest offline  
Stary 2009-02-13, 08:52   #4417
cwos
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
kurcze a wyobrażasz sobie tak przy zamowieniu za 50 $?? zawał gwarantowany
no ja poszalałam na 34,60 $ - zestaw mini, sample oraz blush brush bo FT mam więc zastawki przestały pracować na chwilę ...
cwos jest offline  
Stary 2009-02-13, 08:55   #4418
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
no ja poszalałam na 34,60 $ - zestaw mini, sample oraz blush brush bo FT mam więc zastawki przestały pracować na chwilę ...
hehe, nie dziwie sie, ale jak ja płaciłam za smaple to podobnie miałam, jakieś dziadostwo tam odprawiają
phdwao jest offline  
Stary 2009-02-13, 10:11   #4419
Kmee
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 55

Cytat:
Bardzo fajne zamówienie - sama bym sie o takie nie obraziła i bardzo zazdroszczę niezwykle proporcjonalnej paletki - zwykle był którys kolor w przewadze a u Ciebie taka zgrabna
A co do otwierania paczki - ja zwykle nawet nie doniose do samochodu gdy odbieram na poczcie i juz fruwają papiery
Dojrzewam do kupna trzeciego Long Handled Kabuki - czy to normalne?
Dzięki, starałam się dobrze dobrać kolory kierując się radami w wątku.
Przyznam, że wcale nie było to łatwe hehe
Efektem są dwa zamówienia, jedno jaśniejsze - to co przyszło, drugie ciemniejsze - idzie
Ja normalnie prawie zemdlałam z wrażenia i przeżyłam orgazm dobierając się do paczki
Święta prawda, że jak trzeba na coś czekać, to chce się to 100x bardziej

Jeśli chodzi o pędzle ja się po prostu w nich ZAKOCHAŁAM ... !
w najbliższym zamówieniu będzie:
Flat Top
Angled Blush Brush
Long Handled Kabuki (drugi)
2 x Eye Shadow Brush
Eye Kabuki Brush (drugi)

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Sunprince wycofuja caly czas, niektore podklady korektory i roze juz sa niedostępne w wersji mini. I nie beda ostrzegac tylko kiedys kikniemy i nie bedzie.....

Kamee fajne zamowienie dla kogoś ciut jasniejszego, mapka cieni świetna, mam ją też. i pędzelki masz
ładnie piszesz
Chyba razem przyjściem EDM wstąpiła we mnie wena twórcza
Tak, są ciut za jasne, chociaż nie mogłam się oprzeć i dziś znów randka z Sunkissed
Jestem niepoprawna - było takiej siły, która powstrzymałaby mnie od wykonania dziennego makijażu tylko EDM. Jak mi się coś zwarzy w robocie, to będzie wesoło
W każdym razie nałożyłam dziś:
  • pod oczka: Sunlight Color Corrector - jest jasny, więc przykryłam go sunkissed i jest oki, moje podkówki magicznie zniknęły.
  • buziolek: Beige-Sunkissed Fair (Intensive) - ciut za jasny, twarz jest rozświetlona, ale na szczęście nie ma wrażenia "bladej twarzy" więc mogłam wyjść do ludzi, ładnie kryje, może mogłby być bardziej matowy.
  • pućki: Soft Touch - piękny delikatny, ozywiający róż, lovam go
    New Car Smell - dla podkreślenia kości policzkowych, miodzio!
  • wykończenie: Start to Finish - Soft Bronze - na razie brak uwag, sprawdze go jeszcze z następnymi próbkami
  • oczęta: paletka cieni - wszystkie inne dzienne cienie poszły w odstawkę Ślicznie się rozprowadzają, dają ładny efekt i nie ma problemu z graficznością ciemngo koloru. Zaskoczyła mnie konsystencja takiej delikatnej pasty/musu. Bajka!
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za fotki, przynajmniej można oblukać tę paletkę cieni Rozważymy, rozważymy
Cienie są super, w sam raz na dzienny makijaż do pracy
Zobaczymy jak będą się prezentować pod koniec dnia

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-02-14 o 10:26
Kmee jest offline  
Stary 2009-02-13, 10:19   #4420
Violette_24
Zakorzenienie

dziewczynyyy....a nie ma moze gdzies opisu tych kolorów po francusku albo po włosku?? jakos mój inglisz nie za bardzo i nie bardzo mam jak z opisów zajarzyc co je coi o miałabm mec tak na dzin dobry? mówicie o jakis bazach, etc a mi sie płakac juz chce.....pomożcie...i na dokłądke moje wiszące wiecznie przycyu maleństwo zaczyna sie budzic...ehhhh czasu nie ma na nic....pozdrawiam
Violette_24 jest offline  
Stary 2009-02-13, 11:35   #4421
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

U mnie dzisiaj ciąg dalszy testowania kolorów podkładów, niestety ale niezbyt trafiłam...
Fairly Light za różowy(moja twarz od razu wyłapuje minimum różu w podkładzie)ale stopień jasności OK
Golden Light za pomarańczowy i ciut za ciemny...
Teraz będę próbować z Buff Fairly Light Neutral, i może Golden Fawn?
Stary 2009-02-13, 11:46   #4422
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
JEEEEEEST !!!!!!!!!!!!!
Przyszło jedno z dwóch zamówień!!! i to to z pędzlami

Karton padł ofiarą w ciągu pierwszej minuty od odebrania z poczty... nie mogłam się zdecydować czy rozpakować w aucie, czy jechać do domu
Dokonałam jedynego poprawnego wyboru - otwierałam w czasie jazdy jedną ręką grzebiąc w papierach a drugą próbując zmienić bieg
Drżącymi łapkami sięgałam po kolejne maleństwo, serce biło jak oszalałe.. ahhhh jej to była miłość od pierwszego wejrzenia!
Wpadłam do domu, tuchląc piękności przy sercu, rzuciłam płaszcz na łózko, olałam TŻ, wizaż i cały boży świat zamykając się z moimi pieszczoszkami w łazience.
My Precious.. my Precious!

Sunkissed fair i ja od razu poszliśmy na randkę
Spędziliśmy cudne 5godzin i nic nie marudził a ja czułam się bosko

Niżej fotaski dla porównania co i jak namaziałam wszystko nałapkowo i nabuziowo.
Kolorki nieco jasne, dlatego super, że w drugiej paczuszce będą ciemniejsze.

Cytat:
Bardzo fajne zamówienie - sama bym sie o takie nie obraziła i bardzo zazdroszczę niezwykle proporcjonalnej paletki - zwykle był którys kolor w przewadze a u Ciebie taka zgrabna
A co do otwierania paczki - ja zwykle nawet nie doniose do samochodu gdy odbieram na poczcie i juz fruwają papiery
Dojrzewam do kupna trzeciego Long Handled Kabuki - czy to normalne?
Normalnie. (Ja mam kilka Flat Topów i się przydają.)

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
dziewczynyyy....a nie ma moze gdzies opisu tych kolorów po francusku albo po włosku?? jakos mój inglisz nie za bardzo i nie bardzo mam jak z opisów zajarzyc co je coi o miałabm mec tak na dzin dobry? mówicie o jakis bazach, etc a mi sie płakac juz chce.....pomożcie...i na dokłądke moje wiszące wiecznie przycyu maleństwo zaczyna sie budzic...ehhhh czasu nie ma na nic....pozdrawiam
Napisz nam o swojej cerze, czego używałaś do tej pory (jakich kolorów) to może coś doradzimy.

Nanomi jest offline  
Stary 2009-02-13, 12:09   #4423
Lorri
Moderator

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rybka123 Pokaż wiadomość
hm, widzisz jak napisałam do nich pierwszego maila to juz nastepnego dnia odpisali zebym sprawdziła na poczcie (bo czasem przetrzymują zagraniczne paczki) i zebym dała im znac i zebysmy byli w kontakcie, jak im kolejnego dnia napisałam ze owszem byłam na poczcie i pani powiedziała ze paczka nie doszła do polski nawet i ze to jest juz problem nadawcy to mi juz nie odpisali, pisałam 9 dni temu! powtornie 5 dni temu! cóż.
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Moja paczka nie dotarła. Jakaś pechowa jestem
Napisałam do EDM, odpisali mi, że im bardzo przykro i poprosili, żebym sprawdziła na poczcie. Dostałam numer nadania. Wybiorę się tam i zobaczę, co wskóram.
Na stronach Poczty Polskiej znalazłam formularz reklamacji przesyłki zagranicznej:

http://www.cennik.poczta.lublin.pl/p...cn_08_form.php

Po jego wypełnieniu i potwierdzeniu robi się plik PDF, który można wydrukować i najlepiej z tym iść na pocztę. Jest to oficjalny druk dopuszczony do obrotu, coś takiego można też na pewno pobrać na poczcie do ręcznego wypełnienia.

O niektóre dane trzeba by zapytać EDM (np. urząd nadania, masa przesyłki), ewentualnie może dziewczyny są w stanie podać nazwę urzędu nadania z nalepki na paczce. "Kwota podanej wartości" to, z tego co się orientuję, kwota zamówienia, przynajmniej u mnie tyle podali, koszt wysyłki nie był doliczony. Adres nadawcy jak na stronie EDM:

Everyday Minerals
P.O. Box 41779
Austin, TX 78704

Myślę, że warto spróbować. Jak się przyjdzie z takim papierem, to panie z poczty będą miały obowiązek się tym zająć. Po coś w końcu ten druk stworzono - musi istnieć jakaś forma reklamacji przesyłki zagranicznej, również ze strony adresata.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-02-13 o 12:23
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-02-13, 12:39   #4424
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj ciąg dalszy testowania kolorów podkładów, niestety ale niezbyt trafiłam...
Fairly Light za różowy(moja twarz od razu wyłapuje minimum różu w podkładzie)ale stopień jasności OK
Golden Light za pomarańczowy i ciut za ciemny...
Teraz będę próbować z Buff Fairly Light Neutral, i może Golden Fawn?
nie wiem na ile Ci to pomoże - ale dla mnie Fairly Light tez był za różowy, a Golden Light za pomarańczowy i za ciemny - a z EDM używam Fawn (często też zmieszany z Linen jak chcę sobie "ochłodzić" karnację).
Może daj faktycznie szansę Fawn (ale on naprawdę jest żółty) ale ponoć Linen się umie dostosowywać więc może też?
jmw jest offline  
Stary 2009-02-13, 12:47   #4425
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
nie wiem na ile Ci to pomoże - ale dla mnie Fairly Light tez był za różowy, a Golden Light za pomarańczowy i za ciemny - a z EDM używam Fawn (często też zmieszany z Linen jak chcę sobie "ochłodzić" karnację).
Może daj faktycznie szansę Fawn (ale on naprawdę jest żółty) ale ponoć Linen się umie dostosowywać więc może też?
A jak oceniasz Linen w stosunku do Fairly Light?
ktory jest ciemniejszy/jasniejszy a ktory mniej/bardziej zolty/rozowy ?
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-02-13, 12:58   #4426
Violette_24
Zakorzenienie

otóz.....cera raczej tłusta, szczególnie strefa T..dosc wrazliwa, srednia tendencja do alergii, zdarza sie ze mnie cos uczuli,niestety, ogromna tendencja do zapychania, czesto wyskakuja jakies czerwone pryszczusie, rozszerzone pory, obecnie sie kwasze wiec jest lepiej i wagierki z noska znikaja ale pewnie wroca na policzkach niewielkie plamki po daaawnych ,,niedoskonałosciach'' ale da sie ukryc:p do tej pory nie znalazłam dla siebie podkładu idealnego, testuje juz od x lat, narazie najchetniej siegam po kryjaco-matujace, najchetniej musowe np estee lauder ideal mat-poki co ulubiony, na to puder sypki, nie uzywam rozu tylko ziemie egiptu, no i korektor rzecz jasna-raczej bezowo-cielisty, cere mam dosc jasna, rozowawa, opalam sie na czerwono co przechodzi w delikatny brazik, jesli na tej podstawie mozecie cos mi doradzic to bede bvardzo wdziecznakofane jestescie
Violette_24 jest offline  
Stary 2009-02-13, 13:03   #4427
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Cytat:
Dzięki za radę
Fawn jest porównywalnie jasny jak Fairly Light?
a miałaś może do czynienia z Fairly Light Neutral?
Z tego co widzę na zdjeciach to FLN jest takim czyściutkim beżem...
boję się uzyskać efektu żółtaczki na twarzy chociaż szyję mam żółciusieńką
teraz zastanawiam się jaki wziać trzeci podkład, bo co do Fawn i FLN jestem niemalże pewna że muszę spróbować...
a Linen wydaje mi się być za jasny dla mnie
Stary 2009-02-13, 13:10   #4428
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A jak oceniasz Linen w stosunku do Fairly Light?
ktory jest ciemniejszy/jasniejszy a ktory mniej/bardziej zolty/rozowy ?
Fairly Light miałam daaaawno temu - jak jeszcze nawet nie wiedziałam w którą kategorię się kwalifikuję. Moge tylko powiedzieć że na mnie był zbyt różowy, Linen solo też jest nieodpowiedni (jestem typem zdecydowanie ciepłym) ale na pewno Linen dla mnie jest lepszy => L. ma mniej rózu a więcej żółci niż FL.
Nie moge ich już skonfrontować (FL poszedł w dobre rece), ale jasnośc miały zbliżoną - dość jasne, coś a la najjasniejszy ze sklepowych, wg EDM II-III w kolejności.

Sugarfree - nie, nie miałam Fairly Light Neutral - wtedy już wiedziałam że ta kategoria nie dla mnie może pastereczka albo cathy doradzą Ci coś spośród tych średnich odcieni, ja niestety niezbyt się orientuję

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-02-13 o 13:21 Powód: dopisek
jmw jest offline  
Stary 2009-02-13, 13:12   #4429
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
estee lauder ideal mat-poki co ulubiony
napisz jakiego odcienia uzywasz
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-02-13, 13:15   #4430
yaminishi
Zadomowienie

Cwos ja też właśnie dziś zrobiłam sobie pierwsze zamówienie na EDM. Wprawdzie jedynie darmowe sample ale baaardzo się cieszę Możemy się wspierać w trakcie oczekiwania na przesyłkę
Z spraw "technicznych":
- paypala nie musiała powiązywać z zadną kartą, czy numerem konta. Jedynie założyłam sobie konto na PP i przelałam na nie pieniądze ze zwykłego konta (doszły w ciągu 1 doby-aż sama w to nie wierzę)

- za przesyłka wyniosła mnie 5,40$ a dolar ciągle w górę
Stary 2009-02-13, 13:18   #4431
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
Fairly Light miałam daaaawno temu - jak jeszcze nawet nie wiedziałam w którą kategorię się kwalifikuję. Moge tylko powiedzieć że na mnie był zbyt różowy, Linen solo też jest nieodpowiedni (jestem typem zdecydowanie ciepłym) ale na pewno Linen dla mnie jest lepszy => L. ma mniej rózu a więcej żółci niż FL.
Nie moge ich już skonfrontować (FL poszedł w dobre rece), ale jasnośc miały zbliżoną - dość jasne, coś a la najjasniejszy ze sklepowych, wg EDM II-III w kolejności.
Dziekuje bardzo
czyli wychodzi ze Linen moze byc jednak za zolty dla mnie
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-02-13, 13:31   #4432
rybka123
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Poszukaj jakiegoś dobrego dla siebie primera, lub zmień formułę podkładu lub wypróbuj inna markę minerałów.

I nie pisz proszę postu pod postem.
co to jest primer?? wiem, że gdzieś to się już na forum pojawiło ale nie mogę teraz znależć..gdybyś mogła mi przypomnieć , i będę już prawidłowo pisać posty, obiecuję, pomyślałam też że może podkład też zmieszam z kremem, na próbę przynajmniej i pastereczko faktycznie jeszcze może pooglądam więcej na you tube...

dzięki za rady i czym jest primer? - będę wdzięczna za przypomienie,
pozdrawiam
rybka123 jest offline  
Stary 2009-02-13, 13:47   #4433
ozanna
Raczkowanie

Rzabba, parę stron temu wklejałam zdjęcia właśnie z Linen, Fairly Light i Fairly Light Neutral może one Ci pomogą
ozanna jest offline  
Stary 2009-02-13, 14:07   #4434
dimiti
Zakorzenienie

Wiec kochane kobiety dostalam przesylke z EDM sam slicznosci! te malutkie cuda az sie chce przytulic pedzel wspanialy!, kojarzy mi sie z kitka malutkiego, kochaniutkiego kroliczka oczywiscie juz je wytestowalam i chyba light natural (mat) dla mnie za ciemny tak ciut ciut...light natural glow juz bardziej mi pasuje poczatkowo mi sie nawet zolty wydawal! korektor niezly ale podkresla mi ciut zalamania pod oczami zal mi pedzelka ze juz nie bialy narazie testuje zobaczymy co to bedzie dalej!
dimiti jest offline  
Stary 2009-02-13, 14:25   #4435
Violette_24
Zakorzenienie

mam kolor outdoor beige 03 ale czasem go mieszam z kremem bo jest ciupinke za ciemny, mam teraz tez manhattan perfect cover sand 22 i ten kolorek bardzop mi spasował choc przechodzi w roz, jest jeszcze maybelline affinitone 24 golden beige i ten kolor wydaje mi sie najbardziej dla mnie odpowiedni, taki naturalny bardzo ale zupełnie nie wiem jak to przełozyc na mineralne kolorkijak tak was podczytuje to czuje sie strasznie zagubiona...
Violette_24 jest offline  
Stary 2009-02-13, 14:34   #4436
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
mam kolor outdoor beige 03 ale czasem go mieszam z kremem bo jest ciupinke za ciemny, mam teraz tez manhattan perfect cover sand 22 i ten kolorek bardzop mi spasował choc przechodzi w roz, jest jeszcze maybelline affinitone 24 golden beige i ten kolor wydaje mi sie najbardziej dla mnie odpowiedni, taki naturalny bardzo ale zupełnie nie wiem jak to przełozyc na mineralne kolorkijak tak was podczytuje to czuje sie strasznie zagubiona...
Co do kolorow to nie doradze, ale jesli masz cere tłustą to mozliwe ze original glo Ci nie podejdzie bo jest troche perlowy w wykonczeniu. Semi-matte ja uzywam przy tlustej strefie T i normalnych policzkach. Matte i Intensive sa bardziej matowe od semi-matte. Jesli sie zdecydujesz na zamwianie probek, wez rozne formuly zeby sie przekonac co Tobie najbaradziej bedzie pasowac.

Nanomi jest offline  
Stary 2009-02-13, 14:45   #4437
pranie
Wtajemniczenie

Dziewczeta, jestem amatorem w swiecie cieni. Chce zamowic cos do kresek i delikatnych prob mocniejszego makijazu piwnych oczu. Waham sie miedzy Cypress, In the Garden i Starry Eyed. Co radzicie? Strasznie podoba mi sie Mystic Night, ale obawiam sie, ze z tym kolorem juz na pewno sobie nie poradze...
pranie jest offline  
Stary 2009-02-13, 15:12   #4438
Violette_24
Zakorzenienie

Dziękuję za rade A co mozecie powiedziec o firmie RHEA??
Violette_24 jest offline  
Stary 2009-02-13, 15:28   #4439
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję za rade A co mozecie powiedziec o firmie RHEA??
To pytanie na ogólny wątek mineralny. Poszukaj tam odpowiedzi.

Nanomi jest offline  
Stary 2009-02-13, 15:59   #4440
piniacolada
Przyczajenie

Ma któraś z Was może do odsprzedania podkład, formuła intensive, kolor golden LIGHT???
piniacolada jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości